Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.02.23. 17:19:44
Szerencsére csak kiégett, különben elég inkorrekt lenne a Beho üzleti mentalitása
Dátum: 2010.02.22. 21:37:25
Be kell lépni egy szövetségbe és ott épületek menüpont
Dátum: 2010.02.22. 20:50:50
Jóvanna, régen volt Meg az az idő is, mikor 20 percenként írtam a választ erre a kérdésre. De köszönöm szépen a kiigazítást.
Dátum: 2010.02.22. 20:45:14
Yesss, az örök visszatérő, őszentsége Drakin
Lépj fel 7. szintre, az akkor kapott legendában kattints a nevére és kész.
Ja és legközelebb fenn van olyan, hogy gyorskereső
Dátum: 2010.02.22. 16:30:35
Idézet: Dop1150 - 2010.02.20. 10:39:26
Byzon,

A hordázást érdemes kitolni max.-ra?
Nagyon ütős 4 állattal támadni?
Szerintem egy kicsit luxus alacsonyabb szinten, szerinted?

Köszönöm a választ.


Bocs, már keveset vagyok a nagy fórumon, most láttam meg ezt. Hát szóval nem én vagyok a játék legkirályabb optimalizátora, nem bizti, hogy engem kéne kérdezned, de ha a véleményemre vagy kíváncsi:
Mit is jelent az alacsonyabb szint? Ha 40-45 alatt akkor a maxos horda mindenképpen luxus, de egy 10-es könnyen beleférhet, ami már ugye 2 jószágot jelent. És egy 30-a szaki sem egetverő. Én 65-ös vagyok, nem tudom hirtelen mikor lett meg a maxos hordázásom, de olyan 5X. szinten. Szeretek állatokkal menni csatába, igaz az egész kari arra van kiélezve, hogy nagyot lövök varikörben, és utána erős védővel megprószálom kibeckelni a maradékot, ha tudom. Itt jól jön az állatok elnyelése és plusz sebzése. Szóval szerintem taktika függő is a dolog.
Mindenesetre a magas szintű állatok elnyelése sokat számít, de az több állatnál sem adódik össze ugye, sőt! Átlagolódik. A sebzésreform óta nem nagy spílerek a dögök. Összességében én nem érzem a legfontosabb szakik közé ezt, az intelligens kedvenc fontosabb. De egy 10-30 azért nem árt...
Dátum: 2010.02.20. 08:21:50
Eléred a 4. szintet, megkapod a tanulás szakértelmet. Ezt felnöveled 3-as szintre. Ekkor ki tudod fejleszteni a csapdakészítés szakértelmet. Ez szintenként 0,5% esélyt ad arra, hogy megfogj valamit. Utána felviszed a tanulást 4-re és kifejleszted az idomítás jártasságot. Ekkor szép apránként ha esik valami be is tudod majd idomítani. És voilá! a dög már megy is veled harcolni!

Aláírásomban lévő linket megnézve még csomó hasznos infot találhatsz
Dátum: 2010.02.19. 08:52:06
Idézet: Meteor - 2010.02.16. 13:54:59
FIESTA!

Kéretik velem ünnepelni, hölgyek és urak!

Az imént megtaláltam vadászat közben a 20. kiégett őskövemet is, ami a küldetéshez kellett. November 30-án vettem fel a küldetést és azóta nem veszett el csp-m (na jó, kb. 200 van most).

78 és fél nap alatt össze is jött.

Magasságos random! Én így szeretlek! :-)

Heliodor, V2


Nem fogsz szeretni, de nekem maxos szubtérivel 9 nap és 500 csp alatt meglett
Amúgy örülünk
Dátum: 2010.02.18. 11:02:05
Hát a játék egyik opciója a háború... Éltek vele Ne vegyétek olyan tragikusan. Ez egy játék. A támadó fél is taktikázhat, ti is taktikázhattok
Dátum: 2010.02.18. 09:42:58
Láthatatlanság, védelem itala, katakombába bújás, ideiglenes kilépés a szövetségből klasszikus háborús taktikák, miért ne lehetne alkalmazni őket? Ti is megtehetitek, nincs ezzel semmi baj. Mindkét fél nyerni akar és harcol ahogy tud.
Dátum: 2010.02.15. 10:04:47
Melyik személy nem a II. világháború alatt élt?

Horthy Miklós
Bonaparte Napóleon
Theodor Roosevelt
Winston Churchill


Kiábrándító leszek, de a kérdés feltevője súlyosan alul művelt, legalább olvasson utána, ha kérdez. Sem Napóleon, sem Roosevelt elnök nem érte meg a 2. vh kitörését sem.
Dátum: 2010.02.14. 22:48:02
Idézet: PottomPanna - 2010.02.14. 22:09:52
Híres leszel, Byzon.

Edit: Amikor majd a könyvből készült film Oscart kap, és átveszed a díjat, emlékezz meg rólunk, lila háttér függőkről.

(Statiszta szerepet vállalok )


Erotikus jelenetben Salma Hayekkel én is
Dátum: 2010.02.14. 22:46:03
Ha már mindannyian galetkik vagyunk...galetkik nincsenek?
Amúgy egyértelmű:bármelyik kari nevét is viszed: Császári Armada
Dátum: 2010.02.14. 21:16:25
Bármelyiket, ha szeretnéd
Dátum: 2010.02.14. 20:50:36
Folytatás szánalmas karilapok topicból:

Joci szerintem viszonylag az elején kérd el az itteni nagy fórumos nevét az illetőnek, itt is tudtok üziket váltani és nem hajigál el a spamszűrő
Válasz erre a Kötetlen csevej topicba megy, ne itt offoljunk
Ha nincs kiírva ki az, akkor a legmagasabb szintűt szoktam diplomatának tekinteni
Esetleg ezt a levelet egy az egyben másold és küld el a szövetségi vezetőjének is, ha már nekik nem tűn ik fel, hogy a csávón hozzátok a meccsek jó részét.
Dátum: 2010.02.14. 16:49:32
Idézet: Rex80 - 2010.02.14. 12:09:40
Sziasztok nerég keztem de 3x beleadok a szövetségnek jelenkezetek kelenek épitök harcosok de lehet mindketö egyszere gyertek. 2010.februar.11.csütörtök a Szövetség Létre jöt19:50

10tagot várok demindjárt 13mat jelenkz nálam rex80 belépés után 1 szavi átadás de ha töben leszünk ti is kaptok


VÉGZETÚR 2


Na akkor próbáljuk meg az esetleges érdeklődő ifjoncok kedvéért lefordítani:

A VU 2-es szerveren frissen alakult gyémánt szövetségünk, de háromszoros erőbedobással küzdünk hátrányunk ledolgozásáért és mindent megteszünk, hogy a lehető leggyorsabban beérjük a középmezőny elejét és erős klánná és baráti közösséggé válva fényes hírnevet szerezzünk magunknak.
Jelen pillanatban 10-13 jelentkezőt várok sok szeretettel, az Őrtorony építése folyamatban van, ahogy tudjuk már vesszük is fel a jelentkezőket. Játékstílusodat nem szabjuk meg, békés kőművesekre és kemény harcosokra egyaránt szüksége van egy sokszínű, erős csapatnak.
Belépés után a szavazatodat le kell adnod a vezérnek, de idővel, ahogy bővül a klán szükség lesz egyéb vezető beosztásokra is, akár te is lehetsz az a személy, akit áldozatos munkája nyomán a csapat bizalommal és szavazattal tisztel meg.
A jelentkezéseket Rex80 várja!

ui. Csak azok jöjjenek, akik képzettek a grafológia tudományában.

Fordítást készítette: Incubus, Napkapu

Dátum: 2010.02.09. 07:24:08
Edzésen szerezted a foltokat? Csak nem te is sakkozol?
Dátum: 2010.02.08. 20:47:57
Hupszika, családi vitába csöppentünk...