Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khetty

Sajnálom, hogy kb. két hete regisztráltál csak. Kétségtelen, hogy az általad leírt dolgok bosszantó újdonságok lehetnek mindenkinek, aki újként belecsöppen a V1 világába...
Erre csupán két dolgot tudok neked javasolni:
- indíts karaktert a V3-on: ott nem fogsz ilyen helyzetbe botlani és még sikerélményed is sokkal több lesz.
- kérd meg szépen őket, hogy vegyenek fel maguk közé... és akkor te is élvezheted az épületbónuszokat.

PÓK-karakter: szerintem két jelentése van, az egyik, hogy POrtya Karakter... a másik, hogy mint a pók visszamarad a szintjén és várja az áldozatait, akiket aztán felfalhat...

Amúgy nem azzal van a gondunk, amit mondasz... hanem azzal, ahogy szóvá teszed a felháborodásod...
Kicsi agyammal azt nem tudom felfogni, hogy nem unalmas még ez a téma? Komolyan... mindig meg van gyanúsítva valaki, hogy csaló meg multizik, meg neki több az épületbónusza és ezért nyer... véletlenül sem azért, mert jobban játszik, meg odafigyel.... komolyan mondom, már ettől sokszor elmegy a játékkedvem!

Én korábban nem ismertem senkit innen, itt ismertem meg nagyon kedves és rendes embereket, akiket ma már bátran barátoknak is nevezek! És valahogy fura, hogy nem gondolkozik el a sok gyanúsítgató, hogy őket vajon miért nem hívják meg egy olyan szövetségbe, mint a zöld pókoké? És igen, egész biztosan felemelő érzés törölni az 50. szint fölötti karaktert, hogy aztán egy első szintűvel nekiinduljon ismét a játéknak! Hogyne... én is alig várom már, hogy annyira kiakadjak a rendszeren.... hogy kidobjam a több, mint 6 havi karakterfejlesztésemet a kukába!!
Dátum: 2009.05.20. 22:36:00
Háááát nemtom... én úgy érzem, hogy amíg ti vezettetek, addig rendben volt minden... most mi vezetünk, most már nincs rendben...
Bár én azt mondom, hogy ha valami csoda folytán és társaink áldozata árán, megnyernénk ellenetek a háborút... nos, egészen bizonyosan csapra verjük a pincében elrejtett söröshordókat!!! Csak Stubb meg ne tudja, hogy megtaláltuk!

-----------------------------------------
Ösvényjáró: értem a finom célzást! Napmot tessék ilyen kérdésekkel megtestálni!! Most rá van fogva a várakozás!
Dátum: 2009.05.20. 21:14:41
Idézet: Blizzeeee - 2009.05.20. 20:46:07
Idézet: Khetty - 2009.05.20. 20:26:14
Idézet: Blizzeeee - 2009.05.20. 20:07:20
Nos úgy tűnik bevált a jóslatom,... a Napkapu szövetség most már csak 13 taggal büszkélkedhet, és durván 10 ember kilépett tőlük a háború idejére.
Értem én, hogy nyerni akarnak, de mindennek van határa.


Amennyiben arról beszélsz, hogy a Mitsu már sokadszorra jön és farmnak néz minket, akkor igen, igazad van... mindennek van határa...

Amúgy kicsit fura, hogy hónapok óta először tudjuk elérni azt, hogy győzelemre állunk egy háborúban, és hirtelen ilyen hsz jelenik meg a nagy fórumon. Tényleg nagyon rossz érzés, ha elverik a szövetséget, de valahogy nem tudom sajnálni a hirtelen ezért siránkozókat!


Semmi probléma nem lenne azzal, ha egy normális háborúban kapnánk ki. Erőviszonyokat tekintve szerintem egál a 2 szövi. Amit csináltok, az nem csak a mi játékélményünkön ront, hanem azokén is, akiknek kényszerből ki kellett lépniük.


Namármost:
1.) mi is az a "normális" háború? Az, amit ti annak gondoltok?
2.) nekem azt tanították, hogy tisztességes háború nem létezik!
Így csak egyetlen dolgot mondani: ha egy háború végén az alábbi üzenetet kapom az egyik legnagyobb harcostól, aki gyakorlatilag óránként végigverte a szövetséget, hogy "Szép küzdelem volt, gratulálunk! Becsülettel küzdöttetek!", akkor ez elég bizonyítéka annak, hogy nem vagyunk annyira jellemtelenek! (adott háborút mondanom se kell, elvesztettük)
3.) mi nem kényszerítettünk senkit arra, hogy kilépjenek
4.) igenis hatalmas áldozatot hoztak mindannyian! Minden tiszteletem az övéké, amiért megtették ezt!
És ha már itt némi vádaskodást vélek felfedezni a hangodban, akkor a következő kérdést hadd tegyem már fel: szerinted jobb a játékélménye azoknak, akik katakombába bújtak több, mint egy hete? Mert azt hiszem, hogy a gombaszagú levegőn kívül más élmény nem érte őket! Akik kiléptek, azok legalább vadászhatnak, fejleszthetik a karakterüket, ahelyett, hogy a CSP-jüket elvesztegetik!
Amúgy meg, mielőtt kihirdeted, hogy milyen egy tisztességtelen társaság vagyunk, hogy magára hagyjuk és kirugdaljuk a tagjainkat, javaslom nézz körben kicsit a szövetségi toplistán!
Dátum: 2009.05.20. 20:26:14
Idézet: Blizzeeee - 2009.05.20. 20:07:20
Nos úgy tűnik bevált a jóslatom,... a Napkapu szövetség most már csak 13 taggal büszkélkedhet, és durván 10 ember kilépett tőlük a háború idejére.
Értem én, hogy nyerni akarnak, de mindennek van határa.


Amennyiben arról beszélsz, hogy a Mitsu már sokadszorra jön és farmnak néz minket, akkor igen, igazad van... mindennek van határa...

Amúgy kicsit fura, hogy hónapok óta először tudjuk elérni azt, hogy győzelemre állunk egy háborúban, és hirtelen ilyen hsz jelenik meg a nagy fórumon. Tényleg nagyon rossz érzés, ha elverik a szövetséget, de valahogy nem tudom sajnálni a hirtelen ezért siránkozókat!
Dátum: 2009.05.10. 22:10:02
Az meg sem fordul a fejetekben, hogy a csajok nem akarnak hozzátok menni?
Dátum: 2009.05.10. 17:36:19
Idézet: Atreus - 2009.05.10. 17:29:56

Ha a tenyerem leteszem az asztalra, széttárva az ujjaimat és behajlítom a középső ujjam miért nem tudom megemelni,megmozdítani a gyűrűs ujjam?
mert ugyanazt az izmot használják
mert azt gyenge izmok tartják
mert begörcsöl
mert a kis ujjammal együtt tudom csak megmozdítani

Lehet, hogy földönkívüli vagyok, de én meg tudom mozdítani a leírt instrukciók alapján..


Atre! Az nem a te ujjad, hanem a helytartóé! Add neki szépen vissza!
Dátum: 2009.05.10. 11:07:00
Gyurcsány Ferenc... (2008.11.24.).
50 éves!
Pécsen született!
47 éves!
Budapesten született!

Delete plíííííííííííííííz..... amúgy, ha valaki belefutna: a helyes válasz, hogy 47 éves!
Dátum: 2009.04.22. 17:25:31
A játék kezdetén hordát lehetett választani, függetlenül attól, hogy láttuk volna, hogy melyik lesz jobb vagy rosszabb... azt hiszem, azon kár vitatkozni, hogy melyik jobb vagy rosszabb, mert mindegyiknek vagy előnye és hátránya is...
Értelemszerűen egy rubin a közelharcot erősíti, egy smaragd a varázslatot... ez nem zárja ki, hogy a rubint fejlesszen az IQ-n/Taun és hogy a smaragd fejlesszen az Erőn/Támadáson, de a játék nem új keletű problémája, hogy csak egy fejlődési út létezik... és mindent egyszerre fejleszteni nem lehet...

Aki azt választotta, hogy IQ-TAU-Védekezéssel és egy kis kivégzéssel taktikázik az elhanyagolta a közelharci skilleket... de miért kell egyáltalán arra "kényszeríteni" a játékosokat, hogy ezeket is fejlesszék, ha nem akarják?
Hiszen ha drasztikus lesz a változás, az tényleg megfektet sok karaktert, aki vagy vadul fejleszteni kezd, vagy hagyja a fenébe az egészet.
És tényleg nem értem, hogy miért kell egyenfejlődést produkálni? Valaki így taktikázik, valaki úgy... elvileg az lenne a Bajnoki viadal célja, hogy lemérje, hogy ki volt ügyesebb, de a játékban szerintem már jó ideje, nem a tulajdonságok vagy szakértelmek fejlesztésének ügyessége adják meg a sikert, hanem az, hogy ki tud folyton 15% alatt maradni, vagy ki tudja visszafogni a fejlődését (nem csak szakértelemmel)... vagy ki tud már a saját szintjétől jóval erősebb fegyvert venni (ami most már nem azért kell, hogy jobb legyél, hanem hogy versenyben maradj!)
A sikerélmény hiányától zeng a fórum már jó ideje, illetve arról, hogy akik elérték a játék pillanatnyi határait azok törölni akarnak (nem csak a topról van szó)...

Jó lenne tudni, hogy Miklós hogy gondolta ezt a varázslat-elnyelést? Milyen mértékben? Kapunk érte kompenzálást (p: + varázslati kör szakértelem a harcban)
Dátum: 2009.04.22. 16:59:31
Tudod Faktor, az ilyenek miatt megy el az ember kedve attól, hogy véleményt nyilvánítson! Hogy jössz te ahhoz, hogy lehülyézel másokat, csak azért mert nem úgy gondolkodik mint te!
Gondolom egy diktatúrában jól éreznéd magad, ahol te lennél minden okosság megmondója! Mert te mindent tudsz és mindent jól tudsz!
Még szerencse, hogy nem te diktálod ebben a játékban a feltételeket... mert se értelmes javaslatot, se értelmes indoklást nem olvastam tőled... csak fennhéjázó, lekezelő, pökkhendi hsz-ket... amiben természetesen mindenki hülye, aki nem olyan okos, mint te...
Dátum: 2009.04.22. 15:45:32
winnie: csak hogy tisztán lássunk... nem hiszem azt, hogy egy fejlesztés csak rám hat (nem én vagyok az, aki arról híres a fórumon, hogy nem lát tovább magánál)... sőt! nagoyn is tisztában vagyok azzal, hogy mindenkire hat... de ahogy előttem kevésbé hevesen is kifejtették, aki eddig varázsló-karaktert csinált (hordától függetlenül), az ezzel a fejlesztéssel meg van lőve (szerény nyomott véleményem szerint a smaragdok amúgy is... de ezen nem hisztériázok) és ha visszavesznek a varázslatom hatékonyságából (tök mindegy, hogy a másiknak is!), akkor még annyi esélyem sincs egy harcban... mivelhogy (gondolom nem csak én egyedül) erőt és támadást nagyon nem fejlesztettem eddig - gondolom így már azért egyértelmű, hogy miért nem tetszik a dolog...

És igen, engedd meg, hogy ha egy fejlesztés már végképp olyan hátrányosan érint, amit esélyem sincs behozni 20-30 szinten keresztül... akkor felháborodjak és elgondolkodjak azon, hogy törlöm magam a játékból...

Hozzáteszem, hogy eddig is azt gondoltam, hogy ha vannak új fejlesztések, azok jó dolgok, hiszen nem egy előre bejáratott taktikát kell tamagocsizni, hanem itt az újabb lehetőség, hogy mindenki kigondoljon egy-egy módosítást a taktikájára... szóval félreértés ne essék, nem az a bajom, hogy változtatás van kilátásba helyezve... hanem az, hogy az egész eddigi taktikámat kidobhatom a kukába... ha jól értelmeztem Miklós szavait!
Merthát lássuk be az álletegészségügyi reform után, jött a kompenzáló szakértelem a hordázás... így most is ott vagyunk, hogy az állatok elnyelik a sebzések egy részét... szóval, ha az állat benyeli a varázslatomat is + a mágia szakértelem is ad még elnyelést, akkor két lehetőség előtt állok:
- mindennap hullára veretem az állataimat - akiknek a morálját LE-vel nem lehet bírni
- nem akarom hullára veretni az állataimat - ez esetben tiszta sor, hogy az én támadásom lepattan másról, engem viszont kiüthetnek
- illetve van még egy lehetőség: elnyeléstől függően a mágiát húzom az égbe, amiről pedig mindenki tudja, hogy tulajdonság lévén hamar az égbe szökik a fejlesztési költsége...

A LE-szerző szakértelmek pedig maximalizáltak, nem fejleszthetem őket tovább... persze idővel megtérül minden... csak nem biztos, hogy ki tudom várni azt a sok-sok szintet...

Remélem így eléggé körbemagyaráztam, hogy miért megy el a kedvem az egésztől...
(a magam nevében beszélek, de gonolom jópár középmezőnybeli játékos egyetért velem)
Dátum: 2009.04.22. 15:10:05
Azt hiszem én ennél a fejlesztésnél törölném a karaktert azonnal! Varázsló vagyok bakter! Mivel harcoljak? Kőkarddal???
Dátum: 2009.04.19. 14:24:38
Nemtom.... a 3. válaszlehetőséget nem lehetett volna valami mással helyettesíteni?
Dátum: 2009.04.19. 14:22:46
Melyik szereplő nyerte a hazai Való Világ műsor 1. évadát?
Oki
Majka
Lorenzo
Szabolcs

Delete please!!!
Dátum: 2009.04.18. 11:39:44
Mennyi ideig tarthat maximum két nő menstruációs ciklus közti idő?
28 nap
18 nap
23 nap
14 nap

Érteni, mit akarni kérdezni, csak megfogalmazásában teljességgel béna kérdésfeltevésügyileg...
Dátum: 2009.04.17. 20:27:08
Melyik magyar film jácodik egy lakokocsi körül?
Egy szoknya egy nadrág
Üveg tigris
Egy bolond százat csinál
Indul a bakterház

Miért nem lehetett visszaküldeni ezt a kérdés helyesírási hibás megjelöléssel??
Dátum: 2009.04.16. 23:05:29
Idézet: Zaccmester - 2009.04.16. 22:33:47
Azt a mindenit! Most néztem meg, hogy ki Yworl. Talán Ő is sikertelen "szarrávert" karakter? Annyira hiteltelen némely hsz, hogy az már szégyen. Miért nem mentek inkább politizálni? Ilyen szemrebbenés nélküli ténytagadással és ferdítéssel garantáltan minimum bársonyszék!


Zacc, mondd te tényleg ennyire komolyan veszed magad?
Mert ha rommá vert karaktert akarsz hallani, akkor beszélek a nevükben, csak az a baj, hogy nagyjából minden második hsz-edből süt a pocskondiázás, a sértettség és a mittoménmi... ha ennyire szar neked, akkor miért játszol?? Komolyan mondom meglátom, hogy írsz valamit, inkább átugrom a hsz-t, mert csak felbosszantasz vele!!! Leginkább az értelmetlen vagdalkozásod és a szóhasználatod, ami bosszant! Nem lehet kulturáltan fogalmazni semmit? Csodálom, hogy nem tiltottak le a fórumról még...

Százszor inkább elolvasom viszont Ariel vagy Jeriko vagy Simon vagy Seligen hsz-ét, mert ők nem vádaskodnak, nem köpködnek, nem hánynak mindenkire, aki ügyesebben és okosabban játszik, mint ők... és az ő hsz-ből azt látom, hogy tényleg javítani, segíteni akarják a játék egészét, nem csak a saját helyzetüket erősíteni...
Tudod ez a különbség közted és köztük!!
Plusz, ha legalább ismernél legalább egyet is élőben közülük, máris elszégyellnéd magad azért, amiket itt írogatsz nap, nap után...

Tudom, hogy erősen off, ez a hsz, ezért akkor elmondanám a magam kis középszerű véleményét a HT-ről:
Baromira nem tetszett ez az épület!! Felhúztuk sok-sok LE-ért a Békacsarnokot, hogy hagyjanak már minket békén!! Aztán felhomályosítottak, hogy a játék eleve úgy indult, hogy a portyákra épült, csak túl sok volt az agresszió hirtelen, hát lett a békacsarnok csak kicsit túl csendes lett így a játék...
Úgyhogy elfogadva a felhomályosításokat, továbbra sem örülök neki, de nem háborgok jobbra-balra miatta... ugyanis ha nem tetszik a dolog, akkor lehet keresni másikat!
Én is játszom máshol is... nagyon kedves, csendes játék... tiszta nyaralás... emellett...
Dátum: 2009.04.16. 22:28:58
Ki a magyarok védőszentje?
Szent Jakab
Szent lőrinc
Én vagyok:))
Szent József

Miért kell ilyeneket??
Az alábbi kémiai elemek vegyjelét összeolvasva az egyik a hét vezér valamelyikének nevét rejti. Melyik?
Kálium, Uránium, Ruténium, Szén
Cézium, Oxigén, Kálium, Jód
Tantál, Kén
Nitrogén, Bór, Hidrogén

Igazán nagyon tetszett!!!! Lehet adni virtuális piros pontot vagy csillagot a kérdés feltevőjének?
Dátum: 2009.04.11. 16:07:36
- Vagy vidd Camelust! – vetette föl Gill.
- Camelust? – morfondírozott a törpe. – Jól van! Addig se csapolja a sörömet!
- És akkor kell még egy hibátlan gyémánt…
- És az mi, könyörgöm? – Khetty kissé türelmetlen hangjára Csirguz válaszolt ismét.
- Valójában senki nem tudja, hogy hol bányásszák, és hogy ki munkálja meg… én magam még sosem láttam ilyet sem, de a leírások alapján egy tökéletesen csiszolt, a fényt a szivárvány ezer színében visszaverő gyémánt lehet… mindjárt megtalálom! – lapozott végig hevesen egy kristályokról szóló könyvet a férfi. – Ez az!
A rajzon nem a megszokott gyémántformát ábrázolták. Gömb alakú és simaságú áttetsző kristály volt, amely ezernyi színben szórta szét a fényt. A képen egy sárkánykarom formájú függőbe volt illesztve. Khetty kis ideig tanulmányozta a képet, agya lázasan járt, végül a többiekre nézett:
- Ezt elhozom én!
- Te?
- Honnan?
- A lényeg, hogy itt lesz… akkor ki vállalja, hogy elmegy erre a csatamezőre?
- Napmót megkérhetnénk… – felelte végül a hosszúra nyúlt tanácstalan csendet megtörve Stubb.
- Ha elvállalja… felőlem… – vont vállat Khetty.
- Azért kellene mellé még valaki… - jegyezte meg Csirguz.
- Majd választ magának utitársat! – állt fel a nő a székből. – Későre jár! Ideje aludni! Holnaptól úgyis remek mókának nézünk elébe! – húzta el a száját gúnyosan.
- Jó lenne, ha sietnétek majd… - állt fel Gill is az asztaltól.
- Jó vicc! Majd lehelgetem is a vasércet, hogy gyorsabban melegedjen!
- Komolyan mondom! Lassan nem marad mit rendbehozni! Aurgar mindent megtesz, hogy mielőbb visszaköltözzünk!
- Sietünk! – bólintott Khetty és aludni tért.