Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Sorry, nem az vagyok akinek látszom, csak nem vettem észre, hogy nem a saját acc-omon vagyok belépve. Byzonnak egy karakterét vettem át anno ott ahol nem volt sajátom, és barátként sajnáltam volna ha az enyészeté lesz a munkája.
A kérdés és a válaszok pontos ismerete nélkül nehéz tippelni, de a citling szóra rákeresve kétféle szárszámot is jelent, az egyiket leírás alapján asztalosok használják, és tippre a gyaluhoz hasonló szerszám, a másik viszont egy kőművesek által a vakolathoz használt szerszám.
Mivel írtad hogy te is asztalos vagy, nem lehet, hogy itt a bibi? Hogy jutott erszedbe hogy van a szónak más jelentése is?
Dátum: 2010.07.14. 09:44:26
Anti álomcsapat? Ez jóóó!!!
Enyém:

Kapus: Guk [Észak-Korea] (no comment...)

Védők:
Fabio Cannavaro [olasz] (már csak a saját romjain focizik)
Martin Demichelis [argentín] (lassú, de legalább sz@r is)
Johnny Heitinga [holland] (nem volt rossz, de ostoba kiállítást gyűjtött be, nagyon rosszkor)
Matthew Upson [angol] (a védelem leginstabilabb pontja, szinte minden német gólban vastagon benne)

Középpálya:
Christiano Ronaldo [portugál] (sosem ment neki a válogatottban, vagy bárhol, ahol a bíró nem ül fel a primadonnázásnak. most sem)
Steven Gerrard [angol] (folytonosan befelé húzódva a posztjáról akadályozta Lampardot)
Marc van Bommel [holland] (ez nem a Terminátor 9...)

Csatárok:
Wayne Rooney [angol] (formán és játékon kívül, de legalább idegbajban)
Samuel Eto'o [kameruni] (a labdával, ne a szövetségi kapitánnyal legyen elfoglalva)
Nicholas Anelka [francia] (sportember, főpleg válogatott ilyen kijelentést nem tehet, többé címeres meznek közelébe ne engedjék!)

Greennel és Drogbával nem értek egyet, Greennel nagyon nem!
Dátum: 2010.07.13. 10:22:40
Ja persze és a korábbiakban megbeszéltek alapján még lógok a torna csapatával, hát akkor azt még megadom, hogy részemről mi lett az álomcsapat

Felállás: 4-4-2

Kapus: Eduardo [portugál] (Ide úgy is mindenki Cassillast teszi majd, de nekem nagyon, de nagyon tetszett a portugál hálóőr, aligha ő tehet róla, hogy csak eddig ment a csapata, szerintem ő volt a mezőny legjobb kapusa)

Védők:
Philip Lahm [német] (ez alkalommal is bizonyította, hogy világklasszis szélső védő, csapatkapitányként is nagyot alkotott, noha volt néhány hajmeresztő megoldása néha, de ez minden védőre igaz a vb-n, spanyolokra, hollandokra is, mindenképpen itt van a helye)
Carles Puyol [spanyol] (nagyon stabil, veterán belső védő, szögleteknél jól fejel, a támadásokat is segíti, igazi klasszis)
Joris Matthijsen [holland] (bár az uruk ellen nem az ő meccse volt, de ezt leszámítva hihetetlen védőmunkát mutatott be az egész vb-n, ráadásul, mert ezt sajnos meg kell jegyezni, a döntőben úgy vette le gyakorlatilag a pályáról teljes mértékben David Villát, hogy lényegi szabálytalanságot sem csinált, a spanyol csatár mégis 100%-osan semlegesítve lett, vérbeli emberfogó)
Gabriel Heinze [argentín] (az amúgy cefet gyenge argentín védelemből egészen kimagaslik Heinze játéka, nagyszerűen oldotta meg a feladatát mindvégig és a támadásokat is hasznosan kísérte)

Középpályások:
Thomas Müller [német] (nehéz lenne kihagyni azt hiszem a vb gólkirályát egy álomcsapatból. Müller nagyon nagy játékos lesz még, középpályásként szerepeltetni nagyszerű húzás volt, gyorsaságával és robbanékonyságával akármilyen védelemnek mögé kerül, remekül passzol, remekül ad be, jól fejel és nagyon érzi a kaput)
Wesley Sneijder [holland] (Sneijder több mint hasznos a középpályán, aki kiveszi a részét a védekezésből és a támadásokból is. Nagyszerűen lát a pályán, indít gyors passzokkal, nagy futó mennyiség és munkabírás jellemzi, emelett a kapura is egy életveszély)
Bastian Schweinsteiger [német] (az egész vb egyik legjobbja volt a német szűrő! Hihetetlen mennyiségű labdát szerez és iszonyúan jól osztja el, megtanult cselezni is most már, távoli lövései, szabadrúgásai hatalmas veszélyt jelentenek, jelenleg ki merem mondani: a vb összes csapatába beférne a kezdőbe, nem volt olyan középpálya ahonnan ne lenne érdemes miatta kimozgatni valakit, és ez szerintem mindent elmond)
Andrés Iniesta [spanyol] (nem a döntőben szerzett gólja miatt, ott jókor volt, jó helyen. De ő egyrészt valóban a fontos gólok szerzője, másrészt egy kisebbfajta dinamó a spanyol. Gyakorlatilag az egész pályát bejátssza, a támadásokat hihetetlen mód segíti, kreativitást visz az egész csapat játékába, akár csak Sneijder, ő is hihetetlen jól lát a pályán és halál pontosan passzol)

Csatárok:
David Villa [spanyol] (mozgékony, gyors, könnyen leszakad az emberéről, nagyon technikás, nagyon jól cselez. Borzalmasan nehéz levenni a pályáról, bármilyen védelemnek halálos ellensége. Ráadásul borzalmasan érzi a kaput, nagyon gólerős)
Diego Forlan - csapatkapitány [uruguayi] (Forlan valódi vezéregyéniség. A mezőnymunkája nem túl nagy, de nem is az a dolga. Erős, tapasztalt, fizikálisan szinte bedarálhatatlan, nagyon jól cselező játékos, noha kicsit önző is tud lenni. Valódi kapitány, össze tudja fogni a játékosokat, hitet, reményt tud beléjük önteni. Igazi mesterlövész, a szabadrúgásai aranyat érnek)

Vagyis nálam a vb csapata:
Eduardo - Lahm, Puyol, Matthijsen, Heinze - Müller, Sneijder, Shweinsteiger, Iniesta - Villa, Forlan (c)

Szövetségi kapitány: Oscar Washington Tábárez [uruguayi] (Tábárez mester végezte talán a legtöbb munkát a csapatával, lehiggasztotta a közismerten balhés urukat, összefogta, csapattá építette fel őket, taktikailag, stratégiailag is számomra ők voltak a legnagyobbak ezen a vb-n, hej ha a hollandok két szabálytalan gólját nem adják meg ellenük, akkor mekkora derby lehetett volna a döntő!)

Néhány egyéni adalék:

A VB legjobb fiatal játékosa: Thomas Müller

A VB meglepetés csapata: Uruguay

A VB csalódás csapata: Olaszország

A VB legjobb meccse: Uruguay - Ghána (negyeddöntő)

A VB legrosszabb meccse: Paraguay - Japán (negyeddöntő)

Mégegyszer köszönöm én is crasnek a lebonyolítást, és szeretnék gratulálni Mangetsunak a győzelemhez és mindenkinek aki előttem végzett a kiváló eredményért, Hellnek meg köszönöm külön a remek kis vitákat, párbeszédeket. Sziasztok.

(Az EB-n pedig a németek megfingatják a spanyolokat )
Dátum: 2010.07.12. 12:08:27
A kulcsok, amelyek a helyes kvízválasz arányt növelik tisztán szinthez vannak kötve minden egyéb irányú könyörgésünk ellenére. Tápot nem adnak, csak kényelmet, és míg egy vf-es 1 év alatt lép mondjuk 35 szintet, egy szinthuszár 50-55-öt pl, de mindkettő nagyjából ugyanannyira unja meg a dolgot. De a vf-es később válthatja ki, mert ő vf-es. Egyébként ez fájt a legjobban az összes közül, nagyon elegem van a kvíz rendszerből. Na én leléptem srácok, ez volt az utolsó hozzászólásom a fórumon, ha valami nagyon lényeges van, akkor majd rám szólnak, de ennyi VU nekem bőven elég volt. Sziasztok.
Dátum: 2010.07.12. 11:53:27
Nem Endyr, akkor múlt szerdán töröltem volna
Az maradt ki, hogy 1 hétig nem tudtam lenni egyéb okokból, hát nem hiányzott a játék. Visszajöttem, kattingattam egy keveset vadászat címszó alatt, undorom lett 10 kérdés után. Felnéztem a nagy fórumra, megtaláltam Miklós kedves szavait.
Inkább hagyjuk. Egy kari a sok közül. Nektek jó játékot
"Na csá gyíkok, én leléptem!"
Dátum: 2010.07.12. 11:44:43
Csak röviden:

Incubus, 73. szint, rubin, v1, Primal Gods.

Indokok:
- a játék időrabló
- a játékvezetés inkorrekten változtat szabályokon és kommunikál a játékosokkal
- a tisztán kényelmi funkciók esetében is negatív megítélése a vf-nek
- rákényszerített kvízbesorolás
- nincs igazán sem fejlesztés, sem lényeges event

Így együtt, átgondoltan, nincs értelme folytatni a játékot, hisz a játék szórakozás, ez meg inkább csak idegesítő. Ti akik maradtok:
GERONIMO (UTOLSÓ) MOHIKÁNOK!!!
Dátum: 2010.07.12. 11:04:15
Idézet: Turky - 2010.07.12. 08:24:11
A Spanyolokra 0 pontot kapsz, mert a rendes játékidőt kell megtippelni Én is benéztme egyszer:D


Tévedés, 1 pontot kap, ha jól tudom a továbbjutó (vagyis jelenleg meccs győztes) eltalálásáért
Dátum: 2010.07.08. 07:11:45
Én nem sajnálom Pöttöm, megérdemelten nyertek a spanyolok, sikerült felszívniuk magukat erre a meccsre, amitől tartottam. Ezennel gratulálok a spanyolok szurkolóinak, nagy eséllyel ők lesznek a világbajnokok is és sikerül nekik is egyszerre vb és eb bajnokoknak is lenniük, megérdemelten.

Utolsó körre a tippjeim:

Bronzmeccs:

Uruguay - Németország : 1 - 2 (Löw összekapja a fiúkat az utolsó meccsre, a fiatal válogatott elhoz azért egy érmet és meg is érdemli, de nagy csatában tudja csak két vállra fektetni a kékeket)

Döntő:

Hollandia - Spanyolország : 1 - 3 (a hollandok az utolsó 2 meccsükön már színtiszta szerencse, illetve Uruguay ellen két szabálytalan gól megadása okán tudtak továbbmenni, örökké nem tart ki a szerencse)

Viva Espana! 4 év múlva, veletek, remélem a döntőben, nagy meccs lenne
Dátum: 2010.07.04. 20:21:27
Szerintem mindketten egyoldalúan látjuk a témát Razz. Lehet, hogy egyoldalúan látom a németeket és elfogult vagyok, de az én véleményem szerint meg te becsülöd erősen túl a spanyolokat. (Annyit csak azértis: a spanyolok sem kaptak jobb ellenfeleket a németeknél, nekik is az első erőpróba jön )
Egyszóval hagyjuk (mindketten) a témát, majd csütörtökön (éjszakás leszek, így szerdán én nem ) a vesztes majd gratulál a győztesnek és kész, eddig is csak azért kezdtem el vitatkozni, mert odaszóltál hogy viccelődök-e, illetve hogy Lan hol él.
Szóval szerdán nálunk autentikusabb emberek, a két válogatott eldönti kinek van igaza. Remélem nekem.
Dátum: 2010.07.04. 16:52:42
Idézet: Craslorg - 2010.07.04. 16:43:14
Aztán az is lehet, hogy egy gagyi, gyenge 0-0 lesz és büntetőkben a kapusok döntenek (ott én Casillas tapasztalata miatt már a spanyoloknak adnám).


Ha büntetőpárbaj, azt már cseszhetik a spanyolok, sose voltak benne jók A németek meg még a büdös életben nem vesztettek büntetőpárbajt, soha És a büntetőpárbaj nem is elsődlegesen a kapuson múlik

Müller nélkül is lehet gyorsan kontrázni. Özil brutálisan gyors (Piquet, Puyolt, Alonsot, Busquetset le tudja futni ez biztos). Khedira se lassú, ahogy Trochowski sem. Egyszóval én kontrajátékot várok elsősorban, na meg begyakorolt pontrúgásokat és egész pályás letámadást, mert azt láttuk eddig mindig, hogy a spanyolok azzal nem sok mindent tudtak mit kezdeni.

Papíron még a spanyolok elsősorban az esélyesek, a német újságok is nagyon visszafogottan nyilatkoznak, arról beszélnek: van esély a győzelemre a hispánok ellen, de nem kiáltották ki győztesnek a csapatot ahogy a szurkolók sem. Nem véletlenül

A 0-0-t kizártnak tartom amúgy. Minimális az esélye. Vagy parázs, jó meccs lesz, vagy nagyon egyoldalú, de mindenképpen fognak hullani gólok. Már legalábbis szerintem.
Dátum: 2010.07.04. 16:13:47
Már ha bejön, kedves Razz, már ha bejön

Amúgy:
Idézet: Hellraiser84 - 2010.07.04. 13:33:20
Előre leszögezném hogy VIVA ESPANA!
DE:

Idézet: Byzon - 2010.07.04. 09:20:04

Nagyon megbízható belső védő pár (Puyol, Piquet) szintén emeli az esélyeket nehéz megélni köztük Klosénak, főleg hogy Piquet nem nagyon lehet csak fejjátékra alapozva lenyomni.

Hát rám konkrétan a frászt hozzák, olyan hajmeresztő hibáik vannak hogy az néha fáj. Talán a vb legjobb védőpárosa, de az ilyen megoldáok miatt nem mondanám őket megbízhatónak...


Hangsúlyozottan úgy gondoltam Hell, hogy ha feljavulnak, hiszen jelenleg az egész csapatra igaz, hogy maximum edzőpartnernek elegek akár a németeknek akár a hollandoknak.
De nem gyanítom, hogy ez így maradna... És nem is mondom, hogy sajnos! Két okból:
1. Ez a német csapat a jövő válogatottja! Özil, Schweinsteiger, Kroos, Khedira, Lahm, Boateng, Müller, Adler, Neuer, Badstuber, Kiessling, Trochowski, Cacau... Ezekben a játékosokban átlag 2-3 (kapusokban 4) vb is benne lehet még. Ha most kikapnak akkor is bronzérmesek (Urugayt elverik azért, az nem nagyon vita ), így pályafutásuk elején egy "atyai pofon" jót is tenne nekik. Övék a jövő! A németek jó időben dobták be mélyvízbe ezt a csapatot, egységesek, nagyon ügyesek, sok tapasztalatot szereznek most, jó klubokhoz tudnak menni, egyszóval: legközelebb bármi is van bombaesélyesek! Míg mondjuk az olaszok valszeg átkerülnek ezzel a nem létező új generációval a futottak még kategóriába.
2. Ha a spanyolok nem javulnak, akkor ők is porig lesznek alázva. De akkor meg azt fogjuk hallgatni, hogy "persze, győztek a németek, de az angolok ellen a meg nem adott gól... persze győztek a németek, de hát ugye az argentinoknál az a hülye Maradona volt az edző... persze győztek a németek, de a spanyolok nem voltak formában... bezzeg ha..." Pedig ez a vb, itt nincs bezzeg ha! De hiába az a realitás, hogy korszakokkal voltak jobbak az angoloknál akik egy gól hátrányban voltak mégis feladták, hiába szedték ki a játékból a világ legerősebb támadó embereit Messitől Tevezig, stb, mindez nem számít majd a fanyalgóknak. Ha viszont egy kemény, ki-ki meccsen kenik el a hispánok száját, az kihúzza a kritika méregfogát.
Egyszóval bármi is legyen a vége, ez előtt a germán gárda előtt hatalmas jövő állhat, de nekik is mindenképpen jobb lenne, ha összekaparnák magukat a sírból a spanyolok. Szóval: hajrá Espana, edzésre, játékra fel, győzzön a jobb!

(Egyébként akkor egye fene megsúgom: a Bayern Münchenén kívül van egy Atletico Madrid mezem is, a szoba falán egy Kahn poszter mellett van egy ősrégi Raul is, és ha a német csapatok kivéreztek anno a BL-ben akkor kicsit szoktam szorítani a spanyol csapatokért, elsősorban a Barcáért is Nagyon szeretem a németek "sose adom fel" mentalitását és szervezettségét, fegyelmét, de engem sem hagynak hidegen a spanyolok szép cselei. Szóval egyúttal azért is szorítok egy picit, hogy a németek menjenek tovább ugyan, de jó és erős meccsen és a spanyolokat ne tudják már a földbe döngölni De azért győzzenek! )

Ja és majd Paul, a pszichopolip megaszondja mi lesz!
Dátum: 2010.07.04. 11:48:09
Maximálisan egyetértünk cras, noha ez kivételes alkalom.
A spanyolok eddig azt a formát mutatják mint Argentína, Anglia. A kötelezőket behúzzák ugyan, de szenvednek.
Viszont gyanítom, javulni fognak. Nem hülyék, nem kezdők, tudják, érzik azok hogy nagy a baj. Össze fogják kaparni magukat. A nehézkes Mertesacker és Friedrich gyors, föld közeli labdákkal megzavarható és sokkal lassabb mint ellenfelei, Lahmnak gyenge a fejjátéka és ezen a vb-n adott már életveszélyesen rövid hazaadásokat, Boatenget könnyű a tapasztalatlansága miatt beforgatni, Khedira jó labdákat tud ugyan adni és jól szerel, de a spanyol középpályások sokkal tapasztaltabbak nála, Schweinsteiger azzal lesz elfoglalva hogy egy játékost, feltehetően Andrés Iniestát levegyen a pályáról, ami feltehetően sikerül is, de ez fel fogja emészteni teljesen a klasszis középpályást, Özil villámgyors de nem elég higgadt, Podolski nincs élete formájában, Klose fejjátékát ki tudja kapcsolni Piquet, a Müller helyett valószínűleg pályára lépő Trochowski sokat nem mutatott eddig csereként beállva, Neuer kapus stabil és megbízható de nem tűnik (még) igazi klasszisnak. Röviden: igen, a német válogatott megfogható. De nem ezzel a játékkal. Javulniuk kell, ha jó meccset akarnak mutatni nekünk
Hangsúlyozom: szerintem a spanyol csapat jobb erőkből áll a németnél. Az a probléma talán, hogy a Real meg a Barca sztárjai picit több meccsen vannak túl mint a Wolfsburg, Schalke, stb játékosai és fáradtabbak. Vagy nem tudom... Mert mondjuk ennyi meccset mint ezek a Bayernesek is játszottak és Schweinsteiger eddig a vb legjobban teljesítő játékosa... Mindenesetre nincsenek formában a spanyolok, de van pár napjuk összeszedni magukat. Ha sikerül, akkor 50-50% ki-ki meccs lesz, ha nem akkor ők is leballagnak a pályáról 3-4 kapott góllal. Ja és leginkább: Torrest a kispadra, reménytelen! Ezek nem felkészülési meccsek, nincs idő formába hozni magát! Ha nincs formában, nincs helye a válogatottban, jöjjön Llorente!
Dátum: 2010.07.04. 09:24:52
Idézet: PottomPanna - 2010.07.04. 01:44:14
07.06. 20:30: Uruguay - Hollandia 0-2
07.07. 20:30: Spanyolország - Németország 3-2

Byzon drága, nem lesz német-holland döntő.


Igen, én is reménykedem benne hogy az uruk el elagyalják az Orangét
Dátum: 2010.07.04. 09:20:04
Szokásos fejtegetés a következő ellenfélről, ez alkalommal ugye Spanyolország csapatáról.
(Na lehet, hogy ezzel ezek szerint kiváltok egy kisebb fajta vihart )

A spanyol gárda elverekedte magát az elődöntőkig, noha ez nem volt éppen egy sétagalopp nekik. Egyénileg nagyon erős erőkből összetevődő csapat ez, de jelenleg mégis mélyen a saját színvonala alatt focizik. Ez elég volt a csoportból való továbbjutásra nagy nehezen, az egyetlen emberre felépített portugál csapatot egy megadott lesgóllal végül is sikerült megverniük, majd nagy nehezen kiszenvedtek egy győzelmet a végjátékban Paraguay ellen is. Taktikai felállásuk és a csapat nagyja is a 2008-as eb győztes válogatottat idézi, ami azért jelent valamit.
A válogatott ereje: a gyors rövid passzos játékot nagyon szeretik, gyakran váltogatják a támadás súlypontját mozgásban tartva az ellenfél védelmét, nagyon sok felesleges futásra késztetve azokat. Hamar fel tudják őrölni fizikálisan a védőket. Iker Casillas túl jutott úgy tűnik szezon közbeni válságán, elég megbízhatóan véd jelenleg. David Villa meg érzi a kaput. Mint mindig. Csatárként egy életveszély. Nagyon megbízható belső védő pár (Puyol, Piquet) szintén emeli az esélyeket nehéz megélni köztük Klosénak, főleg hogy Piquet nem nagyon lehet csak fejjátékra alapozva lenyomni. Ajándék előny a spanyoloknak, hogy a villámgyors és életveszélyes Müllert eltiltották (begyűjtötte (nem jogosan) a második sárgáját), pedig ő valószínűleg élvezte volna a meccset, ez pont a neki való védelem.
Gyengeségek: nagyon sokan nincsenek formában, nem képesek jó teljesítményt nyújtani, de ennek ellenére Vicente Del Bosque ragaszkodik hozzájuk. Torres jelenleg egy jobb válogatott B csapatába sem férne be, Xavi Alonsot és Busquetst megerőltetés nélkül leveszi az ellenfél a pályáról, Xavi nagyon halvány teljesítményt nyújt, Sergio Ramos pontatlan és nehézkes játéka sem éppen üde színfolt. A németek szeretik a letámadást és azt már Paraguay ellen láttuk, hogy azzal semmilyen szinten nem tud mit kezdeni a spanyol csapat. Miközben nagyon jó focisták ülnek a kispadon bevethetően (Llorente, Fabregas, Pedro, Navas, stb), ragaszkodik ezekhez a formán kívüli, fáradt játékosokhoz a szövetségi kapitány, ez pedig a teljes középpálya elvesztésével fenyegeti a spanyolokat, mert Schweinsteiger eddig egymaga többet mutatott a vb-n mint Xavi Alonso és Busquets összesen. Özil gyorsasága, Khedira szerelési készsége... Egyszóval változtatni kéne, mert ez így nagyon kevés. A jelenlegi Torrest meg bármelyik német védő leszedi a pályáról (Villára viszont minimum 3 ember kell )

Mit várok a meccstől?
Változást! Leginkább hatalmas változást! Ugyanis (Bayern szurkoló létemre mondom ), jelenleg a világ legerősebb és legjobb csapata a Barcelona. Ez a spanyol válogatott a Barcára épül fel. Egyszerűen nem hiszem el, hogy azok akik a klubban olyan játékot játszanak ami külön kategória már Európa élmezőnye felett is, azok ne tudják összeszedni magukat ha tudják, hogy mekkora a tét. Márpedig nagyon nagy. És azt is tudhatják, hogy acélos ellenfél vár rájuk, sokkal erősebb mint a portugál, vagy a paraguayi csapat.
Del Bosque nem fog változtatni, de remélem, hogy Xavi Alonso, Busquets, Xavi, Ramos, stb belövik magukat 9 redbullal a meccs előtt azt szárnyakat kapnak. Ha jó formában vannak a spanyolok, akkor sem esélytelenek ellenük a németek, de most a National Elf tűnik az egyértelmű favoritnak. Én abban reménykedem, hogy nem ezt látjuk majd a meccsen.
Ugyanis szeretném ha egy igazi, jó és nem sima meccsen verné el a spanyolokat a német csapat. Úgy lenne igazi győzelem. Ha megint tudnak vágni egy 3-4-et és sima meccs... Mi értelme úgy a vb-nek?
Szóval én remélem valahogy összeszedik magukat a spanyolok (pl edzésen lerúghatnák Torrest, hogy ne 12-10 arányban legyenek a pályán a csapatok ) és egy hatalmas derbyt láthatunk.
Dátum: 2010.07.04. 08:54:02
Idézet: Razz - 2010.07.04. 00:05:37
Vicces kedvében van valaki^^ Byzonnak.


Nem, jelenlegi forma alapján a spanyolok nagyon gyengék, európai középcsapat színvonalán teljesítenek. Ha javulni tudnak, megcsaphatják a németeket, ha nem, akkor őket is lealázzák.

Idézet: Razz - 2010.07.04. 00:05:37
Nekem VAN esélyem.


Jah, csak 2 ponttal vagy mögöttem
Dátum: 2010.07.03. 22:43:33
Hát akkor tippeljünk

Uruguay - Hollandia : 1 - 2 (a szervezett uruguayi védelem ellen nincs sok helyzet, azokat muszáj lesz értékesíteni az Oranjénak, ha valamit szeretne, meggyőződésem szerint ez sikerülni is fog, de vagy Forlan, vagy "El Loco" (akinek az a Panenkás utolsó büntetője nekem eddig a vb egyik nagy színfoltja) azért csak szerez egy becsületgólt)

Németország - Spanyolország : 3 - 0 (az eddigi forma alapján ez a reális, aztán majd meglátjuk )

Nekem sincs sok esélyem már, konkréte nulla, de ennél a játéknál jobban érdekel ami a zöld gyepen zajlik
Dátum: 2010.07.03. 22:31:41
Idézet: Razz - 2010.07.03. 22:25:48
Hol élsz papa?


Hát 4 azért nem lesz, de ha a spanyol válogatott az összes eddigi meccset tekintve nem javul jelentősen, akkor jelenleg nincs egy súlycsoportban a németekkel. Sem Torres, sem Ramos, sem Xavi Alonso nem nyújt értékelhető teljesítményt, Xavi is nagyon halvány. Del Boscének nagyon sok dolga lesz. Mondom és nem dísznek: a hollandok sokkal veszélyesebbek a National Elfre ennél a spanyol csapatnál. De nem tartom kizártnak, hogy felszívják magukat. Nagyon nem.
Dátum: 2010.07.03. 19:53:41
Én jobban féltem kedvenc német csapatom a hollandoktól, mint a spanyoloktól
Dátum: 2010.07.03. 19:25:47
Másképp gondolkodunk, szerintem aki egy adott ország állampolgára, ott nevelkedett, ott tanult, ott játszott az joggal ölti magára annak az államnak a mezét. De ugye mint tudjuk mindenki másként gondolkodik erről a kérdésről.
Mindettől függetlenül ezek a fiatal srácok szívvel és lélekkel hajtanak a pályán Németországért, nagyjából ez számomra el is dönti, hogy németek, avagy sem.