Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.01. 21:07:22
Salem!

Nem, nem te vagy a hülye. Szerintem egyetlen kérdés van amivel ezt helyesen el lehet dönteni: "Ha a testvértektől kérdezném, hogy ki a hazug, akkor ő mit mondana?" Az igazmondó magára mutat meg a hazug is rá. Ennyi. Rossz a válasz.
De téged meg szeretnélek megkérni, hogy olvasd át a hozzászólást mielőtt leírod, mert kicsit kacifántosra sikerültek a mondataid...
Dátum: 2008.11.01. 21:03:29
MIÉRT???? Miért nem találjátok a gyorskeresőt??? 7. szint, legenda, kattints a nevére és kész!
Dátum: 2008.11.01. 21:01:00
Hibás kérdés.
Dátum: 2008.11.01. 18:57:54
Esküszöm, hogy legutoljára: eléred a 7. szintet és rákattintasz Drakin nevére. És kész is. De a gyorskereső a barátod!

Jó játékot!

ui. Sokszor jó infoforrások a szövetségi társak is, én csak akkor kérdezek, ha közülük senkinek nincs ötlete, így nagyobb eséllyel kerülöm el, hogy olyat kérdezek, amit megtettek már 800-an. Utána jön a gyorskereső, és ha az sem segít, na akkor kérdezek, de akkor is a megfelelő topicban. Valószínűleg többek között ezért nem tartanak közellenségnek még...
Dátum: 2008.11.01. 18:41:08
Idézet: A vályog gyermeke - 2008.11.01. 18:36:02
Nem lehetne egy olyan játék világ amiben a normális tágyak mind őskőbe kerlnek ha nem pénzelsz kb semmi értelme mert minden portyánmég ha joval gyengébb is az ellenfél ugyis ő nyer engem már nagyon idegesit kezdem unni az egészet..


Nézd azon nem kell meglepődni, hogy egy prémium játékos erősebb, mint az aki semmit nem költ a játékra. De van ilyen játék, pl a Sárkányölő, de a színvonalak össze sem hasonlíthatóak, éppen azért, mert ezt jobban megéri fejleszteni. És azt is gondold át kérlek szépen, hogy ha az zavar, hogy megvernek, akkor jobb ha csak egy-egy éppen induló játékba regisztrálsz, mert különben lesznek olyanok akik előtted járnak...
Óh, és még valami. Ha lehet, legközelebb olvasd át amit írtál, mielőtt elküldöd, mert ezzel a helyesírással nos, már meg ne haragudj, de egy kisebb kínszenvedés volt elolvasni...

Jó játékot!
Salem Bergyejev!

Hát nem tudom ebben mi a tiltott kifejezés, de tényleg jó lenne belőle egy lista, mert néha ugyancsak meg tudják lepni az embert (pl. a Hitler és Sztálin is tiltott szavak, pedig egyszerűen csak történelmi személyiségek... Nekem elég furcsa...). Talán a tehén helyett használj szinonimát...

(Ja, és ha még nem szavaztál a szövetségben, akkor nézz el oda is )

Üdv.
Dátum: 2008.11.01. 13:26:22
Van, hogy nem gondolja át az ember, de legalább vállalja fel utána...
Dátum: 2008.11.01. 13:20:44
A Deflektor nem pajzs? Mert emlékeim szerint csak varázslatokat kapnak korábban...
Dátum: 2008.11.01. 12:57:03
Szerintem ez azt fogja jelenteni, hogy verd 1 Ép-re...
Dátum: 2008.11.01. 09:27:14
Idézet: Rammstein - 2008.11.01. 09:20:07

A Maginot-vonalon melyik német vezető tört át seregével?
Karl Dönitz
Heinz Guderian
Erwin Rommel
Alfred Jodl

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Lexus
Ez meg mi? időn belül jelöltem...


Hát szerintem ez úgy ahogy van eléggé rossz kérdés... A német csapatok simán és egyszerűen megkerülték a Maginot-vonalat az Ardnneken keresztül (Sarlóvágás-hadművelet, kidolgozója Erich von Manstein tábornok). A felsorolt tisztek közül egy tengernagy (Karl Dönitz) tehát biztos nem. Egy másik a vezérkari főnökségen szolgált (Alfred Jodl), tehát ő sem. A vonal megkerülésében részt vett Rommel és Guderian is, de mivel magasabb parancsnoki fokozata Guderiannak volt, valamint a tervezésben is segítségére volt Mansteinnek, így talán ő lenne a helyes válasz, de ez még akkor is sántít, mert Guderian felett is állt magasabb parancsnok (Ewald von Kleist). A Lexust végképp nem értem...
Dátum: 2008.11.01. 09:01:42
Nem, ez nem furcsa, ez azonnal törlendő!
Dátum: 2008.11.01. 09:00:32
Az új jelszó megerősítése alá írd be a jelszavad, akkor is, ha nem változott, azután kattints a profil módosítására. Ha így sem jön össze, akkor viszont passz.
Dátum: 2008.11.01. 08:56:09
Tisztelt Rius!

Én magam gyakorló katolikus keresztény vagyok. Hogy jó-e vagy sem, annak eldöntését Jézusra bízom, bár szeretném hinni, hogy igen. De nekem ez valahogy egy ici-picit sántít.
Azért mondom, mert ez egy játék. Nem vérre megy. Te vagy én vagy bárki más, mint ember attól semmilyen veszteséget nem szenvedünk, hogy a karaktereink mögött vesztes csaták, avagy ne adj Isten egy elvesztett háború áll. Nem szerencsés összekeverni a játékot és az életet. Mások vagyunk, különböző időszakokban játszunk, máskor ülünk a gép előtt, más a játékstílusunk. Ha Mindenszentek napján ér támadás, az még semmiképpen sem jelent különösebb "gerinctelenséget", "szentségtörést" a támadók részéről. Én magam is gondolok a halottaimra, elmegyek templomba (sőt ministrálok is!), de mint élő ember nem adom át magam teljesen az elmúlás fájdalmának. Miután adóztam az elhaltak emlékének, élek. Élem világom, úgy mint bármely más napon. És igen, ebbe akár a játék, a szokványos játék is belefér. A Mindenszenteknek legalább annyira üzenete az is, hogy míg élünk okuljunk az elhaltak példáin, nem az, hogy egy napot áldozzunk fel az életünkből. Ki megyek a temetőbe, elmegyek a misére, gondolok a nagyszüleimre, édesapámra, testvéremre, akik már nem lehetnek velem. De a nap másik felében ugyanúgy élek!
Nem tartalak bolondnak Rius, nem is sértett hitemben a hsz-ed, de szerintem egy kicsit túl szigorúan veszed ezt az egészet.

Jó játékot kívánok!

ui. Én és társaim rubin hordásként mindig benne vagyunk egy kis csihi-puhiba, de sajnálom, ez nem indok egy keresztes hadjáratra.
Idézet: ATILA2 - 2008.10.31. 11:47:44

EZ így nem JÁTÉK!!!

Maximum a pénzlehúzás, de ahogyan hallom, nem fog így sokáig menni, mert sokan mondják, hogy nem fizetnek a mások dicstelenségeiért!


Dicstelenségeiért? Nem értem... Ha valakit elvernek mint szódás a lovát, és ez azért van mert éppen nem volt szerencséje, akkor az összekapja magát és készül a visszavágóra. Ha meg azért kapott ki, mert a másik többet foglalkozik a karakterével, többet költ rá, stb., akkor fejet hajt és elballag...
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy mondjuk a Colosseumban kifütyültek egy gladiátort azért, mert jobban felkészült mint az ellenfele...
Most én vagyok a hülye?
Dátum: 2008.10.31. 22:11:02
Nem állt melléd a szerencse. Még a jóval gyengébb karakterek is meg fognak lepni néha, ehhez jobb ha hozzászoksz. Ha hosszú távon gyengébb karaktereket támadsz, akkor nagyrészt nyerni fogsz, de nem mindig! Ilyen a csata, van, hogy az erősebb lába is megcsúszik egy fűcsomón...
Dátum: 2008.10.31. 22:08:11
"Ténylegesen hány éves a tizenőt éves kapitány?"

Könyörgöm!!! Egyrészt helyesírás! Másrészt és főképpen, miért néznek dedósnak???!
Dátum: 2008.10.31. 21:53:44
Köszönöm szépen!
Dátum: 2008.10.31. 21:49:34
Nem késtél el, köszi, nem vadászok, csak mikor beírtad, onnantól keresgéltem, mert érdekel a japán kultúra, de ötletem nem volt honnan szedjem... Köszi!
Dátum: 2008.10.31. 21:45:09
Idézet: Aisling - 2008.10.31. 21:40:19
Egy japán nemesi nőn hány réteg kimonó van alapesetben?
3
4
5
2

...hogy tessék? Bár, gazdagodtam egy érdekes infóval, de hogy ezt alap esetben hol találom meg...?


Könyörgöm mondd meg mennyi! 5 perce ezt vadászom!
Dátum: 2008.10.31. 21:34:08
Nem feltétlenül, lehet TF is...