Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsu9002

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.09. 15:04:10
Pillangó szövetség KERES EGY SEGÍTŐKÉSZ TAGOT, aki hozzávetőlegesen 500 kiégett őskővel besegít nekünk az energia kristályosítónál ezért cserébe az ELSŐ KÉT EPIKUS TÁRGY ÖVÉ LESZ amint kész az epikus emlékmű, és utána nincsenek semmilyen kötelezettségei a szövetségen belül, és kiléphet. Kissé mások a céljaink mint a többi szövetségnek ezért nincs is sok tag. Jelentkezéseiteket 1es világon Lord DnS vagy Pinkprincess tagoknál vagy csak egyszerűen a Pillangó szövetségnél.
Dátum: 2009.10.23. 14:15:22
Nekem a portyázással van gondom. Van egy portyagömböm, és a 3. portyázásnál azt irja hogy -10% , persze fent semmit nem jelez csak mikor rámegyek hogy támadjak aztán a negyedik portyázásnál újból semmi minusz. Ez másnak is van vagy csak velem sz*rozik?
Ma kisajtoltam a 30as szintű állatkámat, és 6o-as sajtolással kaptam belőle 77oo LE-t. Már bocsi, de majdnem ennyit kapok egy ujonnan befogott állatért is, és ebbe a 3o-asba még LE-t is fektettem azzal, hogy beidomítottam.
Jó nagy ki....cseszés az egész
Dátum: 2009.05.25. 23:25:28
Én is ezen gondolkodtam, de vajon nem történik egy olyan, hogy a következő 3oo kérdésre automatikusan helyes a válaszod???
Dátum: 2009.04.14. 17:15:43
Nem tudom kihez fordulhatnék. Volt 41 őskövem, beraktam 1 hét prémiumot és már csak 25 őskövem van. nem tudom hová lettek el
Hát egyszer szép kis társaság lehet ott az elbiráloknál. 4 kérdésemből 3at visszadobnak, pedig ennél gyengébbeket olvastam. egy ékezet miatt nem jo az enyém, viszont én olyat olvasok h több betü is össze vissza van keverve.
ime az utolso

Az erő melyik oldalán harcolt Dart Vader?

sötét*
világos
semleges
neki nem volt szüksége erőre

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

jah, és arra a kérdésre h melyikük színész v költő v már nem is tudom oda kapom Bush, Obama és Schumaher nevét az eredeti megoldáshoz. Köszönöm szépen...
Dátum: 2009.03.31. 11:28:01
Nem tudom már mások irták-e előttem, de nekem az lenne az ötletem, hogy a pihenés lehetne 3o óra amit ugy oszt fel az ember ahogy akar, így nem lenne annyi veszteség. Pl ha elmegyek suliba akkor elég lenne 7 -8 órát berakni pihenni stb
Dátum: 2009.03.23. 21:38:58
van, de eddig nem tapasztaltam h kevesebbet vegyen a kreativ miatt az ellenféltől mint amit ir nálam
Dátum: 2009.03.23. 21:31:28
ujra bemásolom mivelhogy senki sem reagált erre a kérdésemre. ha most sem történik reakcio, akkor...nem érdemes többet kérdeznem
Nekem mostanába olyanok történtek, pontosabban a 2000 rablós küldinél, hogy akitől raboltam annak csak 412-t irt h elraboltam nekem pedig 2600 körül. aztán meg tőlem vittek 15oo-at de a másik végzeturnál több mint 2ooo-et mutatott zsákmánynak.
Ez hogy is van? minek köszönhető??
Dátum: 2009.03.23. 15:35:47
Nekem mostanába olyanok történtek, pontosabban a 2000 rablós küldinél, hogy akitől raboltam annak csak 412-t irt h elraboltam nekem pedig 2600 körül. aztán meg tőlem vittek 15oo-at de a másik végzeturnál több mint 2ooo-et mutatott zsákmánynak.
Ez hogy is van? minek köszönhető??
Dátum: 2009.03.12. 13:22:25
Ujitásoknak nézz utána. az meg h te kaptad a LE-t az egy hiba, egy másik topicban irták h ezt javitják.
Dátum: 2009.02.12. 13:15:36
Lehet h valahol megvan, de nem találtam. a tulajdonságokat egyenként hányasig lehet nyomatni?
Dátum: 2009.02.11. 21:27:46
amiota vettem jobb fegyvert stb nekem is jobban megy, de persze az is fontos, hogy milyen lényt kapsz el, és hogy a szakértelmeid hogyan vannak fejlesztve. nekem kb 3 honapig semmi tárgy aztán egy nap 2 is , de azota is csak rakás LE azzal annyi
Na ezt a kérdést jónak értékelték, de én a multkor hosszú ú helyett rövidet irtam és visszadobták

Ki az Internazionale jelenlegi egyződje?

Én sajna azt a magyar szót nem ismerem hogy egyződje.
arrol a kérdésről ne is beszéljünk h
Mi a külömbség és a helikopter között?

Mi van??? nincs hasonlitási alap és még a "külömbség" is különbség.
Mennyi 2 a köbön?

6
8
11
12

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezen szerintetek mi nem érthető?
Dátum: 2008.12.28. 18:32:48
Ha van egy állatom, és annak pl egy olyan diszes nyakörve, akkor amikor szabadon engedem az a nyakörv is odalesz vele? Nem tudom más állatra adni?
Oldal: 1