Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyron

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.06.06. 13:41:11
Ja már látom, mindkettőnket lepontozzák... mindegy ki mit mond, csak röpködjenek azok az egyesek.

Mindkettőnknek vannak feltétlen hívei, akik követik minden rezdülésünket és azonnal lecsapnak egyes pontszámukkal. Megtisztelő, hogy ennyire sokan bálványoznak!
Dátum: 2010.06.05. 22:00:43
Idézet: pityu - 2010.06.05. 09:48:53
Idézet: Cyron - 2010.06.05. 05:37:24

Szerintem jó ez így ahogy van, a kérdés az inspirátoros rész még.


Persze, mert Te fogod elvinni.


Ezért pontoztál le?
Ha nem veszem meg, felpontozol?
Dátum: 2010.06.05. 05:37:24
Idézet: EMTyb - 2010.06.04. 23:34:29
Szerintem az a gáz a zálogosdival, hogy egy átmeneti hatással elérheti azt, ami másnak súlyos dukátokba fájt. Tapasztalatom szerint akinél zálog van, nem cserélgeti ide-oda a hordáját, célzottan vált és kész.
Így aki a Zan-t megszerzi, kap egy teljes értékű Zálogot és Bérletet, hisz utóbbinál csak gyűjteni kell és az adott napon beváltani.
Divatos szavakkal élve, túl nagy táp, szerintem.


Ilyen alapon a többi funkciója is túl nagy táp... pont ez a lényege.
Ha valaki ügyesen csinálja, akkor ez a tárgy többet ér egy bérletnél is, de ettől még lutri marad.
Szerintem jó ez így ahogy van, a kérdés az inspirátoros rész még.
Dátum: 2010.06.04. 18:37:56
Korrekt lett... a működése érdekelne még, amit már itt is említett DzsoniKSL:

Azaz pl. átváltozik inspirátorrá, akkor 1 napig marad az, vagy minimum 1 napig és csak a köv. belépéskor alakul át megint (akár 10 nap múlva ha addig nem lép be a tulajdonos).
Dátum: 2010.06.03. 21:44:05
Zannal kapcsolatban felmerült pár tisztázatlan dolog bennem:

1. Aukciós bérlet - aznap eladhatom az összes addig gyűjtögetett ékszeremet 3* áron?
2. Szívósság öve - ha aznap gyorsan felhúzom 100-ra a szívósságomat... másnap továbbra is tudok 7 közelharci körben ütni?
3. Hűség záloga - ha aznap átváltok zafírból smaragdba de ugye maradok a zafír szövetségben, akkor másnap nem lesz gond belőle?
4. A tudás könyve - ha aznap kitolom az összes szakimat 1-el nagyobbra (amin már megvan a +5 max is), akkor másnap is megmarad és használhatom az előnyeit?
5. Sámán iszák, aranytojó tyúk, Zu'lit lombikja - A leírás szerint minden nap első belépéskor kapok valami tápot. Először a Zan változik át ezzé és egyből megkapom a "tápot", vagy esetleg egyszerre zajlana ez a része és emiatt nem kapok semmit?

Hirtelenjében, a teljesség igénye nélkül ennyi kérdésem lenne most...
Ha fentiekre mindenre igen a válasz, akkor eléggé tápos tárgy... kvázi 3-4 nagyon tápos relikviát foglal magába, amire csak 1* kell váltania, minden egyéb meg csak a ráadás.

Módosítás:
Hozzátenném még azt is, hogy ha "igen" a válasz, akkor feleslegessé tesz jó pár, eddigi drága dukátért vásárolt relikviát... míg ha "nem", akkor tulajdonképpen nem sokat ér.
Dátum: 2010.05.15. 08:25:27
Azért ahhoz a tortához azt az izomfiút még le kell győzni ott a 208-ason.

Sok sikert hozzá, szurkolunk!
Dátum: 2010.05.11. 11:39:39
Cras, azért az a kezdetleges csatamech utánzat ami az Avatarban volt, már nagyobb mint pár centiméter.

A tudomány gyakran követi a SCI/FI "találmányait"... ki tudja, lehet hogy látunk mi még élőben is ilyet.

Inkább ünnepeld tovább, hogy ismét öregebb lettél mint sokan mások!

Heppi borzdéj!
Dátum: 2010.05.11. 09:22:47
Tony: a csatamech egy hatalmas harci gépezet (7-12 méteres), amit belülről (többnyire a fejben) egy ember irányít.

A Mecheknek saját világa van, adtak ki már táblás-, számítógépes- (szimulátor, stratégia és MMO), szerepjátékot, filmet (bár az inkább csak koppintás volt) és könyvek garmadáját is.
Sőt, úgy volt, hogy lesz saját filmsorozata is, de ebből asszem semmi nem lett.
Nekem mindegyikhez volt szerencsém, nagyon sokáig szerepjátékoztunk is (ez a Mechwarrior, azaz a karaktert irányítod), közbe vegyítve a táblás játékot is (Battlemech azaz a harci gépek csatája).
Mindenkinek melegen ajánlom, mert a játék maga viszonylag egyszerű és nagyon élvezetes játékot ígér!
Dátum: 2010.05.10. 22:54:39
Légió filmről én is csak negatív kritikát hallottam, így mentünk végül a Titánok harcára.
Ettől függetlenül a poszterje jó, csak nem egy MP5 kéne a kezébe, hanem egy lángoló kard

A Titánok Harcát azonban 3D-ben felesleges megnézni, épp csak valami apróság van benne úgy.
Legalábbis az Avatar 3D után csalódás volt...

Expandablest én is alig várom... ennyi jó akció színész egy helyen csak jó filmet szülhet!
Rövidtáv: +1 relikvia

Hosszútáv: Galmuszk ellen komoly tényezővé válni, ne csak a farmkari szerepe jusson rám...
Dátum: 2010.05.08. 09:59:24


Bocs, de már módfelett untatsz.
Próbáltam Veled értelmesen kommunikálni, nem sikerült.
Próbáltam Veled a saját értelmi szinteden kommunikálni, de ez sem sikerült.

Akkor marad a permignore.
További kellemes fröcskölődést kívánok, talán egyszer majd felnősz végre.
Dátum: 2010.05.08. 08:19:48
Ez is ékesen bizonyítja, mennyire felesleges ez az "értékelés".

Ad 1. - feleslegesen terheli a szervert (gondolom nem csak nekem akadozik néha a VÚ)
Ad 2. - úgyis szinte mindenki 90%-ban a névre értékel, és nem a tartalomra

Meg kellene szüntetni, hogy javuljon a játékminőség... jelentőség úgysincs.
Kit érdekel, hogy a 20-30 fórumtroll és 50 rabszolgatrollja kedvel-e vagy sem?
Ettől nem lesz több a fizetésem a cégnél és nem kapok több LE-t a játékban sem.
Dátum: 2010.05.07. 22:27:28
A lényeg hogy bejön!


Hmm... ki kéne még találnom pár ilyen marhaságot...

Mondjuk adj 10 pontot ha szeretnéd hogy a JV elvegye tőlem az összes relikviát és adj 1 pontot ha azt szeretnéd hogy kapjak ingyen 20.000 dukátot!
Dátum: 2010.05.07. 22:17:17
FOR THE LEGION!





Mindenki adjon 10 pontot a HSZ-re aki utál és 1 pontot aki szeret!

(bocs, de ma ráértem, sokat írtam, így a pontozóbrigád heves lelkesedéssel vetette rá magát a HSZ-ekre... kell egy kis kompenzáció)

Dátum: 2010.05.07. 21:40:13
Szegény, szerencsétlen, hányattatott sorsú barátom!
Mondd, téged apatejjel tápláltak kiskorodban, hogy ilyen megkeseredett lélek lettél?
A szarcsimbók sem ragaszkodik ennyire a hátsó fertályamhoz, mint a Te mocskos szád.

Elmorzsolok irántad egy érzékeny könnycseppet, mert én már csak ilyen érzékeny lélek vagyok!
Remélem egyszer jön valaki az életedbe, aki fényt hoz ama nyomorúságos sötétségbe!

Maradok szívélyes tisztelettel őszinte csodálód!
Dátum: 2010.05.07. 17:28:12


Abból a tortából én is kérek!
Dátum: 2010.05.07. 17:15:06
Hanem nekem, mint őfőméltósága a nagyságos és magasságos Miklósnak ugyebár!
Dátum: 2010.05.07. 16:40:31
Psszt, ne árulj el mindent!

Így legalább megvan a látszatja a bajnokinak!
A gyatra karaktereimnek beírom (Barrique, Cyron), a többinek összecsalom, hogy legyen egy kis kihívás is (Ariel, meg hasonszőrű AL-es karaktereim).
Persze váltogatni kell a bajnokikon a karikat, mert az is gyanús lenne, aztán még a végén a nép nem fizetné be az ősköveket.

Nah, de ezt csak így személyesen priviben mondom Neked, nehogy tovább add ám!
Még a végén meglincselnek a találkozón a feldühödött tömegek...

pfff... ha tudnád milyen nehéz ennyi személyiséget eljátszani!
Dátum: 2010.05.07. 16:13:34
Idézet: Kocos - 2010.05.07. 16:11:08
Idézet: Cyron - 2010.05.07. 16:06:13
[módosítás - nehogy már mindenki engem utáljon ]


Pedig erre alacsony az esely miutan megint osszecsaltal magadnak egy bajnokit.


Írattam volna inkább be?
Dátum: 2010.05.07. 16:06:13
Idézet: Darksol - 2010.05.07. 16:00:34
Idézet: Cyron - 2010.05.07. 15:15:55

Na, copy&paste-ból 5-ös, értelmezésből 1-es.
Megbuktál fiam, leülhetsz!


Értettem, tanár úr, de ha már megbuktat, magyarázza el legyen szíves a feladatot, hogy legalább a pótvizsgán átmehessek...


Ugyan nem áll érdekemben, velem azonos szintre emeljelek, azért most kivételt teszek:

Ld. Kóc válaszát
224. hozzászólás - Ma, 15:16:31 (Válasz Darksol #221 hozzászólására.)

[módosítás - nehogy már mindenki engem utáljon ]
Oldal: 123456789