Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Erik0119

Oldal: 12345
Dátum: 2011.08.30. 20:07:41
Én azt szeretném tudni hogy pontosan MEKKORA az 1x jutalom? Mert a 2x és 3x az fent van. De visszaszámolva 100-as szinten 250k Le 12,5 kristálypont és 1 AF pont?
Amúgy tényleg jó lett volna ha legalább megemlítitek a múlt héten hogy mikorra tervezitek a Szövetségi Küldetéseket... Szerintem sok játékos profitálhatott volna ha a Landragóros eventel kombinálja a dolgot. Most már késő bánat.
Dátum: 2011.08.22. 07:16:02
Még az is szép volna, ha a térkapu szintje is számítana. Maxos térkapunál 2x erősebb és 2x több Le-t adó fattyak jönnének...
Dátum: 2011.08.21. 13:08:26
Arról se feledkezzünk meg aki már meggyógyult. 3 szint fertőzés csökkentés 70-100k Le körül van (lehet hogy tévedek), ez azért komoly plusz, főleg alacsonyabb szinten. Úgy lenne fair, hogy 3 szint fertőzés növekedés (aki akarja növelni az növelhesse) vagy a 60. szint környékén lévő fertőzés csökkentésének költségét lehessen átvenni opcióként a 3% csökkentés helyett.
Bár tuti ezzel is lennének gondok...
Na jó, a minél kevesebb tp szakértelem kicsit önellentmondás , hiszen a szintlépés a cél. Akkor lehetne helyette , hogy a térkapus szörnyekért kapható Le-t x szeresére növeli, vagy csökkenti a lélekpajzs hatékonyságát, növeli a Le szívás mértékét stb. Elég sok dolog van ami növelheti a portyában szerzett Le mennyiséget a tp mennyiség emelése nélkül. Vagy ha már ott tartunk, hogy túlcsordul ez vagy az, be lehetne váltani a csp-t pp-re, a pp-t csp-re, vagy mindkettőt térkapu pontra. Vagy a térkapu pontot másra a másik kettőre. Igény kérdése
Huh csak az első 2 oldalhoz volt türelmem, a többit nem mazsoláztam, ezért elnézést kérek ha olyat írok, ami már szerepelt.

A szintlépés ebben a játékban nem játszik szerepet, gyakorlatilag csak egy mutató, hogy milyen magas szintű karikat támadhatsz, és milyen szintű tárgyakat vehetsz.
Csak sajna a legtöbb ellenfelet vagy könnyen legyőzöd, vagy ő meg ver, ezért nem támadod. A felszerelések között pedig nincs nagy különbség ami a szinteket illeti. Lehet 10 szint múlva veszel csak új fegyvert, mert 1-2 pont nem éri meg, hogy beleölj Le-t és őskövet, ha prémiumos tárgyról van szó.

Ami a legnagyobb probléma szerintem, így sok éves rpg-s múlttal a hátam mögött az az, hogy a szakértelmek és a tulajdonság nem szinthez kötött, hanem Le függvénye, valamint épületé. A tanulást megkapod 4. szinten, ha mázlid van már olyan szövetségbe kerülsz ahol van akadémia és maxos szintű, ezután csak Le kérdése mikorra tolod ki a 60-as tanulást.

Sajnos ennél a játéknál nehéz így utólag módosítani. Pár af képesség szinthez kötött, de most vagyok 84. szinten, mire a 100. szintet elérem addigra sok víz lefolyik a Dunán. Az ennyire drasztikus szint célok eléggé értelmetlenek, hiszen borzasztó sok idő kell mire eléri őket az ember.

Ráadásul erőltetik a PvP harcot. Ha lezúzok egy 500 tul összeggel alacsonyabb karaktert, aki 6-7 szinttel alacsonyabb, abba mi az élvezet? Szoktam portyázni, térkifordító itallal váltogatom a VF-et az EH-val, de arra jöttem rá, hogy portyázni unalmas. Az én szintemen már nagyon ritka a nagy fogás, nem is szeretek statisztikákat böngészni mert unalmas egyszerűen megunom. A vadászat sokkal egyszerűbb, gyors lemennek a kvízek és 3 órán át nincs dolgom. Ilyenkor tényleg igaz a VU szlogenje, hogy csak pár perc az egész, nem kell több a játékra. Persze nézőpont kérdése ki mit szeret egy játékban.

Na de ne csak rinyáljak, hanem konkrét javaslatokkal is álljak elő. Minden szinten lehetne kapni 1-2 X pontot (x a nevet viseli, semmi normális ötletem nincs névre). A lényeg az hogy olyan szakikra lehetne költeni, mint megnövelt állatelfogási képesség, vagy Tp csökkentés. Minél magasabb a szint, annál több állatot tudsz befogni és sajtolni, illetve annyi százalékkal kevesebb Tp-t kapsz portyában. A lényeg az hogy szinthez legyenek kötve és minél táposabb képességeket adjanak. És 10 szintenként lehetne egy új képességre költeni az x pontokat. Itt nem lenne olyan, hogy "ez az EH-sokat támogatja, az a VF-et", mindkét verzióra lenne 1-1 képesség. A játékos dönti el, mire költi.

A felszerelés is kaphatna 10 szintenként valami fix dolgot. Tuti ki lehet matekozni, hogy milyen plusz képesség adna jelentősebb előnyt, amiért szívesen váltanak a karakterek, Persze nem azt mondom, hogy minél több mindent pakoljunk rá, hogy tuti megérje, hanem azt, hogy pl 10% lélekszívás helyett 25% kritikus ütés lehet hogy jobb választás lesz, mint hogy meghagyom a régi felszerelésem. És 10 szinten keresztül csak a lélekszívás és tul pontok változnak, nincsenek egyéb képességek, mint a mostani csapongásnál. Esetleg lehetne osztályba sorolni a fegyvereket is, extra képességeket adva nekik. Mindennek lenne előnye-hátránya...

Még agyalok a dolgon, ha értelmes amit írtam és magas pontszámot kapok, akkor meg is osztom, ha meg hülyeség akkor inkább lenyelem a mondandóm
Dátum: 2010.12.10. 15:47:40
"A halhatatlan maga Miklós. Élőholt meg majd lesz, ha megunja a halhatatlanságot. Szájenszfiksönt kellene írnom..."

Ez nem sci-fi, hanem fantasy! Akkor lenne tudományos-fantasztikus, ha Miklós kiborggá építtetné át magát, vagy feltöltené a tudatát a világhálóra stb. DE ez a VU-t elnézve nem lenne túl stílusos.
Dátum: 2010.11.22. 22:21:25
Skacok ez a familiárisok "rendes állatnak" számítanak, tehát ha van 4 idomított állatom, akkor az egyiket ki kell paterolnom, hogy ezt használni tudjam? Meg felszerelést is lehet nekik adni stb?
Dátum: 2010.10.14. 11:34:09
Igen valószínű mindenkinek pozitívra jönne ki a mérlege, de:
- A sárkányokért kapott LE nagy mennyisége gyógyitalra ment el, mert amiket dobtak az már édeskevés volt (írtam is egy ilyen témályú hozzászólást). 72-es szinttel kezdtem, 1800-as TÖ-vel és 3-5 csata alatt laposra vertek. 561 drakónt vertem le, tehát legoptimálisabban is 110x voltam padlón. Kristály gyógyitalt vettem, ami 2100 LE-be kerül nekem. Ez kb 230k LE egyből. De szerintem bőven 300k fölött jártam.
- Az állat is fejlődik. Ez igaz, viszont elég sok sebzést is kaptak, volt hogy el is ájultak. Egyszerű kihívással, plusz a vadászat alatt és este gyakorol, ezekkel hoztam volna annyit, ráadásul kevesebb tp-ből, ráadásul nem is sérültek volna az állatok.
- Az egyenlőtlen elosztásba belementünk ez igaz, de ha belegondol az ember a mana és az egészség pl kevésbé fontos, inkább az iq-ra vagy taumaturgiára tolta.
- Kaptunk relikviákat. Ami igazán táp az a fáradhatatlanság medálja és a mágiaelnyelő, a többi bóvli, legalábbis nekem. A érkifordító italból is kiütöttem 13-at, de most hogy kipróbáltam rájöttem hogy az EH-sal rosszabra jövök ki, ergó minek nekem 12 pia, amikor nem fogom használni.
Kb ennyi, statisztikáim:

Felhasznált LE: 21.032
Effektív töltés: 28.065
Összesen 561 db


+22 Erő, +22 Támadás, +22 Védekezés, +22 Egészség, +22 IQ, +22 Mágia, +22 Taumaturgia
112 Kiégett őskő + 5 szerencse.

74-es szinten.
Dátum: 2010.10.11. 21:14:33
A következő eventnél szerintem a gyógy-és varázsitalok kiosztásánál a szint mellett lehetne nézni a kereskedelmet is. Véleményem szerint sokkal jobban örülne mindenki, ha maximális szintű megvásárolható gyógy- és manaitalt kapná. Nekem is tiltott nektár és varangykoktél esik, holott a 120-as kereskedelmemnek köszönhetően kristály gyógyitalt és fortyogó manaitalt tudok vásárolni régóta a 73-as szintem ellenére.
Dátum: 2010.09.19. 19:12:23
Valószínű igen, hiszen még kieshet a mágiaelnyelő is, valamint új relikviákat is ígértek. Zarknodnál is 3 esett, minden körben 1, szerintem itt is így lesz, plusz a régi relikviák közül is 1-1 minden körben, ahogy én látom.
Szóval 1 új és 1 régi minden körben, legalábbis szerintem
Dátum: 2010.09.14. 22:15:15
Nekem eddig kiesett a transzcendális fókusz és a Féléves aukciós bérlet, meg vagy 7 gyógyital, és 5 varázsital 93 győztes csata után. Kb erre lehet számítani. Ha még kiesik valami relikvia megírom.
Dátum: 2009.06.14. 12:14:37
Ha mindig az a baj, hogy a legtöbb új épület is a top szöviket segítik, akkor rakjatok be egy olyan épületet, aminek az a hatása például, hogy a lélekkútból épített LE-t megszorozza 5-tel. DE csak akkor ha a kút nem nagyobb 30k -nál. 60k-ig 4x szorzó stb. És akkor a kisebb szövetségek is fejlődhetnének. Perzse tuti itt is van valami kiskapu, gondolok arra, hogy a "hadi szövetségek" akik csak portyából építkeznek és kútkontroll van azoknak ez piszkosul segít. Vagy akkor a tagok által beépített LE-t szorozná meg.Valami hasonló nem lenne hülyeség szerintem.
Emellett a fertőzés megszűnésével mi fog történni? Onnan is lesz valami plusz képesség, vagy csak egy üres titulus lesz?
Oldal: 12345