Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spellatrix

Dátum: 2019.03.09. 20:45:15
Egyetértek. A tudás fája bónusz tényleg el van túlozva és erre még rá jön az a tény, hogy egy kisebb karakter nem fog tudni olyan kutat feltölteni ahol sokat kapna a bónuszból, főleg azokon a világokon ahol még építési átlag is van.

A többi meglátásoddal is egyetértek viszont nem nagyon értem miért zavar ez téged. Másoknak biztos rosszabb lesz a szintmaximum miatt, de neked nem hiszem. Én toplassításba gyorsabban lépem a szinteket mint te nélküle. 8-10 év, de lehet még keveset is mondtam mire eléred azt a szintet, hogy egy 400as megcsaphasson. Az utóbbi néhány évben ahány játékos abba hagyta vagy törölt, így 10 év múlva valószínűleg már csak Lan fog játszani singleplayer módba

Mortal néha már én se tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod amit írsz vagy csak az elvakult Miklós imádókat akarod felpiszkálni Ezzel nincs is baj, viszont azt is vedd figyelembe, hogy érdemi választ így nem fogsz kapni mert a törzsfönök nem fog ennyi hozzászólást átnyálazni.
Dátum: 2019.03.07. 14:24:56
A WoW az más tészta, a nagyobb változásokat 5-6 héttel előre közlik, a kisebb javításokat pár nappal előtte. Ha valami nincs rendben már az aktuális eventnél javítva van, nem kell a következőre várni. Itt a nerfet is akkor tudod meg mikor már bedobták nehogy valamit még tudj intézkedni előtte. Ég és föld...

Nyilván ott is sírnak a játékosok ha olyan változás jön ami 1-1 karaktert érint, de ott legalább ha fejlesztenek nem 1 szerverre / világra nézik hanem komplexen. Folyamatosan éreztetve van velünk, hogy a V5-V6 játékosai tized annyit sem érnek mint a V1-es banda, aztán csodálkozva van ha 1-2 ember kifejezi a nem tetszését.

Nerf is be lett dobva csak úgy, a 400as szint is be lett dobva egyik napról a másikra annak ellenére, hogy a 300as le lett szavazva. Általánossá vált, hogy minél kevesebb információval dobálnak be új dolgokat és a felmerülő kérdésekre csak maszatolnak.
Dátum: 2019.03.07. 10:39:26
Idézet: Paco - 2019.03.07. 10:19:51
Idézet: MadDog - 2019.03.07. 10:05:53

Ez a változtatás 10 év után nekem túl radikális! Ha elejétől tudta volna mindenki, hogy 400as szint lesz a maximum amit elérhetsz akkor nagyon sokan másképp játszottak volna...


Ez és csak ennyi a lényeg.


Egyetértek. Nem véletlenül lett leszavazva a 300as max szint. Én azért kíváncsi lennék a 2 Miklósunk válaszaira a felmerülő kérdésekre maszatolás és mellébeszélés nélkül.
Dátum: 2019.03.07. 08:35:10
Ez több sebből vérzik Miklós. Ugye szólíthatlak így?
Dátum: 2019.03.06. 23:03:51
Idézet: Dozer - 2019.03.06. 22:51:36
úgy gondolom ezzel a kérdéssel globálisan érdemes foglalkozni


Leírtad a lényeget. Sajnos az összes fejlesztés V1-re van tervezve, de az, hogy ezek milyen hatást váltanak ki más világokra az a kutyát sem érdekli.
Dátum: 2019.03.06. 20:29:16
Pontosan, legjobb esetben 5-10 év. Hol látod magad 5-10 év múlva?
Dátum: 2019.03.06. 20:12:11
A szintmaximumnak ebben a formájában semmi értelme. Még talán úgy lenne valami értelme, hogy világonként külön lenne. Pl. V6 150-200 körül, így már összejönne amit akarnak, hogy tömörüljenek a játékosok, de a 400at sose fogja megélni a V6.

Nem szeretném ha így lenne csak a példát írtam, hogy 400-at ráhúzni az egész játékra teljesen értelmetlen volt. Amúgy se sok értelmét látom egy szintmaximumnak.
Dátum: 2019.03.06. 14:43:47
Idézet: Miklós - 2019.02.28. 17:28:52
Utolsó 2 talin ez volt felírva mint "nagyon jó lenne ilyen", ezért csináltuk, de lehet szó a jövőben barna mytó tápolósról is!


"lehet szó a jövőben"

Pont ezért kérdeztem rá többször is. Semmi konkrétum csak feltételbe bújtatott feltétel. Előző kufár eventnél is volt valami hasonló és már többen vártuk, hogy talán most lesz.

Gondolom a mostani event jutalmai közé betenni már esélytelen. Következő kufár eventre várható? Egy egyszerű igen/nem tökéletesen megfelel.
Dátum: 2019.03.06. 12:49:18
Idézet: Miklós - 2019.03.05. 15:01:51
A felmerüő kérdéseket most is, mint mindig igyekszem megválaszolni.


Már többször felmerült, hogy a barna mytos relikviát fel kellene venni a kufár csata jutalmai közé, de valahogy mindig sikerül átsiklani felette.

Jó lenne egy végleges és pontos válasz, hogy mikor várható, de ha nem akkor miért nem.
Dátum: 2019.03.06. 08:21:08
Jaj Rowina ne adjál ilyen ötleteket. Gondolj bele itt is mennyibe van egy karaktert fenntartani ha rendesen csinálod. Te még szívatnád magad egy cégcsoportnyi karakterrel, a gyakornokok képzésével, továbbképzéssel ,a cég átadásával, örökléssel meg az ilyenekkel...Mennyi költséget, adót és illetéket kéne ezért fizetni Argum City dollárba vagy pezóba vagy istentudja mibe

Unr34l: Ezeket az ötleteket már régebben is feldobtuk, de hát süket fülekre találtak. Barna mytos relikviát már az előző kufárnál is írtam és most is, de a kutyát nem érdekelte. Sajnos ha nem a helyi szakszervezeti vezetők dobnak fel ötletet akkor az olyan mintha meg se történt volna. Másrészről a JV valószínűleg azért nem csinálja meg a barna mytos relikviát mert akkor kevesebb őskövet kellene költenünk ugyan annyi barnáért.
Dátum: 2019.03.05. 22:33:28
Teljesen egyetértek, bár engem ez V6on nem érint, mire ott bárki is elérné a 400-at azt a játék úgysem éli meg. Viszont ezzel a húzással a világváltás sem opció. Átmenni azért, hogy majd valamikor belecsavarjon a betonba egy olyan aki már évek óta 400on max LE-t termelget.
Dátum: 2019.03.05. 15:26:35
Nem emlékszem rá, hogy írtam volna ilyet a kihívás tornyával kapcsolatban. A többiek felmerülő problémáira reagáltam csak. Alapvetően bőven elég tápos így is, nekem magával az evettel van problémám. Ez a színcserélgetős minijáték a hosszú várakozási idővel levesz az életről. Be kell gyűjteni egy hatalmas nagy pofont, hogy megnézzem mire cserélgessem a cuccokat, de az állatokat folyamatosan tegyem el / vegyem elő mert annyira durva az állat sebzés, hogy még a pihenő állatok is veszélyben vannak.

Volt akinek nem tetszett, hogy nem 1-es szintről indul, arra volt egy javaslatom, hogy az event elején legyen egy gomb, hogy 1.-es szintről kezdje vagy folytassa az előző event szintje alapján. Nekem bőven elég tápos event és annak is örülök, hogy letudhatom akár 1 támadásból.

A kritikát a szavazással kapcsolatban írtam. Direkt olyan válasz lehetőségek lettek megadva, hogy a többség úgy is azt választja hogy maradjon így. Ugyan mi mást választana az ember ha abból választhat, hogy legyen rosszabb vagy maradjon így. Egyszerűbb lett volna feltenni úgy a kérdést, hogy megfelelően működik-e a kihívás tornya? Igen/Nem. Csak ugye kijött volna egy hatalmas nem és akkor csinálni is kéne valamit....
Dátum: 2019.03.05. 13:03:31
Nem bántásból, de az utóbbi hónapok "fejlesztései" arra engednek következtetni, hogy el lett engedve a játék és minden fejlesztésnél a spórolás a cél.

Itt volt az kihívás tornyás szavazás is, ami úgy lett megcsinálva, hogy véletlenül se kelljen foglalkozni vele. Lehetett választani a maradjon így és a legyen rosszabb között. Többen jelezték, hogy így nem jó, de nem számít. Az állatsebzéses probléma előző toronynál is előjött, még is süket fülekre talált.

Bekerült 2 cucc a kufár jutalmak közé amit valaki állítólag kért, de gondolom ezt egyszerűbb volt megcsinálni és kapóra jött a 2 ronda kép is amit máshova nem lehetett felhasználni. Előző kufár eventnél is jeleztük, hogy jó lenne ha lenne végre barna mytos relikvia. Most is, talán majd a következőre lesz...bár kétlem.

Mostanában az új fejlesztések összecsapva és kevés vagy hiányos információval kerülnek be, régebben legalább volt hozzá írva egy nagyobb összefoglaló a működésről és a kaptunk válaszokat a felmerülő kérdésekre.
Dátum: 2019.03.05. 10:48:34
Ez a 400as szint egy dologra jó. Megspórolták vele a 400 szint feletti felszerelések és epikus kincsek készítését. Igazi előnyét nem látom a max szintnek, inkább csak egy jel, hogy az új játékuk fontosabb ez meg ennyivel le van tudva.
Dátum: 2019.03.04. 18:38:50
Teljesen felesleges újabb szavazás az állat sebzőzéssel kapcsolatban. Biztos olyan válasz lehetőségek lennének hogy a "maradjon így" győzne. Pl: Maradjon így, sérüljenek a pihenő állatok is, x őskőért max épre gyógyuljanak csatánként, ne legyen kihívás tornya, nem érdekel.
Dátum: 2019.03.04. 08:03:44
A mi szempontunkból tényleg nesze semmi fogd meg jól, a JV szempontjából meg egy teljesen jól megfogalmazott szavazás. Bármi lesz az eredménye továbbra sem kell foglalkozni a problémával és a legalább be lett fogva a nyavalygók szája
Dátum: 2019.03.02. 14:36:50
Ejj, megint mi a probléma? A nagyfönök megmondta, hogy azért lett ez mert ezt kérte valaki. Az más dolog, hogy vitatom annak a személynek még a létezését is, de ez van, el kell fogadni. Egyszerűbb volt előszedni néhány képet egy 20-30 évvel ezelőtti játékból és csinálni hozzá egy italautomatát

Barna mytós relikvia tényleg hasznos lenne, de gondolom azt nem kérte még eddig senki vagy 5percnél több idő lenne megcsinálni.
Dátum: 2019.03.01. 11:00:55
Varázslatnak én is örülnék, de gondolom ha eddig nem volt már nem is lesz.
Dátum: 2019.03.01. 09:24:21
Ezt neked kell eldönteni. Ha tudod prémiummá fejleszteni akkor mindenképp érdemes ha nem akkor gondold át, hogy a fix értékek jobbak-e attól amit magadnak válogatsz össze.
Dátum: 2019.03.01. 07:44:14
A szintje a kereskedelmedtől függ, olyan szintű lesz a legendás cuccod amilyen a legnagyobb szintű amit megtudnál venni. Ha nem fejleszted prémium szintre akkor is erősebb mint egy azonos szintű nem ősköves cucc. Mivel a pontokat te osztod el úgy ahogy akarod így mindenképp jobb lehet az előre beállított felszereléseknél.