Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aderrick

Dátum: 2010.12.27. 00:26:54
Korábban már más is jelezte, gondot okoz a "minden harcoló állat gyakoroljon" gomb. Alapjában véve egy kellemes, kényelmi fejlesztés lenne, de. Elküldtem minden nem harcoló állatomat gyakorolni 48 órára. Gondosan pozicionáltam a kurzort, hisz oly közel vannak a gombok. A lenyomása után döbbentem meg. Most 48 óráig nincs harcoló állatom. (Igen, a nem harcolók helyett a harcolók vonultak el játszani). Talán kicsit túl közel van a két gomb. (Nem, nem feltételezem, hogy más hiba történhetett, biztosan én voltam a vaksi, hogy mellényomtam a gondos pozicionálás ellenére)
Dátum: 2010.12.22. 22:11:48
A 2 új Pratchett is eredményez egy kódot pl.
Szerintem eltévedtél:)
Dátum: 2010.11.11. 22:15:33
Szerintem inkább ne is kérdezd. Az előző hónapban egyedül Arielt szorítottam ki Lady Alvariel versenyében a TOP3-ból, Morz hozzászólásával azóta sem tudok mit kezdeni. Ülök a sarokban, és csak motyogok.
Dátum: 2010.11.10. 21:21:40
Huhh! Ezek szerint a Légió egy emberként éjt nappallá téve pontoz, és már most olyan mennyiségű pontom gyűlt össze, hogy eltakarná a karakterlapomat? Nem semmi!
Dátum: 2010.11.10. 19:15:30
El lehetne érni valahogy, hogy a Légió által osztogatott piros, illetve fekete pontok a karakterlapon is látszódjanak? Én örülnék neki, sőt.
Dátum: 2010.11.09. 18:56:50
Az inspirátor az adott idő alatt teljesíthető ismételhető küldetések számát is megnöveli. Az elmúlt hónapban a Lady Alvariel féle medálok közül a küldetésekért kaphatóért versenyeztem-mivel rendelkezem szívósság övével, ami olcsóbbá (kevesebb PP) teszi a kábítós/kritikus ütés küldetéseket. A verseny során Cyron, aki megnyerte, 6,6 küldetés/nap átlagot produkált, nekem 5 küldetés/nap sikerült, és ha megfeszültem volna, akkor sem tudtam volna 5,2 küldetés/nap fölé kerülni. Szóval igen hasznos tárgy ezen a téren is.
Dátum: 2010.11.09. 09:47:36
Arénában történt, akkor ez lehet az oka, köszönöm.
Dátum: 2010.11.08. 22:41:53
Átokszórás:

Karaktered vesztes portyák után választékosan! átkozódik (csak szinesítő szöveg, mást nem csinál).

Max. szint: 1

Költség: 3

Eddigi tapasztalataim szerint csak akkor működik, ha én támadok. Ha engem támadnak és kikapok, nem. Ez feature vagy bug?
Dátum: 2010.10.15. 00:41:32
Kellemes eseményecske volt, bár megizzasztott, hogy nem volt tartalékolt erőforrásom, de azért megoldottam valahogy, hogy plecsnit szerezzek. Tetszett.
Dátum: 2010.10.07. 19:49:13
Tökmindegy csaltatok, de nem baj, mert nálatok is vannak karaktereim több is.
Dátum: 2010.10.07. 19:09:16
Az ördögbe, most aztán jól lebuktattál. Mindegy, nekem mindent szabad, szóval semmit sem ér ez a nagy felfedezésed.
Dátum: 2010.08.16. 13:30:58
Egyértelmű, Én.
Dátum: 2010.05.13. 19:45:37
Rosszul értelmezed. A támadó, ha veszít, elveszti a LE-t, de a támadott nem kapja meg.
Dátum: 2010.05.07. 09:42:36
Lehetséges, hogy ez már most is így van, nem?
A Tyrant szövetség ma behódolt nekem, de nem adták át a szavazataikat. Mi ez, ha nem a felhasználói feltételek megsértése?! Elégtételt követelek!

edit: a VU csodákra képes. ezt az üzenetet hogy duplázta meg? és időben is eltolva? woáá!!!
A Tyrant szövetség ma behódolt nekem, de nem adták át a szavazataikat. Mi ez, ha nem a felhasználói feltételek megsértése?! Elégtételt követelek!
Crasnak zavaros álmokat teremtettem. Uralkodói ambíciókat. És gyönyörködöm teremtményemben. Oly bájos, oly megható, oly esetlen.
Köszönjük Horda! Eddig egyedül csak ők voltak olyan rendes alattvalók, hogy hallgassanak az Egyetlen Valódi Létező szavára. Követelem, hogy minél többen csatlakozzanak hozzájuk! Citadellacsapásokat akarok sokat, nagyot! Ha nem kapunk eleget, kénytelen leszek valami drasztikusat lépni. Ne akarjátok tudni, milyen az.
Dátum: 2010.04.15. 14:53:48
Újabb csalódott ügyfél.

Felmerült bennem a gondolat, hogy mivel "gazdánk" (pff, higgye csak) ennyire kevéssé értékeli erőfeszítéseinket, vagy zseblopás, vagy betöréses rablás, esetleg besurranás módszerével magunkhoz vehetnénk a nála lévő térképdarabokat, és a szabadpiacon eladhatnánk a legtöbbet ajánlónak.