Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Dátum: 2015.08.24. 12:59:59
Nem szeretnék erről többet magyarázkodni és olyan leveleket olvasni amiben csak engem kritizálnak.
Kérem több ilyen levelet ne írjon senki.Szükségtelen és csak vitát szül.

Bárki aki fent van S1en kérem ajáljon nekem egy jó szövetséget aminek LÉ kútja nem több 200Knál,de a tagok aktívak van SZB esetleg szövi küldi.
Nagyon hálás lennék.
Előre is köszönöm
Dátum: 2015.08.24. 12:46:58
Idézet: Mortal55 - 2015.08.24. 12:24:30
Ilvastam ne aggód, özzegezzem? 1 szinten akarsz szb-zni kis kutas szövetségben és ehhez akarsz módosításokat. Viszont komoly indokot nem hoztál fel mellé, mivel megoldható lenne magadtól is. Erre ne várj megoldást, rajtad kívül senki se panaszkodik, másrészt v6-on könyörögni kellett az szb-beüzemeléséért, 40 körüli voltam mikor beüzemelték, mégse lettem farm karakter. Kaptál nem egy tanácsot, vagy megfogadod, vagy törölsz, más megoldás nincs.


V6on mindenki egyszerre indul,gondolom ez ki esett.Mindenkire vonatkozott a 40.szintől való SZB,tehát senki sincs előrébb.
Nincsenek 3 éves 8.-10.szintű pók accok.

Itt 8.szintig 0 aktív tag van,8.szintől szintenként ott vannak a pókok és ennyi.

A téma az,hogy 0Tpről kell be építeni minimum 600K LÉ kutat,de az se biztos,hogy aktív.Ami biztos az 1,5 millió LÉ kutas.

S5ön ezt el kezdtem,de fel adtam.
Ezért reggeltem 1esre,de voltam 2esen is,de csak be néztem,mert láttam ott még gázzabb.

Tisztázzuk nem sírtam,javaslatot tettem.
Te hisztizel és jössz más szerverek lazább körülményeivel amit egyszer évekkel ezelött nyomtál.
Dátum: 2015.08.24. 12:09:36
Idézet: Mortal55 - 2015.08.24. 12:02:09
Mi a baj ezzel?


Olvas vissza kérlek,még egyszer nem írom le.
Dátum: 2015.08.24. 11:50:05
Idézet: Mortal55 - 2015.08.24. 11:40:14
A szövetségi bajnokságra minden aktív szövetség automatikusan benevez, amelynek van legalább 3 olyan 20+ szintű tagja, akinek az aktivitása nem piros.


"melynek van legalább 3 olyan 20+ szintű tagja" igen,erről beszélek
Dátum: 2015.08.24. 11:21:24
Idézet: Alendaar - 2015.08.24. 11:10:18
Szerintem meg inkább kapcsold ki az eventre! Kettesével zabálja és nem ad annyi LE-t...


Az észrevétel jogos,ahhoz,hogy az event alatt használj,ahhoz minden kép 2 kell
Dátum: 2015.08.24. 11:16:03
S5ön volt olyan tapasztalatom,hogy mikor ezt az eventet nyomtam és használtam az ősdrága köveket 2 ereklyét találtam,mindketönél használt ősdrága követ.
Lehetett véletlen,de az is lehet,hogy az óriás dögök dobnak el ereklyét,tehát meg éri használni.Megjegyzem,volt,hogy használt,de csak több LÉt adott,tehát az se írhatom,hogy minden óriás dög hoz ereklyét.

Síma vadászatra meg nem tölt pilotot se,tehát mindenkép jobban jársz,ha használod.
Dátum: 2015.08.24. 10:11:33
Szia
Random átka.
Ne ad fel,el fogja használni.
Dátum: 2015.08.24. 09:38:08
Ismerem a játékot.Hidd el nincs szükségem tanácsra.
Le írom még egyszer.NEM PANASZKODOM,csak fejlesztésre teszek javaslatot.

2 aktív tagú szövetség már tudjon SZBét használni,ezzel lehetőséget adni egy jobb játékélményre.

Bajnoki medálok úgy működnek,hogy ott nyersz ahol az adott bajnoki szint PÓK karaktere inaktívá vált.
Pók accok ellen alapból reménytelen egy normál ütemben fejlődő karakternek,de ha még kizárólag vadászatra kényszerített karakterrel kell velük megütközni,az bizony csak bosszúságot okoz.
S5ön volt olyan PÓK aki 11.szinten 60.szintű állattal rendelkezett.17.szinten 100as szintű csatlós +60.szintű állat,stb....

Amit fejlesztési javaslatnak tettem,nem kivitelezhettetlen,nem butaság és a körülmények indokolják.
Neve szövetségi bajnokság,tehát minden szövetség kaphasson lehetőséget,ne csak 1 Millko felettiek.1 millkos szövik építési átlagáról nem is beszélve,tehát ha még be is építem a kutat alig kapok bónuszt."Akadémia gond,gyakorló gond,stb..."
Az alatt minden szövetség 1-2 aktív taggal rendelkezik mindössze.

Nem akarok senkit meg győzni az igazamról,mindenki el döntheti,de szerintem indokolt lenne a követelmények leszorítása.Elvileg ezt ide írhatom be.Játék készítőket vagy érdekli vagy nem.
Dátum: 2015.08.24. 08:58:00
Sziasztok
Nem panaszkodok,csak fejlesztésre tettem javaslatot.

Okok mindenki számára nyílván való.
1.szintől egy 1,5 millios LÉ kutat betőlteni kínszenvedés.Ha be lépek az SZB adott lesz,de az ellenfelek erősek,hisz nem kapom meg a szövetség Gyakorló bónuszát.3-4 csata és 0ra vernek.
Tudom,mert próbáltam S5ön.Törőltem.
Mindezt 1tszről kb 15.szintig így kizárt,hogy bárki végig csinálja.Se bajnoki medál,se igazi játék élmény,csak méreg.

Most ezen tapasztalat alapján egy közel 7K kutas ám 55 épületes szövibe léptem,csak ép az ilyen klánokban nincs SZB.Így a karakterem harcképes,csak nincs kivel.
Így is szerencsés vagyok,hisz megy a Landragor.Ha ennek vége,na akkor szívás van.

Azóta láttam 1Millios LÉ kutas szövit is,de közel se biztos,hogy van SZBéjük,ezt megjegyzem.

Annyit írtam csak,hogy az SZB követelmények a körűlményekhez képest túl magasak és nem indokoltak.
Dátum: 2015.08.23. 19:12:38
Hát a gond,hogy nem S6on vagyok,így a legközelebbi szövetség akinél SZB van 1,5 Millió LÉkutas és az ÉP átlagról nem beszélek.
Nem viccből írtam le.
Dátum: 2015.08.23. 15:25:37
Sziasztok
Ma regisztráltam,de már régebben játszottam ezzel a játékkal.
Lenne egy problémám ami nehezen kezelhető alacsony szinten.

Portya mint olyan opció se nem kifizetődő se nem élvezetes,hisz minden játékos inaktív.Ennek oka,hogy alacsony szinten a portya egy barkóba,tehát vagy nyerek vagy nem,mivel kevés a karakterek közti különbség.
Lopható LÉ semmi,de 50%,hogy vesztek a barkóbán.
Karakter számok használatát ismerem,de reménytelen még így is LÉt találni.

SZB lehetősége meg kizárt,hisz nincs olyan szövetség,ami erre alkalmas lenne,illetve ami van akkora kúttal és építési átlaggal rendelkezik,hogy el veszi a kedvem mire sikerül be tölteni a kutat.Az építési átlagról nem beszélve.
CSP használata meg mint tudjuk Farm accot eredményez.Csak építő accoknak van értelme.
Lefordítva alacsony szinten értelmetlen a játék,hiába van szétbonyolítva.SZBét szerintem minden szövetségbe lépő játékosnak hozzá férhetővé kellene tenni,hogy az eventeket tudják pörgetni.

Tehát 2 javaslatom lenne a fejlesztésekkel kapcsolatban.
-Az SZB lehetne 2db aktív tagtól.Ilyet még lehet találni.SZB nélkül a potya pont értelmetlen alacsony szinten.

"Ha pl egy szövetségben egy-két aktív tag van az SZB indulásakor,majd inaktívá válik egy hét után autómatikussan a szövetséget ki kellene zárni,hogy ez másoknak ne jelentsen előnyt!!!"

-Amikor a játékos szövetséget keres fel dob minden fajának megfelelő szövetséget,de hogy melyik aktív na az katingatások tömkelege."Amatőr nem tud a LÉ kutak túl töltöttségének árulkodó jeléről sem"
Ezt pl módosíthatnátok annyira,hogy a szövetségbe katintva egyből az aktív szövetségeket rakná első reményeim szerinti 10 helyre,hogy ezzel segítsük az új regisztrálókat.
Oldal: 12345678910