Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.12.12. 20:11:41
Nem kell elsietni. A képességei leginkább párbajban jönnének jól. Első Poker Cape, hogy minél előbb bővüljön a bandita banda.
Dátum: 2008.12.12. 20:06:44
Idézet: Kortevirag - 2008.12.12. 20:00:40
Barim itt féltékenykedik.Hehe.Mondtam neki,hogy ha játszana velem,nem lennék kiéhezve.


Így van. Amúgy meg ne legyen féltékeny! Ez csak egy játék! Ő élőben is élvezheti mindezt!

Idézet: Cirmos cica - 2008.12.12. 20:04:20
Fél óra 60dollár, 1 óra 120.


Ha most (másfél óra, amíg lejár a melóm) bedobok mindent és a kövi munkából kiegészítem 120 $-ra, akkor utána megtarthatnék annyit, hogy legyen fekete nyakkendőm? Itt árulják a szomszédban, potom 80$-ért.
Dátum: 2008.12.12. 19:58:14
Mennyi egy félórás vagy órás építkezés?
Dátum: 2008.12.12. 19:55:01
"- Már mehetünk is szépségem! Az ilyet mán szeretem! JíííííííHááááááá!"
Dátum: 2008.12.12. 19:53:34
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.12. 19:52:00
Már nem tudom,ki kit akar megrontani. Csak ne sokáig időzettek benn abban a szobában, mert szükségünk van még pár épületre.


Te Cirmos! Van jelenleg 102 $-om, amihez még kapok, ha befejezem az újságárusítást. Mennyit toljak a városba?
Dátum: 2008.12.12. 19:47:23
"- Nem kell aggódnod szépségem... Hukk!... A magamfajta nem lovagol túl messzire hölgytársaságban... és reggelre valahogy mindig elveszti a lányzót... Hehehehe! De arról a lejjebb való nyúlkálásról... Na arról lehet szó angyalom!"
Dátum: 2008.12.12. 19:38:13
"- Hát döntsd el szépségem, hol éri meg neked felállítani a wigwamodat. De ha nem nálunk, nekem az is jó! Egy lehetőséggel több a pénzszerzésre és az egyéb mókákra! Hihihihihi!"
Dátum: 2008.12.12. 19:27:51
"- Hú! Kemény csaj vagy te Telk! Egyezzünk meg! Tiéd amit kikotorsz a földből, és ha megmutatsz nekem néhány szerencsés kollégádat, akkor az övéknek is a fel... negyede. Na? Nem lehet kihagyni, ugye?
Hát Szellő, te aztán ismered a szívemhez vezető két út egyikét. A hasam valóban szeressem, kerüljön bele pia vagy jóféle sonka. A másik út a pénztárcám, ahhoz meg jobb ha nem nyúlkálsz!"
Dátum: 2008.12.12. 19:13:25
Idézet: Kortevirag - 2008.12.12. 19:05:51
Hozzám beszélsz?Ne fogdozz,héééé!Jah, csak nem akarsz elesni.Felébredtél?Nagybeszéd helyett,mehetnél inkább trágyzáni,talán attól kijózanodsz.De fogdozhatsz továbbra is,ha azt jobbnak tartod.Legalább lesznek még félvér mohikánok a prérin.
------------------------



He? Trágyázni? Minek?! Még nincs megjelölt helye, hová kaparjam el a munkásokat. Csak nem képzeled, hogy ÉN, a PRÉRI ÖKLE elmegyek trágyát lapátolni???? Ez sértés! Ezért én most, tekintve hogy elég kemé... izé... tekintve hogy csak egy gyenge nő vagy, elégtételként megiszom mégegy kört Walker legjobb piájából. Persze te fizeted! Na azért!"

Bocsi, én most eltépek kajálni. (Mit indítottam én itt el...)
Dátum: 2008.12.12. 19:08:02
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.12. 19:02:07
Már dolgozok a lakóházon! Szerintem simán mi leszünk a legjobb banda a vadnyugaton.


"- Hát naná! Ez kérdés lehet??? Nézz csak végig ezen az elszánt bandán! Te pl. elszántan dolgozol, mi meg elszántan nem zavarunk ebben. Atreus elszántan egészíti ki a zsoldját egyéb jellegű feladatokból. Tüzes, vagy Vizes, vagy Lágy vagy milyen Szellő elszántan üldözi a sápadtarcú gyilkosokat (majd erről még beszélnem kell vele, remélem nem én voltam...) Telk elszántan deríti fel, merre vannak a gazdag aranyásó... őőő... aranylelőhelyek. Tornado elszántan próbál vidéki iskolamesterként fényt gyújtani az agyunkban. Cirip is elszánt. Elszántan meg akar gazdagodni. És garantálom, nálam elszántabban még senki nem védte Walker lőréjét. Ennyi elszánt ember ne alkotna életerős csapatot???"
Dátum: 2008.12.12. 19:00:27
Idézet: Kortevirag - 2008.12.12. 18:53:08
Kedves sápedtarcúnak nézel ki,de a tüzes vizet hanyagold,ha Lágy Szellővel akarsz barátkozni.
Héééé, Tüzes Szellő ágyában csak ő feküdhet, mit képzelsz?? Na,jól van, feküdj ide. Ruha marad!


"Naná, hogy marad! Le se tudnám mán venni magamtól... És hogy kedves? Hejha! Nem is tudod mennyire! Életemben se voltam soha kevésbé nyájas. Meg is jegyezte egyszer a Tombstone-i sheriff, nálam kedvesebben senki nem szólt még hozzá, azok közül akikre duplacsövű winchestert szegezett! Óh! A régi szép idők..."
Dátum: 2008.12.12. 18:57:10
Idézet: cirip - 2008.12.12. 18:51:39
Hé, öreg! A skalpodat csak tartsd meg, a tüzes víz is a tiéd lehet! De ha enyém a fegyver, enyém lesz a pénz is


"- Na ez ám a kedvemre való tüzes kislyány! Nem is vagy buta mint a legtöbb réz... rézagyú sápadtarc! Asszem te még sokra viheted! Hidd el. Már ha előbb nem lő valaki hátba. Mondjuk én. Persze ha Cirmos szerint velünk vagy, akkor ettől nem kell félned. Na nehogy azt hidd, hogy tartok egy gyenge nőtől! Fenét! Attól az idióta lovastiszttől félek, aki kitalálta, hogy beszáll a bizniszbe. Sok a katonája... De jegyezd meg, én vagyok a préri legnagyobb hőse! Komolyan! Találkoztál már bárkivel, aki 3 napig hősiesen rejtőzködött egy bogyóbokorban és nem döglött bele az unalomba? Meg az alkoholmegvonásba??? Na csak azért mondom! Tudjad ám milyen kemény fickók vannak itten!"
Idézet: Zimi - 2008.12.12. 18:47:22
A következő üzenetet kaptuk (szövetségi társam és én is) Lukeee-től: "KURVA ANYÁD TE MOCSKOS FÉREG, MI LENNE HA LESZÁLLNÁTOK RÓLAM AZ EGÉSZ GENNYES KLÁNOTOKKAL TI SZÁNALMAS 13 ÉVES BALFASZOK!!!! HOGY DÖGÖLNÉL MEG TE SZÁNALMAS PATKÁNY, MEG A JÓ KURVA ANYÁD AKI VILÁGRA HOZOTT... SZOPJÁLE TE GECI FASZLÁDA!" Legyetek szívesek zárolni, vagy kivágni. Köszönöm (Ha már írok, akkor Gyury-t is megemlíteném, aki a következő üzenet szerzője: "MI a kurva anyádé nem szállsz le Lady Bug-ról? He?")


Hát, ha írsz Miklósnak privátban, akkor 3 nap a banán szigeteken. Sajnos van pár ilyen kedves ember... Itt csak nagyon sokára látja meg. Inkább szólj neki privátban.
Dátum: 2008.12.12. 18:48:39
Bocsánat csajok. Azthiszem hazaérve nem kellett volna belekóstolnom ebbe a vermouthba. Visszaveszek, próbállak nem fárasztani titeket tovább. Bocsi!
Dátum: 2008.12.12. 18:46:38
Idézet: Kortevirag - 2008.12.12. 18:41:20
Lágy Szellő vagyok, az utolsó mohikán indiánlány. Népemet kegyetlenül lemészárolták a sápadtarcóak. Most magányosan, bosszútól vezérelve vándorlok a nagy prérin.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe.


"- Hááá! Hát ez naon jó!!! Teccel te is! Lassan saját törzset alapítunk! Béugrok a rézföstékbe, oszt simán elmegyek közétek sámánnak. Vagy valami ilyesminek! JííííííHááááááá! Halál a sápadt arcú kutyákra! Bosszuljuk meg kiowákat! ... Jó akkor a mohikánokat. Nem mindegy? Egyik olyan mint a másik! Fő az alku pontos betartása! Tiétek a skalp meg a fegyver, enyém a dollár meg a tüzes víz! Na?"
Dátum: 2008.12.12. 18:41:47
Idézet: cirip - 2008.12.12. 18:36:04
Én azért megvárnám az invitálást valaki olyantól, aki egyenesen tud állni


"Hé Cirmos! - üvöltötte azonnal a részeg. - Meg kéne kicsit rugdosnod azokat a rézbőr... izé... rézszőrű marhákat amiket a múlt héten lop... akarom mondani... kölcsönvettünk Thompson gazdától! Ez a lyányka nagy nyereség lehetne nékünk! Komolyan! A fajtája megtalálja a kéthetes nyomokat is, ami nem hátrány ha menekül... izé... messze lévő marhacsordát kell utólérnünk. Hogy segítsünk hajtani. Szóval ez az irokéz, vagy apacs, vagy csejen, vagy mittomén milyen törzsbéli lány lenne a városkánk egyik legcsebb... őőő... legbecsebb... mi?... legcsecsesebb... Mindegy. Szóval jól járnánk vele, na! Híjjad meg, amint lehet!"
Dátum: 2008.12.12. 18:33:04
Idézet: Kortevirag - 2008.12.12. 18:29:51
ÁÁÁÁ!!!Ne,már!!Honnan jutnak ilyenek az eszedbe?Én is,én is akajok ilyen jó fantáziát!


Sokat olvastam és szeretem a westernt. Meg egy kicsit most megszállt az ihlet. Amúgy meg kicsit féltem, hogy nem fog nektek tetszeni, de most kicsit megnyugodtam.
Kíváncsian várom tőled is majd azt a bemutatkozó szöveget!
Dátum: 2008.12.12. 18:24:40
Vidd fel a tanulást 3-ra. Akkor megkapod a csapdakészítést. Vedd meg. Lesz vele szint*0,5% esélyed az elfogásra. Tanulás 4-nél jön az idomítás. Az elfogott állatot azzal tudod beidomítani.
Dátum: 2008.12.12. 18:22:47
Idézet: cirip - 2008.12.12. 18:12:22

de az enyémnek is kellett valami, amit egy baromi nagy prérin egyedül csatangoló indián lánynak be lehet írni


"-Már mér' kéne neked egyedül csatangolni? - húzódott részeg vigyorra a leendő akasztófavirág szája. - Hidd el Poker Cape gyönyörű város a magános lelkeknek, vagy miknek. Az olyan jó fajta tüzes víz mint amit Cirmos Cica főnökassz... izé... polgármesterasszony hozat majd még segít is néked kapcsolatba lépni a Manitouval, meg az ősök szellemeivel, az állatok lelkeivel, meg minden ilyesmivel. Én már csak tudom. Ez után az üveg whiskey után legalább egy tucat rókával léptem kapcsolatba! Na meg, itt találsz mindig bátor, tettre kész fickókat meg nőket, ha arra adod a fejed, hogy bosszút állj a sápadtarcú kutyákon akik a néped földjeit elrabolták. Hajjaj. Én aztán bármikor fegyvert rántok melletted. Különösen, ha a postakocsikon utazókat akarod visszaűzni a nagy vizen túlra! Azokon van a legtöbb pén... izé... a legtöbb gonosz sápadt arc!"

Idézet: Telk - 2008.12.12. 18:11:40
Arra gondoltunk,de ezen még lehet változtatni ha több lakosa van a városnak többen hozzák a pénzt és gyorsabban fejlődünk. Vagy ez így nem jó?


"- Hát a számtan sahóse vót ugye az erősségem, de ha több fickó megy el, hogy elhajtsa a marhákat, akkor többet is fognak elhozni. Na ha többet hoznak, akkor abból többet hagynak itt a bankban... Ha meg többet hagynak a bankban... Asszem ez már kicsit megfájdította a fejem... Hé Walker! Még egy üveggel ebből a festékoldóból!"
Dátum: 2008.12.12. 18:10:24
Idézet: cirip - 2008.12.12. 18:08:25
Mondod ezt te, akasztófavirághoz illő bemutatkozással


Jól van na, szerintem illet hozzá...