Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khetty

Dátum: 2009.02.16. 22:45:19
Háborúban engem is megátkoztak korábban... aztán 10-nél kevesebb LE-t tartottam magamnál mindig, nem volt érdemes rám pazarolni az átkot...
Dátum: 2009.02.16. 22:38:01
Ne vedd magadra Diabolo=Gabcsi=Karom
Épp a legyen 0 VP-d küldetéssel küzd és mivel az átokpiramis VP-költséggel jár ezért átkozgat
Dátum: 2009.02.16. 21:53:59
Idézet: Telk - 2009.02.16. 21:52:06
V1 Talkih 24, V2 Kalifa 21 , V3 Vampa 7


Telk hogy lehet, hogy a V2-ön szinte ugyanott tartasz, mint a V1-en?
Dátum: 2009.02.16. 21:52:55
Hali mindenkinek!
Dátum: 2009.02.16. 21:40:00
Hányadik világ ez a végzetúrban amiben most vagy??
1.
3.
4.
2.

Namármost én ezt a kérdést az egyes világon kaptam ki és ez is volt a helyes válasz... node ha a harmadik világon kapom ki??
Dátum: 2009.02.16. 19:13:37
Idézet: Fremen16 - 2009.02.16. 18:57:59
tévedsz mert odaítélte neki az EU 2010-ben többek közt Pécs lesz az Európa Kultúrális Fővárosa cím birtokosa az más kérdés hogy mit fog vagy nem fog csinálni mint ennek a címnek a birtokosa. De ha tegyük fel ez vele gond akkor sem azonnal töröljék értékelés sztem hanem rossz/hibás kérdés


Te komolyan nem érted, hogy miről beszélek???? Nem azt mondtam, hogy töröljék a kérdésed, hanem hogy az értékelés során senki, de senki nem küldte vissza neked, hogy javítsd ki a helyesírási hibákat!!!
Nem a kérdéssel van a baj, hanem a töménytelen helyesírási hibával, amitől hemzseg!! És mellesleg képzeld, tudom rá a választ...
Dátum: 2009.02.16. 19:11:15
Idézet: Magusocska - 2009.02.15. 21:59:47
.. És milyen teát iszik Khetty? Lehet hogy le kellene állnom a Lapsang Souchong-al


Nem tudom ez milyen tea... elég rosszul hangzik a neve ... állj le vele mindenképpen! Én még adok magamnak egy próbát aztán, ha most se jön össze ez a rohadék LE-veszejtős küldetés, akkor hagyom a fenébe az egészet...
Mondjuk elég kiábrándító, hogy így viszont Drakinig nincs megoldható küldetésem... more than funny...
Dátum: 2009.02.16. 18:32:25
Idézet: Fremen16 - 2009.02.16. 18:16:56
Azt meg hogy egy teljesen normális kérdést azonnal töröljék értékelést kapjon elég érdekes rendben legyen rossz ha vaalmi baj van vele de nem ez az első eset köszi aki törölni akarja a normális kérdéseket nem ez volt az első eset.
A mostani kérdés amin kiakadtam Mikor birtokolta/ja Pécs az EKF címet?
Hogy miért EKF rövidítést hasznátam előbb olvasható


Nagyon figyelmesen olvastam el ezt a hsz-t is... többször is... Viszont nem az EKF rövidítéssel van a bajom... eleget beszélnek róla a tv-ben, rádióban, hogy megragadjon, hogy Pécs nyerte ezt a címet 2010-re... nem ezzel van a baj... hanem az alábbiakkal:

Mikor birtokolja/ta Pécs az EKF címet?
2010
2000
1998
soha nem kapta mem a címet és egyenlőre nem is itélték neki oda
Dátum: 2009.02.16. 17:47:19
Mikor bitokolja/ta Pécs az EKF címet?
2010
2000
1998
soha nem kapta mem a címet és egyenlőre nem is itélték neki oda

Sokadszori olvasásra jöttem rá, hogy mit is akar a kérdező... és ilyenkor azért felforr a vérem, hogy KIK ENGEDIK ÁT AZ ILYEN HELYESÍRÁSI HIBÁKTÓL HEMZSEGŐ KÉRDÉSEKET????
Bocs, hogy kiabáltam...
Dátum: 2009.02.16. 17:30:52
Mikor adták ki az aranybollát?
1100
1230
1146
1222

Ugye nem kell részleteznem, hogy miért kérem a törlését?
Dátum: 2009.02.13. 13:43:01
Milyen betű jelöli a BMW-nél a négykerék meghajtást?
A
D
SD
X

Toleráns ember vagyok... kivéve, mikor varázslatokat hajigálok... plíííz töröljük ezt a kérdést! Köszi!
Dátum: 2009.02.13. 12:46:12
És ismét: nem azt mondtam, hogy nem lehet megcsinálni még csak azt sem, hogy baj, hogy egy kicsit oda kell figyelni rá!
Az sem gond, hogy nehezebb, hiszen ha könnyen adnák a LE-t akkor meg tök unalmas lenne az egész!
Csak annyit mondtam, hogy számomra hirtelen túl nehezek lettek a küldetések és megragadtam olyanoknál, hogy nyerjek egymás után 10 portyát!
Persze ez az én bajom... ki is fogom találni, hogy hogyan tudom megcsinálni... ettől nem tamagocsi az egész, hogy gondolkozni kell a kivitelezésen... ezzel nincs is semmi baj!
Az értelmetlen fejlesztésekkel van egy kis gondom, ahogy előttem írták 50000LE a semmire? (lásd 6 állat és társai)...

Szóval mielőtt még letámadna itt jó pár karakter: nem sírok, eddig sem tettem ezt! Nem kérek könnyítést, mert én olyan szerencsétlen vagyok és nem ágálok olyan fejlesztések ellen, ami "megszívat" engem vagy másokat... ez utóbbira vannak nálam okosabb emberek...
Szimplán leírtam, hogy mit gondolok... ennyi...
Dátum: 2009.02.13. 12:33:00
Igen, bocsi én is összekevertem a két küldetést!
"Támadj meg és győzz le portyában öt nálad magasabb szintű végzeturat, vagy legyen a kontinuumszűkítés szakértelmed legalább 20-as!"
Erre gondoltam, az értelmetlen szakértelem-fejlesztésnél... (bár természetesen ez is kivitelezhető, lebeszélhető küldetés, ha a portyázást választja az ember)... szóval kis munkával ez is kivitelezhető...
Dátum: 2009.02.13. 12:24:01
Nem azt mondtam, hogy a magas szintű állatok nem hasznosak... azt mondtam, hogy egy nem portyázós karakternek szenvedés összehozni
Dátum: 2009.02.13. 11:36:39
A vadássz le ennyi-annyi szörnyet kérdésben egyetértünk Ott tényleg semmit nem tudsz tenni azért, hogy elősegítsd a randomot...
És az is igaz, hogy meg kell találni az egyensúlyt, hogy a portyázós és a vadászós karaktereknek is jó legyen, ezzel sincs semmi gondom...

Például a döntetlenes küldetéssel kapcsolatban annyi jót hallottam, hogy már alig várom!

De az olyanok, hogy legyen 6 állatom? Minek? Állatkertet nyitni? Vagy utána majd lesz olyan, hogy sajtoljam ki mind a 6-ot? Vagy miért? Szóval igazából értelmét nem látom ezeknek...
De a kereskedelem fejlesztésre ösztönző küldetés az nemcsak érdekes kihívás volt, hanem hasznos is... vagy a kivégzős, állatgyilkolós...
Valahogy ezek között kellene megtalálni az egyensúlyt... Merthogy lépjek én vagy az állat akárhány szintet... hát ez szenvedés a javából...
Dátum: 2009.02.13. 11:30:18
a 2. világháboruba a német harci repülönek mi volt a neve?
Messersmitt
egyszersmit
nem tudom
tu-154

Igénytelen és már átengedett válaszokkal megáldott kérdés... légyszi töröljük! Köszi!
Dátum: 2009.02.13. 10:32:15
Én személy szerint nagyon élveztem a küldetéseket, amíg be nem jött, hogy lépjen a (folyton lecsapott) állatom 5 szintet vagy hogy zsinórban nyerjek 10 portyát... mivel én a portya részét szinte teljesen elhanyagolom (nekem nem ad sikerélmény) így egyszerűen nem érdekel... de kénytelen vagyok mégis ezekkel szenvedni... igen, ez szenvedés és semmi élvezet nincs benne! A kapható LE sem motivál.

Abban teljesen egyetértek winnie-vel, hogy ne legyen könnyen kapható a LE, mert ezen a szinten azért már sokat lehet kapni... de azért nem fogok 20 gyógyitalt vásárolni, hogy portyázhassak nyakra-főre, miközben a nyeremény LE vissza sem hozza belefektetettet...

Viszont azt is szivatásnak érzem, hogy legyen 20-as a szinguláris ismeretem (most 0), ha nem akarom kisütni a lélekkutat! (félreértés ne essék, én ki szoktam sütni).

Nem a küldetések nehézségével van a bajom, hanem azzal, hogy néhány kivételtől eltekintve a legnagyobb része immáron szinte kivitelezhetetlen megbeszélés nélkül... és ha csak azt várod már 4 szint óta, hogy mikor esik le a 20. apró állat... hát abban szerintem se élvezet, se kihívás...
Dátum: 2009.02.13. 10:15:26
Idézet: Viszok009 - 2009.02.12. 21:20:14
Hy Mindenki!
Hogyan szerezhetek 20 TP-t? Hanyas szintűt kell lenyomnom ahhoz?
Vagy hanyas szakival(szing. ismeretek)?
23-as vagyok.
A válaszokat előre is köszönöm!


Nekem 6-os szingulárissal sikerült annak idején... De kellett hozzá, hogy a kiszemelt "áldozat" levetkőzzön buzogányra és gyengébb varázslatra... még így sem sikerült elsőre megcsinálni... szóval érdemes megbeszélni valakivel, aki 4-5 szinttel magasabb nálad... különben sokáig eltarthat a dolog
Dátum: 2009.02.13. 10:11:30
Gutten morgen!
Dátum: 2009.02.13. 10:04:07
Idézet: Ajgatsz - 2009.02.13. 09:47:45
Ha jól tudom ez Salvatore regényeiben és világában jelenik meg, Drizzt meg a többiek. Háááát ez szerintem eléggé cinkes kérdés, ez kb olyan mintha azt kérdezném, hogy mi Toron fővárosa.


Erre se tudnám a választ...