Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Qwyxy

Oldal: 12
Dátum: 2024.02.11. 14:53:00
Kedves Baraty!
Amit már egy pár VU találkozón többen is kértünk töletek,az epikus kincsek fejlesztése mikorra várható?
Előre is köszönöm a válaszodat.
Dátum: 2023.02.14. 10:36:29
"- A szörnykihívás már elvileg működik (Ide fogunk majd kompenzációban adni egy tárgyat, amivel kreatúra pontokat kap a karakter, de ezt majd akkor ha minden más kész."
Ezzel kapcsolatban csak annyit szeretnék kérdezni:Mikor?Mi lesz az a tárgy?Nekem fontos az idő mert ha nincs ez a leállás akkor meglett volna az 50 csatám 250-es szorny,de így csak " Győzz le 50, legalább 250. szintű szörnyet! 34 / 50" lett meg és ez napi szinten növeli "kristály mytoaffinitás " a hűségbónuszban kapható mytokronit csomagok számát.Ezért az idő is befolyásoló nekem mert már meglenne a kristály mytoaffinitás -om. (34/50 )Köszönöm előre is a választ
Dátum: 2022.04.24. 20:24:27
A detektorok amik eltüntek ,vissza fogják adni? Fél éves időtartalomra

Ezt egyénileg kell kérni vagy kollettívan javítják?
Dátum: 2021.12.15. 00:48:55
Sziasztok!
Kérdezni szeretném hogy lesz még a lélek kufárhoz berakva?Mert nem sokat láttam ezekből:
Néhány különleges tárgy kapható a kufárnál, csak ez alatt az idő alatt: a boldogság itala, bűvös állateledel (akinek esetleg nem volt előre tartalékolt a Kutatáshoz), **szörnykoktél,** lelakatolt ládikó,** kisebb és normál vadászzsákmány, őrjöngés itala, csatlóskristály csomag,** ajándékcsomag,** mytokronit csomag.**

Köszönöm a válszt!
Dátum: 2021.12.08. 14:50:18
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni,ha világot váltok,mi az ami törlődik,illetve a kutatást folytatom vagy újra kell kezdeni?
Köszönöm a választ előre is.
Teljesen egyet értek az előttem szólóval,pl én is az aktív játékból 2019-ben súlyos betegség miatt kiestem.Most tudtam újra kezdeni a játékot.Sok éven keresztül ezelőtt habzsoltam a bajnoki érmeket,most viszont az újrakezdésnél 276 sznten járok,a 262-es karakterek úgy elvernek hogy csak kapkodom a fejem.Hiába a küldetések pörgetése,nem tudom valaha be tudom-e hozni a hátrányt amit a kiesésem okozott.
Dátum: 2015.04.25. 23:21:22
Hmmmm hát nekem sem végzetmedál,sem pedig a xeno harci medál nem jelent meg, pedig V3-on top 10-ben vagyok ütésben és építésben is.
Dátum: 2014.05.21. 14:00:59
ok
Dátum: 2013.06.06. 09:44:29
V3-on lévő, 173. szintű megunt karakteremet eladnám.
~6200 TÖ, 200millió feletti rabolt LE, 17+6-szoros bajnoki cím.
Van szívósság öve, 12 kvízmedálja, 15 templomi medálja, reflexek könyve, tudás könyve, hűség záloga. 2 templomi pálca, 2 epikus kincsesláda meg közel 50 millió LE is van elfekvőben.

Ajánlatokkal személyes üzenetben lehet bombázni!
Dátum: 2013.04.15. 14:25:58
Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően hárommal erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)

Te eddig 171 térképdarabot találtál.

158 is elég lett volna, de azóta is hullik, a csapattársak legnagyobb örömére!
Dátum: 2011.08.26. 00:34:44
A manók csak nem LÉ/TP-re hajtanak, és optimálisan legmélyebbre ütnek
Dátum: 2010.10.04. 11:14:32
Idézet: Jeriko - 2010.10.04. 11:05:40
Idézet: Qwyxy - 2010.10.04. 10:14:28
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: mágikus amulett.
Ugye ez csak vicc?


Most komolyan nem vetted észre, milyen komolyan kombózik a féléves aukciós bérlettel?


Haaat, igy jobban belegondolva igazat kell adnom Neked. Bar az erte kapott 2 dukat valoszinuleg nem igazan segit ki, mivel eppen most koltottem el az ossze aranydukatomat egy szivossag overe!
Dátum: 2010.10.04. 10:14:28
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: mágikus amulett.

Ugye ez csak vicc?
Dátum: 2010.03.21. 12:59:01
Evvel az a baj, hogy ezt nem lehet kompenzalni. A szovetseg nagy resze ma ert volna ra, igy volt eltervezve. Szemely szerint avval nem sokra megyek, ha pl holnapra megkapjuk karpotlasul. Egesz nap dolgozom, es nem ulok gep elott, de gondolom nem vagyok vele egyedul...
Dátum: 2010.03.21. 11:48:36
Idézet: Rene - 2010.03.21. 08:31:41
Ma, 03:02 A mai naptól az Illuminati: Rubra Manifestatio szövetség birtokolja a hatalom tornyát!
Ma, 01:23 A mai naptól a KoD szövetség birtokolja a hatalom tornyát!


Ennek biztos igy kéne müködnie?


Biztosan nem igy kellene, de attol meg ezt csinalta. Reszemrol ez volt az utolso szog a vegzetur koporsojaba. Ez mar a 2. szerver lesz ahonnan a dobogorol torlok (bar itt mar eppen lecsusztam rola, mert mostanaban sem a PP sem a CSP nem akar fogyatkozni).
Dátum: 2009.09.02. 13:29:10
Bocsanatkeres elfogadva, tobbit maganban!
Dátum: 2009.09.02. 12:17:19
Idézet: Kundi - 2009.09.02. 12:07:33
Szrem Birka mondanivalója az volt, hogy irdatlan elkalibrált és inbalancedek a tul fejlesztés és szaki fejlesztés csökkentő dolgok. Kicsit tullőtt a célon, mert köze nincs senkinek mi megy egy másik szöviben még, ha ajiba kapta is akkor is kit érdekel.


Valoban, csak Birka mar kemenyen altvaltott szemelyeskedesbe okfejtesei soran, amit talan nem kellene eroltetni. Pechemre en voltam az akirol szo volt es ugy ereztem muszaj valaszolnom az idonkent minden alapot nelkulozo vadaskodasaira, teoriaira.
Reszemrol ennyi, itt nem igazan szoktam forumozni, most is csak azert neztem fel, mert Szovetsegi tarsaim felhivtak ra a figyelmemet, hogy sokadik alkalommal vagyok neven nevezve Birka altal a hozzaszolasaiban.
Dátum: 2009.09.02. 12:11:56
Eszembe jutott meg valami! Talan te is emlexel ra, hogy 34. szintig egyszal buzogany volt a komplett felszerelesem. Nem vettem targyakat, nem noveltem tulajdonsagot, kizarolag szakertelmeket fejlesztettem aminek koszonhetoen 25. szintre meg lett az 57-es fuzio, a 70-es spektralis, a 30-as csapdakeszites, a 30-as sajtolas es melle a 60-as turbo, amikkel kimaxoltam a vadaszatbol szerezheto LE szerzest. Talan itt nem keves LE elonyt tudtam elerni azokkal szemben akik ezt joval kesobb tettek meg, illetve felszerelesre elkoltottek rengeteg LE-t elotte. Az, hogy honapokig annyibol allt szamomra a jatek, hogy vadasztam es elkoltottem a LE-t, nem jartam portyazni mikozben a jatekosok egymassal versenyeztek ki verjen le? 1401 alkalommal tortent ez meg, de nem zavart. Most elkezdett beerni annak a gyumolcse amit csinaltam. Te is megcsinalhattad volna, nem tetted, mas utat valasztottal.
Dátum: 2009.09.02. 11:50:14
Birka!
Mint szemelyesen erintett szeretnek en is megszolalni! Ha valamivel nem vagy tisztaban akkor ne irj mar hulyesegeket!
Ha utananeztel/kerdeztel volna akkor tudhatnad, hogy a Szoviben 3 Bufa es 2 zafir csillag is van es az egvilagon senki sem aldozta be miattam magat. En a 3. Bufat vittem el nem kis aldozatok aran. Kozel 1 heti LE-met epitettem be akkor a 2 nap alatt, hogy hozzajuthassak. Igaz, csak par kincsponttal, de enyem lett. A zafir csillaggal meg makom volt, elore meg volt beszelve, hogy a kovetkezo epic targy az enyem, mivel kuldetesem volt. Ezt dobta, van ilyen!
Gyarthatsz mindenfele osszeeskuves elmeletet, hogy megmagyarazd nekem miert van Neked meg miert nincs Bufa gyurud, attol meg nem biztos, hogy igazad lesz, sot...
Dátum: 2009.07.13. 00:53:19
Talan arra gondolt, hogy a 4-bol 3-nal direkt rosszul van irva a neve a markanak, bar szerintem ezt Te sem vetted eszre, hiszen azt allitottad, hogy MIND cigarettamarka!
Oldal: 12