Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.01.18. 14:37:31
Sorry a támadásért Atre, fene se gondolt bele...

Nekem is kettős érzésem van RAP-pel kapcsolatban... Persze azt jelenti kemények vagyunk, ha elnéptelenedett, de én nem szeretném senki játékát tönkretenni...
Dátum: 2009.01.18. 13:29:45
Fél nap.
Dátum: 2009.01.18. 13:20:00
Én azt egy játékostárssal, hálóba kötött géppel csináltam, a Nagy Falazást, csak Age of Empire 2-ben.
Megbeszéltük, hogy csak 3 óra játék után lehet indítani az első támadást és 2 külön szigeten voltunk...
Szerinted a védelmeket mikorra sikerült áttörni?
Dátum: 2009.01.18. 13:15:57
Idézet: Vulfynn - 2009.01.18. 13:01:27

Milyen színekből áll az NB1-ben szereplő DVTK csapatának az otthoni mezszíne?

sárga-piros-fekete
kék-fehér
sárga-lila
piros-fehér*


Mi? Erről a csapatról nemigen hallottam, de már tizenegy éve nem nézek kosárlabdát.


Ez foci... De attól még sz@r...
Dátum: 2009.01.18. 13:13:07
Neten PC-s játékokból csak a Generals Zero Hours-al játszottam, de nem emberi, ahogy azok tudnak játszani... Békésen építem az erőforrás épületeket és már oda is rongyol annyi harckocsival és helikopterrel ami a világon nincs...
Dátum: 2009.01.18. 12:54:45
Nem. A lehetőségek:
1. Szintlépésnél automatikusan maxol, eleinte inkább erre játsz.
2. Tanulás9 -> Sebgyógyítás szakértelem, ezzel gyógyíthatod.
Dátum: 2009.01.18. 12:44:44
Én autóversenyen (abból eleget látok az utakon) illetve FPS-en kívül bármivel eljátszogatok, de az örök kedvenc a stratégia, aminek te egy igen jó darabját emelted ki, a Starcraft az egyik legjobb sci-fi stratégia volt, imádtam zergekkel széjjelözönleni az ellen bázisát...
Dátum: 2009.01.18. 12:41:03
Én szeretem az ilyen politikai intrikás játékokat...
Dátum: 2009.01.18. 12:35:15
A céh2? Gazdaság és politika a középkori Európában (én Dél Németországból, Heidelbergből indultam). Választasz egy foglalkozást (kovácsmestertől a református lelkészen át az útonállóig), vállalkozást indítasz, gazdagodni kell, házasodni, politikai tisztségeket szerezni, dinasztiát alapítani és naggyá tenni évszázadokon keresztül. Közben persze a gép is játszik ellened más dinasztiákkal, őket kell lenyomni (én 12-t hívtam ki, már csak 5 van ). Sok lehetőséged van, én erre vagyok a legbüszkébb a mai napig:
Karakterem (egyszerre 3 családtagot lehet csak irányítani): református püspök, két gyerkőc, az egyik lelkész a másik banditalány. Megpályáztam a lelkésszel egy alacsony politikai tisztséget, az egyetlen ellenjelöltet lelövettem a banditalánnyal, de előtte átküldtem a csajt katolikusnak. A püspökkel elsírtam a katedrálisban, hogy a katolikusok megrontották szegényt. A csajt lecsukták ugyan, de szereztem egy csomó hívőt a reformátusoknak (sok perselypénz! ), a lelkész megkapta a politikai tisztséget én meg kihasználtam, hogy a köv misére így rengetegen jöttek és megrágalmaztam a prédikációban családom ellenségét a főpolgármestert akit a köv tanácsülésen le is tettek a posztjáról és az én püspököm nyerte el a posztot...
Mindenesetre a kérdés akkor jó, mert Anubis nem válaszlehetőség, tehát azokból csak Ozirisz.
Hádész a görögöknél. Egyiptomban Ozirisz, ha emlékeim nem csalnak...
Dátum: 2009.01.18. 12:18:49
Nem tudom, de én kedvelem a srácot, nem akármilyen kitartása van! Esküszöm, gyémánt lennék, már jelentkeztem volna nála!
Dátum: 2009.01.18. 12:17:05
Tetszik, nagyon tetszik, de elég nehéz most már...
Dátum: 2009.01.18. 12:11:01
Meg a nevet és hátteret (úgy nagyjából)...

(Elég szakaszosan vagyok, bocsi, csak tetszik a Céh2, azzal is játszogatok erősen, de lassan kiborít ).
Dátum: 2009.01.18. 11:21:34
Most miért mondooood?
Dátum: 2009.01.18. 10:48:39
Nagyon szívesen, de nem vagyok prof.
Azért, mert a kérdés értékelőjét kiborította, hogy ahelyett, hogy picit megerőltetnéd magadat és átfogalmazod a kérdést, pl.: Mit neveznek/neveztek emunak? valószínűleg simán jó lett volna. Más is találkozott ilyen jellegű korlátozásokkal, pl tiltott szó a származott is, de ilyenkor ha én ezt így írom be:
Melyik uralkodóházból szárma.zott II. Lajos király?
Na ezt úgy visszadobják, mint a huzat, és igazuk lesz! Ehelyett:
Melyik uralkodóházból való volt II. Lajos?
Na így simán elmegy és jó kérdés lesz. Ahelyett, hogy ilyeneken fennakadsz, inkább tanulj belőle, fogalmazd meg másképpen és mehet is.
Dátum: 2009.01.18. 10:34:28
Nem lehet, hogy jóval magasabb szintű vagy nála tanárnő? Mert minden szint különbségnél 5%-kal nő ez a küszöbérték, pl ha te 3 szinttel magasabb vagy nála, csak akkor támadhatod, ha az Ép-je már a 30%-os határon is átbillent!
Dátum: 2009.01.18. 10:22:23
Egy nagyon régi, aranyos kis vicc...
Dátum: 2009.01.18. 10:19:29
He?
Elvileg annyi kérdésre kell válaszolnod, ahány vadászatot indítottál és közben is megy a vadászat. Ja! És ha esetleg volt kérdőív, az még ugye pluszt jelent, addig valóban nem ment, de az nem olyan hosszú...