Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.06.27. 21:25:27
Pihenj nyugodtan és élvezd a nyaralást!

Amire a kérdésed vonatkozik:
Csp és PP nő egy ideig, függ a mennyiség attól, hogy prémes vagy-e. De ha nem, akkor is max 250 csp vár majd itthon.
Ha valamennyi túlcsordul ebből... Na azért még ne menj a Dunának! Érezd jól magadat és kellemes nyaralást!
Dátum: 2009.06.27. 21:15:30
Idézet: Kapik - 2009.06.27. 20:57:38
Milyen színű az FTC kézilabdás csapatának hazai meze?

zöld-fehér
kék
piros-kék
sárga-fehér

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez igy miért is?


Mert akit nem érdekel a kézilabda, az nem tudja. Megnyugtatásodul: az összes foci kérdést is arra veszik már, a kézilabda népszerűsége meg sokkal kisebb.
Ezt a kvíz 3 topicba írtad. Miért is?
Véletlenül nem másoltam ki, így lehet nem szó szerint, de:

A felsoroltak közül melyik nem az adott személy utolsó mondata?

Ne zavard köreimet! (Arkhimidész)
Több fényt! (Goethe)
És mégis mozog a Föld! (Galilei)
Te is, fiam, Brutus? (Ceasar)

És még szeretnék ilyeneket olvasni!
Szabinho:

Idézet: Solikka11 - 2009.06.27. 18:01:28

1 LE-t tudtam tőle rabolni (112 volt nálam)


Úgyhogy nyert!
Idézet: Szabinho - 2009.06.27. 18:15:16
Idézet: Byzon - 2009.06.27. 18:08:45

Szerintem a válasz az elveszett csatákban keresendő


az elveszett csatákból nincs elvezett le-je, csak amit solikka vitt...szóval az az 1le rablás még mindi rejtély.


Nyert! Nem tűnt fel. Akkor gyógyitalra költötte, vagy nem vette fel a cuccokat. Jobb ötletem nincs.
Hogy hogy nem lépett szintet, azt nem tudom már megfejteni...
Szerintem azt nem érti, hogy emberünk válaszolt helyesen 144 kvíz kérdésre, ha feltételezzük, hogy minden kérdésre válaszolt amit kapott, ez 144 vadászat. Nem épített, nem emelt tulajdonságot, nincs szakértelme, magyarul el sem költötte. Miért csak 1-et lehetett vinni tőle gondolom ez a kérdés.
Szerintem a válasz az elveszett csatákban keresendő
Dátum: 2009.06.27. 17:09:29
Na jó, hát 5 nevet én is összehozok, ha már mindenki így tesz

Barrique: Sharpa után a legmagasabb szintű karakter, tuti, hogy sokak példaképe, megérdemelné. (Sharpáról van már kártya)
Trueblood: azért ő volt a pókok, az egyik legtöbb vitát kiváltott játékstílus alapító atyja ( ), ha valakiről, róla kell egy kártya.
Tierga: ő a fórumon cirip. Az az áldozatos munka, amit a kvíz és a segítségek a játékhoz terén tett, segítségek, javítások, stb., szerintem megérdemel egy kártyát.
Sultankalifa: a v2 abszolút elsője, szerintem megérdemli az elismerést az is, aki v2-n játszik, és ott az első, nem csupán Sharpa.
Khetty: nos ahogy korábban jelezték, kedvence mindenkinek lehet, nekem ő az. De az indokom az, hogy ez a játék elvileg böngésző alapú szerepjátéknak indult, de hát a szerepjátékot ráhúzni a száraz és kissé... őőő... szóval a legendákra, az túlzás. Aki ezt a részt is keresi, annak a fórumon a Napkapu topicba kell menni, az meg tőle és általa él...

És nekem is ki kellett hagyni csomó nevet (Crimson, Galmuszk, Nephila, Sanyi, a Jani, Lord of the Destiny, Dragon Hunter, Piciklon, Dalen, LanMaffia, stb.) részben helyhiány, részben borítékolhatóan rossz név miatt...
De hát igazságos rendszer úgysem lesz sosem. Én is csak javaslok.
Dátum: 2009.06.27. 11:59:07
Nem értem... Gondolom az összesen együtt nem? Mi a baj?
Dátum: 2009.06.27. 11:55:55
Idézet: Khetty - 2009.06.26. 22:59:45
És ne csak a harci skilleket nézzük és simán adnék Incubusnak/Byzonnak egy lapot a hatalmas türelméért, amivel kismilliószor elmagyarázta minden kérdezőnek, hogy ki is az a Drakin és hol is lehet megtalálni


Köszönöm a megtisztelő felvetést.
Dátum: 2009.06.26. 19:23:55
Mondjuk megjegyezném: a HKK lapjai között van Lord Kovács, Ifjabb Lord Kovács József, Zurgblug, Krákogó Sütőtök, Sistergő Pumpa, Sutor Kragoru... Ha ezek a nevek nem rombolják a fantasy hangulatot, akkor szerintem a Crimson, Nephila és társaik. Mondjuk a Killer666 bizti fennakad a rostán, meg abszolút kedvenc kari nevem is (v2-n láttam): Megeszemösszesfikám. De azért ha korrekt a főnökség a legtöbb dolgot engedni kell a korábbiak alapján...
Dátum: 2009.06.26. 18:31:25
Mit csináltam?
Dátum: 2009.06.26. 12:43:16
Na üdv mindenkinek! Szeretettel ajánlom ezt a kis őrületet mindenkinek!
Dátum: 2009.06.22. 11:36:43
Nyugi! 1 napja szenvedek 30-as csapdával, hogy legyen vérfarkas nagyuram. Nincs.
Dátum: 2009.06.22. 11:34:42
Pont alattad van a válaszom, nézd meg az aláírásomat.
Dátum: 2009.06.22. 11:29:39
Szia!

Ha nem vagy biztos magadban, itt a fórumon van egy topic amibe beírhatod a kérdést, mielőtt felteszed, és akkor segíteni fognak, hogy el lesz-e fogadva majd, elég jó esélyed van, ha érdeklődsz előtte.
Másrészt ha ilyen kérdésekre bukkansz, másold fel légyszíves a kvíz3 topicba, és akkor javítani/törölni fogják őket.
Dátum: 2009.06.21. 23:31:33
Hát az mondjuk nem baj, ha nem Ézsaut jelölted meg
Az a baj, ha nem is Izsákot
Dátum: 2009.06.21. 20:43:45
A Dallas című filmben Lari Hagman kit játszott?

Cliff Barnst
Jocky Evingot (ez a jó válasz)
Nem szerepelt a filmben!
Boby Ewingot


Most részletezzem a problémáimat a kérdéssel kapcsolatban?
Dátum: 2009.06.20. 18:43:46
Melyik csapatban játszik Raud Van Niesterroy?

Juventus
Barcelona
Cagliari
Real Madrid


A jó Isten szerelmére: Ruud van Nistelroy, és amúgy is hagyjuk a focit...
Dátum: 2009.06.20. 17:11:05
Igen, ugyanaz.
Őszinte leszek, nem annyira egy kérdésed, inkább a stílusod alapján minősítettelek magamban, hogy milyennek, azt most talán hagyjuk. Biztos én vagyok túl konzervatív, de szerintem agresszív és vulgáris vagy (bocsánat, de ez az őszinte véleményem).
Ami a többit, a lényeget illeti:
Igen, vannak benn rossz kérdések. Attól, hogy valami bekerül a kvíz 3-ba, nem tuti, hogy nem jó, azt Hatsep dolga eldönteni.
DE!
Attól, hogy sajnos vannak benne rossz kérdések, ez még nem felhívás arra, hogy tegyél fel te is ilyeneket! Még tovább rontani ne akarj a dolgon. Van egy olyan lehetőség is, hogy lemondasz a kérdés feltevésének jogáról valamennyi (szintedtől függő) LE-ért, ha nem tudsz jót kitalálni, inkább élj ezzel.
Fogalmam sincs milyen a többi kérdésed, ezért is írtam: ha ilyen a többi is...
Mindenesetre ez a kérdésed sok sebből vérzik, amin az sem segít, hogy vannak nála ostobábbak is. Ugyanis gondolom nem az a cél, hogy tudjunk mindenki másnál butábbat kérdezni...