Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Jól gondolod, annyira kiálltatok itt mellette, hogy feltettem A helytartóval is! És jó kérdésre lett értékelve!
Dátum: 2009.02.22. 23:19:50
Részemről is jó éjszakát mindenkinek, mert már összeesem! Naplót majd még délelőtt befejezem, mielőtt elmegyek fel fogom tölteni! Jóccakát!
Dátum: 2009.02.22. 21:49:29
Hé Herceg! Focit, HKK-t vagy Gyűrűkúrát kapsz, szólj kisegítelek! (Kémiával nem tudok mit kezdeni én se)
Dátum: 2009.02.22. 21:43:02
Jó éjt!
Dátum: 2009.02.22. 19:15:14
Már az ugye attól függ... Az eredeti, I.(Nagy) Lajos által összehozott visegrádi királytalálkozó 3 résztvevős volt és az az eredeti visegrádi hármak...
Főleg azért kapott rossz értékelést, mert az! Ez kakukktojás más néven. Ha más köntöst adsz rá, az attól még nem lesz jó!
Én nagyon bőven innen vagyok még a 30-on Cras és ezen nőttem fel...
Én ezzel a kérdéssel találkoztam, de nem értékelhettem (tök jó kérdés!), de ez akkor azt jelenti, hogy szerepel már sajnos, de az értékelőnek szerintem sem volt igaza, Bodrogi művészúr sokunk gyermekkorát szépítette meg ebben a szerepben.
Dátum: 2009.02.22. 16:28:54
Rossz helyre írtad, de akkor már elmondom én miként értékeltem volna:

1. Rossz kérdés : helyesírási hiba (igen az általad említett írásmód, tudok olvasni), érdektelen speciális ismeret

2. Rossz kérdés : helyesírási hiba + csak egy speciális réteg ismerheti a helyes választ (nevezetesen aki már min 4 de inkább 6-7. szintű, ennél lejjebb honnan tudná?)
Nem tudom megmondani, ilyen jellegű örömben nincs részem, egyrészt mert gyenge a karakterem, másrészt mert nem vagyok portyázó, csak egy csendes vadász, de biztos öröm, nem tudom.
Idézet: Crimson - 2009.02.22. 13:05:54
"Nem unod még? KÖCSÖG!"

Tömör, lényegre törő, minden sallangtól mentes. Az ilyen levelek miatt érdemes játszani:)


Még nem szoktad meg, Crimson?
Azt hittem, már immuninssá váltál!
Szerintem mivel most 2-en is panaszoltuk a dolgot Miklósnál, valamit lépni fog az ügyben.
Megnéztem azt a szövetségi adatlapot és én is!
Dátum: 2009.02.22. 15:21:14
Legegyszerűbb ha valakinek a segítségét kéred benne. Akkor elég 1-2 körül.
Megbeszélitek a dolgot, ő hagyja leamortizálódni az állatot 3-4 Ép-re, kikapcsolja, vesz egy gyógyitalt, leveszi a felszerelését buzogány-bőrvért-kis bőrpajzsra, amikor te is készen állsz, akkor írsz neki, ő megissza a gyógyitalt, hívja az állatot, te mész és levered. Valószínűleg a te szinteden kell ez pár embernek írj pár levelet, kölcsönösen könnyű megoldani. Ha v1-en vagy és elérsz 31. szintű rubint én is megcsinálom neked.
Ha választ is szeretnél akkor itt fórumon írj levelet Miklósnak vagy Baratynak és foglalkozni fog az üggyel, amúgy ki tudja mikorra olvassa ezt el.
SuperAdministratorral nem kell foglalkozni, csak egy játékos aki enyhén zakkant és kész. Van egy hatalmas nagy és igen kitekert erkölcsisége és mint régen az inkvizíció mindenkit erre akar rászorítani. Ha valaki csak építkezik és nincs több karaktere azzal nem csinál szabálytalanságot, SA-t meg küldjétek el nyugodtan a fenébe!
Dátum: 2009.02.22. 14:27:18
Privátban gratuláltam is hozzá már neki rögtön.
Dátum: 2009.02.22. 14:26:37
A kapott Lélekenergiából 10 LE a jó válaszért, ha elolvasod.
Dátum: 2009.02.22. 13:54:56
Mert 1 óra múlva megint felhasználhatsz 2-t, ráadásul ha 30-40 ÖT-al gyengébbet ütsz, akkor azt még fáradtan is bevállalhatod!
Dátum: 2009.02.22. 13:43:42
Nyugi, néha már én is próbálgattalak hasonló célból.
Régen mindig Tiergával meg Camelussal verettem le magam, de ők már nem elérhetőek...