Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Dátum: 2016.01.13. 10:48:31
Nekem úgy tűnik,hogy nem alamizsnára vágyik.
Elismerte,hogy nem olvasta át az egész Wikit.Azt is írta sokat szív,de ez fel bosszantotta,mert igazságtalan.
Meg értem.

Nem játszhat mindenki 8 éve,így aki be regisztrál,annak annyi olvasni valója van,hogy bizony hibázhat.Ezek a hibák viszont javíthatók,így másoknak nem kellene ugyan azt a hibát elkövetniük.Azt inkább hadjuk,miért vannak az ilyen jellegű hibák,bár ő azért ezt is le írta
A Fórum részben azért jött létre,hogy a hibákat jelezzük.Az ÜSZ Dikó semmit nem változtat.Hiába megy a panasz,ha csak nem megy egy nap 100 egyforma panasz akkor meg se fordúl Dikó fejében,hogy ez nem stimmel.Így lehetséges az,hogy sorra szívják be a kezdők,mert ez a gond,csak hébe hóba jön elő,mivel kevés az utánpótlás játékos.Kontra Dikó tojik rá,mint mindig.Leküldi azt a Wikit,amire hiba esetnén azt írja,az nem hivatalos oldal,csak "LELKES AMATŐRÖK ÍRJÁK".
Dátum: 2016.01.13. 10:31:04
Na ezért nincs értelme ide be írni
Meg értem a kis csajt

Honnan a francból tudna arról,hogy ez külön gomb?
Írjátok még ide 100*
Dátum: 2016.01.13. 09:47:53
Elég tüzes

Amúgy meg igaza van.
Az,hogy hamarabb megvehető,na bumm.Majd tudja használni,de ez a -10 szint + rossz tájékoztatás hozzá,bizony gáz.A -10el csapdát állítanak a kezdőknek,azzal,hogy el hitetik,hogy zabálni fog a csatlós,mert onnantól kijelőlhető,de semmi nem figyelmeztet arra,hogy ez csak kamu.

Miklósnak nem esne le a gyűrű a kezéről,ha pár szót rá írna a csatlós eledelre.Nem kellene az egész programot át írnia.Ezzel sok ember megúszná azt,hogy 50.szinttől beszívják ezt a csapdát.
Dátum: 2016.01.12. 18:52:54
Addig nem csinálnak semmit,míg nem jelez több ember hibát.Pl most a csatlós eledel lett a téma.

Az,hogy ő be írt a dühöngőbe ezért "hozzád hasonlóan ide jön panaszkodni" nem pedig a szövetségi fórumra,mint egy két klántársam.A klántársaim ezzel nem segítik a gond meg oldását.Beche legalább ennyit meg tett.
Hova menjen? A klán társaim is mentek Dikó úrhoz.Nekik is le kűdlte a Wikit olvassák el Változott valami azóta? Beche szerint nem.

Én annak idején ezt a PÓK baromságot az ÜSZen kezdtem,ők küldtek ide.
Most meg,ha valaki reklamál jogosan,az a hisztis?

A kezdő nem érti a játékot.Te is,ha nem az eszed játszanád,inkább ajánlanál neki ereklyéket,ami segíti őt,ahogy téged mindenki jobban járna!
Dátum: 2016.01.12. 18:17:37
Idézet: Mortal55 - 2016.01.12. 18:13:44
Több ponton tévedsz, 82 a szintem, őskő mentesen számoltam, 25%-kal olcsóbb nekem idomítani idomítás 15 perc ez is őskő nélkül, plusz minden 20-as állat hozhat 1,25 ismételős küldibevételt, az őskő csak gyorsítja a 20-as szint elérését.


Nézd azt,hogy neked idomításra vannak extráid,ne úgy álízsd be,hogy a másik béna,hogy nem ért meg,mert neki nincs.
Beche meg gondolom,nem is küldizik.
Dátum: 2016.01.12. 18:15:17
Ja vágom mi a téma
Az én klánomban is egy srác ugyan erre panaszkodott pár héten

Nem a Beche az egyetlen.Honnan vágná egy kezdő a zabáltató gombot,ha a csatlós kijelölhető zabálónak,majd a csatlóseledelre kattintva,ledobja a sajtoló oldalra.

Nem lenne egyszerűbb kicsit bőven kifejteni pár szóval azt,hogy mi a csatlós eledel? "Az állatok-sajtolás oldalon tudod használni" ez után mit csinál a kezdő,ha a sajtoló oldalra dobja? Keresi szerinted a zabáltatást,ha nincs ott
Ez akkora baromság tényleg,hogy 50.szinttől szopatják a kezdőket.
Dátum: 2016.01.12. 18:08:05
Nem nagyon vágom mi a téma,de én se nagyon értem miért jó 20 szintenként zabáltatni állatot.
1 eszencia az stimmel.Viszont állateledelben és idomítás LÉ költség meg éri az 1db eszenciát? + macera idomítani.
Tapasztalati pontot ugyan annyit kap a csatlós
Szerintem te ősköből képzed az állataid Beche meg gondolom nem sokat költ.Így értem,hogy sokáig tart a kennelezés neki,nekem is

Abba igazad van 200 szint fölött már más mint 100 alatt
Mivel ő alacsony szintű,te meg magas,szerintem nem fogjátok meg érteni egymást
Engem az érdekel,hogy amiket írtam,hogy érte el.
Nem zártam ki semmit csupán "furcsának" tituláltam.
Mivel a Tp költsége a dekrétumnak lényegesen alacsonyabb "fele" ,így nem kivitelezhetetlen.

Ki hagytam olyat,hogy sebez 2000et,meg sok más még erős feladatot,de teljesíthető csatlósokkal,nagy kereskedelemmel,eszenciákkal.Stb...

10 Dekrétum egyébként meg 300 tojás.
Ahhoz minden létező tojást fel kell vásárólni,mivel se AFje,se kihívása nincs.
Nem sajnálom tőle.


Bajnokit támogatnám.
Az igazság az,hogy multizás nélkül nehéz kivitelezni.
Azzal még meg oldható rablás,állat le ütés,kivégzés,Kritikus ütés,kritikus varázslat,stb...

Kábításra talán van másik szerkója,azt nem kétlem.Döntetlent talán más játékossal meg tudta oldani.

Járulj a császár színe elé!
Sajtolj lélekenergiát 20 lényből! "PÓK"
Vadászat során ejts el 15 apró szörnyet! "Szerencse: 89 (+7) azaz majd szint*4"
Lépj 4 szintet!
Pusztíts el egy éjfattyat!
Ejts el 15 kisebb méretű szörnyet! "Szerencse: 89 (+7) azaz majd szint*4"
Tudd meg, hogy ki valójában a fehér lovag!
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 40 tapasztalati pontot! (V5-ön 25 TP a küldetés!)
Lépj 5 szintet!
Ereszkedj le a halott kráterbe
Kutasd fel és derítsd fel Wyhetrqaxx citadelláját!
Végezz legalább két entitással mostantól számítva!

Ezt mind megcsinálta 22.szintig. 1 db Császári tekercs +11 kegy.Ha ezt fel szorzom 1000Tpével az maga ki ad neki 8 szintet és nem csinált semmit.

22.szinttől ismétlődő küldik 3 szint alatt:
Lépj 2 szintet!
Lépj 3 szintet!
Jóbban már bele se megyek.

Azért nem kérdem meg,hogy közölje ügyes volt.Amúgy se izgat.
Hát az a 25.szinten ennyi küldi az mindenkép kérdéses.

Elképzelhető,hogy forgatja?
Csak tippelek,mert 36 végzet medálhoz is kell pár 100 forgatás.

Én is néztem már a játékost még 22.szintűként is 100 volt neki.Azóta 3 szint alatt még 71 küldi végkép fura.
Egy biztos,hogy rengeteget költött az accra.Nem sajnálom tőle,csak furcsa az a rengeteg küldi.

Pl 71ből 10 Isteni dekrétumot használ,már attól 25.szintre lép "amiről tudok az a húsvéti event.Az is 30 hímes tojás",szóval szerintem azt tutira nem használt.
Császári tekercset soha nem használtam és nem is fogok.Arról nem tudok nyilatkozni,de inkább arra tippelnék.
Dátum: 2016.01.02. 15:44:08
Először is.
Ha az SZB neked ennyit jelent "Zombiként kattintgatni a LE-ért, nuku gondolkodás csak beütni amit az éppen adott stratéga kiszámol".
Az SZB a csapatépítésről,őszhangról és taktikáról szól.A gondolkodás szövetségenként változó.Van ahol maguktól van ahol szervezett taktika alapján küzdenek.
Lehet ép a te hozzá állásod miatt tart közép szinten a szövetséged.
36 szövetségből 19. a szövid.

A klasszikus portya adott mindenkinek.A gond,amit mindig el felejt aki ezért reklamál,hogy lényegesen kevesebb a rabolható játékos,mint anno.
Igyekeznek mini eventekkel vissza hozni."Lopj,kritikus ütés vagy varázslat,stb..."
Dátum: 2015.12.29. 09:23:06
Van rá 100 őskövem,hogy Dikó úr volt
Neki minden kép elkélne egy mentor.
Dátum: 2015.12.28. 13:44:47
Ezt kérdem

Pl volt már olyan,hogy landragor fertőzés %ot jegyzett a gép.
Volt,hogy dukátot is.
Ezek ugyan nem kompenzácioból jöttek,de nem feledte a rendszer.

Azt kérdem,hogy a leveledben nem tiszta,hogy 60ra lépve fel írta,amit 50+ nem adott meg a gép?
Dátum: 2015.12.28. 13:30:09
Szkarabeus jól működött az event alatt.Láthatatlanul is meg adta azt a mennyiséget,mint ha szkarabeusz nélkül normál vadásztam volna. Kb 25ből 2db bontatlan.
Nekem a portyával volt gondom.Írd és mond 110ből talán jött 2 bontatlan csomag.Ez az arány hipper gáz volt,sokszor éget ezért az arcom
Dátum: 2015.12.28. 13:24:38
Elképzelhető,hogy a rendszer nem felejti el és 60+ra lépve az átvett ajándékokat mindenki meg kapja,még ha ez 8 hónap múlva lesz?
Dátum: 2015.12.27. 21:08:14
"V6on nincs még építési energia,kontra a szerencse 3* arány sajnos szükséges."
Dátum: 2015.12.27. 09:31:02
Emishi,ha ez a karid V6on akkor egyetlen óriási hibád,hogy nem vagy hajlandó LÉből építeni.
Templommal és SZB medállal akarod meg oldani a szerencséd.Egy építő jelegű szerveren még így se éred el a 3* szerencsét.V6on nincs még építési energia,kontra a szerencse 3* arány sajnos szükséges.

V6on nem játszik az,mint V1en ahol már játszottál,hogy hagyod másokat fel építeni a szövetséget.

36.szinten
Szerencse: 75 (+2)
Összes építés: 370.003

A karaktered feszes,jól átgondolt. Két hibádat látok:nem tudom minek kell 90es mágia "Ha még nem rendelkezel manna konstrukcióval"valamint az építésed ne haragudj,de szánalmasan alacsony.Mindent csinálsz ami szerencsét ad,csak építeni ne kielljen.

Építs és tudni fogod használni az akadémiát.
Dátum: 2015.12.25. 12:25:01
Idézet: Fsanyi82 - 2015.12.25. 11:30:08
szb be nem számít mennyi a csatlósod által adott kritikus szaki , hisz a szb klón másolja

tipp 200 turbó és 100 alap krit szakival 100% ban kritikust ütsz szb klón ellen is , enélkül mindegy hányas szinten vagy 50% esélyed van vagy annyi se .

kihívás viszont tavaly ment karakterlapról indítva idén sehogy. Mondjuk nem egy érvágás szerintem ha két nap alatt két fél napot nem lehet kihívni senkit mivel a feladatok éjféltől éjfélig teljesíthetőek .

Állatok morálja pedig amióta játszok sosem állt meg a csökkenés a ki írtak szerint . A kompenzáció meg már előre fel vehető 25 hó kristály engem simán kárpótol ha a többit nem is nézem ( kinek mit ér a hó kristály most , relikvia kupon vagy smaragd szelence akár 5 db , mindegyik jól jön )


Az egész esemény alatt ez ment a csatlósnál.Nem 1 napról írtam.Portyázva sikerült csak ez a feladat.Mint írtad SZBén csak turbózva adja meg normál ütemben a kritikus ütést.
Azért meg jegyzem,hogy a klón az nem 100%ban egyezik velem,tehát turbó nélkül is tudok rájuk kritikust ütni,csak jóval ritkábban,mint a klaszikus portyában.Azaz a csatlós bónusznak SZBében is van jelentősége.

A jutalom akkor ér valamit,ha átvétel után megkapom.Az,ha átveszed a semmit,az nem jutalom és még kompenzációnak se megy el.Lényegtelen,hogy van amit meg ad.

Ez csak azt tükrözi,hogy soha nem tesztelnek le semmit. Akár csak a dátumok.Pokoli megterhelő lett volna,ha a új topikot nyitnak és mindent át írnak,ami egyébként nem fedezi a valóságot.

Ha azt írják,hogy az állat morál nem csökken,engem kissé megzavar,ha valójában igen.Neked természetes.
Dátum: 2015.12.25. 10:36:53
Én csak abba reménykedek,hogy jövő karácsonykor nem ezt a topikot nyitják meg újra,amibe szinte semmi nem egyezik.

Idéznék Miklóstól:

Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
5. hozzászólás - 2014.12.12. 17:22:10 (Válasz Fsanyi82 #4 hozzászólására.)
A kihívás működik, a szövi háború is menni fog. A lényeg csak az, hogy ne lehessen másik játékosnak ártani.

Lehet valahol írtak a változásról,de én át nem olvasom az egész fórumot ezért.Kb 1 hét lenne.Vagy az is lehet VU bulin szóltak róla,így ők mindent megtettek

Csatlós kritikus ütés bónuszárt könyörögni kell,mikor ez a feladat.Talán jövő héten felírják.Izgi lesz 10 csatlószintenként,ezért reklamálni.
A kompenzáció már meg se lepett,nem baj lesz újabb. 0 TPések megérdemlik.
Állatok morál esése végkép nem
Dátum: 2015.12.20. 14:06:44
Van egy 60.szintű Xeno csatlósom.
Már 20.szinten is csak +1et adott kritikus ütésre,de minél magasabb szintű ez a különbség egyre nő.

Tulajdonság stimmel.Csatlós bónusz: +6

Tehát most 60.szinten ezt látom a szakiknál.
kritikus ütés 18+4

Ez BÚG vagy rosszul van le írva a fétisnél?
Oldal: 12345678910