Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.12. 11:47:00
Már mondtam, hogy nincs mit. Hová jutna a világ, ha még egy egyszerű kis játékban sem segítenék egymást az emberek...
Dátum: 2008.11.12. 11:45:22
Küldj privát üzit Incubusnak (ne itt OFF-juk szét a fórumot ), írd meg mennyit sebzel állatokba, és pénteken, általad megjelölt időpontra, annak megfelelő állapotban lesz a Morfinderem. (Sajnos perceken belül mennem kell a Scaniával, holnap meg késő estig el leszek itthonról, ezért mondtam, hogy péntek-szombat-vasárnap ). Nem türelmetlen!
Gratulálok a sikeres küldetéshez!
Dátum: 2008.11.12. 11:08:21
A szerencsét nem tudhatod!
A türelem? Ejnye! Pedig az nagyon szép erény!
Dátum: 2008.11.12. 11:06:25
Hát ahhoz türelem és szerencse kell!

És az Úr nevét hiába szádra ne vedd!
Dátum: 2008.11.12. 11:01:51
Nem tesz semmit, de keress nyugodtan akkor is. Nekem két állatkám van, és amíg nem leszek olyan szintű, hogy már ne tudjak ebben senkinek segíteni, addig a morfikám nem nagyon lesz felgyógyítva...
Szóval szólj majd nyugodtan!

ui. Különben is! Neked aztán tényleg bármikor, azért a 3 kvízkérdésért!
Dátum: 2008.11.12. 10:57:03
Bármikor, a fent megjelölt napokon.
Dátum: 2008.11.12. 10:55:09
Salem mindenkinek!

Srácok/csajok. Ha valakinek gondja van az állatgyilkolós küldetéssel, akkor az szóljon nekem, mert nemrég segítettem egy játékostársnak ebben, és a morfinderem bucira van verve. Ha kell, akkor küldj privát üzenetet itt, vagy a játékban (karakter: Incubus). Mond meg hány Ép-t tudsz beleütni, annyi lesz majd nála. Előre szólok: nem kérek semmilyen viszontszívességet, nyugi! Ha egyéb gondotok van, amiben tudok segíteni, akkor újfent tessék szólni. Hétvégén (péntek-szombat-vasárnap) gépközelben vagyok.

Jó játékot!
Dátum: 2008.11.10. 07:27:12
Salem!

Feladom, nem szóltam! Nem tudok vitába szállni veletek, valamennyien jóval keményebb karaktereket tudtatok fejleszteni az enyémnél, úgyhogy elfogadom a véleményeteket. Elnézést, én gondolkodtam rosszul.
Ezt egy pillanatra sem állítottam, hé!
Csak azt, hogy figyelj szegénynek a lelki békéjére is!
Erre a Drizzt do'Urden dologra nem tudok reagálni... Én ebből sajnos még egyet sem olvastam (de annál több kérdést kaptam).
Hát a gyökvonás nekem már csak géppel megy, ez van. Én csak egy bunkó kamionsofőr vagyok na...
És akar veled a villám versenyre kelni!
Dátum: 2008.11.10. 00:05:29
Köszönöm szépen, aranyos vagy!
Neked is jó éjt!
Én sem vagyok még apuka Hydro, csak próbáltam érzékeltetni, mire gondolok...
A számológépekről nem sok mindent tudok mondani, én még papíron szoktam számolni, ilyen elmaradott vagyok, csak tudom, hogy vannak ilyen csodamasinák (nekem egy régi szovjet van a gyökvonáshoz)
És végül, mindettől függetlenül, kivételesen megmondom:
Nagyon egyet értek veled, Drizzt műveltségében iszonyatosan komoly hibák vannak. Olyannyira, hogy erre csak az lehetne mentség, ha még annyira fiatal, hogy nem jutott el a 3.-ig. De ezt én nem szoktam közölni, mert én is futottam már bele kapitális hibákba, nekem sem esett jól, amikor körberöhögtek. Akkor meg nem jobb egy kis türelem, meg egy baráti vigyor ami elveszi az egésznek az élét?
Finomabban Hydro! Finomabban! Ne szóljuk le játékostársainkat! Legyünk türelmesek! Régen volt ám már az iskola, a számológépek korszakát éljük, meg minden... Tudod, hogy van ez. Csak finoman! Légy velük türelmes, mint apa a hülye fiához!

EDIT: Mondom Hydro! Ne tételezzünk fel mindenféle negatívumot szegényről. Csak feledékeny...
Dátum: 2008.11.09. 23:49:46
Idézet: Khetty - 2008.11.09. 23:41:47

lélekkufár hány őskőért ad egy 7-es szintű fókuszkristályt?
nincs 7-es szintű fókuszkristály
3
2
1

Lélekkufár


Ja. Meg első szintű honnan tudja?
Nem. Ha egy műveletsorban szerepel szorzás vagy osztás, akkor azokat kell először elvégezni, mert ezek magasabb rendű műveletek. Utána jön az összeadás-kivonás. A zárójelnek csak akkor van értelme, ha egyenrangú műveletek között akarunk kiemelést tenni. Hidd el! Te is tanultad, csak már gondolom régen volt (kb. általános iskola 3. osztályig gondolj vissza). Ha ennyien mondjuk, akkor hidd el nem tévedünk!
Dátum: 2008.11.09. 23:34:33
Az ilyen ügyekben javasolnám mindenképpen. Az biztosabb és gyorsabb.
Dátum: 2008.11.09. 23:25:27
Salem Miklós!

Hát, ha nyugisabb világot szeretnétek, akkor javasolnám, hogy a támadhatóságot ne a szintkülönbség határozza meg, hanem az össz tulajdonságok különbsége. Csak olyat támadhatsz, akinek legfeljebb pl. 10-el kevesebb az össz. tulajdonsága.
Ha meg elveszitek a 15%-ot, akkor nem lehet beülni kicsit megpihenni, hogy gyűjtsünk valami fontosra LE-t. Azt szerintem meg kéne tartani.
De ezek persze magánvélemények...

EDIT: Hogy ne legyenek érthetetlenek az erre a hsz-emre való reakciók, nem törlöm, csak kérem, aki reagálni akar, az előbb olvassa el a következő hsz-em is ebben a topicban. Bocsánat mindenkitől!
Ennél jobban nem szándékszom. Nem akarok beleszólni a mester dolgába. Immár harmadszor érted el egy kérdéssel, hogy lélekben fejet hajtsak előtted, pedig nem szokásom. De neked jár. Minden elismerésem!
Dátum: 2008.11.09. 22:58:59
Hogy hívják Skandar Graun nagy félork szerelmét?
Siliana
Lucinda
Hilgar
Marléna

Ezt kicsit speciálisnak érzem...
Nagyon szép kérdés, csak egy kis kiegészítést tennék hozzá:
Amikor (az egyébként csak könnyű fonálnak látszó lánccal) az Istenek meg akarták kötözni, a bizalmatlan Fenrir csak úgy vállalta mindezt, ha az egyikük az állkapcsában tartja a kezét. Ezt Tyr vállalta fel. Mikor Fenrir nem tudta elszakítani a kötelékeit, akkor lassan elkezdte összeszorítani az állkapcsát, de Tyr nem rántotta el a kezét. Így fél karja árán vált a hadisten az adott szó szentségének istenévé is, amit örök példaként mutatott csonka keze.
Úgy gondoltam, hogy ez van annyira szép történet, hogy akkor fejtsük ki ezt is.