Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Erik0119

Oldal: 12345
Dátum: 2015.07.30. 17:33:19
Mondjuk előző hozzászólásomat Bachtassnak címeztem. De szövi háborúnál nem működik a dolog.
Ez az event az eddigi leggázabb. Az eddigieknél is csak az őskőbeszedés volt a lényeg, de ez végképp olyan. Ha a fétis a célod, másképp nem igazán tudod megoldani a dolgot.
Dátum: 2015.07.30. 17:04:20
Nálam az a küldetés csak AF pontot ad (kiírás szerint). Azt is át lehet váltani napkristályra?
Szövi háborúnál mintha láttam volna káromkodást néhány alkalommal. Majd megírom működik-e.
Dátum: 2015.07.12. 21:25:33
Kösz a linket, ez nagyon elkerülte a figyelmem.
Dátum: 2015.07.12. 18:13:25
Elhangzik Miklóstól: A Hordák Háborújában megszerezhető jutalmak (pl. hordatrófea) a Végzet Vermében is megszerezhetők lesznek majd valamilyen módon, így nem marad le senki sem a jutalomról.

Én azt javasoltam, hogy a hordamedál maradjon meg a végén, mint kis mementó erről azt eltörölt eventről. Zzzzzz azt sérelmezi, ha ezek a plecsnik megmaradnának örökre, ezekkel a statokkal, akkor az nagy kiszúrás volna azoknak, akik nem voltak nagyon aktívak az event alatt. Erre mondtam azt, hogy nem muszáj bónuszt adni, csak maradjon meg emlékeztetőnek.
Az új eventről nincs részletes infó ha jól tudom, csak hevenyészett leírás. Ha minden jutalom maradna a régiben, az csak egy kicst átvariált HH lenne
Dátum: 2015.07.12. 16:02:38
Előre? Csak a szavazás után néztem utána, hogy lehet lecserélik ezt az eventet még indulás előtt. Így egy kicsit nehéz előre tervezni. Ezért is írtam, hogy ha más nem csak a plecsni is jó emléknek. Mondjuk amilyen őrületes kommentáradatot indított el a felvetésem, nem kell aggódni amiatt, hogy hirtelen egy űbertápot veszítenek el azok, akik nem 170%-kal tolják az eventet.
Dátum: 2015.07.07. 18:40:58
Fél évig rendesen funkcionálva, utána nem tűnik el, csak nem ad tápot. Plecsnifetisiszták (mint én) örülnének. Max a gyémánt adhatna minden tulajdonságra 1-et.
Dátum: 2015.07.07. 18:22:28
Nem tudom felmerült-e az ötlet, de ha már ez az utolsó HH, akkor a jutalmak megmaradhatnának akár örökre is (a medálokra gondolok, mielőtt valaki kivesézné a dolgot). Ha nem is full táppal, de kb a felével kiegyeznék. Nem lenne rossz emléknek, ha már nincs több. Zarknod medál is van, és az sem ismétlődik.
Dátum: 2015.05.01. 12:11:37
Nekem a kristály mytoaffinitással kapcsolatban lennének kérdéseim.
- a mytokronit csomagban mennyi mytokronit van?
- minden nap más típust ad, az összes fajtából, vagy random?
- több kristály hatása összeadódik, de ez darabszámot növel, vagy esetleg más típust ad mellé? (szóval ha a csomagban 3 db lenne és mondjuk szürke, akkor 2 kristálynál 6 szürke lenne, vagy 3 szürke és 3 narancs?)

Oké már látom, csak 1 db-t ad, az is random...
Dátum: 2015.03.29. 22:37:44
Nos szövetségi küldetésnél én inkább Tp fogyást vezetnék be. Minél többet teszel bele, annál kevesebb Tp kell a max szinthez. Ha pedig még van feladat és azokat is csinálod akkor extra jutalom lehet, relikviaforgács stb. Algoritmussal tuti meg lehet oldani, hogy az alacsonyabb szintűek ne kerüljenek hátrányba pl a lélekkút növelésnél.

Az epikusnál nem értek egyet Offsboy-jal. A "kicsik" max Vt miatt tolják, nekik az a jó ha minél alacsonyabb szinten minél magasabb relikviát kapnak. Sajna az epikus egyszerűen rohadtul időrabló tevékenység. A legtöbb embernek szerintem NINCS IDEJE órákra leülni a gép elé, csak azért hogy 5 percenként ütögessen. Megszervezni is nagyon nehéz, szinte lehetetlen hogy 3 embernél több egyszerre harcoljon. Nálunk márpedig kell legalább 3 ember ha nem akarok elszórni az életemből 4 órát, meg kb 30 gyógyitalt. Legyen egy épület, ahol a szövitagok belépve felajánlhatják 1 társuknak a tulajdonságuk bizonyos mennyiségét. Ez akár függhet az épület szintjétől is. Ez a bajnok ütögetheti az epikust plusz tu összeggel, persze a társak is, csak az átruházott erőtől legyengítve. A licit maradna változatlan.
Vagy legyen automata támadás. Nem sokat veszít az ember az izgalomból, hogy a visszaszámlálót bámulja görcsösen, mikor támadhat újra

Az eventes ötlet nem rossz, csak a csapat eredményeket valamilyen szinten súlyozni kéne taglétszám és szint alapján. De itt is lehet faramuci a helyzet.

A mini eventeket egyszerűen törölném. A szövi háború miatt így is muszáj minden nap játszani, a napi jutalmak miatt is. A nagy eventekre pedig tényleg alig lehet spórolni, pedig engem most az inspirál, hogy mindenhol toplistás legyek.
És igenis, ha az ember komolyan veszi őket akkor rohadtul erőforrás igényesek.

Háborúnál már nem is emlékszem hogy mi értelme volt, olyan rég nem volt része bennem. Ha jól emlékszem a lélekkút töltöttsége nőtt. Ez azért nem egy nagy valami.
DE ha újra jönnek a háborúk, akkor a szövetségi háborúval együtt tényleg nem bírjuk csp-vel. + eventek + mini eventek + minikloridiános izék gyűjtése

Az eredeti szlogen, hogy napi pár perc ráfordítással izgalmas játék vár eléggé elszállt.
Dátum: 2015.01.18. 12:52:01
Köszi, most már leesett. Ezt a menüpontot ritkán használtam...
Dátum: 2015.01.18. 11:48:01
Igen, tudom hogy a végső kincsben van fétis, de a teljesítendő feladatok között a Zabáljanak csatlósaid 50.000 Tp-t vagy dekrétummal vagy pedig csatlóssal tudod megcsinálni. Ha nem akarsz dekrétumozni akkor viszont kell hozzá.

A relikviák között pedig nem találtam.

Utánaolvastam hogy különböző eseményeken/eventeken szokott esni, és mivel a Xenón volt, adtam rá esélyt hogy a Landin is lesz. Ezek szerint tévedtem.
Dátum: 2015.01.17. 21:56:29
Skacok Landinál várható fétis? Csak mert a következő event a Bolygó ura, és mivel sokat kihagytam (másfél év) azt vettem észre hogy a bolygó urához kell, de venni nem lehet sehol csak eseményeken esik. Szóval esetleg ki lehet ütni utolsó körben, vagy máshoz van kötve, de ami a valószínűbb egyáltalán nem is lesz?
Dátum: 2013.10.20. 17:56:33
Követem Sőt egy picit még többet is csináltam. A kérdést csak azért tettem fel, mert az 1100 győzelem viszont már biztos nem lesz meg
Dátum: 2013.10.20. 17:44:03
Hát gyémántosként nekem is a gyémánt medál a cél. Gyógyitalok révén szeretném én is megszerezni. Amúgy enyhén ironikus volna, ha a top 10 tagja csak gyémántos volna, miközben a hordánk tök utolsó. Amúgy csak az event miatt jöttem vissza, a végeredménytől függ folytatom-e tovább a játékot. Mellesleg roppantul zavar, hogy bármit csinálok a maximális jutalom érdekében (és el is érem a max győzelmet) a drágalátos hordám miatt esélyem sincs megkapni a legmagasabb jutalmat . Remélem az elmúlt 5 év után végre egyszer kicseszhetek a rendszerrel hordaváltás nélkül
(A jutalom akkor is jár az első helyezettnek, hacsak pl 1 győzelmet szerzett?)
Dátum: 2013.06.17. 16:35:19
Felhasználok egy császári dekrétumot:
10 őskőért
vagy
158510 lélekenergiáért
Egy feladatot teljesítettnek jelölhetsz! (max annyi dekrétumot használhatsz fel, ahányadik napja tart az esemény!) <-------------------EZT A SORT NÉZD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A teljesítettnek jelölt feladat:
Dátum: 2012.07.01. 11:49:27
Én azt szeretném megtudni, hogy a Vadászzsákmány felhasználásakor eseménypont is jár, ha benevezek a kufár csatánál, illetve a szövetségi küldetéshez szinguláris anomália is eshet? Mert ha nem akkor várok a felhasználásával...
Dátum: 2012.06.03. 15:17:14
Nem számolja, volt már ilyen esetem. Csak 1 vadászatot toltam, az pont sajtolás lett, de nem fogadta el. Meg is lepődtem, de ez van.
Dátum: 2012.05.22. 11:36:10
Én is ma csináltam a sisakost. Nos vegyél olyat ami nem kerül őskőbe. Én buktam rajta 9k lélekgyémántot 300 sisakszilánk meg 20k Le körül (mert egyből el is adtam). Kb 70 kaland alatt visszajön a lélekgyémánt, a sisakszilánk meg jön magától, úgy is soká veszek új főtáblás fejfedőt, folyamatosan meg talán nem kapom meg ezt a küldit...
Dátum: 2012.05.20. 13:04:02
Arról tud valaki hogy a Xenó háború tényleg holnap fog kezdődni? Csak mert a Landragór a templom miatt csúszott pár nappal, és később is ért véget (sőt hosszabb is lett, bár lehet ezt én néztem el), de ez befolyásolja a kezdést? Csak mert sehol sem találtam róla érdemi infót.
Bocs ha off, de a Landinak van egy kevés köze hozzá.
Dátum: 2012.05.19. 11:53:10
+29 Erő, +29 Támadás, +28 Védekezés, +28 Egészség, +28 IQ, +28 Mágia, +28 Taumaturgia
265 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)

Felhasznált LE: 51.507
Effektív töltés: 68.784

Legyőzött sárkányfattyak:
Összesen 1327 db

Legtöbbször minimális Le-vel töltöttem, ezzel v1-en a top 4. lettem győzelem szempontjából. És az egészségre vagyok specializálva maximális AF képességgel.

Ha a későbbiekben valaki akar statisztikát vagy számmisztikát alkalmazni akkor hajrá ezzel tud alapozni. Ja 102-es szintű vagyok, event alatt léptem 2 szintet, jelenlegi tul összeg:

Erő: 453
Támadás: 451
Védekezés: 450
Egészség: 254
IQ: 529
Mágia: 241
Taumaturgia: 529
Szerencse: 357

Na így tuti vissza lehet számolni...

Engem amúgy az érdekelne hogy aki a top töltést végezte az mennyi jutalmat kapott :p
Oldal: 12345