Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ruharg

Oldal: 1
Dátum: 2019.03.21. 19:08:47
Sziasztok!

Eladó a HU5 szerveren egy 142-es szintű inspirációs (5.09) karakter. Van memóriaszelence, 7 csatlós (ebből 6 már rendelkezik minden mytokronit képességével), és 482.47 őskő. Varázslásra és közelharcra egyaránt erősítve (öltözettől függően valamelyikben kiemelkedhet, erős epikus nyakláncokkal és gyűrűkkel is rendelkezik).

Privátban keressetek, HA és amennyiben érdekel valakit az ajánlat.

További szép estét!
Dátum: 2018.12.11. 18:36:35
Köszönöm
Dátum: 2018.12.11. 18:03:26
Hali!

No az egészet nem olvastam el... de lehet nem is lenne válasz a kérdésemre az eddigi válaszokban.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a tudás fája egy karakter szintlépésekor minden tagnak a szövetségben ugyanakkora jutalmakat ad, vagy karakterszinthez mérten dobja a dolgokat / avagy más a mérce ami meghatározza a bónuszokat?
Dátum: 2018.10.23. 21:14:22
Ott néztem meg és nem láttam ilyet. Hát majd eldől hogy mi lesz...

Köszönöm a választ!
Dátum: 2018.10.23. 08:31:13
Hali!

Van egy kis problémám... megint... bocsi...

Én nem látom a kínzókamrából szerzett LE-t -_- .... Se a pénzemnél de ki se írja hogy kaptam...

Az ajánlásnál semmit sem mutat, az eseményeknél sem írja hogy kaptam volna valamit pedig napok óta használom a kínzókamrát és változik hogy kit kapok el, nem inaktívakra vadászok. Úgyhogy vagy nem kapok, mert nem vadászik senki, vagy valami bug van, bocsi de kezdő vagyok mit kell ilyenkor csinálni???

Állítólag a LE 10%-át kellene megkapnom ha jól tudom.
Dátum: 2018.10.13. 16:15:06
Hát még egyszer nem fogok átutalni...

Köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2018.10.12. 17:08:03
Sziasztok!

Vásároltam banki átutalással 100 őskövet 2080 ft-ért, 2018.10.09-én, tizedikei teljesítéssel. Már október 12. van, még tizedikén kiírta a netbankon hogy a tranzakciót VÉGREHAJTOTTÁK, de még mindig nem kaptam semmit se. Valami segítséget kérnék mert ez így nem jó,ez igenis pénz, és a megadott utasításokat követtem az átutalás során. Az ötös világon vásároltam ugyanilyen nevű karakterrel, és nem tudom hogy mit tegyek. Azt írták hogy 1-3 munkanapon belül megtörténik az őskövek jóváírása, amikor a pénz is megérkezik. De tudtommal már meg kellett volna hogy érkezzen... Bocsi ha idegeskedek, de komolyabb befektetésem most volt először és tűkön ülök már hogy mi lesz, mobilon kellett őskövet vegyek hogy teljesíthessem időben a feladatokat.
Dátum: 2018.10.09. 17:45:37
De szőke... ! >_<
Dátum: 2018.10.08. 20:38:07
Hali!

Volt egy olyan kvízkérdés ami kicsit kiverte nálam a biztosítékot:

"Hány gombócot tud megenni egy óriás éhgyomorra?"
A válasz "1" volt, mellette a 22 és az 50 lehetőség is szerepelt. Nem tudom ki rakta ezt fel, de mivel nemigen fejtette ki részleteiben a kérdést én nem láttam túl sok értelmét... Hibás kérdésként szeretném jelenteni, ha olyat lehet...
Kicsit durva volt...
Oldal: 1