Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spellatrix

Dátum: 2017.12.15. 14:58:01
Én se sok értelmét látom ennek az egésznek, ha jól emlékszem úgy volt beharagozva, hogy majd összelehet mérni a tudást, hogy ki tud minél jobb szörnyet összerakni. V1 Toplista első néhány játékosával aztán tényleg összelehet mérni Akármennyire értelmetlen szörnyet raknak össze akkor is szintjükből és TÖ-jükből adódóan csak ők fogják tudni megölni azokat, a mi kis bigyónkat meg egy tüsszentés megöli

Az alap ötlet jó, az üthetőség miatt is van értelme a világok közti átjárásnak, de több értelme lett volna 20-25 szintenként összeereszteni a szörnyeket. Igazából mivel toplista alapján nincs különösebb jutalom így végül is nincs jelentősége.

Na meg amíg a karakter tulajdonságait örökli a szörny addig a gyengébb játékosok alapból kivannak zárva.
Dátum: 2017.12.03. 17:48:47
Nem. Eseménypont megmarad, csak a győzelmek nullázódnak.
Dátum: 2017.11.18. 19:58:37
Csak egy példa volt, de hidd el van olyan
Dátum: 2017.11.18. 19:15:00
Egyetértek minden ponttal.

Én még egy olyan lehetőséget szívesen látnék, hogy SZB-ben 1 mezőt kiválasztva meglehessen adni, hogy egyszerre mennyit szeretnék támadni. Nagyon sok idő 200-300 ütést elintézni. Nyilván ha beírok pl egy 500-as értéket akkor megáll ha elfogy az ÉP vagy ha teljesült egy küldi. A végén összesítve kiírná, hogy mennyi győzelem, LE és TP.
Dátum: 2017.11.16. 22:39:10
Egy másik játékban pontosan így működik a harcrendszer. Ott is csak addig működött amíg valaki kiszámolta tizenakárhányezer iterációval, hogy melyik beállítás az optimális és mindenki azon volt

Kwisatz problémáit én is áttudom érezni. Egyre unalmasabb a sok felesleges kattintás. Térkapura is jó lenne már valamit kitalálni, vagy elvisz egy rakás kavicsot vagy reggeltől estig azt kell lesni... SZB-re is jó lenne egy gomb, hogy támadok X. alkalommal, aztán majd kiírja, hogy mennyi lett győzelem/vereség és a LE-t, TP-t úgy adná.
Dátum: 2017.11.03. 12:52:28
Átváltásért nem, de csatánként kapsz 5 eseménypontot.
Dátum: 2017.10.30. 17:46:29
Gondold át még egyszer. A sakktábla mérete 8x8. A közepéről nem lehet hetet lépni.

Más kérdés, hogy egy 8x8 táblának mi a közepe....
Dátum: 2017.09.29. 09:31:05
Természetesen. Közjegyző jelenlétében megismételni...

Lehet itt viccelődni, de a minimum az lett volna, hogy legalább egy félhivatalos bejegyzést írnak róla, hogy "Bocs srácok, ebből nem lesz semmi".

Ez olyan nagy elvárás? Szerintem nem. Simán elfogadom azt is, ha azt mondják, hogy nincs benne pénz és nem foglalkozunk vele, de ezt a maszatolást szerintem nem nagyon szereti senki.
Dátum: 2017.09.29. 08:49:29
Látszik, hogy az SZB szavazós fórumból semmi nem ragadt rá, ugyan azt a semmit fújod. Én tökéletesen megértem, hogy a magasszintre fejlesztett cooperativ játékkal neked megfelel, de azoknak akik normálisan szeretnének taktikázni, azoknak viszont nem. V1 nem érdekel, de az viszont igen, hogy egyrészt a V1es megmondó emberek miatt nem lehet változás a többi világon se. Ha észrevetted a szavazás V6ra irányult elsősorba és a V1es embereken kivül szinte mindenki támogatta. Másrészt viszont tisztán látható, hogy ez a szavazás csak arra volt jó, hogy befogják a szánkat és eredménytől függetlenül sem csinálnak semmit, mert ugye nincs benne lóvé, egyszerűbb volt elsúnnyogni még a szavazás eredményét is.
Dátum: 2017.09.28. 22:41:50
Idézet: LanMaffia - 2017.09.28. 22:33:29

Az SZB jó így ahogy van. Lehet ezért nem változtatják.


Ezzel azért vitatkoznék, de nincs értelme. Kizárólag csak azért nem foglalkoznak vele mert nincs benne pénz. Látod a szavazás eredményét is elsunnyogták, nehogy véletlenül csinálni is kelljen valami olyat ami pénzt ugyan nem hoz csak az elégedettséget növelné.

Idézet: LanMaffia - 2017.09.28. 22:33:29
Csatlósokban viszonylag könnyedén lehet top20-nak lenni őskő nélkül is, ha koncentráltan erre fekszik az ember és ügyesen fejleszt. Még ügyesebbe fejlesztéssel és vásárlással a top10 is meglehet.

Ezt kétlem, bár egyre kevesebb az aktív játékos és előbb utóbb a TOP20 lesz az összes játékos, tehát valamilyen szinten igazad lesz
Dátum: 2017.09.28. 22:20:18
Én így játszok és így is kevés a barna

Már 55-56 kell egy csatlóshoz.
Dátum: 2017.09.28. 17:43:16
Röviden, Nem.
Dátum: 2017.09.19. 11:28:06
Ilyenkor egyszerűen vissza kell kérdezni még néhányszor és általában a 3. körben már nem ő válaszol
Dátum: 2017.08.23. 19:52:10
Ez a probléma minden V4-en előjött, legutóbb kaptunk rá ígéretet, hogy ki lesznek cserélve a nem teljesíthető feladok értelmesebbekre. Azóta se történt semmi változás, de különösebben már nem érint a dolog.
Tehát minden olyan szövi aki elveri az ex-top1-et az "troll" ?

Nyilván egyszerűbb mint beismerni, hogy "gyenge volt a taktika" vagy "másképp kellett volna csinálni". Kevésbé ciki kikapni ha ráfogod, hogy troll?

Én örülnék a legjobban, ha bevezetésre kerülne a név kitakarás. Unalmas már olyan szövetségek ellen játszani akik folyamatosan összebeszélnek vagy csak azért támadnak folyamatosan minket mert az előző fordulókban jól kikaptak. Unalmas már a sok 3v1.

Láthatóan nem foglalkoznak vele, Miklós még a szavazás eredményét is elsunnyogta. Az itt lévő kommentek alapján is tisztán látszik a szavazás eredménye. A V1-es csapatok féltik a jól működő cooperativ játékukat, az összes többi világon lévő játékosok inkább mellette vannak mint ellene.
Dátum: 2017.08.18. 14:53:07
Ezt a kérdést én is elég gyakran felteszem magamnak.
Dátum: 2017.08.07. 15:06:34
A két legfontosabb javaslatot kihagytad.

1. Végtelenített SZB, tét nélkül - legyen értelme a pp pontoknak és lehessen elhasználni bármekkora mennyiségbe. Jelenleg a pp pont felesleges V4-en.

2. Lélekgyémántból 30. szint felett is lehessen feladatokat kiváltani.

A hűségbónusz kérése az első naptól több dolog miatt is indokolt. PL: Van két feladat: Adj az állatnak eledelt/Áldozz fel hűségszilánkot. 8-10 nap után lehetne csak teljesíteni.

Szerencsekeréknél a több forgatás megadásának a legegyszerűbb módja, ha bedobtok a kufárhoz sorsjegyet ( napi 1 vagy 2 limittel ).
Dátum: 2017.07.26. 06:20:59
"Ugyanekkor kezdődik a Nyári vásár, 20% kedvezménnyel az őskő árakból, csökkentett aukciós időtartammal, egyedi napi ajánlatokkal, Beholder szeme szerencsekerékkel, speciális kufár tárgyakkal és masszív ajándékcsomagokkal költött őskő arányában, egészen július 24-ig."

A napi ajánlat soha nem tart az akció végéig, pedig biztos lenne rá igény, de ez van, több lóvé marad a zsebbe
Dátum: 2017.07.25. 20:18:42
Egyetértek. Jó lenne ha használható lenne max ÉP mellett is.
Dátum: 2017.07.24. 14:35:55
A következő Landi eventre is mehetne egy gomb, 5/10 csata menjen egyszerre