Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2017.01.10. 11:24:22
Kérdezhetném, olyan pestiesen:

" Fossol ? "

Mi abban a hülyeség, hogy egy v4-es szerverhez hasonló helyen, a mostani feltételekkel kellene megküzdened a többi bolygó urával ?

Klónozni lehet a forrásokat, és a lehetőségeket.

Bár:

Gondoltam, hogy ez lesz a válaszod, s persze gondoltam, hogy felhozod a szerverek, és a játékosok közti különbséget, s az egyéb tényezőket, de csalódnom kellett.

Mindent meg lehet oldani, és miért nem lehetne egy ilyen dimenziója az eventnek ?

Van x server, y játékos. de bolygó... csak egy van... Sok a Borsa Kopasz, meg az Ákos István itt, de nincs igazi egységes uralkodó... Mi akkor az event ? Csak színes titulusok halmaza, s ez számomra olyan, mint amikor a kakasra teszünk egy selyemszalagot. Majd az ablakból nézzük, hogy a szemétdombon ugrál miközben a szél fújja a díját...

S persze...

Gondolom pénzügyi gondok miatt sem lehetne megvalósítani ezt amit írtam, s emiatt sem tudom komolyan venni az egész eventet.

Alapvetően, mint írtam ez a Ti játszóteretek, az 50 alatti karaktereknek ez az event egy három hetes unalom...

Szóval egyenlő feltételekkel, egyenlő szintű karakterekkel derogálna összemérned az erődet.

Értem én.
Dátum: 2017.01.10. 10:08:21
Én az esélyegyenlőség jegyében, a volt bolygó urakat nem indítanám, abból az okból kifolyólag, hogy másnak is teret kell adni.
A bajnokokat az összes szerverről összeszedném, és azonos feltételekkel megmérkőzhetnének egymással.
Programozás kérdése az egész, mert biztos vagyok benne, hogy v1-n mondjuk Erik, Unreal soha nem fog nyerni egy ilyen evenetet Lan ellen.
S bár nem hiszem, hogy a bolygó urak vagyis bocsánat, ( a színes betűs leggyorsabb végzeturak) belemennének egy ilyen versenybe, mert végül is könnyebb a saját szerverükön nyerni, ahol minden nekik dolgozik, minthogy összemérni az erejüket a saját kategóriájukkal.
Dátum: 2017.01.09. 20:15:43
Neo, sok mindenben nem értünk egyet, de amit leírsz abban igazad van.
Az történt, hogy amikor a padlóra kerültetek, akkor el kellett volna vágnunk a nyakatokat és a véretekbe kellett volna folyatnunk benneteket.
Már bocsánat.

Valóban remekül vetted észre a réseket, és kiválóan használtad ki a gyengeségünket, és kovácsoltatok belőle előnyt.
Minden elismerésem. Őszintén.

Amit írsz, az igaz. Nem véletlenül írtam, hogy mi a Borg vagyunk. Leo a legjobb taktikus, aki sajna emberből van, de a csapat vele együtt Borg. Nincs hiba, mindenki tudja mit kell tenni, és valóban darálunk. Ám az emberi tényező elő jött most is.

Azt gondolom ez egy tanulságos hét volt, s mint mondtam. El kell felejteni a barátságokat egy hétre. Amerikai fociztam minden meccs háború volt, majd megittunk egy sört.
Most előbb volt a jelképes sör, aminek megittuk a levét.

Ez nem von le semmit az érdemeidből, sem Leo, és a csapatunk munkájából.

Így jött ki. Nagyon nagy gratula Nektek!
Dátum: 2017.01.09. 19:08:24
No gyere ide a keblemre Trixikém, s mond el, hol is fáj még.
Dátum: 2017.01.09. 12:03:00
3/2

A többit Leo elmondja.
Dátum: 2017.01.09. 11:48:50
150 körül nekem esett...
Dátum: 2017.01.07. 20:58:53
Valóban, kész a vacsora amit a két szép kezemmel raktam össze. Rakott székely káposzta, desszertnek pedig mézes kocka.

Amúgy grat, de ez csak egy állapot. Minden változik,a hogy a tábla is.

Mondjuk az A7 és a G mezők támadásából elegem van, hogy ne legyen off...
2017 év végén szeretném, ha a szövetségem legyen a v6-n a legjobb. Mindenben.
A többi nem érdekel, a csapat a legfontosabb.
Dátum: 2017.01.07. 12:44:33
Dea és én ott vagyunk, a többiek jönnek utánunk...Nos, nem hiszem, hogy ki fogunk durranni...
Dátum: 2017.01.05. 17:44:26
Adjál neki folyjon a vére, kolbászt az állatokból ejjjjá !!!
Dátum: 2017.01.05. 16:31:58
Amúgy szerintem egy ilyen levelet írhatna a vezetőség a világonkénti 10 legjobbnak:

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Mérhetetlenül boldoggá teszi cégünket, hogy Ön ilyen gyorsan költséget és időt nem kímélve megoldotta az év első eventjét.
Fogadja őszinte gratulációnkat, hisz az Ön munkája nélkül, nem tudnák befizetni a számlákat, és nem tudnák tőkét félretenni a következő csatlós fejlesztéshez.
Fáradozásaiért cserébe fogadjon el kis kártyát, mely kedvezményes őskő vásárlására jogosítja fel.
Használja bátran egész évben!
Tisztelettel:
X Y Beho Kft
Dátum: 2017.01.05. 11:50:18
https://youtu.be/aGXkuNj0sW8

nyugodt vagyok, nyugodt vagyok ismételgesd
Dátum: 2017.01.04. 13:32:19
Van értelme, bizonyos szintig, mert sokaknak a raktárban rogyásig vannak szeméttel... Persze, igazad van, hogy mennyire is értékálló vagy mennyire táp egy ilyen event.
Mindenkinek magának kell meghatározni azt a komfort zónát amiben még tud játszani..Ezt pedig nem szabad átlépni.
Szóval mindenkinek akinek csinálja.
Hajrá!

50 alatt elég nehezen teljesíthető a bu... Szóval kimerem jelenteni, hogy az alacsony szintű karakternek, nem ajánlott...
Dátum: 2017.01.03. 18:45:40
Emberek vagyunk, amit én megtettem, az, hogy elismertem, hogy hibáztam.
Amit a másik oldalról elkendőztek, töröltek, vagy elsunnyogtak.
Vállalok mindent, ahogy eddig is.
Offsboy. Nem is vártam Tőled többet amúgy sem...
Dátum: 2017.01.03. 15:49:27
Hibáztam


A két szövinek ugyan az a logója, de mivel telefonról voltam, így elnéztem... Hibáztam. Szóval bocsánat.

Stat szerint a 50 ig -el toltuk-
Most jön a HRC
Dátum: 2017.01.03. 14:18:09
Konkrétan erre utaltam lentebb, vagy nem tudsz olvasni ?

Szerinted mire utaltam, olyan virágnyelven, vagy írjam, hogy a második körben megint sikerült a világ legjobb programozójának, hozni a formáját... ??

2 kör ment le. A másodikban negyedikek lettek, öt pontjuk kellene, hogy legyen.

Ennél nem tudom jobban és szebben írni, hogy megint...el...

Okkal írok dolgokat...
Dátum: 2017.01.03. 14:01:59
36 ponttal zártak, mi meg hetvenhármat szereztünk...Jó igazad van, nem hülyére vertük őket, hanem megsemmisítettük...
Dátum: 2017.01.03. 12:09:28
Komolyan, vicceltek ? Milyen ez a sorsolás már megint ?

gyássz
hrc
drakin

Amikor előző héten hülyére vertük a hrc-t.

Miért nem lehet egy:

Crimson
Nyuszik
gyász


hét ??

Állandóan gondolkodnom kell azon, hogy ennyire nem értenek hozzá, vagy csak szívatnak ...
Dátum: 2017.01.03. 07:54:59
Új Kárhozat Vermét kaptál, az előző ideje lejárt!

V5.Jó
V6.Jó

Ugyanitt olcsón verem pálca eladó.
Dátum: 2017.01.02. 19:17:16
Az szívja ki a legközelebbi szövetségestársa nyakát...vagy fülét...