Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.06. 17:26:14
Köszönöm. Vigyázz az úton!
Hát most megszólítva érzem magam...
Én olyan vagyok kinézetre, mint ahogy az emberek maguk elé képzelik a tipikus kamionsofőrt, vagyis a testsúlyom bőven fölé ver a 120 kilónak, de inkább közelebb van a 130-hoz.
Nem mondhatom, hogy a kisebbségi érzéssel nincs igazad, megvolt az én életemben is éveken keresztül, sőt talán még most is meg van valamelyest. De ez az, amiért tuti, hogy nem érdemes elkezdeni fogyózni.
Fogyókúrázni érdemes azért, hogy egészségesebbek legyünk, ne fájjon állandóan a derekunk, hátunk, ne menjen az ember szívére, stb. Ezek értelmes, normális célok, bármikor megértem. De ezt az olyan akarok lenni, mint a reklámban az ügyeletes macsó/a divatlap vadi új szupermodellje, na ezt viszont valahogy nem...
Én nem fogyózom, mert alapmentalitásom, hogy ami nem romlott el, azt ne javítsd meg, és az is igaz, hogy az a roppant hosszú élet sem vonz, de amennyi adatik, azt viszont inkább kellemesen tölteném el, és jobban esik a dupla hamburger mint a francia saláta... Akinek meg nem tetszem? Na az ne nézzen rám! Lehet, hogy nem a legjobb gondolkodás, de már évek óta nem érdekel mit gondolnak a kinézetemről, öltözködésemről, stb. Amit szeretek megeszem, ami kényelmes felveszem, stb.
Tehát én annyit fűznék hozzá, hogy egészség szempontjából bármikor aláírom a fogyókúrát, de a görög harcos kinézetért...

Jó játékot!

ui. Bár az is igaz, hogy én nem láttam a 300-at...
Dátum: 2008.11.06. 17:13:12
Salem skacok/csajok!

Tudom, hogy nem Végzetúrhoz kapcsolódó téma, nyugodtan pontozzátok le a hsz-t de fontosnak tartom ezt leírni, mert ezt a játékot sokan játszák az ifjabb korosztályból is, remélem lesz aki megszívleli.
Tegnap volt szerencsém átélni a következőt:
Autóval jöttem hazafelé, amikor is előzni kezdett egy rohammentő, majd az előttem haladó Renault is. A Renault pilótája, egy kb 19 éves fiatalember úgy döntött versenybe száll a mentőautóval. Csak azt nem gondolta el emberünk, hogy ezzel nem engedi vissza a saját sávjába a rohammentőt. Sikerült elérniük a piros lámpát és mindketten gond nélkül keresztül is mentek rajta. A Renault majdnem megtalálta az oldalról érkező másik autót, ehhez képest a legfőbb gondja a következő volt, a leengedett ablakon a nemzetközileg legismertebb kézjelzést mutatva üvöltötte a mentő sofőrje után (idézem):
- Mi va' Köcsög, beszartá'?!
Két kanyarral később roppant felháborodva állt a kocsija mellett, hogy a motoros járőr kikapta a forgalomból. Az anyós ülésen mellettem ülő haverom annyit jegyzett meg:
- Hát a zsaru helyében konkrétan a gumibottal pofoznám szilánkokra ezt a marhát!

Sokan vagytok itt, akiknek csak a jövőben lesz jogosítványa, titeket kérlek meg, hogy egyvalamit mindig tartsatok észben, az autó minden körülmények között van olyan veszélyes fegyver mint egy AK! Ezt mondom úgy, hogy van 3 év tehersofőr rutin mögöttem, meg jó pár ezer kilométer, de ezzel együtt sem tartom magam biztos sofőrnek, ahhoz több kell! És még valami. Ez az eset sokkal rosszabbul is elsülhetett volna! Két évvel ezelőtt két fiatalember versenyzett (nem hülyéskedek, a tét az volt, hogy kivel megy moziba a közös barátnőjük, aki az egyikük kocsijában ült). Az egyik frontálisan megtalálta egy kollégámat. A lánynak 17 műtéttel rakták össze az arcát, a srác nyaktól lefelé béna, a kollégám után egy 3 és egy 5 éves kislány maradt árván... Higyjétek el nem éri meg se nőért/pasiért, se másért az a 2 perc vagánykodás!
Ha csak egy ember átgondolja amit leírtam, már akkor megérte, és még egyszer elnézést, hogy eltértem a témától.

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.06. 16:38:03
Utóbbi inkább javasolt! Eleinte mindenképpen felesleges sebkötözésre LE-t dobni, nagyon gyorsan lépnek szintet!
Dátum: 2008.11.06. 15:46:52
Mi a Royal Flush?

Kölönböző színű A, K, Q, J, 10
Négy A
A, K, K, Q, Q
Egyszínű A, K, Q, J, 10

Szeretném jelezni, hogy Korda úr telefonszámát még mindig nem sikerült megtudnom...

Melyik formula 1-esistállóhoz tartozik Nelson Piquet?

Ferrari
BMW
Red Bull
Renault

Itt viszont szeretnék köszönetet mondani a kérdés feltevőjének, mert magam is nagyon szeretem a Forma 1-et, kedvenc csapatom a Renault, és vele ellentétben még nem hallottam hogy aláírta a következő 40 éves szerződését (főleg a szezonban mutatott teljesítménye után). Most azonnal fel is írom a jó hírt a rajongói oldalra, de ha miatta kiröhögnek, akkor viszont olyat mondok, hogy csuklani fog!
Dátum: 2008.11.03. 09:17:51
Csatlakozom csatihoz, akkor én is abba hagyom. Az legalábbis övön aluli lenne...
Dátum: 2008.11.03. 09:07:26
Nem muszáj 500-ra...
Dátum: 2008.11.03. 09:03:00
Idézet: FilepImre - 2008.11.03. 08:32:27
És még valami. A vásárolt öskő mennyiség mellé célszerű lenne némi Le-t is adni.


A Lélekkút kisütése nem elég???
Dátum: 2008.11.03. 08:55:33
Salem!

Örülünk nektek Illuminati, de nagyon...
Amúgy személyes ügy (ekkor bocsánatot szeretnénk kérni, bármi is volt a probléma), vagy csak "rablóhadjárat" (ekkor meg had szóljon a gyors csihi-puhi, aztán vigyétek, amit akartok)?
Előre szólok, nem leszünk intenzívek, mi a Beholder és a Végzetúr Harcosai ellen harcolunk, úgyhogy lehetőleg gyorsan rendezzétek oké? Kellene az Ép ellenük.

Sok sikert és jó játékot! Rubintok.
Dátum: 2008.11.03. 08:27:31
Mi a pokerben a Call?

Megadod de nem emelsz.
MEgadod és emelsz.
Bedobod.
Beadod az összes pénzed

Ez után a kérdés után szomorúan kellett megtudnom, hogy Korda György telefonszáma titkosított... Nekem meg az első játékom a kérdés feltevőjével ellentétben a csörgő volt, és bölcsiben is szánkó volt a jelem, nem a pikk dáma...

Az ötödik hokage(Tsunade) ki után vette át a falu(Konoha) vezetését?

A második hokage után.
A harmadik hokage után.
A negyedik hokage után.
Az első hokage után.

Mindenkinek mondom, az iskolában nem érdemes ráfeküdni a történelem tanulásra! Nem! Én 8 évig színjeles voltam belőle, ehhez képest nem tudom, hol fekszik Konoha, egyáltalán fogalmam nincs ki volt Tsunade, sőt még a rangjelölő hokage szót sem hallottam... Ezek után természetesen elvonulok a Bakonyba remetének, hogy elmerengjek az élet fontosabb kérdésein...

Melyik elemet jelöli a következő számsor: 1110110 10100001 1111010 ?

föld
tűz
levegő
víz

Hálásan köszönöm a kedves kérdezőnek, hogy megóvott attól, hogy el kelljen mennem az éves szemészeti vizsgálatra, lehetővé tette ennek itthon, monitor előtti elintézését is. Megkérném küldjön nekem egy hivatalos igazolást minderről az üzemorvos számára. Amúgy miután teljesen összefolynak a szemem előtt a számok, gondoltam víz. Úgy van!

Köszönöm, jó játékot!
Dátum: 2008.11.03. 00:04:15
Más is mondta már, azt is szájba vágtam...
Dátum: 2008.11.03. 00:03:01
Jó, akkor be van építve az agyadba a Magyar Helyesírás Szabályai. És természetesen hiszek a Mikulásban is...
Dátum: 2008.11.03. 00:00:18
Vagy mert nem FireFox-ot használsz? Az esetleg nem lehet?
Dátum: 2008.11.02. 23:56:55
Nem is olyanok vagyunk, hogy ilyen előfordulhatna! Még hogy hejesirási hiba! Mlg higy elótás! Ugyan! Hol láttál te ilyet!
Dátum: 2008.11.02. 23:52:07
Akkor nézze meg Aisling 5040-ik hozzászólását...

(Jó akkor nézzétek meg! )
Dátum: 2008.11.02. 23:44:18
Hát én is ezt mondtam...
Dátum: 2008.11.02. 23:42:33
Idézet: Khetty - 2008.11.02. 23:37:37

Nem nagyon értem, hogy mire utal a kontolcé-kontorlvé...


Arra, hogy nem közvetlenül másoltad, hanem emlékezetből írtad, bár nem tudom miért fontos...
Dátum: 2008.11.02. 23:38:31
Na ezzel viszont egyet értek, bár én sem tudnám fejből hol van, de ha értékelhetném, akkor biztosan jó kérdést tennék rá. Igaz, részemről nálad a pont!
Dátum: 2008.11.02. 23:36:10
Fene enné meg, összekevertem őket a poroszokkal, mert én meg köztük éltem... Csak őket nagy ívben nem érdekli a tea, viszont minden normális ételt elrontanak egy nyavajás keserű szósszal, attól tényleg lehet gyomorrontást kapni... A németek tehetnek erről is!

(Tényleg hagyd abba, térden állva könyörgöm! Fáj! Anyúúúú!!!)
Dátum: 2008.11.02. 23:32:50
Hát szerintem ez pontosan azt jelenti: ahányszor őskövet veszel, akkor amennyit vettél, annyi kiégett őskő átalakul igazivá... De hallgassuk meg Necronist, ő a prémium játékos.