Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tony Ramirez

Dátum: 2010.05.11. 17:32:51
Idézet: Cyron - 2010.05.11. 09:22:47
Tony: a csatamech egy hatalmas harci gépezet (7-12 méteres), amit belülről (többnyire a fejben) egy ember irányít.


ahham, kösszi
igy már vágom mi a, csak a nevéről nem tudtam
ha igy folytatjuk, 10-15 év mulva a japánok már ilyenekkel fognak "játszani", ami mondjuk elég szomorú lenne, ezeknek a gépeknek a valóságba helyezése még jobban kiélezné az ellentétek a nagy hatalmak között...
japán legyártja, az usa megveszi, az oroszok csinálnak sajátot és rájuk dobnak néhány atomtöltetet, csak hogy feelinges legyen a dolog...
lehet h pesszimista vagyok, de inkább jöjjenek az epikusok ezek helyett néhányan még élveznék is 9:10-től epikus a játékban, 10:10-től epikus a városban aztán jöhetnének a házakra felirt "For the epik" feliratok
Dátum: 2010.05.11. 04:25:30
Idézet: Solina - 2010.05.11. 04:22:30
Ez nem film, a Mechwarrior jatek folytatasa lenne... Es nem robotok, hanem Battlemechek.. A Battletech univerzumot nem ismered..? A Beho nyonott belole egy csomo konyvet.. Viszont most alvas, mert aztan tenyleg atmegyek kibernetikus organizmusba...


hááát ennek a mondatnak felét nem értettem
am mi a különbség a 2 között?
Dátum: 2010.05.11. 04:17:32
Invázió

-Riadó! Teljes készültség! Megtámadtak! üvöltözte a dagadt tábornok, miközben testtömegét meghazudtoló iramban száguldott végig a tág folyosón egyenest az elnök irodája felé. Mellét elborították az okkal, vagy ok nélkül kapott kitüntetések, méretes tányérsapkáját már félúton elhagyta.

-Mi ez az égtelen lárma? morgott magában Dmitrij Medvegyev

A tábornok az ajtófélfába kapaszkodva lihegte el, mi is a nagy helyzet.
-Elnök elvtár.., izé Úr! Oroszországot támadás érte! Bombáznak minket!

-Mi?! Kik? kérdezett vissza kissé hitetlenkedve.

-Magyarok!

Medvegyev égtelen röhögésben tört ki.

-Na, menjen a fenébe maga barom. Biztos megint seggrészeg. utasította tábornokát az elnök

-Esküszöm elnök úr, sosem voltam józanabb, a magyarok bombázzák városainkat! hebegte sápadt fejjel

-Ehhhh... Medvegyev arcát a tenyerébe temetve, nyugodt hangon folytatta.
-Na, jó. Csak, hogy megnyugodjon Borisz Alekszandrovics Szuvorov, küldjenek fel egy Szuhojt.

-Elnök úr, egy vadászgép nem tudja őket feltartóztatni. Riadóztatni kell az egész orosz légierőt!

-Egy Szuhoj, tábornok és ne tartson fel tovább!

20 perc elteltével ismét a verítékben úszó Borisz Alekszandrovics Szuvorov vágtat be az elnök irodájába. Arcbőre a falfehér és a lila között váltakozik.

-Elnök úr! A Szuhoj alulmaradt a magyar gépekkel szemben.

-Micsodaaaa??? Az meg, hogy a büdös p*csában fordulhatott elő? Akkor küldjenek fel négy Szu-30-ast!

-Öööö.... hát, az sajnos lehetetlen, elnök úr...

-Miért volna lehetetlen?

-A magyarok azóta lebombázták az összes repülőterünket, a légierőnk a földön semmisült meg. számolt be a legfrisebb fejleményekről a tábornok lesütött fejjel. Közben egy bomba csapódott be nem messze a Vörös tértől, hatalmas robbanást okozva. Az elnöki iroda csillárja beleremegett.

-Hogy az a.... Küldje a szárazföldi csapatokat ellentámadásba! Tegyék a földdel egyenlővé Magyarországot! ordította vérvörös fejjel Medvegyev, miközben mindketten a himbálódzó csillárra szegezték tekintetüket.

-Igenis! vágta rá Szuvorov. Látszott arckifejezésén, hogy némileg visszatért az önbizalma.

1 óra múlva:

Borisz Alekszandrovics Szuvorov, az orosz hadsereg tábornoka kissé megtépázott egyenruhájában sántikált végig az elnöki iroda felé vezető folyosón. A takarítómunkások vödrökbe lapátolták a mennyezetről aláhullott törmeléket, miközben pánikba esett egyenruhások szaladoztak mindenfelé. A távolból még hallani lehetett a bombák robbanásait. Az áramellátás akadozott.

-Elnök úr! Nem állunk jól.

-??? Hogyhogy? Hát nem az orosz hadsereg a világ egyik legerősebb hadserege? Hol tartanak a tankjaink? Elérték már a Lajta folyót???

-Hát, ööö... Sajnos rossz híreim vannak. A hadseregünk is megsemmisült a magyarokkal vívott elkeseredett harcokban. magyarázkodott Szuvorov.

-Ne bassza meg!!! Nekünk több ezer tankunk van, a magyaroknak egy se!!!

-Vizsgáljuk a vereség okait elnök úr.

-Híííí, a kurva életbe! sziszegte Medvegyev, fejét az ég felé emelve. Mégis mekkora erőkkel állunk szemben?

-14db Gripen vadászgép és kb. ugyanennyi T-72-es tank.

-??????????

-Elnök úr, a magyarok már Moszkva alatt vannak és semmi sem állítja meg őket.

-Atomot nekik!!! Lőjenek ki egy atomrakétát Budapestre! tobzódott az elnök

Szuvorov szemében megcsillant a remény. Jó ötletnek tartotta. Sőt. Más ötlete már neki sem volt. Egy megsemmisítő erejű atomcsapás a hátországukra majd visszavonulásra kényszeríti az agresszorokat.



1 nap múlva:

Szuvorov hullafáradtan vonszolta magát az elnöki bunker szűk folyosóján. Reményvesztett arcok, elcsigázott, megtört valaha büszke katonák mindenfelé. Víz, villany már órák óta nincs és az élelmiszerellátás is akadozik.
Medvegyev épp egy szelet zsíroskenyeret majszolt, mikor a tábornok benyitott dohos, pinceszagú irodájába.

-Elnök úr! Vége.

-Az ellenség visszavonult?

-Nem. Kilőttük rájuk az összes atomrakétánkat, de semmi hatása nem volt. Vesztettünk. Oroszországot elfoglalta a magyar hadsereg. A támadók parancsnoka engem küldött be, hogy ezt közöljem önnel.

-..... Bassza meg... Félreteszem a büszkeségem és felhívom az amerikai elnököt, hogy segítsen ki minket.

Medvegyev remegő kézzel tárcsázta a külön erre a célra fenntartott telefont.

-Zdrászvujtye! Itt Dmitrij. Te Barack, óriási gáz van!

A vonal túlvégén is megszólalt egy hang: -Üdvözöljük, ön Magyar-Amerika helytartótanácsát hívta. Amennyiben nem ismeri a keresett mellék számát, várjon az operátor jelentkezésére.
Dátum: 2010.05.11. 04:13:20
ez nagyon ott van, igaz kicsit kezd uncsi lenne a "jönnek a nagy robot, és szétlövik a várost" dolog, de egy még belefér
ilyenkor szoktam örülni h Mo-n lakok, velünk soha nem történik semmi...
ha jönnek a gyilkos robotok, először az amcsikat kapják szét, ha az ufók jönnek, azok is, sőt még az összes természeti katasztrófa is rátesz nekik egy lapáttal mi meg szépen csendben sunnyogunk itt... de aztán a végén (vmelyik nap másoltam be a szövibe az oroszos sztorit, sztem megkeresem és betolom ide is)
Dátum: 2010.05.11. 04:01:43
ugye... ez a bajtársiasság (vagy az álmatlanság) de az első jobban hangzik szval én abban hiszek
Dátum: 2010.05.11. 03:45:10
én 4-re járok dolgozni, és amikor szabadnapos vagyok (mint ma) akkor sem tudok ebben a időben aludni de kb fél óra és megyek szunyálni, addigra úgyis ide ér a váltás
azért te sem panaszkodhatsz itt hajnalok hajnalán
Dátum: 2010.05.11. 03:30:52
a szinészek neveit én is megnéztem. oltári nagy... gondolom nem occcsó pénzből lett megcsinálva. a világgazdaság válságban, de Hollywoodnak van pénze
am meg a avatar sem volt nagy szám, sem 3d-ben sem simán a 3d-sben a legjobb még a film előtt a bemutatóknál a Alice-ból a macskafej volt az nagyon ütős volt (annyira nem h a filmet is megnézzem) de sztem a film simán alulmaradna a Gyűrűk urával szemben, mind történetben, mint szereplőkben... max a látványban tud többet, de az meg gagyi szval a 10-es skálán: avatár 6 pont GyU 11
Dátum: 2010.05.10. 20:08:41
nem vesszük magunkra ne félj

a film az előzetes alapján állat lesz... na de augusztus? addigra még 15x végignézem a Gyűrűk urát
am nem is tudtam h Stallone rendez is
Dátum: 2010.05.10. 19:52:36
hát az igy neveld a sárkányodat végig tudtam nézni, pedig az aztán a gagyi a vasember2-ről nem is beszélve... szval vagy a titánok harca vagy megvárom a szupercsapatot

am a titánok harca nézhető? vagy passzoljam le azt is?
Dátum: 2010.05.10. 19:40:49
nem jó film?
mert akkor nem nézem meg...
a titánok harca és ez között "válogattam" -de akkor marad a titánok harca
Dátum: 2010.05.10. 19:03:38
Dátum: 2010.05.08. 14:50:40
"miután elolvastam az összes légiós hozzászólást egyértelművé vált, hogy igenis a magas szintű karaktereik közül alig játszanak már páran, egy csomó helyettesítve van valaki vagy valami által"

-ezt miből szűrted ki?
Dátum: 2010.05.07. 18:58:16
grat mindenkinek a térképhez
Dátum: 2010.04.17. 14:51:07
Vegyétek ki ezt a 20%-os izééét!
nem lehet viditani, csak 21%-ig, ráadásul a hivatkozást sem lehet átirni tetszőleges számra
ez mire volt jó így?
nekem az 50% pont megfelelne, de vagy 20% vagy semmi
Dátum: 2010.04.17. 14:44:12
a "csajtársaság" megvan...
Am sem jó ha sok nőszemélyt összezárunk, mert kifestik rózsaszínre a Kennelt, és pszichomókust kell hívni az állatoknak
na tessék, máris politika hogy a Vú mit ki nem hoz az emberekből
Idézet: Ösvényjáró - 2010.04.15. 23:24:37
Mi is siratjuk Tonyt, akkor esett vissza jelentősen, mikor te vitted. Béke poraira. Na látod Ariel, ez már valóban személyeskedés, az előbbi meg nem volt az. Szerintem.


Ööö...
köszönöm a megtisztelő felvezetést...
de nem értem kinek mi köze van hozzá h ÉN hogyan játszok.
Az oké h a nevekkel dobálóztok (és most mindenkinek szól) de mindenki legyen azzal elfoglalva, hogy saját maga hogyan játszik.
Én hobbiból játszom, és mert élvezem a társaságot.
Az h mindne karakternek egyformának kell lennie nincs megírva, de a játék ezt kívánja...

pl.: hagytam az iq-t és a krit varit, ráálltam a támadás+ krit ütés kombóra, az eredmény... háát azóta is szívok rendesen
próféta pl kipróbált mást, ha bejön neki az új stílus, miért ne? ha nem akkor úgyis beáll a sok egyen karakter közé a topplistába.

Ami mostanában megy az kész röhej!
Utáljuk a Légiót, csak mert ...
Szidjuk a másik játékost, csak mert ...
Mint az oviban
Dátum: 2010.04.14. 20:13:48
A előbbi felvetés téves!
Miklóst Chuck Norris irányitja!
Chuck Norrist pedig a Légió!
Dátum: 2010.04.14. 17:59:26
egyenlőre epik, csak aztán Ht
Dátum: 2010.04.14. 14:19:55
Idézet: kitmatko - 2010.04.14. 14:17:35
Nem, ez a Mortu nem az a Mortu.


wáááááááá
teljes képzavar
szval a játékban Mortu nem egyenlő a fórumon Mortuval?