Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aderrick

Dátum: 2009.02.07. 09:41:10
Kapituláció fülnél leírás:

FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés.

Egészen mást jelent, mint amit te írtál...
Dátum: 2009.02.06. 08:08:33
Jól jön a plusz szörnytárhely, ha majd intenzíven sajtolgatsz-pl 30+30-as sajtolással egy 11100 idomítási költségű lényből nyerhetsz 6K körül.
Dátum: 2009.01.06. 10:14:52
Gratulálok a győzelemhez! Igazi csapatmunka volt!

Maedhros
Dátum: 2008.12.28. 23:36:52
Nem kiálltanak ki titeket bűnösnek. A Citadellarács az erős szövetségek fegyvere. Élni fognak vele. Az elképzeléseitek a fertőzéstől megkímélt vidékeken működhetnének talán, de itt, ahol egyenlőre a háború az úr, sajnos csak nektek árt a Citadella alkalmazása. Részvét. (egyébként élmény veletek háborúzni-kemények vagytok, mint... mint majdnem a gyémánt! Respect!)
Dátum: 2008.12.23. 09:03:52
Akadhat olyan végzetúr, akinél nincs magasabb szintű
Dátum: 2008.12.14. 11:22:43
Nézd meg Trueblood nyertes csatáinak számát, és rájössz, hogy lehetséges.
Dátum: 2008.11.18. 00:48:46
A támadásra 15--öt ad.
Dátum: 2008.10.27. 22:22:04
Mi is ezzel próbálkozunk
Dátum: 2008.10.27. 18:17:52
Petur: azért neveztem adónak, mert a béke idején nem portyázzák le a vesztest (a győztest sem, bár ez velük máskor sem igazán fordul elő, nagynéha ha nyertem ellenetek, eltettem az archívumba ), tehát valami mégis jut neki cserébe.
Dátum: 2008.10.27. 16:27:19
Szépjónapot!

Az ELIT HORDA által megtámadott A Gyémántlándzsa Rendje inaktív tagja vagyok. Szövetségünk a passzív ellenállást választotta a Horda támadására válaszul. Az aktív ellenállásnak nincs értelme-messze nem vagyunk azonos súlycsoportban. A Horda által folytatott háborúk nem valódi háborúk. Igazából adószedésnek hívják - erőfeszítés nélkül elvenni a gyengébb Gyémánt szövetségek LE-jét. Persze ezzel nincs probléma-a való világban így mennek a dolgok. De ez nem a való világ. Állítólag a játék alkotói valamiféle egyensúlyra törekedtek. Ennek oka egyszerű - minél többen élvezzék azt. A szövetségi háborúk jelenlegi szabályai miatt ez az egyensúly és a játék élvezethetősége nem igazán valósul meg. Jelenleg a Gyémánt szövetségek a Horda privát játszótereként működnek, várják, mikor kerülnek sorra. És mind sorra kerülünk. A Horda pedig csak erősödik. Ami szintén nem probléma. A probléma ismételten csupán az, hogy mindezért semmi erőfeszítést nem kell tenniük. Itt nem működik a random, mint az 1-1 elleni küzdelmeknél, itt szikáran érvényesül a nagy számok törvénye. Akit a Horda megtámad, legyőzi. Nem akarunk rendszeresen adót fizetni. Ezért taktikázunk. Persze az ellenállás fárasztó - a tagok közül akad, aki már átment más szövetségbe. Viszont ha a többi megtámadott szövetség is ezt a taktikát követi, előbb-utóbb nem fog tudni támadni a Horda. Javasolhat szabálymódosítást (már az egyik tag meg is tette, persze nem abba az irányba, amire mi gondoltunk). Mire is gondoltunk?

Az egyes szövetségek csak a hasonló erejű szövetségeket támadhassák-ugyanúgy, mint ahogy ez a korlát a az egyéni portyázásoknál megvan. Adni ezzel esélyt a szövetségi háborúknál is a randomra. Hogy itt is előfordulhasson, hogy a gyengébbik nyer.

Maedhros
Dátum: 2008.09.27. 09:59:16
Mai egyik kérdésem:
Ki voltz az utolsó római király?
Helyes válasz Tarquinius Superbus (ha jól emlékszem tanulmányaimból)
Ez nem szerepelt a lehetőségek között. Szerinte Auigustus
Szerintem nem