Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spellatrix

Dátum: 2017.07.24. 13:42:46
Egyetértek, nem is tudom minek pörgetem még mindig. Ha több mint 2800 pechpontból ezeket kapnám, lehet kicsit ideges lennék
Dátum: 2017.07.20. 16:55:14
Csak az Energiahasznosítás szakértelem növeli.
Dátum: 2017.07.19. 13:33:53
Ha törlöd a karaktert akkor megadhatod, hogy melyik másik világon lévő karakter kapja a köveket. Nyilván nem ingyen, 10%-t levon érte.
Dátum: 2017.07.17. 21:49:06
Remélhetőleg sikerül elgépelni vakon és kerül pár nulla a végére
Ez az ötlet már előfordult többször is és alapvetően nem lenne rossz, de ez olyanokkal szemben kitolás akiket nem érdekel az SZB csak haladni akarnának a LE-vel, szinttel, küldetéssel és nem akarnak portyázni.
Dátum: 2017.07.17. 11:01:51
Igen valóban, 100 diránium olyan mennyiség mint ha ott sem lenne... Verempálcát továbbra is hiányolom, ahogy a verem medál adta bónuszt is A kristály jokernél a kapható diránium mennyiség is nagyon kevés.

Igazából örülök, hogy így van. Legalább nem érzem a késztetést, hogy a legnagyobb csomagot vegyem. Mindenesetre a joker téma nagyon el lett találva, remélem bevezetésre kerül a játékon belül is néhány helyre.


ui: Asztrál szilánkhoz is illene már végre betenni a barna myto választási lehetőségét akár 2:1 arányban is.
Ne sértődj meg, de nagyon nem tudom eldönteni, hogy tényleg nem érted mit értünk trollkodás alatt vagy egyszerűen csak attól félsz, hogy megszűnnének a "legális, nem legális, etikus, nem etikus" kiskapuk lehetőségei.

Igazából teljesen mindegy, ha reálisan nézem a dolgokat úgy sem lesz változás. Nyomás hatására feldobtak egy összecsapott szavazást, de mivel nincs benne pénz így különösebben nem akarnak vele foglalkozni.

Ez a kis vita/eszmecsere kizárólag csak arra jó, hogy újra legyen egy kis élet a fórumon.
Ezek nagyon jó ellenérvek, de a kooperációval nem értek egyet.

Idézet: LanMaffia - 2017.07.15. 10:37:19
Vagy ha top1 és top2 játszik az utolsó fordulóban és az egyiknek mindegy a bajnoki cím, elég a fa, akkor bizony úgy fogják alakítani, hogy mindkettőnek jó legyen.


Ez ritkán fordul elő, még el is fogadható, de az, hogy már az első fordulótól kezdve összebeszéljenek vagy olyan szövetségek tegyék tönkre más munkáját akik amúgy nem is akarnak nyerni az semmilyen körülmények között nem megengedhető!
Mi már bebizonyítottuk, hogy egy semmiből jött kis csapat képes nyerni, de amikor napi több órás elemzés, munka, statisztika vezetés megy kárba az utolsó körben azért mert egyesek megveszik kilóra a többi csapatot, esetleg még a taktikát is megírják helyettük vagy csak szimplán a fair play jegyében "csak ők ne nyerjenek" című játékot játsszák, miközben se az előző körökbe se az utána lévőkbe mindenféle taktika nélkül ütögettek össze vissza, az az ami tönkre teszi az egész bajnokság lényegét.

Tudom egyeseknek ez adja "a napi adrenalin adagot", de mások viszont szeretnének úgy taktikázni, hogy ne kelljen minden egyes körbe lebeszélt meccsekkel szembesülni vagy olyan szövetségekkel találkozni, akik ha nem képesek nyerni akkor másoknak se sikerüljön.

Szóval nem csak V6-ra kellene a módosítás hanem az összes világra.
Dátum: 2017.07.14. 15:20:27
Mind a kettő simán lehetne a duplája vagy a triplája, bár nekem teljesen mindegy, úgysem azokat választanám csak jeleztem, hogy nagyon nem jók az arányok.
Dátum: 2017.07.14. 14:13:45
Nagyon örülök a joker rendszernek, erre már régóta szükség volt

Az ajánlatból hiányolom a verempálcát Nem lehetne "joker pálca" ? Választható verem/templom pálca.

Illetve volt három észrevételem, de abból a mytokronitos már javítva is lett. Az ősi aranyjokernél keveslem a kapható sorsjegyek számát, illetve kristály jokernél ha 1-1 arányban lehet kapni a cuccokat akkor a diránium mennyiséget nagyon keveslem, maximális befizetésnél az kb 1 nap alatt szedhető mennyiség.

Idézet: Shadowrun1990 - 2017.07.14. 12:53:48
Továbbá az elköltött őskövek után járó ajándékcsomagokat is gyengének találom, az elmúlt időszakokban voltak jobb csomagok is!


Egyetértek.
Nyilván az ki lenne írva, csak az összesített lista nem látszódna.
Az a baj, hogy nagyon gyorsan túl akartok lenni rajta és szinte semmi infót nem írtatok a szavazásba. Az emberek nagy része így azt se tudja mire szavaz.

A lényeg az lenne, hogy nem látszódna a 4 csapat neve, csak színek vagy esetleg olyan felírat, hogy "piros csapat". Természetesen eltorzultakat is át kell alakítani, mert abból is ki lehet következtetni ki az aktuális ellenfél. A ranglista is csak a legvégén vagy az utolsó kör elején látszódna csak.

Ezekkel az apró változtatásokkal megszűnnének az olyan problémák ami miatt mindenki pattog a fórumon. Nem lenne összebeszélés, nem lenne "csak ők ne nyerjenek" című játék és az inspiráció/megákból adódó többlet pp-nek sem lenne olyan nagy szerepe. Egész egyszerűen nem lehet tudni, hogy kik az ellenfelek és mindig csak az adott százalékok számítanak.

Ahogy pug is írja, nem csak V6-ra kellene ez a módosítás.
Dátum: 2017.07.07. 21:53:26
Ez pontosan így van.

Kérdezz rá, majd írják, hogy nem tudják...Elkeseredsz mert már szükséged van a kavicsokra, tehát befizetsz, másnap jön az akció.
Dátum: 2017.07.05. 22:02:26
Csak egy tipp volt, írtam is, hogy "lehet".
Dátum: 2017.07.05. 19:31:52
Alapból 250, kék mytóval tudod feljebb tolni.
Dátum: 2017.07.05. 18:24:54
A kijelölt csatlósod lehet elérte a maximális szintet.
Dátum: 2017.07.04. 15:57:00
Csak arra a csatlósra vonatkozik a 10% amelyik drakolderként emelkedik fel, a többire nem, de ugye ez többször is bejátszható, ha még nincs meg minden fétised.

Elvileg lesz rá valami megoldás, hogy visszamenőleg is be lehessen rakni egy meglévő alá mint pl a familiáris kodex, de ez még messze van.
Dátum: 2017.07.04. 13:54:52
Igen.

Nekem igazából csak a harcoló csatlósokhoz kellene, hogy a barna myto költségét csökkentse, de nem fogok újra szintezni ez miatt néhány harcoló csatlóst
Dátum: 2017.07.04. 13:44:04
Az új familiáris inkább az új játékosok kedvéért van, arra alapozva, hogy majd minden csatlósnak egy olyat fogsz átalakítani a 10% kedvezmény miatt. ( Igen, többször is használható )