Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ArgintStork

Oldal: 1
Dátum: 2019.11.01. 09:41:00
Sziasztok! Őskövet vásároltam volna a karakteremnek SMS küldése révén, ám a következő válasz SMS-t kaptam. "Az Ön fizetése sikeres volt, de hiba történt, miközben ezt az eladónak jeleztük. Kérjük, forduljon az eladó ügyfélszolgálatához." Miután hirtelenjében nem találom az ügyfélszolgálat elérhetőségét és időm sincs keresgélni, ugyanakkor sejtem, hogy itt is el lehet őket érni, ezt a hozzászólást itt hagynám. Ha valaki tud segíteni, annak megköszönöm. Ha rossz topicba írtam, sajnálom, de ez tűnt hirtelen logikusnak.
Dátum: 2018.06.22. 19:00:32
Én a -4 fertőzés miatt várom, mert addig nem éri meg szintet lépni, mert a fertőzésem csak 3 és felesleges költenem LE-t a csökkentésre, ha úgyis a -4 fertőzés jutalmat választom. Csak így nem tudok szintet lépni. Ezért is várnám már, hogy vége legyen... Meg nem tudom, de régen többféle kincs volt a xenóknál. Így viszont nem akkora poén...
Dátum: 2018.06.22. 18:58:44
Én egy darabig az egó miatt ütöttem őket, hogy legalább az első háromban benne legyek, de a vizsgáim miatt lemaradtam, így...meguntam.
Dátum: 2018.06.21. 19:24:40
Lehet és valahol egyet is értek velük, mert nagyon viszi a sok gyógy meg varázsital a LE-t. Plusz irtó monoton meló...
Dátum: 2018.06.21. 18:05:10
Sziasztok!

Csak kíváncsiság. Hipotézis: Ahogy fogynak a xenó anyakirálynők és ezzel párhuzamosan egyre alacsonyabb szintűekkel találkoznak a játékosok, a játékosok változatlan száma és ereje, valamint az xenó anyakirálynők kapcsán beállt változás folytán hipp-hopp le tudjuk győzni őket. A valóság ezt miért cáfolja meg? Tehát az utolsó pár darabbal már vagy 5 napja szenvedünk. Ez szándékosan van így kitalálva, hogy ne győzhessünk túl hamar vagy csak lusták a játékosok? Ez a kérdés azért is merült fel bennem, mert van olyan alacsony szintű anyakirálynő, akit nem tudok mindig ütni (vagy éppen az alacsony szintje ellenére nagyot sebez rajtam) annak ellenére, hogy nincs gyenge karakterem, azaz van egy olyan érzésem, hogy bele van piszkálva a játékba. Remélem érthető a kérdés! Köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2018.06.01. 15:29:27
Ennél a játékosnál a sok ÉP lesz a nyerés kulcsa, mert eddig még simán tudtam ütni. Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2018.06.01. 14:51:04
Erre gondoltam én is, de a probléma, hogy egyáltalán nem tudott megsebezni. Akkor ez a szabály nem érvényes, hiszen nekem nem ennyi életpontom MARADT a csata után, hanem alapból ennyivel indultam. Akkor mondhatnánk, hogy MARADT, ha meg tudott volna sebezni...és akkor kezdünk el számolni. Mert így viszont kicsit igazságtalan...még akkor is igazságosabb lenne, ha legalább egy pontot sebzett volna. Mondjuk ettől valószínű, hogy a kivégzés lesz a ludas a dologban, viszont ha értelmezzük a szöveget kicsit, akkor...nekem kicsit fura. De amúgy köszönöm a segítséget!
Dátum: 2018.06.01. 08:03:26
Sziasztok! Hát ezt meg hogy a csudiba csinálta?


Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Egy thrax halálcsapás igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-155 VP). 853 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 3 életpontot. gyilkos01 kezéből feléd süvít egy tiszta fény. Félrevetődsz.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 273 sebzés!
Regenerálsz 3 életpontot.
gyilkos01 lesújt rád az ősi karddal. Könnyedén félrehajolsz.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a mithril varázstridenttel gyorsan alulról támadsz. Talált, 263 sebzést okoztál.
Regenerálsz 3 életpontot.
Egy gyors csel után gyilkos01 a hasadat támadja. Melléütött!
Egy gyors támadást indítasz a mithril varázstridenttel gyilkos01 lába felé. 223 pontnyit sebeztél.
Regenerálsz 3 életpontot.
gyilkos01 rád veti magát, az ősi karddal sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor gyilkos01 egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 1612 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 6126 lélekenergiát.
Dátum: 2018.05.03. 10:30:36
Jaaaaa, hogy úgy...köszönöm!
Dátum: 2018.05.03. 07:54:07
Sziasztok! Mik azok a kis zöld nyilak az egyes csaták leírása után? Csak nyomogatom őket, zúzok le, akit lehet és nem értem, hogy miért nem fáradok, nem kerülnek beírásra a nyertes/vesztes csatáim stb. Plusz néha egy-egy csatában nyerek pl. vadászzsákmányt, de azt sem jelzi ki nekem... Valaki tud segíteni?
Dátum: 2018.04.22. 17:13:06
Köszönöm! Végül sikerült!
Dátum: 2018.04.22. 17:05:52
Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyen kérdezem e, de az idő rövidsége miatt már nincs időm az ügyfélszolgálatra, amit egyébként a leírás javasol.Szeretnék regisztrálni a 4-es világra, de nem dob ki nekem képet a vizuális megerősítéshez. Valaki tudja, hogy ennek mi lehet az oka? Köszönöm!
Dátum: 2018.04.20. 16:19:39
Sziasztok! 46. szintű vagyok és egy 145. szintű karakter támad. Ebben neki mi a pláne, mert kb. röhögve legyőz. Értem én, hogy kínzókamra meg stb. de akkor is olyan nagy a karaktereink közti különbség, hogy nem értem miért éri meg neki. Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2018.02.20. 06:52:44
Nekem két kérdéssel lenne a bajom.

Melyik könv NEM kapcsolódik a Warcraft világához?
A klánok ura
Az utolsó őriző
A vér szava
A gyűlölet kora

A válasz ismerete nem tartozik az alapműveltséghez, így a kérdés szerintem nem elfogadható.



Melyik volt az Osztrák-Magyar Monarchia legnépesebb nemzetisége (1910 körül)?
Német
Cseh
Román
Magyar

Statisztikai adat. A kérdés feltevője gondolom nem hiszi azt, hogy ez az alapműveltséghez, jól tájékozottsághoz tartozik.
Nem tudom, hogy jó helyre írom e, de a kvízkérdések tele vannak helyesírási és mondatszerkesztési hibákkal. Kicsit szeretnék nagyobb figyelmet kérni a kérdések helybenhagyását megelőzően, mert nagyon rontják ezek a kérdések a színvonalat.
Oldal: 1