Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pityuli666

Oldal: 1
Dátum: 2018.01.13. 22:58:34
Figyi, ez nagyon rossz hasonlat. Én azt megértem, hogy őskőért lehet venni jó cuccokat, még a prémiumot is megértem, és minden mást is, amivel a játékban előnyökhöz lehet jutni, de ami a játék menetét nem befolyásolja, és csak azért szar valami, hogy még azért is pénzt lehessen kérni, hogy ne legyen szar, na azért nagyon piti dolog pénzt kérni. Ez már nem is játék, hanem egy pénzszivattyú. Annyira nem jó ez a játék, hogy fél napomat a csomagok bontogatásával töltsem, és annyira se, hogy ezreket fizessek azért, hogy ne szopjak vele. Nem ok nélkül üresek a szerverek.
Tudom, te azt is megértenéd, ha 10 őskőért írhatnál a fórumba. Majd javasoljuk Miklósnak!
Ja! És nem szokásom pontozni senkit.
Dátum: 2018.01.13. 13:57:07
Jaaa, hogy így állunk...

Ha még az ilyen alap dolgokért is fizetni kell, akkor inkább nem játszom tovább.

Köszönet a felvilágosításért!
Dátum: 2018.01.13. 13:27:58
Nekem csak annyi kérésem lenne, hogy a beváltható tárgyakat ne egyesével kelljen beváltani. Gondolok itt a mytokronit csomagra, asztrális kincsre, dukátteremtő tekercsre, lélekgyémánt csomagokra, kristály- és egyéb italokra. Nincs bosszantóbb 80 darab beváltásánál egyesével szenvedni vele, és még le is kell okézni minden darabot. Miért nem lehet egy kis ablakban megadni, hogy hány darabot szeretnék beváltani?
Ugyanez érvényes a lélekkufárra is. Miért nem lehet egy kattintással pl. 10 db gyógyitalt venni?

Másik zavaró dolog a sok bejelentkezés. Erre mi szükség van? Naponta többször be kell jelentkezni. Van, hogy már 10 perc után kidob, és újra be kell jelentkezni. Ha a biztonságra hivatkozik valaki, akkor azt viccesnek tartom. Ennél lényegesen nagyobb biztonságot igénylő oldalak se dobnak ki hetekig, hónapokig.
Oldal: 1