Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aderrick

Dátum: 2009.09.14. 08:29:28
Szervusz!

"Sírósoknak: Meghatároztatok egy értéket, amennyit nektek ér egy CsP. Milyen adatokból tettétek? Ugye, abból, amit kiírt a gép, hogy nyertél x LE-t, amiből y a helyes válaszért jár? Akkor máris elcsúsztatok, mert egy intervallumból véletlenszerűen kiválasztott elemet kezeltetek úgy, mintha az elérhető maximális volna."

Szerintem a "sírósok" kifejezés lekezelő. Nem szerencsés használni.

Nos, nem tudom, mások mi alapján számoltak, én egy saját adatbázis alapján, ami 9850 vadászatot és 776 sajtolást tartalmaz (mások is készíthettek ilyet a saját sajtolásaikról és vadászataikról. Gondolom készítettek is. Nem kerül igazán semmi időbe). Ez alapján kevesebb LE lett leosztva a tulajdonságok között, mint amennyit én le tudtam volna osztani a befektetett erőforrásokból. Gondolom mások is erre a következtetésre jutottak. Mások meg más következtetésre, mert nekik a számításaik szerint megérte. A második csoport általában az alacsonyabb szintű, a játékban nem minden "olcsósítással", "bónusszal" rendelkező karakterekből áll. Az első csoport inkább azokból, akik ezekkel már bírnak, és ráadásul meglehetősen sok erőforrást felhasználtak, így az általuk számított és ténylegesen kapott "jutalom" közti eltérés is nominálisan jóval nagyobb. Van, akiket zavar, hogy egy elvileg eredménysemleges szituációból veszteséggel jöttek ki, és ezért a fórumban írnak róla. Van akiket zavar, de nem írnak, csak bólogatnak egy ilyen bejegyzésre.

"Még egy kérdés, de nem fogtok tudni rá válaszolni: Ha egy nekromanta által kisajtolt lény miatt ütöd le a nekromantát, akkor az most a nekromanta LE-je, vagy az állaté... avagy a kettő kombinációja valamilyen arányban?"

Ez csak egy színesítő szöveg. Nincs nekromanta, és nincs kisajtolandó lénye. Csak változók vannak, és egy képlet.
Dátum: 2009.09.12. 18:05:01
Úgy tűnik, nekem 1,1M LE-be került a 3 relikvia, 3 tucatnyi gyógy/varázslötty, 3 térkapus tárgy, -1mp vadászatonként és 10 dukát. Más is megúszta ilyen olcsón?
Dátum: 2009.09.12. 17:50:41
Jutalom:

+25 Erő, +25 Támadás, +25 Védekezés, +24 Egészség, +24 IQ, +24 Mágia, +24 Taumaturgia
408 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)


Erőfeszítés:
Felhasznált LE: 18.745
Összesen 815 db

Döntsétek el, hogy ez sok, vagy kevés.
Dátum: 2009.09.12. 13:45:05
Csatlakoznék Cyronhoz. Nem vagyok csúcsoptimalizátor, de gyakorlatilag vadászni, sajtolni, tulajdonságot növelni, szakértelmet növelni csak turbózva szoktam, csak olyan tulajdonságot növelek, amin specializáció van (max havonta egyszer váltva, de inkább élve a havi egyszeri ingyenes váltási lehetőséggel). Elég sokan így vannak ezzel, az a ritka, aki nem használ ki minden lehetőséget (errefelé 60. szint fölött). Nem sajnálom magam, ha buknék a manókalandon, ez csak tényközlés. (V1, 815 manó)
Dátum: 2009.09.11. 18:00:59
Miklós bejegyzése alapján működni fog. Ami vicces. Ha költesz most rá, akkor 2-3 nap múlva (az esemény végén) maradsz 3%-on, ha nem költesz, visszazuhan 0-ra. Nagyon jó.
Dátum: 2009.09.11. 17:37:35
Írta: LeanthilMa, 17:19:12 [Idézet ebből]Nekem 4% a fertőzésem. Aki mögöttem van, egy szinttel, az megkapja a jutalmat, és előrébb jár majd, mint én?

Csatlakozom. Ráadásul ha nem a manókat csépeltem volna eszeveszetten, már csak 2% lenne. (Bizony, szintet léptem V3 befejeződése után, és naívan, tévesen következtetve azt hívén, mindenütt, mindenkivel megtörténik a fertőzés csökkentésének lehetősége, nem áldoztam rá LE-t, inkább a pilonokba töltöttem (ami mint kiderült, szintén fölösleges volt, mivel kár azon gyötörnöm magam, hogy a töltés listán is beférjek a legjobb 10-be, nem ér semmit))
Dátum: 2009.09.11. 09:13:28
ezt én is szeretném tudni. illetve azt is, hogy aki mindkét toplistán szerepel, kétszer is megkapja-e. továbbmenve-mindkét toplistán szerepel, és a nyertes horda tagja is, vajh megkapja-e háromszor?
Dátum: 2009.09.11. 09:09:03
V3

Zarknod felébresztéséért a legtöbbet a Zafír horda tette. Ezért a horda azon tagjai, akik ebben részt vettek, és legalább 30 alkalommal aktiválták a pilont, egy Zarknod medálját (-1 mp a vadászat idejére) és 10 aranydukátot fognak kapni jutalmul! Ugyanezt a díjat megkapják azok is, akik a két toplista első tíz helyén végeztek. (A díjak hamarosan beírásra kerülnek)
Dátum: 2009.09.03. 18:34:37
Nemmel szavaztam (V1, 624 manó). Ha tudom, mi a "jutalom" talán bele sem kezdek. Szórakoztatott (bár egyre kevésbé, mert nagyon hosszú ez az event). Szórakoztat, annak ellenére, hogy 4M LE-vel kevesebbet költök így karakterfejlesztésre (belement kb. 4.754 K LE a CSP veszteségből és a nyers LE-ből, visszajött kb. 700K a manók által adományozott LE-ből). Gondolom vannak a topmanóölők közt-bevallom, titkon én is-akik mégis örülnének neki, ha millió LE-ben lehetne mérni a "jutalmat". De ha nem, nekem akkor sem dől össze a világ. Küzdök a plecsniért.
Dátum: 2009.08.30. 20:28:48
Van egy alapprobléma vele. A minuszban lévő karaktert, ha legyőzik, a győztes megkapja a minusz LE-t, a vesztes meg felmegy 0-ra. A jelenlegi algoritmusok mellet.
Dátum: 2009.08.28. 17:46:00
Nálam tette tiszteletét a jó öreg winnie. Este talán megnézem, lehet-e viszonozni a látogatást.
Dátum: 2009.08.28. 09:56:47
nem megy, pedig vittem volna neki LE-t.
Dátum: 2009.08.27. 23:13:38
winnie topikját az eddigi munkássága előtti tisztelgésként hoztam létre. Különböző méretű és színű gyöngyökként szórja elénk meglátásait. winnie-t nem érteni kell, hanem érezni, megélni. Tanulmányozd sorait, mielőtt csak úgy egyszerűen, reflexből billentyűzetet ragadnál.
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=27815

4. szintű feltörekvő titán
Dátum: 2009.08.24. 22:08:49
Re: Várható fejlesztések 2
343. hozzászólás - Ma, 14:48:13
Ha már úgyis várható fejlesztésekről van szó, lehetne a következő event hasonló, mint a jelenlegi Zarknod, de nem manók, hanem winnie őrizné a pilonokat vagy bármi mást. Persze karakterhez generálva, hogy minden alacsonyszintű is élvezhesse az újítást!
A relikviákat is természetesen winnietől szereznénk. Én például nagyon szeretnék a fogaiből nyakláncot, mint az indiánoknak a medvék és/vagy farkas karom/fog láncaik. Mondjuk, hogy érdekesebb legyen és valami új is legyen a dologban, a relikvia - a példa kedvéért a winnie-fog nyaklánc - a verés mértékétől függően adná a pluszokat. Kicsit nyersz akkor a winnie-fog nyaklánc mondjuk csak az állatnak ad +2 támadást, ha rendesen elvered akkor a VU-nak ad +2 támadást, ha ájultra vered akkor meg valami "übertáp" dolog jár érte.
________________________________________________________________________________
Mielőtt kérdi bárki: igen vicc volt és most sokkal jobban érzem magam!
Sötét ösvény - Morroch

something about winnie
Dátum: 2009.08.19. 23:15:56
Ha tudnád mi más egyéb is volt (közös sörözés) a legközelebbinél már nem ismerősöket fogsz pakolni.
Dátum: 2009.08.19. 14:00:07
Tessék winnie, itt a saját topicod (lsd. törölt karakterek)! Lesz benne minden: vidámság, móka, winnie!
Dátum: 2009.08.19. 10:34:42
Nem volt nála egy fia LE sem. Előfordul az ilyen.
Dátum: 2009.08.19. 10:19:54
Roszliszk Szintur már látszik a számlálóban.
Dátum: 2009.08.18. 20:36:22
Dalen, X. szint, VM