Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spellatrix

Dátum: 2019.02.28. 21:58:33
Ez a 2 relik ilyen tipikus nesze semmi fogd meg jól, szal ha jól gondolom Dikó Pista volt aki felíratta

Barna mytós reliket a népnek!
Dátum: 2019.02.28. 15:25:34
Sokat gondolkozhattak ezen a 2 új nem igazán hasznos relikvián. Barna mytósnak több értelme lett volna
Dátum: 2019.02.23. 10:47:30
Egyetértek.

Alapból baromság, hogy be kell szedni egy pofont, hogy lássam milyen öltözettel menjek neki egy óra múlva és még ezt a kevés CSP-t is elnyelje a próbálgatásokért? Növeljétek CSP regent és akkor mindenki eltudja dönteni, hogy megéri-e neki próbálkozásokra pazarolni. Az új relikvia is lehetne fejleszthető és adhatna több CSP-t.

Részemről mind1, hogy 1ről vagy -50ről indul. Felesleges időrabló szincserélgetős minijáték az egész. -50 változat csak azért jobb, mert hamarabb túl lehet lenni rajta.

A legegyszerűbb megoldás, event elején egy gomb és minden más változatlan:
"1. szintről akarom kezdeni"
"-50ről akarom kezdeni"
Dátum: 2019.02.19. 13:39:27
"Sajnáljuk, ismeretlen hiba történt, kérlek próbálkozz néhány perc múlva. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba velünk a support.beholder.hu oldalon."

Sokan panaszkodnak, még is egyre többet előfordul.
Dátum: 2019.02.12. 22:39:29
3db verempálca 1 befizetésből? Persze amikor mi kérjük akkor annyira nagyon meg van magyarázva, hogy miért nem lehet
Dátum: 2019.01.30. 11:26:32
Idézet: Miklós - 2019.01.30. 09:08:18

Spellatrix, abban igazad van, hogy van itt egy olyan fázis, hogy az erősebb ellenfeleknél ki kell tapasztalnod, hogy mivel sebezhető az ellenfél. De valójában pont ez az, amitől ez más, mint egy sima ütök-ütök event, mert itt legalább döntéseket kell hoznod (pl. bemegyek állat nélkül, biztosan veszítve, felderíteni – vagy kockáztatok, megtippelem, mi jöhet, és ha eltalálom, akkor spóroltam egy kis időt és erőforrást; vagy be kell osztani a limitált segítségeket).


Nem, ez pont olyan mint egy sima ütök-ütök event. Nincs döntési lehetőség, maximum tippelés. Mivel minden körben változnak a színek ezért 2x ugyan az ritkán jó, tehát ha még tippelgetek összevissza az még plusz időt elvesz és így is úgy is váltani kell majd újra próbálni . Ha véletlen csak az egyiket találom el akkor is fel ken a falra. Ezeken a szinteken már csak telitalálat jó, előtte meg kb mind1. De igazából ez a rész nem érdekes, a jutalmakat összelehetett szedni könnyedén, a kritika mindössze annyi, hogy elég értelmetlen ez a színcserélgetős minijáték.

A többiek problémájára meg lett volna egy egyszerű megoldás.
Megvan a fétis?
Igen - Jöhet a gyorsított változat.
Nincs - Akkor kezdi elölről.

Ezzel az egyszerű változtatással a nagyoknak is megvan az örömük, hogy letudják 1 kattintással és a kicsiknek is, hogy van esélyük a fétisre.
Dátum: 2019.01.30. 07:25:28
FSanyi problémájával egyetértek. Viszont végre egy értelmes ötlet, hogy nem kell végig szenvedni egy értelmetlen eventet az elejétől a végéig. 1 kattintás és kész. Szuper.

Nagyon jók a jutalmak, de ritka egy értelmetlen és időrabló event. Az első néhány szint tényleg gyorsan megy, de aztán jön az a rész, hogy üttessem le magam, hogy megtudjam milyen "színekre" váltsak, de előtte az állatokat tegyem el mert le lesznek darálva. 1 óra pihi, váltás jobbra-ballra, állatokat elő, szint kész. Megint egy pofon, megint egy pihi. Persze őskővel gyorsítható.

Kíhivás? Semmi kihívás nincs benne, egyszerű színcserélgetős játék. Ahogy Mortal is írta, szinte azonnal megtippelhető a toplista. Ilyen téren az is jogos, hogy a plecsni nem ad túl sokat, kicsik úgysem érik el, nagyoknak meg semmit nem számít.
Dátum: 2018.12.21. 20:01:44
Ja hát remélem én is, hogy nem fogják összecsapni. Maga az ötlet nagyon érdekesnek tűnik, kíváncsi vagyok milyen lesz élesbe
Dátum: 2018.12.21. 20:00:31
Csak a szokásos figyelmetlenség

Reméljük, hogy 24-26 között készülnek nekünk valami igazán jó meglepetéssel vagy akcióval a sok-sok bakiért cserébe
Dátum: 2018.12.20. 16:46:49
Összefoglalóból idéztem. Kíváncsian várom, érdekesnek tűnik.
Dátum: 2018.12.20. 14:05:22
Idézet: Miklós - 2018.11.26. 11:56:51

Új globális, hosszútávú esemény, az elkövetkezendő fél évben ennek fejlesztésére szeretnénk koncentrálni:
Az Ellenség felkutatása. A hordavezetők, az Ellenség visszatérésétől tartva, úgy döntenek, hogy fel kell kutatni az Ellenség szülővilágát, és ott írmagjában elpusztítani őket. Ez egy nagyon sok lépésből álló kalandsor, amit minden játékos egyszer csinálhat végig. A lépések lehetnek csaták, kalandok, tárgygyűjtés, kooperáció más játékosokkal (pl. epikus ölés).


Mikorra várható? Az eseménytervezetben sajnos nincs benne.
Dátum: 2018.12.20. 11:44:49
Felesleges olyanokból beraktározni ami nem fogyna el a következő költési akcióig. Ha ilyen "értelmes" napi ajánlatok lesznek legközelebb, akkor is kell valami B terv A mai ajánlaton is nagyon sokat gondolkozhattak Sokan szerettek volna akciósan kheszont, de gondolom templompálcából egy 2-3-5 darabos csomagra is simán vevő lett volna a többség.

Idézet: david16 - 2018.12.20. 10:59:52
Vagy arany lélekfókuszt Vegyél 160db-t


Majd ha jön a csatlós foci Addig max marad a prémium tagság pár hétre előre és néhány Csatlós gradulátum
Dátum: 2018.12.19. 10:17:35
Azért a napi ajánlatokra is ráférne egy rework. Vagy teljesen haszontalan vagy túlárazott némelyik. A platina áraknál is teljes káosz van. Ha meg már karácsonyi napi ajánlat akkor lehetne tényleg akciós és nem ugyan annyi mint a veremben....

Értem én, hogy egyszerűbb nem foglalkozni vele és ugyan azokat bedobálni mint eddig is, de így marhára nehéz a költési akcióba elérni az 500/1000/1600as sorokat.
Dátum: 2018.12.16. 20:24:49
Nem kéne, itt a többség azért szív mert olyan fejlesztések kerülnek be ami csak neked és néhány kiválasztottnak jó

Az meg, hogy te már fél évvel előtte tudtad az a behó féle kommunikációnak egy jó nagy fekete pont. A másik magyarázat, hogy te vagy a megrendelő
Dátum: 2018.12.16. 16:16:29
Nekem is már 17 szintes...

Mikor a gigabaromság bekerült annyira elő lett adva, hogy majd a pálca nagy mennyiségben szerezhető lesz, a szél is felénk hordja majd. Erre egyre kevesebbet lehet szerezni...A verem se adja, az eventek se.

Nyilván egyszerűbb elintézni annyival, hogy "pech", de eddig szinte mindenki azt mondta, hogy jóval kevesebbet kap mint korábban.

Ha már a 4/8/12/16 szinten lévő szörnynél nincs szerencsénk és szemét esik (fókusz, gyémánt, ősi pálca) akkor legalább vermenként lehetne fixen megvehető mennyiség.
Dátum: 2018.12.16. 14:11:01
3x egymás után?
Dátum: 2018.12.15. 17:46:52
2 hét alatt 3 kárhozat vermét toltam le. A 3 veremből összesen 2 templompálcát tudtam szerezni. 1-et kaptam és 1-et "megvehettem". Korábban 2-6 között volt vermenként, tehát átlag 4 pálca megvolt.

Nerfelték volna?
Dátum: 2018.12.15. 09:32:03
Dehogy szándékos, egyszerűen az új készülő játékuk fontosabb mint ez. Úgy látszik ezt már elengedték, azért van mostanában minden összecsapva és azért nem is foglalkoznak a tervezett dátumokkal.
Dátum: 2018.12.15. 07:52:17
Pedig nagyon nem jó. Ezen semmi akció nincs. Napi ajánlatnak gyenge. Ha templompálca miatt vennéd akkor még drága is. Egyszerűen össze lett csapva mint minden más is mostanában. A kufárhoz sem kerültek be a különleges dolgok mint a csatlós kristály vagy az ajándék csomag. Nem mint ha kellene, de látszik, hogy már nem foglalkoznak annyit a játékkal amennyit kellene...
Dátum: 2018.12.13. 19:19:20
1600 őskő elköltése után időutazó pálca? Aki annyit el tud költeni annak haszontalan, a többiek meg jobban örülnének verem/templom pálcának vagy fétis jokernek mint ahogy a korábbi eseményekbe is volt.

Időutazó pálcának a 2. sorban lenne a helye. Az utolsóban meg valami erősebbnek kellene lennie.