Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khetty

Dátum: 2008.12.06. 18:45:36
Nálunk is vacsora szokott lenni... nem tudom, hogy miért változtatták meg... az az igazság, hogy nem nagyon akartam elmenni, de végülis jól mulattunk...

Idézet: Cirmos cica - 2008.12.06. 18:39:52
De jó! Sosem voltam céges bulin. Mindig olyan hüle munkahelyeim voltak.


Gyere hozzánk dolgozni! Nálunk van nyáron is egy... igazából az volt eddig a "céges buli"! Az mindig garantáltan jó mulattság szokott lenni! Ez a mostani elég rizikós volt... de végülis jól sült el!
Dátum: 2008.12.06. 18:34:25
Céges karácsonyi vacsorát kiváltó két napos "túlélőtúra" volt... úgy kezdőtött, hogy a dolgozók fele betermelt kora reggel 3 üveg házipálinkát... mivel egyikük nem bírta a mennyiséget, így a 2,5 órás buszút Szilvásváradig eltartott vagy du. fél 3-ig... (reggel fél 10-kor indultunk)... ezalatt többször próbáltuk túlélni a munkatársat, aki hogyismondjam csak... sűrűn igyekezett megválni a korábban magához szólított alkoholtól és egyéb dolgoktól... innen kezdődött az igazi túlélőtúra a többieknek!
Nagy nehezen azért leértünk! Nagggyon jó helyen volt a szállásunk... (csak a reklám kedvéért mondom! ) a kései ebéd (vagy korai vacsora) után a mozgékony társaság nekiindult egy kis sétának, amit kb. 5 perc múlva égi áldással kísérve folytattunk, de nem fordultunk vissza!!!
Láttunk egy református templomot, de zárva volt... simán kicsengettük a lelkészt, hogy nyissa már ki nekünk! Sokan jöttünk és messziről!
A lelkész nagggyon rendes volt és kinyitotta! A református templomok puritánsága ellenére (vagy talán pont ezért) nagggyon szép volt!
Ezután vissztocsogtunk a szállóba... még volt 3-4 óra a vacsoráig, így nekiültünk pókerezni!! Jelentem megtanultam! Annyit már tudok, hogy a két pár nagyobb, mint az egy pár, és a drill (három egyforma figurájú lap) üti a párokat! Azt is megtanultam, hogy össze lehet gyűjtögetni egy színből 5 félét! A kezdeti látványos vesztések után csak ilyennek nyertem! Így aztán felülbíráltam korábbi nézetem a "hüje pókerról", tényleg jó játék!
Ezután vacsora, italfogyasztás látványos elkezdése... egész estét tánc, kareoke... én 2-ig bírtam, de a hősök fél 5-ig!

Dióhéjban ennyi...
Dátum: 2008.12.06. 18:20:00
Sziasztok! Hazaértem a nagy italozásból Bár inkább úgy fogalmaznék, hogy van még vér az alkoholomban!
Dátum: 2008.12.05. 00:29:53
Csak összekevertem a fórumos nevetek betűit... nem nagy ördöngösség...
Dátum: 2008.12.05. 00:22:20
Byzon! Úgyse hagyom, hogy neked higgyenek a többiek!!!

Kigondoltam egy városnevet... aztán vagy tetszik vagy nem... Ezoryr vagy lehet Ezorir is... vagy tök mást is adhattok a saját városotoknak!
Dátum: 2008.12.05. 00:13:11
Igazságot szolgáltatok! Byzon igenis tud írni! Olvassátok el magatok is, amiket alkotott eddig és akkor meggyőződtök róla!
Karakter- és környezetleírásban mindenképpen kenterbever engem!
Dátum: 2008.12.04. 23:59:41
Idézet: Atreus - 2008.12.04. 23:41:42
Khetty, hát akkor rajta ..várunk szeretettel


Mennék, de már a Végzetúr is annyi időt elvesz, hogy nem merek belevágni még egy játékba!
Dátum: 2008.12.04. 23:38:15
Senki Városa? Bár ugye én nem játszom a vadnyugaton...
Dátum: 2008.12.04. 22:54:37
Szia Telk! Aludj jól!
Dátum: 2008.12.04. 22:53:53
Hanyadik kerületben található az Orsszágház?
3
15
5
1


áááááááááááááááááááááááááá
Dátum: 2008.12.04. 22:39:16
Jut eszembe! Valaki találkozott az elmés kérdésemmel? Kettő hasonló is sikeredett a hirtelen felindulásból, de csak egyik az enyém!
Dátum: 2008.12.04. 22:36:51
Beleszólásod lehet... elmondhatod, hogy milyen színű legyen...

Bár őszintén szólva elég nekem a magaméval törődni! Lehet, hogy újra nekikezdenék, de már jópárszor megfogadtam, hogy elég volt... visszafestetem barnára és kész-passz! Nagy macera, hidd el!
Dátum: 2008.12.04. 22:31:24
öööööö... nekem nincs fiam... Khetty vagyok, nem Cirmos...
De úgy rémlik nem kell nagyon átfesteni a haját... az is rendben volt...
Dátum: 2008.12.04. 22:24:05
Hát kedvesnek kedves volt már alapból is (Atreus most ne olvass! ), a többiről nem tudok nyilatkozni, mert keveset beszélt... bár nem mondott hülyeségeket!
A lányok nem a szőke herceget akarják? Vagy ezt már kitárgyaltátok amíg nem voltam?
Dátum: 2008.12.04. 22:17:26
"lányok álma" ez jó! Pedig te nem is találkoztál vele...
Dátum: 2008.12.04. 22:11:44
Hááát Atreus még sosem gondoltam arra, hogy ezt úgy fogjam fel, mint jóságot... És hidd el cseppet sem vagyok kedves ember, ezt sokan tanusítják!

Apukám egyébként annyira édes, mert még mindig kapunk Mikulásra... ha mást nem, csak egy kis csokifigurát...
Emlékszem gyerekként egyszer láttam is a Mikulást! Még panelban laktunk és hullott a hó, kinéztem az ablakon és akkor ment be a mellettünk lévő házba puttonnyal, piros kapucnis csuhában, szakállal... bennem azóta is ez a kép él a Mikulásról...
Dátum: 2008.12.04. 21:53:05
Ahan... és megint tanultam valami újat... jelentem nem vagyo mazochista! Inkább csak úgy mondanám, hogy a sok csokit mindig a "jókislányok" kapták... én azért akartam virgácsot, mert tudom, hogy nem voltam olyan jó... már akkor sem!
Dátum: 2008.12.04. 21:38:32
milyen nem vagyok???
Dátum: 2008.12.04. 20:50:14
Szerintem a virgács része a legjobb az egésznek! Gyerekkoromban alig vártam már, hogy kapjak virgácsot!
Dátum: 2008.12.04. 20:47:21
Nagyon udvariasan... mondjuk: "Kedves Mikulás... a gyerekeim felnőttek, a férjem alszik én pedig nyugalomra vágyom... távoznál, mielőtt kihívom a rendőröket?"