Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyron

Oldal: 123456789
Tehát anti-büntető.

Ezzel csak egy gond van: a 95-ös epikus tárgyak most jöttek be, leghamarabb a 100-asok lehetnek ilyenek.
A Légióban már "csak" bő egy hónap és eljutunk odáig (legalábbis ez a terv ), de a többi szövetség meglehetősen le van maradva ebben.
Ha bevezetjük ezt, akkor megint jön majd a sírás, hogy a Légiót tápoljuk.
Feltéve hogy esik ilyen (a Behó randomot most nem szeretném bemutatni ).

Lehetne persze egy pl. lélekgyémántért kapható valami is (legyen mondjuk nyaklánc), ami ezt adná.
Csakhogy belegondoltak a kedves büntetősök, hogy mit is jelent ez a számukra?
Én azt javasoltam, hogy kapjanak egy szabadon választott másik tápot helyette (akár magasabb szintűt is), míg az anti-büntetővel semmit nem kapnának, de az eredmény ugyan az lenne (legfeljebb egy kis haladékot kapnának).

Nem véletlenül javasoltam a kompenzációt, azzal mindenki jól járna.

Egy másik megoldás még a KH kiterjesztése és az eltűnési idő lecsökkentése lenne.
Ezt szintén régóta szorgalmazzuk sokan.
Lehetne akár úgyis, mint a Zarknodos manók voltak, csak nem LE-t és CSP-t kell fizetni a csatáért, hanem PP-t.
Valaki asszem javasolta már ezt korábban.
Dátum: 2009.11.29. 20:53:48
Miklós: az aukciós tárgyak / végzet medálok is hétfőn kerülnek be?

Ha bekerült a "+5% LE vadászatra" bónusz, azt jelezd a fórumon a hírek között légyszives.
Dátum: 2009.11.29. 17:28:08
Idézet: Homeropata - 2009.11.29. 17:20:22
Nekem eléggé mindegy ez a téma jelenleg, mivel nem gömbözök senkit, de egy alternatív felvetés esetleg:
Mi lenne, ha támadni lehetne mondjuk már 14%-tól, de támadhatóvá csak 15%-tól válna az ember. Közte van kb 2 perc, ami elég arra, hogy újra leveresse magát, és nem válik esélytelenné az ilyen kattintgatós módszerek ellen, de még mindig megvan az esélye hogy elfelejtkezik a LE-jéről.


Jééé, nem pont ezt javasolta Jerikó pár órája?

Egyébként jó ötlet, de majd a kivégzős huszárok úgyis ide írják hogy tollvonással húzzák át a taktikájukat.
Oké, belátom hogy nem nekem kellett volna ezt a javaslatot feltennem, nem én vagyok a közösség kedvence.

A lényeg az, hogy elgondolkodtattam a társaságot, és ahogy nézem most már nélkülem is szépen elvitatkoztok a témán.
Idézet: Byzon - 2009.11.29. 14:17:51
Tőlem ippen kivehetnék, bár egy okból nem javallanám: mindenki költött rá kincspontot, akinek csak van. Ergo valamennyit vissza kéne származtatni nekik, innentől meg aránytalan meló lenne az egész. Inkább védje le valami (városi épület vagy epic tárgy) a hatását a fenébe


Minden kommentelőt megkérném, hogy olvassák el a _teljes_ topic nyitó szöveget!

Nem szimplán megszüntetni szeretném a büntetőt, hanem egyben egy nagy táppal kompenzálni a veszteseket!
Dutch: miért ragaszkodsz ennyire a büntetőhöz, ha kapsz helyette egy _általad válaszott_ bármilyen epikus tárgyat a szintednek megfelelően?

Ez egy aukciós tétel is volt, ami több mint 500 dukátért kelt el!

Persze megértelek, mert így félsz, hogy akiket eddig ronggyá fosztottál, azok esetleg megtámadnak amikor csak érnek.

Nos... a kalózok élete nem csak játék és mese...
Tyberius06: tök mind1, akkor legyen VF-es, pók, meg éljátékos.
Nekem olymind1 milyen névvel illetünk egy-egy tábort.

Ami a lényeg:
- Az aki nem használ CSP-t, vagy nem optimalizál, annak lényegtelen a büntető.
- Azok akik vadásznak és portyáznak is, azoknak viszont nagyon is számít!
Nem 1-2 ilyen ember van, tehát igenis kell foglalkozni a témával, mert egyre vészesebb a helyzet.
Faust0ne:
Hát már ne is haragudj, de ugyanazt a játékot játsszuk mi?

CSP-ből LE-t termelsz, amiből TÖ-t vehetsz.
A CSP valóban idővel jön vissza, de ami elveszett, az elveszett, nem kapsz helyette másikat.

Avagy mondhatnám másképpen is: az idő LE!

Természetesen vannak más, reformra váró dolgok is a játékban, én csak egyet említettem ami engem érint.
Minden szentnek maga felé húz a keze, csak én ezt be is vallom... meg próbálok értelmes alternatívát adni mellé.
Érdekes, hogy csupa olyan ember véleményezik itt, akinek nincs büntetője.
Birka: Te kevered a szezont a fazonnal!
Ne téveszd össze a VF-ező pókokat a másik táborral.
Én a másik táborba tartozom (bár már VF-ezek én is és fél év múlva biztos félig póknak számítok majd ).

Tőlem biztos hogy soha nem hallottál még olyat, hogy a CSP nem érték és soha nem is fogsz!
Különben minek vettem volna meg az Inspirátort?

Dutch szájából is kicsit fura hallani, hogy a CSP nem érték, közben meg Inspirátorra akarja cserélni a Kémgömbjét.

Bár igaz, hogy van olyan is aki max.-os VF-el és maxos szingulárissal játszik.
Pókokat nem akadályozza, de aki vadászni is szokott, azokat igen.

Ahogy írtam lejjebb is, 2 tábor van: az egyiket nem érdekli a CSP, a másik viszont NEM fog támadni ha CSP-t bukhat rajta akár 10% esélyjel is.
Azért vegyek fel egy extra tárgyat, hogy PVP-zhessek egy PVP játékban?

Elég furcsa elgondolás.

Te fizetsz azért a munkáltatódnak, hogy dolgozhass nála?
Ha már ilyen nagy reformálási hullám alakult ki, gondoltam én is feldobom azt a témát ami már a megjelenése óta böki a csőrömet, de mostanra tarthatatlan méreteket öltött.

Nevezetesen a Büntető / Földanya / Traumusz epikus tárgyak:
Védekezőként vesztes portya esetén a támadó 50% eséllyel elveszít 1 cselekvéspontot.

Javaslat: töröljük el végleg ezeket a tárgyakat, ne lehessen találni, és a kalandozóktól is törlődjenek.

Kompenzáció: akinek volt ilyen tárgya, az 1db, az aktuális szintjének megfelelő szabadon választott epikus tárgyat kap (változás után 1 héten belül át kell venned).


Hogy miért fontos ez?
Véleményem szerint egy PVP játékban NINCS helye egy olyan tárgynak, ami bünteti a PVP-t.
2 tárbor van:
1. "ugyan már, csak egy CSP, kit érdekel" - nekik nem lényeges hogy van-e ilyen tárgy vagy nincs, úgyis támadják az illetőt (tehát nem nyert vele semmit)
2. 50% ? még ha 10% lenne, akkor sem támadnám, csak ha 0 CSP-m van (ezt viszont nem könnyű jól időzíteni)

Ha nincs a KH, akkor csak pár portyacélpont marad: azok akiken büntetőt látok.
Sajnos nem 1-2 ilyen karakter van magas szinten, hanem 10-ből 8 (ez a 10 fő a teljes portyalistámat jelenti).

Félreértés ne essék, a saját szövetségemben is vannak büntetősök, de a kompenzáció szerintem mindenkinek megfelelő kárpótlást jelentene.

Miklós / Baraty: Tudom, hogy nagy munka lenne egyesével mind a 3 világon beírogatni a szabadon választott epikus cuccokat, de az entitás utáni kincstáblázattal egyszerűen meg lehetne oldani.
Dátum: 2009.11.28. 22:04:03
Endyr: küldd el nekem is légyszi, érdekelne hogy mi fog változni... erre építettem a stratégiámat, nem keveset fektetve bele.
Szóval érdekelne, hogy mit akartok megint keresztül húzni egy tollvonással!
Dátum: 2009.11.28. 21:57:52
Azért egy butítást már kaptam az ékszeres fókuszkristályok bevezetésével... annak annyira nem örültem, mégsem mentem sírva Miklóshoz.
Sőt, nem is foglalkoztam vele, mert a kiírás alapján jogosan csinálták így.

Mondjuk ez a 20 fókuszkristály már egy kicsit genyóbb téma, szerintem 15 is elég lett volna... igaz hogy máig nem bírtam elérni a határt, mert van 2 fikusz ami az istennek nem esik nekem.

Erre mondják azt, hogy így jártam...
Dátum: 2009.11.28. 21:54:34
HÉ-HÉ STOP!

Mi ez az ismételhető küldetések azonnali módosítása dolog???

Erről kicsit részletesebben légyszi!
Dátum: 2009.11.28. 21:48:06
Na látom beindult a pontozókommandó...

Itt van, ezt is lepontozhatod!
Örülök neki, ha ettől lesz végre egy kis sikerélményed a játékban, nekem nem fáj.
Dátum: 2009.11.28. 21:46:04
Lásd alább, 790-ért vettem meg... ha mondasz rá 800-at, akkor 820-ért vittem volna el

Ne aggódj, ez az inspirátor nekem volt címezve, egyedül a betegség szólhatott volna közbe... szerencsére nagyjából kikúráltam magam, bár még mindig fáj a torkom.
Lehet lehurrogni, hogy nagyképű vagyok, de az igazság ettől még nem fog változni... bocsi.

A joker is 800 felett kelt el valamivel (Dzsusz koma szerzeménye).
Dátum: 2009.11.28. 21:38:05
Idézet: Ricardo - 2009.11.28. 13:44:26
Én azért szívesen látnám, ha az inspirátor bekerülne a megszerezhető tárgyak közé. Sajnos a találkozóra nem tudtam elmenni, így esélyem sem volt megszerezni a tárgyat. Ugyanakkor örülnék neki, ha Pestre utazás nélkül is megoldható lenne, hogy egy játékos hozzáférjen minden ereklyéhez, legalább elméleti szinten.


Dutch: Neked csak akkor lett volna esélyed, ha én nem megyek.
Így ellenben fél év múlva, ha erősen gyúrsz rá, még elviheted!
Ígérem, legközelebb mást választok!

Amúgy még mindig inkább nálam legyen ez, mint valami 40. szintűnél, aki kapna +25 CSP-t naponta...

Engem ami meglepett, hogy a +1% elfogás olcsón kelt el... azt hittem szintén 800-as tétel lesz.
Dátum: 2009.11.27. 14:12:57
Van valaki Mosonmagyaróvár / Győrből aki a talira menne holnap?
Kocsival megyek (egyelőre egyedül), ha valaki csatlakozna, írjon üzenetet!

(írj egy mobil számot amin elérhetlek és megbeszéljük a részleteket)

Módosítás: már ketten vagyunk, még 2 hely kényelmesen kiadó.
Dátum: 2009.11.19. 22:27:21
Na ne máááár

Inkább abban döntenék (a sörön kívül, mert ugye azt nem iszik senki), hogy pom-pom lányok fogadjanak-e a találkozón, vagy igen!
Oldal: 123456789