Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khetty

Dátum: 2008.12.04. 20:26:01
Köszi!

Azt hittem, hogy valami sorozatról van szó, dehogy egy játék főhőse a kérdés.... nos, erre még álmomban sem gondoltam volna...

A faktorális számítást is köszi! Ma is tanultam valami újat!
Dátum: 2008.12.04. 20:20:42
Miért küzködsz egy Mikulással? Ki kell készíteni neki tejet és kekszet és hagyni kell, hogy békében lerakja a tengersok ajándékot!
Dátum: 2008.12.04. 19:51:53
Sziasztok
Dátum: 2008.12.04. 19:09:58
3 nap kihagyás és máris belefutok két fantasztikus kérdésbe!

Hogy hívják a GTA4 főszereplőjét?
Carl "CJ" Johnson
Lance Vance
Claude Speed
Niko Bellic

Csak nekem nem világos, hogy a kérdező miről beszél?
-----------------------------------
Mennyi 5!(faktoriális)?
5
25
15
120

Tudom, hogy én vagyok hülye matekból....
Dátum: 2008.12.02. 23:41:52
Köszi Cirmos!

Most meg is ragadom a pihenésre vonatkozó javaslatodat, hogy azzal kézenfogva fejem egy párnára hajtsam!

Jóccakát mindenkinek!
Dátum: 2008.12.02. 23:31:14
Sziasztok!

Én csak most jöttem

Sajnos a munkahelyi IT-gárdának feltűnt, hogy elfelejtette letiltani a Végzeturat... hát ma reggelre pótolta ebbéli hiányosságát, aminek következtében fogalmam sincs, mikor, milyen időközönként tudom tiszteletemet tenni errefelé...

Azért, ahogy tudok jövök!!!
Dátum: 2008.12.01. 22:18:30
Azt elfelejtettem írni, hogy a mai kiborító kvíz-kérdések hatására írtam én is egyet... gondoltam bevállalok egy "rossz kérdés" minősítést... Legnagyobb meglepetésemre "jó kérdést" kapott... már el is költöttem az érte kapott LE-t nehogy visszavonják!
Még nem válaszolt rá senki, de ha észreveszitek a "Kvíz" topicban, szóljatok! Kíváncsi vagyok, mikor kerül majd oda vagy a 25%-os rostába!
Nem árulom el a kérdést, de ha kikapjátok, tudni fogjátok, hogy én írtam... jah... és kedves édesanyámat Ágnesnek hívják... csak ha valaki nevén akarná szólítani!

Most már tényleg lépek! Jó éjszakát még egyszer!
Dátum: 2008.12.01. 22:11:54
Kedveskéim én elbúcsúzom... rámtört az ellenállhatatlan álmosság... (hiába no, a nagy várakozásban elálmosodik az embör lyánya)

Vasárnapig csak hébe-hóba leszek, folytatást sem hiszem, hogy tudok alkotni addig... úgyhogy kénytelenek lesztek vagy ti tovább szőni a mesét, vagy várni addig

Jó éjszakát mindenkinek!
Dátum: 2008.12.01. 21:53:12
Napkapu ősi tornyában megüresedett két szoba. Egy tagunk elhalálozott, a másikat kénytelenek voltunk mi felkérni a távozásra.
A toronylakók szellemiségétől távol áll, hogy más szövetségekből csábítsunk tagokat, de ha kedveled a szerepjátékot, és szeretnél egy összetartó társaság kalandjaiban részt venni, látogass el a szövetségi adatlapra! Ha úgy érzed köztünk a helyed, írj nekem!
Dátum: 2008.12.01. 21:47:52
A herceget Cirmos hsz-ére írtam... utána láttam a te viking hajósodat is

Télllleg ezt mondta??? Ha legközelebb látod, mondd már meg neki légyszi, hogy én nem megyek sehova, itt várom!
Dátum: 2008.12.01. 21:35:48
Becseréled? Mire? Tűzokádó házisárkányra? Hegyesfülű manóra? Fehér lóra? Királyfira? Mert lehet, hogy használtan már kapnál a Meseshop second hand osztályán... nem tudom hol lehet eredetit is szerezni... ha rájössz szólj, kérlek! Veled tartok... mert én is csak keresem ezt a fekete hajú herceget... csak úgy látszik ő is elakad valahol folyton folyvást, mert sokára ér ide!
Dátum: 2008.12.01. 21:21:18
Telk szerintem mondj csak le nyugodtan róla... a szőke herceg már úgyis unalmas... mindenki őt várja!
Bezzeg a fekete, szép szál bátyja... ő meg ott árválkodik hétszámra!
Dátum: 2008.12.01. 20:06:27
és muszáj portyáznod? Én például egész jól elvagyok a magam százakárhány portyapontjával... pedig azt hiszem a 15-ösre vagyok állítva... nem tudom, nem nagyon foglalkoztam eddig ezzel a dologgal
Néha nekiindulok, akkor sokan nagyon utálnak... Sokszor meg olyanoktól kapok hatalmas pofont, akiktől egyáltalán nem lehetne...
Dátum: 2008.12.01. 19:56:28
Mormod: Alapjában véve tudom, hogy kik ezek a szereplők, de valahogy sokáig tartott, mire leesett, hogy mit is akarsz kérdezni
Dilemmáztam Skywalker és Kirk kapitány között, végül a nagyon vonzó és jóképű Égenjárót választottam
Utána esette le, hogy valószínűleg Kirk kapitány a legfiatalabb mind közül...

Sajnálom, ha kiesett! Pedig tényleg jó kérdés volt!
Dátum: 2008.12.01. 19:50:24
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ti vadnyugati hősök! Hát a Végzetúr már nem elég izgalmas?? Ej-ej-ej!
Dátum: 2008.12.01. 19:27:49
Megharapott egy birka??? Merre jársz te? A mezőn? Egy laptoppal és mobilinternettel?
Dátum: 2008.12.01. 18:57:35
24-es szakértelemig kell csak eljutnod és máris használhatod!
Dátum: 2008.12.01. 18:24:35
Az az 1mp! hümmmm De az építésnek örülök, az tényleg hasznos! Ha jövőre is megyünk, akkor már majd kettő is lesz!
Dátum: 2008.12.01. 17:51:01
Igazából amennyi rossz kérdést kikaptam ma, azon elmélkedem, hogy nekem miért törölték az értékelési lehetőségemet?
Mert, hogy ezeket a kérdéseket átengedik a szűrőn, az botrányos és őszintén szólva mára kiborítottak!!

----------------------------------------------------------------
Megasztár4- ki nem döntős (első3-ban nincs)?
Hien
Fekete Dávid
Király Viktor
Lakatos Krisztián

Nem nézem, nem is érdekel! Bár ha már a kínai származású kiscsajt tette be negyediknek a nagyokos, akkor guglizza már ki a nevét rendesen a lánynak!
Plusz Megasztár (szóköz) 4 (szóköz) gondolatjel; első (szóköz) 3
------------------------------------------------------

4+3+2+1+4+3+2+1×2/4=?
40
30
20
10

Nem vagyok egy matekzseni, sose voltam azt, de kb. az alapoknál tanultam, hogy a szorzás és az osztás magasabb rendű művelet, mint az összeadás és a kivonás! Mivel a szintén nagyokos elfelejtett zárójelet tenni a kérdésbe, nincs is helyes válasz megadva!
A kérdésfeltevő szerint a helyes válasz: 10 (ha valaki a törlés előtt belefutna)
----------------------------------------

A ferrari cégtől hogy tudsz autót venni?
Bemész egy kereskedésbe és megrendeled.
Nem tudom.
Egy megfelelő vizsgálat után kifizeted a pénzt és odadják melyik autójuk lesz jó neked.
Feliratkozol egy listára és eldöntik vehetsz e vagy sem.

Ferrari!!! a kérdés amúgy maradhat
--------------------------------------------------------

Mit árul Fauchon?
tajvani szórakoztatóelektronikai cikkeket
csokoládét
ruházati cikkeket
software-eket

Miután elbeszélgettem barátnőmmel az angol nyelvű wikivel (mert csak ott találtam rá) arra a megállapításra jutottam, hogy ez valami francia áruház lehet, aki valami luxus cók-mókot árul... gondoltam legyen ez a csokoládé! Így is lett! Ezek után rákerestem barátomnál guglinál hátha kapok valami magyar infót is... erre azt írják, hogy ez az áruház olyan, mint Londonban a Harrod's, csak csokit árulnak.... ahhhha... szóval ezentúl minden város fontosabb áruházának a nevét kéretik felsorolni a kvízben!
Dátum: 2008.12.01. 17:21:23
Én nem vagyok aktív tagja a csevejnek, de itt vagyok