Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tony Ramirez

Dátum: 2010.04.14. 14:15:58
ööö
akkor nem szóltam
Dátum: 2010.04.14. 14:06:36
Idézet: Mortu - 2010.04.14. 14:03:43
De azért csak jobban megéri most nekik, mintha 5-6 millió lenne egy szint


te miért beszélsz rólunk T/3-ban? te is tag vagy
Dátum: 2010.04.14. 13:58:45
Idézet: Endyr - 2010.04.14. 13:56:45
Idézet: Mortu - 2010.04.14. 13:50:41
Idézet: Miklós - 2010.04.14. 12:31:16
Amit az AL csinált, legális, bárki megteheti, én még csak kiskapunak sem hívnám, mivel nemcsak előnyökkel jár, hanem hátrányokkal is.


Mondjon már valaki hátrányokat! Köszönöm.


mondjuk tobb 100millio LE epitese? vagy az is elony?


az mennyi szerencsepontot is jelent?
eddig nem fejlesztette senki a szerencsét, mert nem volt mibe építeni...
most van!
Dátum: 2010.04.14. 13:50:47
Ha valaki hibát találsz, vagy valaki ellehetetleníti a játékodat, esetleg pont 15%-ra felbukkanva kifosztanak. Ha nincs meg a kellő motíváció, vagy nincs elég időd a játékra, ha gagyik az epikus tárgyak, ha kevés CsP-t kapsz, ha sokba kerül fejleszteni egy tulajdonságodat, akkor AZ A MI HIBÁNK!

Nem igaz h senki nem jött még rá, h MI azért játszunk, hogy a TI játékotok szívás legyen!

kieg.:
Mellesleg van még pár üres hely a szövetségben. Ha valamelyik top kari unja a semmittevést, és másokat akar szopatni, akkor itt az idő a váltásra
Dátum: 2010.04.14. 03:38:17
Idézet: Ricardo - 2010.04.13. 22:12:21
Nem kell ezen vitázni, egyértelmű volt, hogy az Azúr Légió így fog cselekedni.

Először a pór nép elhallgattatása miatt a JV megváltoztatta a HT szabályait, természetesen akkor amikor az AL már behozhatatlan előnyre tett szert. Így biztosította, hogy a többi top klánnak esélye se legyen behozni őket.

Aztán a JV az AL-nek betette a névváltoztatás lehetőségét, hogy ők kihasználhassák a meghagyott kiskaput. Hiába kérte pl a Tyrant több hónapon keresztül ezt az opciót, csak akkor került be, amikor már világos volt, hogy az AL-nek szüksége lesz rá.

Gondolom csak azért vártak idáig, hogy a többi klán rosszabbul járjon.

---

Lehet, hogy egyes felhasználóknak ez a hozzászólás csak merő rosszindulatnak tűnik, de az igazság az, hogy az AL tagjai bármikor bármilyen kiskaput kihasználhatnak, sőt, egyeseket külön a JV rak be nekik. Kár hogy Kocosék fejlesztik ezt a játékot.


Még jó h tisztelem az emberek, különben nagyon csúnyát írtam volna most le...
Ki a sz.rnak kelett a névváltoztatás eddig? A Légió kb 1 hete döntötte el h ezt fogja meglépni. A JV semmit nem tudott az egészről ez idő alatt sem, nem hogy előtte....
Végülis mindent bele lehet magyarázni. Az összeesküvés elmélet gyártása mindig is működött a fórumon. De CSAK 1x gondolná végig valaki a dolgokat, vagy kérdezne rá a miértre...
Dátum: 2010.04.13. 21:14:48
Idézet: Butchman - 2010.04.13. 21:09:14
Építeniük nem volt mit, epikust nem tudták legyőzni. Ez a játékvezetés ISZONYATOS hibája, hogy ezt érdemes megtenniük. És egybként a légió mit kockáztat ezzel? Bennhagytak egy játékost, aki visszaveszi őket, ha gáz van. Maximum egy szerencsét buknak. Ezért Vasti, tiszteled őket? Másért tedd, mert pl nagyon ügyes játékosok, jól optimalizálnak, stb.


az építésben igazad van, a legyőzésben nem... le lehetett volna verni, de aki gondolkodik az neki sem kezd, olyan iszonyatos mennyiségű gyógyitalba lenne benne a csata, hogy ha mindenki kapna 1 epik kincset sem érné meg (főleg ezekből a csúcs szuper tárgyakból nem)
amig csak igéretek vannak, addig ez volt a leg logikusabb lépés

az meg h mit bukunk? kb 1 hét alatt 10M-t fejenként... amiből azért nem kevés tult, vagy szakit lehetne nyomni,

és most lehet feltenni a kérdést h: Megéri?
Ki tudja... egyenlőre jó szórakozás, új élmény, új kihívás.
Dátum: 2010.04.04. 19:03:20
olyan lehetetlen ötletek is vannak h ezek után:

fix 40-es szintű karakterek... senki nem lép szintet. egy új "evolúció" bevezetése, mely a tulajdonság, a szakértelem, és a helyes kvíz válaszoktól függene.
a regisztrációkor választható karakter típus: mágus, barbár, elit lovag -ezek különböző bónusszal indulnának
fegyverek: mivel nincs szint, mindenki alap felszerelések közül választhat:
(a szettekből 1 ősköves, a 2 pedig más-más tulajdonságokra épít)
mágus: 3 varázslat, 3 varázspálca, 3 pajzs, 3 páncél
barbár: 3 csatabárd, 3 páncél, 3 pajzs, 3 varázslat
elit lovag: 3 kard, 3 páncél, 3pajzs, 3 varázslat

mágus: második varázs nevű szakértelem elsajátításának lehetősége /a mágus 2-szer varázsol, a csata elején az eddig is ismert módon, viszont az utolsóközelharci kört a szakértelemmel varázslatra lehetne változtatni. ez a varázslat maximum az első körben okozott sebzés 50% lehet
barbár: lángoló pallos nevű szakértelemmel, a közelharci sebzést maximum 30%-al lehet növelni
elit lovag: parancsnoki megbízás nevű szakértelemmel, a maximális számú állat +1 vihető harcba, és az állatok sebzése többszörösére nőne (pl:3)

szövetségek: a szövetség maximális taglétszáma 15. A Bajtársiasság temploma nevű épület felépítése lehetőséget ad több szövetség "koaliciójára" magasabb szintű épület= több partner, a koalícióban maximum 5 szövetség tartozhatna. ezek a szövetségek egymástól független egységek, de néhány épület közösen építhető, továbbá számos eventet lehet ilyenre alapozni. a koalíció tagjainak nem kell azonos hordába tartoznia.
eseménynek a bajnoki viadalhoz hasonló szövetségi viadalokat lehet rendezni, mely újabb épületek igényét veti fel, melyek szintén koalíciós szinten építhetőek

épület:az előbb említett Bajtársiasság temploma, a hatása fent kifejtve
egy épület amiben az állatokat lehetne "csatáztatni" egymással, csak az állatok harcolnak, a végzeturak nem. elsősorban szövetségi épület, de koalíciós épületnek is tökéletes
továbbá ehez is lehet eseményt kötni, amikor az állatok csatáznak egymással, a győztes állat a bajnoki medálhoz hasonló díjat kap (+20 sebzés, vagy +10%le)
Kunyhó: ennek segítségével kémet lehet juttatni más szövetség/koalíció épületeibe

most ennyi hirtelen, de van még 5letem, csak nem akarom leírni azért h itt porosodjon ha Miklósnak tetszik az eddigi felvetés, és kíváncsi, akkor kifejtem bővebben, illetve ha a játékosoknak lenne ilyen világra igénye

én pl szívesen játszanék egy ilyen, ehhez hasonló világban... új lehetőségek, új célok, új épületek, új szakértelmek, de a játék alapjai maradnak
Dátum: 2010.04.01. 21:31:20
Mi is köszönjük, ezt a fergeteges napot...

A rózsaszín design-nak betehetnétek egy gombot, amivel ki-be lehet kapcsolni... egészen más így látni a "világot"

A pónim meg elmaradt, de Kóc megígérte h hoz nekem egyet szval most jó kedvem van...
már alig várom az új eventet

jahh és külön grat a plüssökért
Dátum: 2010.04.01. 20:58:30
azt tudjátok h miért depis a plüss "farkas"? a barbie talált magának "egyéb" elfoglaltságot, így már nincs szükség rá, szval most depis
Dátum: 2010.04.01. 20:29:34
ez vetekszik a Barbie-val
Dátum: 2010.04.01. 20:22:09
hááát szerintem mindenkit egy kicsit de reméljük nem lesz túl nagy forróság
Dátum: 2010.04.01. 20:00:16
basszus ez mekkora szemétség...
megfogadtam, hha nem kapok pónit, akkor törlök... min 250 CsP-t lőttem el ma, erre 1 db pónit sem fogtam be...
akkor nem marad más, mint a törlés, ahham... "A karaktertörlés átmenetileg szünetel" óóó igen, hamár nyúl legyen kövér
Dátum: 2010.04.01. 19:58:30
hát énsem gondoltam h mindennap ilyen lenne, de hetente, kéthetente 1-1 napot tuti átváltanék ilyenre
Dátum: 2010.04.01. 19:53:47
én meghagynám választható design-nak, ezzel kibővül 3-ra a lehetőség... kár h nem lehet választani néha feldobná az unalmas játékot
Dátum: 2010.04.01. 19:36:30
Idézet: El Diablo - 2010.04.01. 19:32:53
Azért remélem a "nagyobb fejlesztés" nem ez a borzalom volt csak!És ki találta ki a rózsaszínt?!?

Jöhet a lepontozás nyuszikáim


Az event holnap kezdődik, és A JÁTÉKOSOK választották a rózsaszínt, csak nézz körül a fórumon, meg lett szavazva
Dátum: 2010.04.01. 17:45:59
fehérre? ne legyél illúzióromboló... ez így szép ahogy van
max 1 szavat lehetne ráragasztani meg 2 szárnyat, és akkor lenne rózsaszín egyszarvú


jahh a térkapus csaták nagyon királyak... a nyuszi a tepsiből legyőzi a TRex-et
Dátum: 2010.04.01. 17:36:46
Idézet: Craslorg - 2010.04.01. 17:35:32
Az ciki, én már kettőt is sajtoltam, lehet, hogy azok lettek volna a tieid


áááááá
Igazságot a népnek!
Dátum: 2010.04.01. 17:34:26
Szeretnék reklamálni!
Még mindig nem kaptam meg a pónim!
pedig már reggel írtam a nyuszinak levelet, de semmi mások pedig egymás után 2-t is befognak...
ez igazságtalanság


Légyzsi! Légyszi! Légyszi!
Dátum: 2010.04.01. 15:14:37
nézd meg az első 3 világ topplistáit, add össze őket, oszd el 3-al, ezt a számot vond ki az összegből... és ez a szám kb mutatja h hány ember Vú-zik/zott mondjuk ennek jó része már régóta inaktív
Dátum: 2010.04.01. 12:26:48
Idézet: Eliteninja - 2010.03.28. 19:27:59
http://flashgame.hu/game_legfrissebb_rapidz3d.swf.html


ez a játék ez nagyon nagy

rekord:
szint 6 21% 62800 pont

szint: 5 76% 13800pont

szint 1 94% 14400 pont