Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.12.10. 13:36:48
Jövőhétre kérem, hogy a Beho, rakjon már össze minket, a bregannal, az ásszal, meg azzal a csapattal amiben játszotok...
Induljunk mínusz tíz pontról, no mi szóltok ?
Mert ez sokkal korrektebb, mint az alattomos sunyiságotok a háttérben. Mással nem tudom magyarázni a hetet.
Dátum: 2016.12.07. 08:16:39
Ha már annyira nem érdekel ez az egész s csak rutinból másolgatsz, akkor légyszíves a maradó játékosokat tiszteld már meg vele, hogy erre legalább odafigyelsz...
Nagyon ciki..
Dátum: 2016.12.06. 10:42:00
A liberális nyafogók most, ha jól hallottam michigan-ben (ban?) akarják újraszámoltatni a szavazatokat. Nincs sok esélyük, mert az elektorok döntenek... Az is megérne egy misét, hogy miért is van ez így...De ebbe nem mennék bele, szerintem még nem lefutott ez a kör...
Dátum: 2016.12.05. 12:11:46
3/2

Átadom Leónak a szót:
"új horda képességek, bónuszok."

Ez meg mi a jó Isten ? A csatlósokért nem szólok, mert látom abban látjátok a pénzmagot.

Mégis, miért kellene belenyúlni a horda képességekbe ? Amikor ez a rendszer úgy ahogy ki van egyensúlyozva?
Elő volt ez készítve, át van ez gondolva, hogy mi mivel jár ?
Ebben nagy sötétséget látok

Más:

Szövetségi bajnokság

Szó sincs róla, hogy lesz nevezési rész, és ip cím ellenőrzés.
Szó sincs arról, hogy átgondoljátok a bajnokság lebonyolítását. Ugye, mint mondtam nagyon sokszor. Ligák, és ellenőrzött szövetségek.
Dátum: 2016.11.28. 12:21:15
2/2

Dátum: 2016.11.27. 19:36:21
Mi a baj az első kérdéssel, szerintem szépen meg van szerkesztve és a válasz lehetőségek sem nehezek.
Jó kell hozzá egy pici ész, vagy gugli biztos használata
Dátum: 2016.11.27. 12:26:58
Ha kék vagy gyémánt lennél, rögtön tudnék segíteni...
Dátum: 2016.11.21. 12:01:08
1/1
Dátum: 2016.11.14. 12:04:05
5/3

Dobogó. Megint. Bármit tesznek a patkányok, mi ott vagyunk.Így is.

Szeretnék gratulálni a Cserinek az első bajnoki címükhöz, amit Leó nélkül értek el.Drukkoltam Nektek.

Dátum: 2016.11.12. 22:31:29
Itt maradtam, nem töröltem, élek a kritika jogával. Tetszik nem tetszik.
Más.
S bár utaltam rá, ez a rendszer megfelelő lenne, ha az itt dolgozók rájönnének, hogy a rendszer már passzentos tréningruhába szalad az ismeretlen felé,s míg ők meg az iskolás egybe tornadresszben izzadnak a pályaszélén.
Sokszor mondtam. Nem játékos szemlélet ez, hanem olyan, mint amikor a 800 méteres futásból egy kör van...
Mintha mindent most akarnának bezsebelni, s a végén profittal az az éremmel zárni...
Dátum: 2016.11.12. 21:47:22
Az elmúlt egy évben, amióta újra kezdtem, azóta (is) hibát hibára halmoznak.
S ez nem a körzeti orvos(mármint én) , aki a megfázás ellen szúr.
Nem írhatom, azt, hogy amit lehet elgyurcsányoztak. Nem kicsit.Nagyon.
Attól, hogy ők, hozták létre, és működtetik a rendszert, attól rájöhettek volna, hogy a rendszer túl nőtt rajtuk.
Csak pár eset.
Tavaszi befizetési baki
Az szb-ben való fagyások
Legendás tárgyak...

Az a baromság, hogy még van aki a vezetőség mellé áll...
Dátum: 2016.11.12. 12:03:00
Persze...Én komolyan mondtam, hogy szerzek támogatót, és a kóklereket dobja ki Mikós. Kapásból tudok, legalább 8-10 informatikust programozót, akinek a kisujja is jobb mint aki vagy akik itt vannak.
Dátum: 2016.11.07. 21:53:17
Korrekt hozzáállás, én ezt az ötletet támogatom, mert itt bármit is akarunk nem lesz változás.
Részemről mehet a többieknek felvettem.
Előző héten mondtam, hogy ez egy Hail Mary akció lesz.Olyan káosz egy, amit play-ként hívtunk a csapatomban.
Leó megdobta a tököt, a védelem remek volt még a vakoldalról is. Felment 6 elkapó...normális esetben ez egy TD...
De...
Csak közben plusz 100 yardot húztak a zöldön, s kb húszan akadályozták az elkapást...a bírókat a Stevie Wonder bizottság delegálta.
Itt a kezem, én benne vagyok.
Dátum: 2016.11.07. 12:20:22
4/2

Ez az eredmény jól tükrözi a beho impotens kapzsi hozzáállását a játékhoz. A hozzá nem értésüket tükrözi az, hogy a szabályokra hivatkozva, engednek játszani vélhetően multizó szövetségeket, s olyan alacsony létszámú társaságokat akik nem játszanak, hanem elrontják más normális csapatok heti munkáját.
Szóval kérdezem a kedves behotól, hogy hol kell fizetnem azért, hogy sikerüljön normális programozót, és normális játékvezetőt felvenni. Az egyik hibát hibára halmoz, a másik nem tudja, melyik kezében mi van.
Innentől kezdve számomra halott az szb.
Dátum: 2016.11.05. 13:04:12
Bizakodó vagyok, mert az új tagokról is kiderült, hogy terminátorok.
Szóval küzdünk megyünk előre.
A szövetség minden tagja azon van, hogy az egyenlőtlen feltételekkel szemben amin a beho nem akar változtatni, akarattal, tudással, és rafinériával fordítani tudjon.
Hiszek Bennük.A Csapatban.
Dátum: 2016.11.04. 20:24:22
"Nincs kikötő.
Nem az sem álom, sem halál;
A halni látszó él.
Szülőházad,
Tavaszidőd barátjai,
Öregember és ifjú lány,
Napi munkád s jutalma
Eltűnnek mind,
Mesévé mállnak,
Megköthetetlenek."
Ralph Waldo Emerson
Dátum: 2016.11.03. 12:15:46
"Az emberölés mindennapos foglalatossággá vált számunkra. Nem volt olyan fegyver, amelynek ne lettünk volna szakértő forgatói. A fojtóhuroktól a géppuskán át az ágyúig minden gyilkoló eszköz ismerős volt számunkra, de a puszta kezünkkel is ki tudtuk oltani egy ember életét. Egy jól elhelyezett ütés a tenyér élével, és kész. Huszonévesekként öregebbek voltunk, mint hetvenéves nagyapáink. Többet tudtunk az életről és a halálról, mint bárki más. Soha nem mentünk el úgy egy halott mellett, hogy ne eresztettünk volna golyót a fejébe. Nem léptünk be úgy idegen házba, hogy ne dobtunk volna be előtte egy kézigránátot. Nem voltak illúzióink, és tudtuk, hogy többé nem is lesznek. Soha többé. Már semmi nem lepett meg minket. Túl sok lelki megrázkódtatás ért már bennünket. Az érzelmi életünket tönkrezúzták a tüzérségi támadások, az állandó csapdák. Már a nemi erőszakot is mulatságosnak találtuk. Különösen akkor, ha egy egész század jutott egy nőre. Ha valamire szükségünk volt, elvettük. Nem volt elfecsérelni való időnk. A halál a közelünkben ólálkodott."
Sven Hassel
Dátum: 2016.11.02. 12:19:48
"És nem megmondta a Mama, hogy eljő az Ítélet Napja (annak a csillagzatnak a neve keserűség lesz és ők mindannyian skorpióktól ostoroztatnak) és egy angyal egy pallossal?
Bárcsak ma lenne az a nap és jönne már Jézus, de nem egy báránnyal meg a pásztorok görbe botjával, hanem kövekkel teli kézzel, hogy szétmorzsolja a nevetgélőket és vihogókat, hogy gyökerestől kitépje a gonoszt és elhallgattassa a visítozását - egy rettenetes Jézus: véres és igazságos.
És bárcsak ő lehetne a pallosa és a karja."
King
Dátum: 2016.11.01. 15:48:28
Lehetne mindenki Rendes Bocs, mint mi.
Amúgy akkor hellóvín, amikor Denverben búsójárás lesz.