Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Ez az,hogy ÉN végig gondoltam.Sajna senki más nemképes a jelek szerint.Mindenki boldog itt a fórumon a 120.szintől lévő karaktereivel és képtelen értelmezni a problémát,hisz azon a szinten ez már lényegtelen.Ez a gond 30.szintig okoz óriási gondot.
Az elmúlt 4 évben 4 karaktert kezdtem újra 4 különböző szerveren,hogy teszteljem a játékot.2 éve vertem ki előszőr a balhét,ekkor módosítottak pár dolgot.Pl,hogy az állatok elnyelése ne léphesse túl a szinten sebezhető maximum értéket.

V6al nincs baj.Az nem a PÓKokról szol,őskővel erősebb,megérdemli fentartja a játékot.V4 csak az őskőről szól,ott sincs PÓK,mert a nyugdíjjal semmit nem ér,hisz véges szerver.
V1 és V5 viszont kriminális.Csak fektett 8as őskővel lehet talpon maradni,de gyors szintlépésekkel "sok vadászattal",azzal is kutyagumi lesz a karakterből /2 szövetségben néztem ezt végig összesen 13 játékost tesztelve+az én 2 karim/.Lassú szerokon csak a szocpól hatékony alacsony szinten.

30.szint után jönnek az igazi PÓKok (Miklós eredeti elképzelése),akik portyáznak.Multizva indulnak kb 12.szintig,aztán feladják multi accaikat,hisz portyában már verhetettlenek,így bárkit bármikor legyőznek,nyugot szívvel portyázhatnak sok 1000LÉvel,hisz a siker garantált,kínzókamra mindenkép hoz LÉt,ha aktív a rabolt játékos.
Ezt megtoldják a bajnoki medálok is.
Ez az említett játékosok profilján és rabolt LÉjéből egyértelműen leolvasható.Lenézem ezeket a játékosokat.

Nektek kellene át gondolni.
Ha Tp járna a bajnokságért nem maradna örökre 8-12.szintű!!!
Esélyt kapnának a friss reggelők.

Nem nevez,akkor értelmetlen a játéka,hisz nem portyáznak.Akkor minek kennelezen egy szinten 1-2 évig xyz mennyiségű állatot.
Valóban ne a bajnokság legyen a LÉ forrás +/húsvéti tojás,virsli,karácsonyi süti,kenneles állatok sajtolása,stb..../
Emellett azért a pár TPért megy a meghívó LÉ,ami nem sok,ezt megjegyzem.Nincs bajom vele.

Ha a bajnokságért megkapná a portya Tpét megmozgatná őket,még ha nem is sokat kapna érte.
Értelmezd a 0TP +csatlós fétis,sütik,kuponok,szerverhibák jutalmai,platinából vásárolt templomkristályok,ingyen LÉ ételek,stb..../Kurta sok/
Pl abba bele lehet gondolni,hogy a szövetség arénájába bohockodik 2 játékos nem szerez érte Tpét. Én is birkóztam testvéremmel gyerekkoromba még se lettem birkózó.
Azonban,ha élesben egy bajnokságon a szint legjobbjaival csap össze,abból hogyhogy nem tanul semmit?
A jelenlegi rendszer még tűrhető.
Meg lehet verni olyan PÓKot,aki 30.jára nevez ugyan arra a szintre,hiába van 8-9.szinten 102.szintű állata.
10-15.szinten 2db 90 körüli állata + csatlós,stb....
17.szinten 4 medált szedtem őssze,3 PÓKból vertem ki a szuflát.Más játékosok a szövimben viszont képtelenek nyerni.Ők követik a fórum utasításokat.Vadásznak 1000el,azonban soha nem fognak nyerni bajnokin önerőből,csak ha a PÓK beunta a szinten.Ezt tudja mindenki aki ezt a vadászt tanácsot adja!

Módosíthatták az állatok elnyelését alacsony szinten,amit nagyon kifogásoltam 1-2 éve.A túlzott medál harácsolással olyan minuszokat kap,amivel már fel lehet venni a versenyt "8-9.szinten 102.szintű állata.
10-15.szinten 2db 90 körüli állata + csatlós,stb.... ".Ha újabb medált akar 100%ig biztosan szintet kell lépnie.
Ez a rendszer még tűrhető.Én tudok nyerni,tehát nem lehetetlen.

Azonban,ha ezt a 0TPés rendszer további SZB medálokkal megtoldja Miklós,hogy kedvenc 0 TPés kasztja ismét verhetetlené tegye alacsony szinten már nem!!!

1 év alatt,ha kiszámólja az ember mennyi extrát lehet összeszedni el se kezdi a játékot,ha csak nincs halvére,mint ezeknek a PÓKoknak.

Jelenleg az új reggelők gyorsan feladják,azok akik újat indítanak szintén könnyen be unják,hogy 100 szinten keresztül minden bajnoki szinten van PÓK.
Tanács:VADÁSZ AGYTALANÚL ÉS KERŰLGEZSD ŐKET,majd lepontoztok.Ezek az emberek 100%ban 100.szint felett vannak.Ariel,stb...
Itt a fórumon mindenki adja a jó tanácsot,hogy kerűlgesem őket,vadásszak fel 100.szintre,mert így baromi hatékony karaktert kapok és egyszer majd egy szép napon olyan szintre lépek,ahol nincs PÓK.Pl. beunta a semmitevést.
Arra játszak,hogy hátha beunta a PÓK? Hol van itt a játék? Nekem az a játék,ha olyan karaktert lehet építeni,ami versenyképes,mindezt játszva,nem pedig a nyugdíjra várva.

Lehet inkább ezt a 0 TPés rendszert kellene megszüntetni,hogy ha valaki elrontja a kariját vagy új reggelő,élvezze is a játékot,ne azon idegelje magát,hogy a PÓKoknak képtelenség megfelelni.Ne az legyen,hogy el se kezdem,mert 8 hónapig csak vadászik a karakter és utána is egy rakás kutyagumi,de van esély PÓK mentes szintre.Töltsek ki 30000 kvízt hozzá.

Sokkal egyszerűbb lenne,hogy a 0TPést rendszert beszüntetnék,így mindenki esélyt kapna az új karakter kezdésre,a friss játékosok 8tól-12.szintig legalább esélyt kapjanak medálra,hogy ambiciójuk legyen,ne adják fel az elején.
Aki őskövet vesz,kerűljön elénybe,ez tisztasór,de ne fokozzátok 0TPés szocpollal.
Tudom ez baromság és én vagyok a hülye.
Ismét pontozzatok le vadászok.
Idézet: Ariel - 2015.12.04. 20:59:51
Nem léteznek verhetetlen karakterek. Abban a kategóriában sem, ahol ez az egész téma kirobbant. Az állandó bajnok saját bevallása szerint is kényelmesen játszik. Persze sokkal könnyebb azt mondani, hogy verhetetlen, esélytelen legyőzni és ezért kérünk mi is medálokat, mint felvenni a kesztyűt, okosabban játszani nála és legyőzni... Elnézve a Lady Alvariel eredményeket V5-ön, bőven van ott még kiaknázatlan lehetőség LE szerzésre és az állandó bajnok legyőzésére.


Nagyon nem érted a lényeget.
A játék játszható 0Tp felhasználásával.Ez a játék stílus ettől független sok kennelezéssel és ajándék begyűjtésről szól.
A kényelmet ebbe ne keverjük bele.
Max annyiba kényelmes,hogy portya csak xeno alatt.
Vadászatot meg 1 xenon 200at,egyszer mikor azt a fétist is szeretné.
Az évek alatt ettől független mindent megkapnak. /fétis,templomkristály,őskő,platina,stb.../
Szerinted nincsenek,maradjunk ebben.
Idézet: Quellon - 2015.12.04. 08:06:13
Nincs kedvem és erőm vitába szállni a hsz azon részeivel melyekkel nem értek egyet. Csak annyit jegyeznék meg, az x éve 8-20-40 szintű pókok ellen a legjobb fegyver még mindig az, ha lehagyjuk őket. A játék úgyis csak ezek a szintek felett "kezdődik" igazán. És az az igazság hogy pókok nélkül is nagy lenne a lemorzsolódás az új játékosok között (akik egyébként alig vannak és ez a legnagyobb gondja a játéknak, nem más), mert egy kezdőnek bonyolult, nehezen érhető, felfogható*, könnyen elrontható és drága a VU.

*felfoghatóság: még rengeteg felnőtt is (nemhogy gyerekek) elrontotta anno a kariját 2008-2009-ben, mert nem értette meg, nem ismerte fel a szakértelmek lényegét, jelentősségét, csak amikor már egymás közt terjesztették, hogy "hú, ez a tuti, így csináld"


Ha elrontod,újra kezded.
Normális esetben a siker ne azon múljon,hogy mennyi jutalmat és kennelt használsz.

2015ben vagyunk. Nyilván 2008ban és 2009ben rá jöttek,hogy időhúzással mindent megoldasz,még az őskövet is.
Pókok nagy része 2009 és 2010ben kezdte.60.szintig van pár

A lényeg,hogy ha a meglévő rendszert a szövetségi medálokkal megtoldják korlátlanul,nincs értelme nevezni 60.szintig.A fölött valóban nincs jelentősége.
Vadászat se engem se a karakterem nem teszi boldoggá ezt mindenki tudja aki ezt a választ adja.
Pontoz le nyugodtan,nem érdekel,megszoktam.
Újabb 13.havi nyugdíj a Pókoknak.
A bajnoki szabályok a PÓKok erejének lecsökentésére szolgáltak.Oka a szocpólal azaz kennelel,mini eventekkel és napi rutinnal számukra biztosítottatok.Emellett 90%uk multizva indult,sőt pár marha még ki is írja dicsekedve,hogy 3.szinten 11000et rabolt.A meglévő szabályok jók voltak eddig,hisz néha ellenfélre találtak,ha egy nem 4 éves 8.szintű karakter elérte a bajnoki szintet,de jól kidolgozott és átgondolt karaktere volt.Így néha ha újabb medált akartak "20-30 nem elég 8-30.szintig" kénytelenek voltak 1 szintet lépni,hogy garantáltan 2 új medál össze jöjjön.
Építeniük nem kell,hisz a szövetséget másokkal építtetik fel.
Most már hála a 13.havi Mikulás bónusznak köszönhetően,ismét verhetetlené teszitek őket,így újabb 4 évig maradhat 8.szintű,újabb 20 medált össze szedhetnek 8.szinten.Egészen addig,míg a friss indulók tele nem sírják a fórumot,amit 90%ban nem szoktak,inkább törrőlnek.
A másik,hogy álltalában úgy lehetett még így is legyőzni őket,hogy magasabb volt a szerencsénk,hisz a PÓKok álltalában erre nem költenek,hisz 8.szinten a hordázás hasznosabb.Kennelel neki nem mindegy,hogy 8-12.szinten 1 db 100.szintű állattal harcol vagy 2-3 db 100.szintű állattal.
Most már jár nekik a szerencse is.
Gratulálok Miklós,gondolom akkor jövőre jön még egy PÓK tápoló mini event is új fétissel.12.szinten 4 fétis lehet még nem volt nekik elég a hűség szilánk váltásból.Az nyílván el kerűlte figyelmeteket,hogy a PÓKok állatai alacsony szinten nem díszes nyakörvel van felszerelve,hanem fétissel,nem egy állatuk ezt megjegyzem.
Csak így tovább és már tényleg nem lesz értelme nevezni,tényleg csak PÓKok fognak játszani,csak ép Miklós az ő álltaluk vásárolt őskőből a játék csődbe megy.
Idézet: Offsboy - 2015.11.30. 12:16:48
Idézet: Doomlord116090 - 2015.11.30. 11:56:05
Olyan mint egy rulet kerék.
4 relik van rajta és elég sok apróság. /Templomi relik,Barátság kristály,Kupon,csatlóskristály,Térkapu szimulátor,stb.../
1 forgatás 5 őskő.Max 3at lehet forgatni,ha jól emlékszem.

Úgy vettem észre a barátság kristály lecserélődött mesterkőre.


VU szülinapi akción még barátság kristály volt.Lehet a mostani VU bulin már lecserélték.
Térkapu stimulátort valóban el írtam.Bocsi.

"Idézet: Offsboy - Ma, 11:38:20
A találkozó után szokott lenni költési akció (2-3 héttel utána), oda kerül be a játékbeli beholder szeme."

Ha alapból az eventhez tartozik,akkor nem értem ezt a hozzászólást,hogy mitől extra.
Tavaly ugyanis nem volt karácsonyi mini event előtt VU buli,de ezek alapból voltak.
Vagy innentől úgy időzítik a VU bulikat,hogy utána lévő event a jutalom azoknak akik nem mentek el?
Politikusainktól ez a hozzá állás megszokott.
Inkább írjátok,hogy csak a résztvevők kapnak extrát,így nem beszéltek sületlenséget.
Olyan mint egy rulet kerék.
4 relik van rajta és elég sok apróság. /Templomi relik,Barátság kristály,Kupon,csatlóskristály,Térkapu szimulátor,stb.../
1 forgatás 5 őskő.Max 3at lehet forgatni,ha jól emlékszem.
Karácsonykor alapból van Biholder szem és befizetési akció.

Ez aztán az ősköves karácsony lesz.Dupla befizetéssel és Biholder szemmel
"Az aukció szibte kabaré volt, szívósság öv 800tól retro joker 12400ig minden előfordult. Egyértelműen V1-ről van a legtöbb licitáló, legerősebb mezőny, érdemes volna még plusz 1-2 tételt betenni oda, mert csak úgy repkedtek a 8-10-12 ezres licitek."

Na igen,ezzel van némi gond.
Csak olyan játékosoknak van értelme be lépni az aukciós házba,aki már legalább 2 éve játszik,de inkább 3-4 éve.
Addig csak dísz.Illetve V4en el lehet csípni,csak ép a nyertesek 95% prémes,vagy fizethetsz 500 őskövet a kari átrakásáért,ami egyébként lassú szervereken életképtelen,mert a V4 egy kapkodó szerver.

Többek között,ezért javasoltam olyan eventet,amiben a végső jutalom választható aukciós tárgy.Kiegészítve azzal,hogy PÓK karakterek neki se kezdjenek,mert TP bomba.
Dátum: 2015.11.27. 13:07:42
Igazság az,hogy szerintem nem kéne túl bonyolítani,újabb dolgokkal.
Inkább igényeljen eszenciát.
Annyi kacat van már a játékba,hogy egyre könnyebb elveszni köztük.Ugyan sokat dobott rajta az új tárgylista,de egy kezdő játékosnak már fogalma sincs mit lehet valójában elérni.Szerintem ez a világ legbonyolultabb böngészös játéka jelenleg.

Így is a játék le írás hagy némi kívánni valót maga után,szerintem ne fokozzátok tovább ezt a káoszt vagy ne "lelkes amatőrök" szerkesszék a wikit,hanem ti,mert rengeteg a fars információ és sok minden hiányzik az oldalról.
Dátum: 2015.11.27. 10:36:14
Idézet: Mortal55 - 2015.11.27. 09:37:24
Maga az ötlet jól hangzik, csak tudnám hogy mért van az az érzésem, hogy a megvalósítása után derülne ki, mekkora pofáraesés.


Mert Miklósnak igaza van.Ha egy árban van az IQ és minden szintjének költsége egyforma a többivel,mindenki csak egy értéket fejlesztene,ami brutál TÁP.Ezért nő a tulajdonságok költsége is minden szint növelésnél alapból is.
Dátum: 2015.11.27. 10:25:20
Hát az elképzelés jó,de ezt azért gondold át Miklós.Ez alapján mitől egyedi,ha mindenki ugyan azt készít

"Elkerülendő, hogy mindenki csak IQ tárgyat csináljon, egy stat költsége exponenciálisan nőne, tehát egy tárgynak vagy +10-et adsz mindenből, vagy +20 IQ-t."

Nem lenne értelme +20IQnak.Ha ez alapján készülne,semmi egyedi nem lenne benne,mert a 20 IQ azért közel se 70 Tulajdonság pont.
Mire gondolok:10 védő és 10 IQ és 5 taumat már egy értékben van 20 IQval.

Inkább valami * szám kellene.
Pl 10 felett 2,5*,15 felett 3* a költség.
Pl: 10 Erő,10 Támadó,10 Védő,15IQ,2 Taumat.

Lehetne pontértéket adni tulajdonságoknak.
Pl:
Erő,Támadás,Védő,Taumat 2 pont 1db
IQ 2,5 pont 1 db
Egészség,mágia 1 pont.
+valami * szám kellene szintén.pl 10 szintenként +20%
Pl:10 erő (20),10 támadó (20),15 védő (38),2 egészség (2)
Vagy 20 IQ (55),5 Tamumat (10),5 mágia
A lényeg,hogy tényleg egyedi legyen,ne pedig +10 mindenre mindenkinek.
Dátum: 2015.11.23. 12:33:33
Idézet: Kondor76 - 2015.11.23. 11:16:42
Szerintem ez tipikusan az a 'fejlesztés', amit néhány karakter nem azért tol, hogy jobb legyen a karaktere, hanem hogy az ellenfeleinek legyen rosszabb. Ne már. Van akit visszatart ez a támadástól?
Egyébként az eredeti kérdés egyáltalán nem ez volt, arra sajnos nem tudok válaszolni.


A karaktered egyértelműen PÓK.

Bízony,hogy vissza tartó erő lehet.Nem egy olyan szerveren játszottam,ahol a szét szteroidozott PÓKok kerültek,mint a tűzet.Győztek,de utána nem győzték gyógyítgatni állataikat,ami nehézkes,ha egy feszt a kennelbe csücsűlnek,mert vagy a moráljuk zuhan a sok... szintű állataiknak vagy gyógyítanak.A kettő egyszerre nem megy.Tehát vagy 10 perc- félóránként gyógyítgatni lép fel vagy a kennel nem működik,ha ép 8 óránként tud csak fellépni.
Nyílván való,hogy ez a képesség is csak olyan játékosoknál hatékony,akik meg is bírnak ütni vagy el varázsolni PÓK karaktert.
Dátum: 2015.11.22. 11:40:46
Sziasztok
Bíborhold írt egy témáról,ami régóta érdekel.
SZB dögök elvileg le klónozzák a saját karim,majd randonban elosztott tulajdonság pontokkal rendelkeznek.Látszólag csak varázslattal és fegyverrel el látva.Az állatot is valami tematika alapján klónozza le,de ritkán egyforma.

Pl:
Tulajdonságösszeg: 406 (450)

Ez esetben a klón 406 vagy 450 tulajdonság ponttal rendelkezik?
A pajzs,vért,csizma,nyaklánc és gyűrű bónuszom meg kapja e vagy nem?

Tehát a klón tényleg velem egy erejű e és azon múlik a csata kimenetele,hogy hogy osztottam e el a tulajdonság pontokat vagy esetleg a karakterem lényegesen erősebb e mint a klón?

Rég óta próbálok erre rá jönni,de néha találkozok nálam lényegesen erősebb klónokkal,akik erősen támadott területeken gyakran vissza térnek.Ritka az ilyen és nem tartom túl erősnek az SZB klónokat,csak a kíváncsiságom hajt
VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ ne ez egyre kényelmetlenebb olvasni.
Aki Budapesten lakik és rá ér elsétálni az évi xyz mennyiségű találkozóra az egy rakat extrát szed össze.Ami szintén kezd boszanatani,hogy olyan ereklyéket is össze szednek az egyéb tápokon kívül,amit máshol meg se lehet szerezni.
Nem nehéz kitalálni,hogy a találkozókon szinte mindig ugyan azok az emberek jelennek meg,így előnyt élveznek azokkal szemben,akik nem tudnak eljutni.

Azt megszoktam,hogy azok akik több 10000 Hufot költenek,azok előnyt élveznek.A játékot el kell tartani,ezzel nincs gondom.Pénz vív helyettük is.Erre van az új mitrokondium rendszer is.
Azt már nehezebben dolgozom fel,hogy az a hatékony játék stílus,hogy ne csináljak semmit,csak a jutalom felvétel és kennelezést.Még ez is elmegy.Lassan megszokom a pókokat minden bajnoki szinten.
De azt,hogy egy szűk kör még a találkozókkal is agyba főbe legyen tápolva,mert ott laknak a közelben,már bosszantó.
Dátum: 2015.11.17. 08:50:22
Sziasztok
Van tervben Mikulás esemény?
Közel 1 hónap event nélkül nagyon uncsi lesz
Dátum: 2015.11.16. 10:06:57
Miklós embert sokkal egyszerűbb bejutatni úgy nyugati országokba,hogy nem számítanak rá.Pár évvel ezelöt alig volt kamera és határ őrizet.Azt az 1-2 határőrt meg simán le tudták fizetni.Így bombát vagy bármit bejutattni az EUba.
Most 100val grasszálnak a határörők minden ország határán.Ennyit nem lehet lefizetni.Kamerák és falak mindenhol.
Ujjlenyomat,DNS stb.. be regisztráció felvétele után tudnak csak bejutni.Bármi náluk van,azt átnézik.

Volt Angliában egy Szír lakótársam.Elmesélte,hogy jutott be az EUba,úgy,hogy az útlevél képe "Tutira lopott útlevélel" egy fekete afrikai férfi képével.Nem migránsként.A migráns státusz már Londonban igényelte.

A másik,ha én terrorista lennék nem éttermbe mennék,hanem pl oxford streeten egy gépuskával és egy repesz bombával 1000vel lehetne civileket ölni.

A gond nem a tánc hiánya,hanem egy betegség,amibe Viktorunk is szenved.
A világ vezetőinek 100% ebben szenved.
Megalománia.
Ezeknek az embereknek semmi se szent,nem válogatnak az eszközökben,az élet számukra nem érték,csak a hatalom és a vagyon.

Azt is jól írod,hiába írtanák ki lenne másik.Addig biztos még pénzük van,hogy zsoldosokat vegyenek.Muzulmán közember ilyet nem csinál,hisz félne,hogy a túlvilágon ez vissza ütne.Az elkövetők megtévesztett emberek,elrabólt családtagjaikat féltik vagy magas pénzben bíznak.
Dátum: 2015.11.15. 09:58:44
Addig nem lesz rend a világban,míg az emberek bár mit megesznek amit a TV és a nyugati sajtó meg etet velünk.
Pl ISIS.

" A csoportot hivatalosan terroristaszervezetnek minősítette az ENSZ Biztonsági Tanácsa, az Egyesült Államok, az Egyesült Királyság, Ausztrália, Kanada, Indonézia és Szaúd-Arábia. "

Érdekes,hogy azok itélik el,akiknek zöme pénzeli.ENSZ talán kakuktojás.
A demokrata törvények nem engedélyezik országok ok nélküli lerohanását.Erre lett kitalálva pl az ISIS.Ez megosztja az arab népeket.A nyugat azt az országot rohanja le amelyiket csak gondolja és mindezt a fél világ segítségével.Ezt pár bomba civil áldozataival elérve.
Keresztények és Izraeliták ölnek Muszlim főldön és mindezt áláh köpenyébe burkolva.Nagyon ötletes.
A gyomrom forog azon emberektől,akik ezt kitalálták.
Ugyanakor pl Dubaj már nem tudja kínjába hova pazarólja el a vagyonát.Aki már járt ott az tudja mire értem.

Remélem egyszer ez a rend megbomlik és ezen emberek,akik milliók haláláért,rabszolga sorba döntéséért és népek,országok szétrombolásáért.nyomorba döntéséért valaha meg fognak lakolni,legalább akkora kínok között,mint amit ők okoztak.
Dátum: 2015.11.14. 12:06:46
A migránsoknak nem sok köze van ehhez.
Amerika nem bír az Oroszokkal Szíriában,kell nekik a Francia Légió.
Minden háborújuk közepén robbant EUban bomba,majd mentek az EUs hadseregek is,váll vetve küzdeni Amerikával.
A történelem a XX. illetve XXI. században 5 évente ismétli ön magát.
Kérdés,hogy az emberek mikor látnak át ezen az illuzíon és akaszják fel a CIA vezérkarát.
Hogy tudtál 5 küldit meg oldani?

-Figyelj meg egy természetesen létrejött térkaput!
-Járulj a császár színe elé!
-Pusztíts el egy éjfattyat!
-Tudd meg, hogy ki valójában a fehér lovag!
-Ereszkedj le a halott kráterbe


Igazából őskő nélkül nem lehetséges.Annyi szintlépés,állat befogás,stb... kell hozzá,hogy ezt a 100 küldire egy vagyont elcsesztél.
Oldal: 12345678910