Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.02. 14:09:04
Idézet: Khetty - 2008.11.02. 14:07:03

Ki ragasztotta rá Bajor Imrére,a "kicsi huszár" elnevezést?
Jáksó László
Hernádi Judit
Gálvölgyi János
Havas Henrik

öööööööö, tényleg ki is??? azt se tudtam, hogy így hívják... persze már tudom a választ, csak hát mégis...


Ez azért van mert nem nézel (néztél) Heti Hetest! Öreg hiba. Amúgy Havas tanár úr emlékeim szerint... De hogy túl speciális, az igen valószínűnek tűnik...
Dátum: 2008.11.02. 13:51:29
Szerintem keressen egy szövetséget, mert ha egyszer beüt a ménkü, és valaki megveri, az látni fogja, hogy rengeteg LE van nála, és utána megy az egész szövetség, és lefosztják. Egy 10. szintű karaktert ennyi LE-vel bármely szövetség szívesen fog látni! Nézzen körül, csak talál egy szimpatikus csapatot.
Dátum: 2008.11.02. 10:19:02
Ott a pont és megadom magam! Én voltam figyelmetlen, meg gyenge helyes író... Amikor olvasom a fórumot, nem segít ki a Firefox helyesírás ellenőrzője... Bocsánat.
Dátum: 2008.11.02. 10:09:34
A Plútót már vissza minősítették, már nem bolygó. Komolyan!
Dátum: 2008.11.02. 10:08:56
Salem Fantasylia!

Elsőre nem igazán értem miért. A Barcelona még oké, mert az már akár a következő szezonban változhat, de a megyék számával mi a gond?
Dátum: 2008.11.02. 08:38:32
Beteg vagyok, fáj mindenem, úgyhogy nekem most nincs türelmem az ilyenhez:

Melyik nem MMORPG az alábbiak közül?

Guild Wars
Warhammer Online
World of Warcraft
Crysis Warhead

Túl spec, még akkor is, ha ezt kivételesen tudtam. Törölni!
Dátum: 2008.11.02. 08:15:10
Éppen a főtéren jársz, magadba mélyedve, fegyvereddel az oldaladon, mely hű társként kísért utad során. Talán az egyetlen barátoddal ebben a kietlen világban. A piacozók sátrai között egy nagydarab, pocakos, kék-fekete egyenruhát viselő katonát látsz, amint egy hordó tetejére áll fel, nehézkesen imbolygó térdekkel. Körbehordozza fellegszürke tekintetét a piacozókon, majd dörgő, erős hangon szólal meg:
- Galetkik! Nem mindnyájatokhoz szólnak szavaim, csak azokhoz, akik magányosan járják a kard útját! Ők a testvéreim. Ti többiek, kik búbájosságokkal foglalatoskodtok, vagy nemesi címetek magasából tekintetek a társaitokra, ti nyugodtan menjetek tovább, ide se pillantsatok. Amit mondok, nem is értenétek. Én most a harcosokat keresem.
A magányos harcosoknak mondom, a rubintok kaszárnyája kibővítésre került, katonákat vár. Szövetségünk erős maradt, erős, még az után is, hogy belekényszerült a Napkapu csatamágusainak tombolásába! Túléltük. Megerősített, összekovácsolt bennünket. És most lehetősége van újonc felvételre. Nem kívánok zsákbamacskát árulni. A zsold nem sok, a munka annál több. Aki ezt nem bírja, az menjen a bűbájosok meg a nemesek után, nem neki szólnak ezek a szavak. Aki úgy érzi, nem képes bajtársait tisztelni, azokat akikkel együtt eszik, iszik, alszik, nőket hajkurász, azok szintén menjenek. Az ilyen katona a harcmezőn veszélyes, nem bízhatunk meg benne. Mert mi a harcmezőre készülünk, ezt sem tagadom. Akik tapasztaltabbak a jelentkezők közül, azok rögvest bevetésre kerülnek, mert szövetségünk háborúban áll egy nemes ellenféllel! Akiket nem találunk eléggé erősnek, azok alapkiképzésre kerülnek, és utána a lehető legrövidebb időn belül szintén a harcmezőn találhatják magukat! Ezt a terhet is viselni kell azoknak, akik a mi újoncainkká kívánnak válni!
No de azt még nem mondtam, mit ajánlunk. Nem sokat. Nem akarok hazudni. Nem célunk az összes klán leigázása, csak azt akarjuk megvédeni ami a miénk. Ha ehhez véren és tűzön át vezet az út, úgy legyen! Amit kaptok, az csak a bajtársaitok tisztelete, tanácsai és segítsége, meg az az otthon, amelynek elkészítésében ti is részt vállalhattok!
A nagydarab fickó körbe pillant, te pedig meglepetten látod, hogy már csak alig néhányan álltok körülötte. Megcsóválja a fejét:
- Tharr pajzsára! Lassan kivesznek az igazi katonák erről a világról. Nos fiúk lányok akik maradtatok. Ha átgondoljátok és felcsapnátok, jelentkezzetek maxi343 tábornok úrnál!
Ezzel elsétál, te pedig elgondolkozva pillantasz utána...

Nos kedves játékos társaim, akik rubinként klánt kerestek, nektek szeretném figyelmetekbe ajánlani a szövetségünket. Ez konkrétan a rubint, amelyet a toplisták 3. - 4. oldalán lehet megtalálni. (Mikor, hol). A heti adó összesen 3500LE, amit napi, heti vagy akármilyen leosztásban be lehet tenni. Mi soha nem akartunk, és nem is akarunk a toplista élklánok közé tartozni, aki a játék leghatalmasabb karakterét szeretné kinevelni, az kérem keresse bizalommal az ELIT HORDÁT. Aki különösebb kötöttségek nélkül, csak egy jót szeretne játszani, az viszont jöhet nyugodtan hozzánk. Összetartó, jó kis csapat vár. Nem utasítunk el senkit, de az 1 szintűek jól gondolják meg, elég sokat kell betenni a lélekkútba. Persze utána, tiétek a gyakorlótér, védőfal, mágustorony, addigra szerintem a kémgömb is. De ehhez be kell vállalni a heti 3500-at, ami első szinten megterhelő lehet. Ha ennek ellenére jönnél, szívesen fogadunk. Mivel most bővítettünk, illetve váltunk meg inaktív tagtól, így van 4-5 helyünk, keressétek maxi343-at bizalommal.

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.02. 00:03:57
Salem!

Rubintként mondom, minden hordában vannak ilyen klánok... Rá se ránts! Mindenki úgy játszik, ahogy akar. Ha nekik ez így jó...
Dátum: 2008.11.01. 23:26:36
Salem!

17., 19., és 21. szinten nincs új szakértelem. Viszont ha sokat vadászol, akkor dobd meg még eggyel és olyan szakértelmet kapsz, amitől több LE jön a vadászatból. (szintenként +1%). Remélem segítettem.

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.01. 23:03:43
Ehmm... Nem pontozlak le. De ezt a kérdést már többször is kitárgyalták...
Dátum: 2008.11.01. 22:58:01
TF-hez: Az ork. Mély fájdalmamra... Szeretem őket. De igazad van, túl spec.
Poker: dunsztom sincs, viszont elég közismert játék, ez talán maradhatna...
Dátum: 2008.11.01. 22:52:12
Ha elfogsz egy állatot, az nem lesz kisebb vagy nagyobb, vagy ilyesmi. Az csak móleon, morfinder, wantu, stb. A szolgánál nincs ilyen.
Dátum: 2008.11.01. 22:49:48
Szegényt én is leoktattam 2 topiccal feljebb, szerintem hagyjuk már szegényt most kicsit gondolkodni rajta...
Dátum: 2008.11.01. 22:44:23
Idézet: Vulkan11 - 2008.11.01. 22:27:15
Lepontoztál
Csak szerettelek volna alátámasztani!
Szerintem pedig nagyon fontos az hogy én szomjas vagyok.
Amúgy itt a fórumnál mitől függenek a csillagok?
Ja és mitől függ hogy az adatlapnál mi van a nevem mellett?
Sa és miért pontoz le mindenki?
Na most kérdeztem


Nem, egyáltalán nem pontoztam a hozzászólásodat, megnyugtatlak.
Szerintem nagyon jól tudod a kérdéseidre a választ, de ez alkalommal naiv leszek, és válaszolok rájuk.
A csillagok száma egyenesen arányos a hozzászólásaid számával. A rangok topicban részletesen ki van fejtve.
Az adatlapon attól függ mi van a neved mellett, hogy a hozzászólásaidat milyen pontszámmal díjazta a fórum közönsége. Ha nem a megfelelő topicba írsz (pl. most mindketten beleestünk ebbe a hibába), ha nem használod a gyorskeresőt és olyat kérdezel, amit már 100-szor megválaszoltak, ha olyanokat írsz be, amiknek nincs értelmes, a végzetúrhoz fűződő tartalma (kivétel ez alól a Kötetlen csevej topic), röviden nem ide illően, feleslegesen írsz, vagy ne adj isten sértegetsz egy fórumozót, akkor le fogják húzni a pontjaidat, irritálóvá, avagy közellenséggé válsz... Természetesen működik a fordítottja is, ekkor válhatsz kedvelt taggá, népszerűvé, stb. Sajnos vannak olyanok, akik visszaélnek ezzel (lásd szegény Khetty esete), de szerencsére nem ez a jellemző.
Nos ha ezeket végigolvasod, akkor kérdezd meg légyszíves magadtól, miért pontoz le mindenki?

Remélem nem bántottalak meg, de te kérdezted.
Dátum: 2008.11.01. 22:21:04
Salem Vulkan!

Most nagyon őszintén, had kérdezzek meg valamit. Ezzel a hozzászólással milyen fontos információt kívántál megosztani a fórumozókkal? Vagy esetleg a felhozott témával kapcsolatban volt új gondolatod? Netán kérdésed van amelyre választ vársz? Vagyis összességében mennyit tettél vele hozzá a fórumokhoz?
Ha a válasz az, hogy semennyit, akkor legközelebb gondold át légyszíves, mielőtt hozzászólsz. Ha viszont fontosnak érzed megosztani mindenkivel, hogy unod a Drakinra vonatkozó kérdéseket, illetve azt, hogy szomjas vagy, akkor kérlek oszd meg velünk ezek fontosságát.

Köszönöm, hogy meghallgattál, azt meg különösen meg fogom köszönni, ha esetleg el is gondolkodsz szavaimon.

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.01. 21:48:11
Köszi, azért most valamelyest megnyugtattál! Már komolyan kezdtem kételkedni bizonyos kvalitásaiban...
Dátum: 2008.11.01. 21:45:45
Hát más verzió nagyon nem jut eszembe, de ha gondolod böngészd végig a toplista végét, és írj azoknak, akiknek még nincs klánja.

(Most őszintén! Szívatsz ezekkel a kérdésekkel?!)
Dátum: 2008.11.01. 21:30:14
Salem!

1. Nem volt jó poén.
2. Szövetségek - Rubin/Smaragd/Zafír/Gyémánt szövetségek (amilyet szeretnél), oda beírod a toborzó szöveget, megadod kinél jelentkezzenek az érdeklődők, és várod a sült galambot...

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.01. 21:18:10
Salem!

Nos a játékost nem szerettem volna minősíteni, de a pontok amiket kapott erre a két hsz-re elég egyértelműek... Nem mondhatom, hogy nem értünk egyet, de szerintem felesleges belegázolni a lelkivilágába is. Őszintén szólva ma privátban már szóltam egy kedves játékosnak, hogy teljesen felesleges minden létező fórumra 3 betűből álló üzenetet beírni, és népszerű sem esz tőle. Nos elég egyértelmű reakciót kaptam, idézem:
"Ne pattogjál kis csíra! Megnéztem, én még csak 6-os szintű vagyok, úgyhogy úgyse támadhatsz. És úgyis előbb lesz 5 csillagom, mint neked. Na pá!"
Azóta ezzel nem vagyok hajlandó foglalkozni (amúgy megesküszöm, hogy nem fenyegettem, akik ismernek fórumról tudhatják, lehetőleg próbálok barátságos és türelmes maradni). Nem érdemes ezzel foglalkozni csati!

Minden normális játékosnak jó játékot!
Dátum: 2008.11.01. 21:08:39
Addig csináld a többit! Ha eldobod bármikor felveheted újra. Amúgy nem olyan hosszú idő az a 3 szint, nyugi!