Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.06.21. 16:05:35
Nah, akkor harmadik kör

06.22. 16:00: Franciaország - Dél-Afrika 2 - 1 (a franciák azért feltehetően nem akarnak totális megszégyenülésben elballagni)

06.22. 16:00: Mexikó - Uruguay 1 - 1 (már minek hajtani? )

06.22. 20:30: Görögország - Argentína 0 - 3 (nem kell mindent kiadni a görögök ellen, a lazább argentín csapat is jobb ennyivel a helléneknél...)

06.22. 20:30: Nigéria - Dél-Korea 1 - 1 (abszolút háromesélyes meccs....)

06.23. 16:00: Egyesült Államok - Algéria 1 - 0 (jól védekeznek az algírok, nagyon szimpi kis banda)

06.23. 16:00: Szlovénia - Anglia 1 - 2 (vagy most mutatnak valamit, vagy soha...)

06.23. 20:30: Ausztrália - Szerbia 1 - 2 (parázs, jó kis meccsen)

06.23. 20:30: Ghána - Németország 0 - 2 (ennyi különbség van a két csapat között)

06.24. 16:00: Paraguay - Új-Zéland 2 - 0 (mindig nincs csoda )

06.24. 16:00: Szlovákia - Olaszország 0 - 1 (mert a digóknak mindig mázlija van )

06.24. 20:30: Dánia - Japán 2 - 1 (az Olsen banda újra támad )

06.24. 20:30: Kamerun - Hollandia 0 - 2 (Kamerun belső viszályok, atomjaira vannak hullva, a hollandok meg nem fogják már túlhajtani magukat)

06.25. 16:00: Észak-Korea - Elefántcsontpart 0 - 3 (Drogbáék szép búcsúja)

06.25. 16:00: Portugália - Brazília 2 - 3 (remélhetőleg gólgazdag, parádés meccsen)

06.25. 20:30: Chile - Spanyolország 1 - 2 (szoros, jó meccsen)

06.25. 20:30: Svájc - Honduras 2 - 0 (Hitzfeld mester mennybe megy)
Dátum: 2010.06.20. 22:42:31
Nekem csak a Paraguay meccs jött be ma, de az legalább pontosan Neked gratula
Dátum: 2010.06.20. 22:34:38
Nekem az az üzbég fószer is tetszett
Imádom azt a mentalitást amit úgy lehet összefoglalni:
"Ha nem ölöd meg, nincs nálad gránát vagy géppuska és nem küldesz abba a sarkon álló, ősi foglalkozást űzve erkölcstelen életmódot folytató közvetlen nőági felmenőmbe, akkor nincs lap, sípszó is ritkán"
Ott lehet játszani legalább
Dátum: 2010.06.20. 22:30:28
Idézet: LanMaffia - 2010.06.20. 22:26:05
Jaja Oscar díjas művergődés volt, egy szinten van a görög fickó szenvedésével.


Na jó, de a nigériait legalább joggal zavarták le a 'csába a pályáról

Idézet: Hellraiser84 - 2010.06.20. 22:26:22
Remélem megy haza a válogatottjával együtt.


Tőlem maradhat a fószer, elfér valamelyik sikátorban, egyszerre 5-6 kukában, egyenletesre szeletelve machetével
Viccen kívül: nagyon remélem hogy a gall kakasnak tényleg meszeltek és nem lesz Domenech által emlegetett csoda, a bíró felöl nem aggódok, ezt mégegyszer sehova nem fogják nevezni
Dátum: 2010.06.20. 22:24:55
Nem, de még azt sem mondhatom, hogy egy Oscar díj mehet vigaszdíjként az elefántoknak, mert annyira jól még csak nem is színészkedett a csávó... Igaz... Ha eléggé együgyü a közönség, bármilyen gagyi színészi játék elegendő
Ezt a sípmestert nem sok meccsre kérik már fel asszem...
Dátum: 2010.06.20. 22:06:56
Ha bejön a 4 - 1, én hülyét kapok
Barca játékát én is szeretem. Amit a brazilokról írtál, azzal itt-ott vitatkoznék, de ezen meccs alatt nem érdemes, nagyon megy nekik a szekér most, jelenleg ostobaság lenne bármi mást mondani, még ha a szezon egészét nézve itt-ott meg is csóváltam volna a fejem. No, de azért vagyunk emberek, hogy különbözzön a véleményünk, nem?
Dátum: 2010.06.20. 21:49:32
Oké, kussolok. Elmegyek a sarokba és hamut szórok a fejemre, ez kész.
Dátum: 2010.06.20. 21:45:44
Ezen a vb-n már bármi megtörténhet lassan, de a játékosállomány közel hasonló szintű, megalázó vereség azért több mint meglepi lenne szerintem
Dátum: 2010.06.20. 21:39:14
4 azért nagyon sok lenne a talán legjobb afrikai gárdának, nincs akkora különbség a két gárda között
Dátum: 2010.06.20. 21:27:51
Idézet: PottomPanna - 2010.06.20. 21:24:45
4:1-et tippeltem, bele kellene húzni kicsit Brazília.


4 : 1 ????
Az nagyon durva túlbecsülése a braziloknak vagy nagyon durva alábecsülése az elefántoknak
Dátum: 2010.06.20. 18:02:31
Ugyanakkor emeljünk kicsit kalapot Új Zéland előtt, mert szerintem megérdemlik. Igaz hogy védekeztek mint állat, és betömörültek ott középen, de akkor is... ez fegyvertény a javából egy ilyen kis csapatnak!
Dátum: 2010.06.20. 17:33:53
Eszerint télleg nem voltál magadnál igazán, mert beszéltünk pár mondatot
Dátum: 2010.06.20. 17:09:12
A halálkristály 1000 körüliért ment el
Dátum: 2010.06.20. 17:04:16
Rossz topic.

De amúgy:
Vagy vegyél igazit, akkor igazivá változik max annyi, amennyit vettél, vagy majd ha elérhető lesz építsd be az energiakristályosító nevezetű épületbe.
Dátum: 2010.06.20. 16:52:26
Hát jah, helyenként már ott is kissé ködös volt a tekinteted Maffia Gondolom az idő múltával ahogy öregedett az este ez egyre jobban kiteljesedett, így igazolt alibid van a kései hazaérkezésre
Ezen a szinten a 800/csatánál már sokkal többet szerez, csak az elején 1-3 szinten csatánként szedett 100 körüli LE-k "lerontják" ezt az átlagot 800-ra. Mégegyszer mondom: itt semmi nem utal még távolról sem csalásra, ez egy elég jó pók karakter, de asszm még csak nem is igazán kiemelkedő
Dátum: 2010.06.20. 15:46:02
Lehet, hogy utáltok érte, de megint fejtegetek
Múltkor ugye a kedvenc csapatomról, a német válogatottról írtam le a személyes meglátásaim, milyen furcsa a világ, akkor mindenki döntőbe várta őket egyből (amitől azért ennyire előre óva intettem), most meg mindenki temeti őket, hát azért ettől is óva intenék, mert a Szerbek ellen mutatott játék igencsak jó volt, 11-est meg nem csak kutyaütők hibáznak el (pl Baggio, Beckham... ), szóval leírni is korai lenne még a Nationalelfet, de nézzük a jelenleg következő ellenfelét, a (számomra amúgy) nagyon szimpatikus Ghána válogatottját.

Nos a felállásuk nagyjából megegyezik a németekével, sok csapatnak bejövős ez a 4-2-3-1. Megérdemelten vezetik a csoportjukat, noha még nem biztos továbbjutók. Legyőzték a gyengélkedő szerbeket és lejattoltak az első meccséhez képest sokkalta agilissabb ausztrálok ellen. Egész Afrika szorít értük, egységesek, kemények, nagyon atletikusak, de még nem biztos továbbjutók. Mindenesetre repíti őket is a vuvzelák zenéje.
Javukra szól mindenképpen roppant higgadt csatáruk Asamoah Gyan, aki 2 meccsen 2 gólos, láthatóan nem az az idegeskedő fajta. Mindannyian jól képzett labdarúgók, akik európai klubbokban edződnek, atlétikusak és szívósak, kemények mint a calgonmentes csapvíz. Nem valószínű, hogy érdemes arra játszani, hogy majd kifutják magukat. Minden poszton vannak bevethető cserék, akik érnek annyit tulajdonképpen, mint a kezdőbe nevezett játékosok. Milovan Rajevac nagyon tapasztalt kapitány, egészen biztos, hogy keményen felkészíti csapatát a németekből.
Hátrányok: mindkét meccsükön bizonytalannak éreztem Kingson hálóőrt, az ausztrálok gólja megmutatta, hogy a ghánai kapus sem lett puszipajtása a Jabulaninak. Ennél nagyobb baj, hogy egyszerűen nem egységes a ghánai csapat. Egyenként mindannyian remek futbalisták, de csapatként nem tudnak igazán összeállni, rengeteg a pontatlan passz, a rossz átadás, a csapattárstól messze elhulló felívelés. A két szélső védő (Sarpei és Paintsil) sokat fut, jól szerel, teszi a dolgát, de nem, vagy elkésve segít be középre, márpedig a két középső védő (Jonathan Mensah és Lee Addy) határozottan nem találják egymással a közös hangot, nagyon sokszor zavarják egymást, vagy várnak egymásra. A védelem nem találja egymással a közös hangot. Ahogy az egész csapat sem. Ne feledjük! Ghána gyakorlatilag képtelen volt eleddig a gólszerzésre, akciógóljuk, szabadrúgás, szöglet, semmi nem megy be, helyezkedési hiba, nem találják, nem értik meg egymást. Mindkét gólt 11-esből szerezték.

A ghánai csapat nagyon szimpatikus, de közel sem verhetetlen, úgy hiszem ( minden tiszteletem mellett a ghánai nemzeti 11 felé), hogy nem fognak kijutni a csoportjukból, mert ilyen 11 emberből álló, de össze nem dolgozó csapat nem fogja megverni a németeket, ha csak nem kap komoly bírói segédletet.

Lehet vitázni, aki akar
800 LE-s átlag 14-es szinten? Szerintem az még simán kihozható bátyja, ez még önmagában nem mutat csalásra
Dátum: 2010.06.20. 15:27:46
Igen, ez nekem is bejött telitalálatra végre
10 szinted van összeszedni ennyi LGy-t, ami saját tapasztalat szerint nem megvalósíthatatlan, bár tény hogy foglalkozni kell a kalandokkal hozzá, de hát mér nem küzdöttél a fertő ellen?
(Ennél olcsóbban szerintem rossz vért szülne...)