Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tony Ramirez

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2010.01.19. 20:17:55
Pffff... ez szánalmas
Ha már alakítotok egy szövetséget és itt toboroztok, legalább vegyétek a fáradtságot és azt is írjátok bele, hogy melyik világon csináltátok.
Mellesleg van egy csomó szövetség, amibe csak be kellene lépni, így nem a zafír szövetség lenne az ahol sok 3-4 tagú szövetség van.
Kevesen vagyunk zafírosok (v1) de ha összefogunk a mi hordánk a nyerő! lásd.: Azúr Légió, Tyrant
Alacsonyabb szintű társaim figyelmébe ajánlom, azokat a szövetségeket, amik már megalapultak, és van felépített épületük.
Aztán csak hajrá és fejlődjetek!

Zafír horda mindörökké
Dátum: 2010.01.19. 19:54:51
Engem csak a szavazatok kiértékelése érdekel...
Az 1-es és a 2-es kizárja egymást, viszont a 3-as köthető mindenhova, azaz 1+3 és 2+3 közötti különbség vagy 1+3 és 2 közötti különbség lesz

Ez így egy kicsit értelmetlennek tűnik, bocs a fogalmazás miatt...
a lényeg h hogyan lesznek a szavazatok kiértékelve

mellesleg a megoldás az lenne, ha mindkét lehetőség magmaradna, és a szövetség szavazhatná meg h melyik háborús részbe tartozzon, de a szavazás után CSAK az egyik fajta háborúban vehet részt, így akinek nem jó az újítás az marad a régi verziónál, akik viszont eddig nem tudtak érvényesülni azoknak lesz egy új lehetőség
És mutatsz 15 olyan embert akit elvihetek a kamrába?
Maga a Büntető játékba kerülése sem volt egy meggondolt dolog. De, hogyha józanul gondolkodunk, bizonyos helyzetekben segítség, más helyzetekben büntetés ennek a tárgynak a megléte.
A Top 100 játékosnak, akiknek alig van portyacélpontja, és minden CsP számít, azokkal szemben ez a tárgy kész kitolás. Alacsonyabb szinten, ahol a játékosok több mint fele VF-et használ, és a 9 szintes ütési határral a nem VF-ező "normálisan" játszó karaktereknek ez jelenthetné a menekülést. Csak ezekkel a karaktereknek az az 1 CsP nem számít semmit, mivel azért használnak VF-et...

A Büntető teljes eltörlése teljesen meggondolatlan kérés.
De Cyron-nak igaza van, hogy valamit változtatni kell.
Az érdekes az, hogy az 50% az rnd-nek köszönhetően 90% lett(ha nem több)
Így ha 10% esélyt adna, akkor is 50% lenne a valós CsP vesztési arány...


Jerikó említetted a Szkarabeuszt...
Azt tényleg ki kellene venni a játékból. Az a leggerinctelenebb dolog, ami eddig bekerült...
és a KH... nem ki venni kell, hanem kibővíteni
Dátum: 2009.11.28. 21:06:48
Idézet: Ricardo - 2009.11.28. 20:57:02
Jó lenne megtudni, hogy ezzel a fejlesztéssel (amit eddig sehol nem említett Miklós, pedig erről is lehetne azért szavazni) mi a céljuk, kik kérték stb.


Az h kik kérték, az teljesen egyértelmű... Azok akiket eddig napi szinten megszivattál

Viszont teljesen jogos a felháborodásod...
Ha megcsinálják a változást, azzal bizonyossá válik az, hogy értelmetlen relikviát venni, mert lehet h a köv napon már megváltoztatják a feltételeket és a relikvia sz@rt sem fog érni

Maradjon a kémgömb, és mutassa az értékeket, de 15%-ról emeljék meg a támadhatósági %-ot
Aki feljön 15%-ra, azt ne lehessen támadni, de ő tudjon epikust, ill térkapus szörnyet ütni...
Dátum: 2009.11.01. 11:03:31
November 7. 10 óra Hősök tere!
Magyarország egy emberként összefog a közös ügyért.
Szimpátia gyűlés kedvenc rádióinkért!
Infók a: dan-ger.lapunk.hu-n
Gyertek el minél többen, és hozzátok anyátokat is (:
Az a baj, hogy az embernek van mas elfoglaltsaga is, nem csak a jatek. En nem tudok csak otthon jatszani, ha elmaradok tok unalmas egyhuzamba vadaszni. Es nem lehet otthagyni az en szintemen, mert 20 vadaszatbol tobb szornyet is foghatok es az nem optimalis ha megy a pocsekba!
Nem tudom kedves hozzaszolo Te hanyadik szintu vagy, de majd rajossz!
A terkapu nekem nem akkora gond, amiota van terkapupont sima ugy.
Lenne egy kritikám a Végzeturhoz, azért ide írom, mert emiatt nem mertem sose WOW-ni.
A kezdés óta kb. 4 hónap telt el, és már nem elég napi 8 óra a játékhoz, hiába a hétvége is! Saját karimból kindulva egy kis számolás. Nem növeltem a portyapontokat, ezért napi 16 jár, ez optimálisan napi 7-8 óra, ha bevállalok -20%-ot is akkor 4 óra mondjuk.
Vadászat ezt növeltem napi olyan 50-55 jár, 4-4.5 óra. Mivel kvízt is kell tölteni ez alkalmanként 20 VD/10 perc ott ülést is jelent.
Csapdakészítés/lélekenergia sajtolás ezt is növeltem, elméletileg naponta 3-4 szörnyet fogok amit 2-3 óra lesajtolni.
Epikus harc, heti 2-3 alkalommal minden borul, 3-6 órát nincs vadászat, portya különben túl sok gyógyital fogy, ami nem olcsó!
Térkapu azért csak napi 1 óra, mert lehet portyázás közben csináni, és jó sok LE-t bukni.
Voltak javaslatok egy szakértelemre ami csökkentené ezeket az időket, azt szeretném ha elgondolkoznátok ezen! Most napi 12 óra játékidő sok egy ilyen jellegű játéktól szerintem!
Üdv: Rici
A 100 szerintem is sok, inkabb legyen ott is 30%, vagy 50 gyozelem. Akar barmelyik esetben gyozelem.
Viszont nem legyen akkora a vezstesnek a lelekut vesztesege.
Dátum: 2008.10.21. 18:56:41
Imadok olvasni, rengeteg konyvet veszek, foleg toletek! A legolcsobbak vagytok a zsetonbol valo fizetes miatt! A jutalompont is jo otlet! Amugy a jutalompontbol nem lehetne venni oskovet?
A konyvel az a baj, hogy egy csomo minden eltereli rola az ember figyelmet, mert lassan haladsz vele, viszont ez az elonye is mert elszakadsz a valosagtol ami neha nyomaszto!
Az, hogy lett portyázáspont szerintem jo otlet! Ami engem zavar, hogy ket portyazas utan várni kell 1 orat ami szerintem sok, en a 15 portyapontot se tudom elkolteni, pedig mostanaba 3800 LE-el is tamadtam! Ha van idom, hetvegen nincs eletpontom mert az erosek lezuznak, hetkoznap meg melozok, es nem szamitogep elott.
Javaslom, hogy legyen csokkentve az ido ami alatt bunti jar, vagy ne ilyen drasztikusan kapjunk -10%-at! Lehetne ezt is csökkenteni.
Oldal: 123456789101112