Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khetty

Dátum: 2008.10.20. 15:20:08
Idézet: andrej - 2008.10.20. 15:15:20
Nekem túl speckó kérdések:
Mi a gripp kifejezés jelentése?
Tenisz ütő nyelén tapadást elősegítő gumis szalag.
Repülő fajta.
Betegség megnevezése.
Egy étel fajta.


Szerintem ez simán guglizható... direkt rákerestem most és azonnal felhozta a megoldást...
Dátum: 2008.10.20. 15:08:56
Kinek a naplója segitet Zén-nek a 2. expedicoiján?

Ahriman
Bally
Bean-sidhe
Ommó

Kinek? Hol? Mivaaan? (egyébként tippre bejött ) + a szokásos helyesírási problémák
Dátum: 2008.10.20. 11:12:42
Az ógörög monda szerint kik láthatók az Ikrek csillagképben?

Herkules és Megara
Hermész és Árész
Zeusz és Héra
Castor és Pollux


Nem rossz kérdés ez egyátalán, mégse tudnak rá válaszoni az emberek... csak azt nem értem, ha sok focis kérdést kigugliznak, akkor ezt miért nem lehet???
Dátum: 2008.10.20. 10:48:14
Idézet: Craslorg - 2008.10.20. 10:01:43

Hogy hívják a CSK1 vezetőjét (Csillagkapu sorozat)?
Jack O'Neill
Jean Luck Piccard
Daniel Jackson
Tilk

Túl speciális kérdés.


Pedig erre még én is tudom a választ, hidd el akkor nem lehet túl speckó! Mindenféle gugli nélkül! Az eddigi 10 évadból láttam már össze-vissza annyit, hogy tudjam, hogy McGiver az!
Dátum: 2008.10.19. 22:34:08
Idézet: Mortimer - 2008.10.19. 22:19:04
Idézet: Khetty - 2008.10.19. 22:13:41
Byzon tanácsát kiegészíteném azzal, hogy érdemes megpróbálni akkor, amikor kikapjátok ezt a küldetést, mivel később sokkal nehezebb lesz teljesíteni!!!


Szerintem meg pont hogy könnyebb, mert míg mondjuk 5. szinten egy sima csata 2 TP-t ért, 8. már 3 TP, azaz egyre nö a csatákért kapott TP mennyisége.


Hát nem tudom, sorra hallom, hogy jóval alacsonyabb szinten teljesítik ezt a küldetést én meg már 3 napja szenvedek vele...

Mondjuk a megfogalmazáson változtatnék, mert a "Szerezz egyetlen portyázásból legalább 5 tapasztalati pontot!" már megvolt úgy, hogy megtámadtak, de én nyertem és mégsem sikerült a küldetésem... Szóval lehetne egyértelműsíteni, hogy az általam indított támadásból kell prezentálni az 5TP-t
Dátum: 2008.10.19. 22:13:41
Byzon tanácsát kiegészíteném azzal, hogy érdemes megpróbálni akkor, amikor kikapjátok ezt a küldetést, mivel később sokkal nehezebb lesz teljesíteni!!!
Dátum: 2008.10.19. 21:55:16
Idézet: Hydro Globus - 2008.10.19. 21:46:16
Az Alienből ugyan van négy is, de a Nyolcadik utas a halál-ból csak egy...

Úgy látom, kezd ez a topic átesni a ló túloldalára, nem?


Egy szóval sem mondtam, hogy törölni kell a kérdést!! Csak kérdeztem, hogy másnak egyértelmű-e, mert nekem nem volt az
Dátum: 2008.10.19. 21:45:08
Hogyan pusztította el Ripley az Idegent a Nyolcadik utas a halál című filmben?
Kilökte a zsilipen
Felgyújotta lángszóróval
Az idegen végzett Ripleyvel
Nem ő ölte meg, hanem a macska

Nem láttam egy részt se, nem bírom a horrort, de úgy tudom az Alienből van 4 darab gyöngyszem is... itt most melyikre gondol?? Vagy ha láttam volna a filmet, akkor egyértelmű lenne?
Dátum: 2008.10.19. 21:38:32
Mit "termesztenek" a Dűnén?
Fűszert
Zöldséget
Szőlőt
Nem meghatározható

Olvasni kellene ezt a Dűnét, mert annyi kérdést kapok róla
Dátum: 2008.10.19. 21:36:09
Ki volt Kil'Jaden a warcraft könyvekben illetve a gameben ?
Ő volt a horda vezére
Ő volt az ally vezetője
Ő egyesítette a hordát Thrall segítségével
Chuck Norris


öööööö
Dátum: 2008.10.19. 20:54:49
Idézet: Hydro Globus - 2008.10.19. 19:46:54
Mi a HKK weboldala?

http://www.hkk.hu/
http://www.beholder.hu/
http://www.hatalomkartyaikartyajatek.hu/
http://www.hkkartya.hu/

Persze helyesen a beholderre nyomok (a http://www.hkk.hu/ egy redirect a http://www.beholder.hu/?m=hkk oldalra), erre hibás...

:'( :'(



Én rákerestem a neten és megvolt a helyes válasz!
Dátum: 2008.10.19. 20:52:09
Köszönöm, ezzel megtépázott önbizalmam jelentős mértékben gyógyult...

Ha már harcolni nem tudok... ebben legalább biztosan jobb vagyok nálunk
Dátum: 2008.10.19. 20:39:48
Khetty dühösen indult vadászatra. Tombolt vérében a feszültség, nem kegyelmezett egyetlen állatnak sem, amely az útjába került. A lélekenergiát, amelyet egy-egy lény adhatott mind egy cseppig elraktározta. Nem nézte merre tart, nem nézte hol jár, csak ment előre az erdőben.
Elhaladt a Lélek Fogadójának romjai előtt, amelyet előző este szedett darabokra az északi széllel érkező barbár szövetség, különös kéken izzó szövetségeseivel, majd eltávolodva a toronytól egy ösvényt talált, miközben Mortazor előző esti szavain járt az agya.
~ Mit képzel magáról? Méghogy engem von felelősségre? Miközben ő feketemágus… jó-jó, hogy csak volt, de akkor is! én sosem tudnám bántani a toronyban élőket… Viszont bármikor itt hagynád őket, ha ismét megnyílna a Kapu….nem… Ó dehogynem…Másra sem vágysz, minthogy visszatérhess Duparmába… itt csak kíváncsi átutazó vagy… Nem vagyok! Itt ragadtam! Nincs visszaút!.... Hiszem minden reggel a remény ébreszt, hogy végre megtalálod az átjárót….
Khetty nagyot sóhajtott. Mortazor valóban látta azt, amit még saját magának sem mert bevallani eddig. Látta, hogy ugyan a teste itt élt Ghallán, a lelke folyton máshol járt.
Körbenézett a tisztáson, ahol megállt pihenni. Beköltözésük óta nem járt ilyen messze, előtört benne a kíváncsiság, hogy mi lehet a következő kanyaron túl, vajon hová visz a nemrég taposott ösvény. Egy kisebb domb mögött hirtelen egy szőrös vadember támadása késztette megtorpanásra Khettyt. Szinte a semmiből került elő, éles körmei éppen csak elkerülték a nő hátát, amelyet ketté akart hasítani. Khetty oldalra gurult és fellendítette kardját, amellyel elvette a lény életét. A nap leggazdagabb zsákmányára tett szert ezáltal.
Elégedetten állt fel a tetem mellől. Ennyi energiával jócskán hozzájárulhat a torony építéséhez, gondolta.
Bocsánatot kell kérnie Mortazortól ez nem vitás, de ez közel sem tűnt olyan könnyű feladatnak, mint ahogyan azt elsőre elgondolta. Gondolataiban elmélyülve indult haza. Inkább csak a megérzés vezette, mert fogalma sem volt róla, hogy hol van. Nem esett kétségbe, ez nem tartozott a szokásai közé. De figyelmetlen volt. Nem vette észre az erdő ezernyi apró zaját, amellyel a közelgő vészre figyelmeztették.
A fekete-arany sisakot viselő izmos alak szinte a semmiből termett Khetty előtt. A sisak csúcsáról félelmetes szarvak meredtek az égnek. Egyik kezében szorította díszes varázstőrét, míg másikban egy kékes fényben izzó pajzsot.
Az alak nem szólt egy szót sem, csupán áll néhány pillanatig, pont elég ideig ahhoz, hogy Khetty hangtalanul elmormolja a tűzfuvallat igéjét. Mikor ujjai közül kicsaptak a lángok az alak oldalra vetődött, így elkerülte a varázslatot, csupán a karján perzselte meg a bőrt egy kissé. Míg Khetty fegyvere után nyúlt a támadó is megidézte ugyanúgy a Tűz Szellemét, a nőnek arra sem volt ideje, hogy maga elé kapja pajzsát. A tűzfuvallat hatására ugyan hanyatt esett, de szerencsére a páncélzaton szétfoszlott a tűz ereje.
Khetty talpra ugrott, hogy váratlan támadással csapjon le, az ellenfél, mintha olvasna a gondolataiban a tőrével védte a csapást, hogy egy gyors mozdulattal a nő combjába vághassa azt. Vér serkent a tőr pengéje nyomán. A harcos könnyedén félreugrott Khetty következő támadása elől, hogy aztán ismét ő ejtsen sebet, ezúttal a nő karján.
Khetty kissé hátralépett, megpróbált elég távol kerülni ahhoz, hogy újabb támadást indíthasson, körbeforgatta kardját, keresve az ellenfél sebezhető pontját, amelyet vagy páncél és sisak védett, vagy a pajzs tette elérhetetlenné. Az erő, amellyel eddig is támadást indított meggyőzte Khettyt arról, hogy sok esélye nincs a harcban, mégis előrelendült, az ellenfél nyakát vette célba. Ütése azonban megcsúszott a pajzs fényes felületén és a harcos láncinge alatt éles vonalban vágta fel a combját. Ezzel a mozdulattal azonban, túl közel került a tőrhöz. A szöges orglingbőr vért nem védhette meg az oldalába fúródó fegyvertől.
Khetty fájdalmasan felnyögött, majd térdre zuhant. A harcos kaján vigyorral felcsapta a sisakrostélyt, és magához szívta Khetty nehezen összegyűjtött energiái egy részét.
Mikor végzett, dörgő hangon így szólt:
- A többi a tiétek! – azzal gúnyos kacajjal a háttérbe húzódott.
Hangjára elősereglett vagy egy tucat izmos, erős harcos. Khetty felnyögött a látványra. Nem is az előtte álló csaták miatt, hanem, mert tudta, micsoda szenvedés lesz utána a gyógyulás, hiszen már most is üvölteni tudott volna a mellkasába nyilalló fájdalomtól, amellyel teste a regenerálódást megkezdte. Nehezen talpra kecmergett, megragadta kardját és pajzsát és várta, hogy a körből ki fog elsőként rá támadni.
Nem számított azonban a háta mögül érkező tűzfuvallatra, amellyel a szakállas, kékszemű, homlokán nap alakú tetoválással ellátott harcos indult küzdelembe. A varázslatos lángnyelvek égetve perzselték a nő bőrét.
A Khetty által útnak indított varázslat szinte csak a férfi köpenyét érte el, sebet is elhanyagolhatót ütve rajta.
A harcos azonnal támadásba lendült, hogy Khetty pajzsot tartó karján egy vágást ejtsen. Nem nagyot, épp akkorát, hogy a pajzs kissé lejjebb ereszkedjen és könnyen hozzáférhető legyen a nő felső teste.
Khetty összeszorított foggal meglendítette karját, majd a harcos felé indult, de a támadott az utolsó pillanatban félre ugrott, így a kard csak az üres levegőt szelte ketté.
A harcos kihasználva, hogy a nő a földön térdel a sikertelen támadás miatt, varázstőrét őrjöngve Khetty vállába mélyeztette.
A következő erőtlen támadást már szinte nevetve kerülte el a harcos, hogy aztán a tőrt a nő még ép combján végighúzva végképp térdre kényszerítse.
Khetty zihálva kapkodta a levegőt még akkor is, mikor a következő harcos állt elé, hogy ellopja az energiáit, mígnem félájultan feküdt már csak az avarban.
A fekete-arany sisakos alak gunyoros kacajjal állt meg fölötte:
- Nem kellett volna keresned a kihívást nagyszájú! – köpte a szavakat gyűlölettel. – Sose kezdj ki nálad erősebbel nyamvadt, göthös varázsló!
~ Kik ezek? - gondolta Khetty mielőtt végleg elveszítette volna az eszméletét.
Dátum: 2008.10.19. 20:08:25
Mire mindenki összegyűlt a faragott asztalnál már magasan járt a nap. Khetty és Mortazor között ott lebegett az előző esti vita feszültsége, amely a többiek számára csak az érthetetlen rossz hangulatban jelentkezett. Camelus állt fel végül és így szólt:
- Szükség van egy kristálygömbre, mivel úgy tűnik kitört a háború… Mikor beköltöztünk a toronyba sajnos minden gömböt összetörve találtunk csak meg, és a negyedik szint megnyitásával sem volt nagyobb szerencsénk, ezért jó lett volna napfelkelte előtt összegyűlni, hogy mielőbb nekiláthassunk a gömb elkészítésének… kérek ezért mindenkit, hogy ha már el kellett halasztanunk ezt a dolgot, holnap napfelkelte előtt legyen itt mindenki!
- Ennyi? – nézett Khetty bosszúsan, majd miután Camelus értetlenül bólintott, szinte kirúgta maga alól a széket és elviharzott.
- Ennek meg mi baja? – nézett utána Csirguz döbbenten.
Peps Ico’la kelletlenül fészkelődni kezdett a székén, mígnem Mortazor dörmögő hangon megszólalt:
- Volt egy kis vitánk az este… - azzal felállt és ő is elhagyta a szobát.
Mortazor távozásával azonnal halk pusmogó pletykálás vette kezdetét. Mindenki tudni akarta, hogy vajon min kaphatott össze a két vezető, mígnem Kovi Zee csillogó szemmel kijelentette:
- Én tudom, hogy mi a bajuk!
Kijelentésére még Ico’la is felkapta a fejét, hiszen egyedül ő tudta, mi is zajlott le előző este, de ő csendben ücsörgött, nem folyt bele a találgatásokba.
- Szerelmesek! – vágta ki Kovi elégedetten.
Ico’lából hangosan feltört a nevetés ennek hallatán. A többiek kérdő tekintetét látva csak ennyit szólt:
- Érdekes elmélet… - majd felállt és kacagva elhagyta a termet.
Dátum: 2008.10.19. 18:18:57
Nem tudom, hogy mennyit tudtak a szerverhibáról vagy mennyit nem... azért vagyok (voltam) dühös, mert az első támadást még láttam és erre akartam is reagálni (elvégre nem vagyok hülye, hogy ingyen adományozzak bárkinek is több, mint 1000 LE-t), és biztos voltam benne, hogy körbemegy a szövetségükben a híre, hogy itt egy gyűjtős varázsló, lehet sápolni... mire jött a szerverhiba és a végére úgy jártam, mint te...
A körbeírós, egyszerre egy egész szövetség letámad valakit játékot nem tartom tisztességesnek (én a magam részéről soha nem is alkalmaztam ezt a fajta LE-hez jutás!), de ez is egy stratégia nem is ezzel van gondom... hanem, hogy egyszerűen esélyem sem volt védekezni semmilyen módon... és ők ezt pofátlanul kihasználták...
És azért úgy sejtem, azt hogy valami baj van tudták, hiszen itt a fórumon is beszéltek róla, hogy van valami gond...

Alapvetően a támadás a játék kockázata, ennek estél te is áldozatul (sajnálom ) ; ha valaki gyűjteni kezd benne van a rizikó, hogy valaki megtalálja, letámadja az ember lányát (az első támadással ilyenformán csak az elvesztett LE fölötti siránkozásom a baj), de jelen esetben nem érzem magam hibásnak a többi LE-veszteség miatt, mivel fél órán keresztül folyamatosan próbálkoztam belépni a játékba, de nem tudtam....

Most már inkább csak csalódott vagyok, és nem dühös... írok is valamit Napkapu alá...
Dátum: 2008.10.19. 15:43:44
És akkor hadd álljon itt mindenkinek használható tudásként az alábbi történet!!!!

Ma 14:30 és 15:00 között gond volt a szerverrel (később is volt gond). Ez az eset van akinek nagyon jól jött, mivel őket továbbra is játékba engedte! A saját erejét és gerincességét hangoztató egyik gyémánt szövetség minden tagja szinte kivétel nélkül megtalált ez idő alatt!!!!
Mivel én nem voltam olyan szerencsés, hogy a be tudjak lépni a játékba, és védekezni tudjak bármilyen megoldással is, így gyakorlatilag szert tettek nagggyon sok LE-re alig fél óra leforgása alatt!!!! Én már csak arra értem vissza, hogy megnézhettem az "Eddigi csatáim" között, hogy név szerint kiknél landolt az eddig összegyűjtött LE-m!!!
Hozzáteszem, hogy épp a Lélekkufárnál nézelődtem, mikor beütött a szerver-hiba!!!!

Ezek után nincsenek kételyeim az élen álló rubint szövetség által meghirdetett Gyémánt Háború helyességét illetően (bocs az általánosításért, azért van, akit sajnálok, csak még ideges vagyok!)!
És ezentúl az ügyben sem lesz fikarcnyi kételyem sem, hogy kik azok a szintén "gerinces" játékosok, akik a pontozógombokkal játszadoznak!!!!
Dátum: 2008.10.19. 14:23:18
Idézet: Ricardo - 2008.10.19. 14:21:59
Szövetséget kötni csak két különböző hordájú klán tud, vagy tudnak azonos hordájúak is? Ezen kérdésem vonatkozik a Béke kötésekre is.

A válasz(oka)t köszönöm.


Azonos hordába tartozók is tudnak békét kötni egymással, köztük nincs korlátozva a békekötés száma.
Dátum: 2008.10.19. 14:22:02
Idézet: Éjvirág - 2008.10.19. 14:07:34

Melyik pályán rendezték az Európa Nagydíjat 2000-ben?
És ezt?


Ez ugye egy érdekes kérdés, mert hogy milyen verseny európai nagydíjáról van szó? sakk? távolba nézés? forma-1? foccciii?
Dátum: 2008.10.19. 14:03:58
mi a legujabbb tv játék?
wii
XBOX360
ps3
ps2


ááááááááááááááááááááááááá
(jah! a választ tudom, nem azzal van a gond!)
Dátum: 2008.10.19. 13:57:09
Ki a Sziget fesztivál főszervezője?
Gerendai Károly
Lovassy András
Hegyi Árpád Jutocsa
Gerendás Péter

Tudom én, hogy a Sziget fesztivál nagy európai esemény és többezren jönnek, hogy nézzék, hallgassák... de miért kell tudnom, hogy ki a főszervezője???