Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - barbarabee

Dátum: 2016.08.15. 00:53:58
Biztos, mert te tökös gyerek vagy.
Dátum: 2016.07.18. 11:37:09
Pontosan így történt minden, ahogy leírtad. Örülök, hogy te is összefoglaltad, megnyugtató, hogy ti is ugyanúgy látjátok, ahogy mi.
Dátum: 2016.07.17. 12:39:34
Baraty: akkor most hétfő 12-kor vagy kedd 12-kor zárul az SZB V6-on (pp elköltésének szempontjából kérdezem)?
Dátum: 2016.07.17. 01:41:34
1. Annyit kértünk, hogy ne minket hibáztassatok a játékban történt hiba miatt. Nekünk ugyanúgy bezavart, mint nektek, ugyanúgy sötétben tapogatóztunk, mint bárki más.
2. Az eredményt nem mi határozzuk meg. Péntek 12 órás eredmény szerint 4 ponttal vezettünk. Az, hogy az szb tábla mező elosztása és százalékjai nem frissültek hozzá, és egy hiba folytán a tegnapi állapotot mutatta, nem befolyásolja azt a tényt, hogy péntek 12 órás állás szerint 4 pont előnyünk volt.
3. Mivel mi azután, tehát péntek 12-től szombat 12-ig nem ütöttünk, részben azért, mert nem akartuk összekutyulni a számokat, részben azért, mert "vakon" hová és minek üssünk, ezért az, hogy a 4 pontból 6 pont előny lett, megint csak nem rajtunk múlott, nem tudunk mit kezdeni vele, mi csak játszunk, amíg van kedvünk. Bár Don Firenze néha elveszi mindenki kedvét...
Dátum: 2016.07.16. 22:11:37
Akkor te nem érted. A csütörtöki a jó nap, aminek az eredménye lefrissült, csak a tábla az előző napon ragadt. A pénteki nap a gáz, ezért is nem ütöttünk azon a napon. Ha a pénteken ütötteket visszaveszik, és semmissé teszik, akkor jön ki a 31-27-26-25.
Még egyszer mondom, mi nem ütöttünk azután, hogy beragadt a tábla. Hogy más miért ütött hivatalos álláspont nélkül, azt nem tudom. Ha kiveszik a hiba alatt történt ütéseiteket, nekünk az is jó.
Dátum: 2016.07.16. 21:41:32
A csütörtök utáni korrekt állás kiírás szerint 31-27-26-25 volt. Mi (Ász) DIREKT nem ütöttünk a pénteki, hibás napon, hogy ne kutyuljuk össze a számokat.
Hogy az Akadémia miért ütöt a hibás napon 354-et a láthatatlan táblába, azt nem tudom, őket kérdezd.
De ne minket okolj, mi korrektül kiálltunk a két testvér szövi ellen, korrektül nem ütöttünk a hibás napon (értelme sem lett volna, hisz nem látod, hová ütsz).
Dátum: 2016.07.01. 13:37:02
ma, 11:25István
Szia.

A problémát jeleztem a programozónak, aki jelenleg külföldi szabadságát tölti. Sajnos mivel más ezt nem tudja helyrehozni, igy a türelmedet kérjük. Remélhetőleg estig javitásra kerül a hiba.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
ma, 11:31István
Szia.

Próbáltuk mi is. Úgy néz ki, hogy amikor rákattintasz egy mezőre, akkor csak teker, teker. Ezt az időt ki kell várni, ami lehet akár 1 perc is. Viszont utána lehet csatázni, és újabb mezők kijelölésénél már nem kell újabb perceket várni. Tehát csak 1x az elején kell kivárni az időt. Nem tudjuk mitől lehet, a programozó jevitani fogja, de addig is, igy simán lehet csinálni az SZB-t.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2016.06.30. 16:43:35
Operán sem, és win10 phone-on sem lehet ütni.
Dátum: 2016.06.13. 16:35:37
Mindkettőtöknek igaza van.

Egyrész tényleg ki volt írva. Meg van eseménytervezet is...
Másrészt ez a játék a kommunikáció minősége és hiánya miatt fog kihalni egyszer.
Jó kommunikációval a sz@rt is el lehet adni, a VU meg egy jó játék, ultra rossz kommunikációval, utána meg csodálkoznak, ha nem úgy fogy a termékük, ahogy kéne.
Dátum: 2016.06.10. 10:23:18
Visszajött, köszi
Dátum: 2016.06.10. 08:46:49
Nekem is windows phone van (microsoft edge böngésző), amíg megy a töltőcsík, addig olyan, mint volt (nekem megfelelt), utána szétesik, használható, de csúnya, mint a fene.
Dátum: 2016.06.07. 16:44:07
Szeretném kérni, hogy a világok közötti interakciónál (bajnokizás, stb.) ne legyen kihagyva a V5-6 sem. Én pl. szívesen összemérném magam bármilyen szinten V1-2-3-mal.
Dátum: 2016.06.06. 16:34:54
Akkor keress vkit (akár megbeszélés útján), aki segít benne. Számold ki, mennyi LE-t kapnál SZB-ben maxos EH-val 20 tp-s szinten, és annyi LE-t rabolj tőle legalább. (V6 sajátosságga, ha sok a rabolt LE, hozzádob még tp-t.
Dátum: 2016.06.06. 15:08:05
V5-6-on csak 15 tp ez a küldi. Talán 24-25. szint körül meg lehet csinálni.
Dátum: 2016.06.06. 15:04:23
V1-2-3 oda-vissza járható, V5-6-ról csak lefelé lehet menni.
Dátum: 2016.06.02. 17:48:10
A 11. szint legerősebb karakterének a klónját kaptad meg. Csekkold le: V.I.K.I. a kari neve, akinek a klónjával küzdöttél. Nyilván pár évig dekkolt a 11. szinten, és tápolta magát, mielőtt abbahagyta a játékot, ezért a 70-es kereskedelem és a sok bajnoki medál, meg az erős állatok.
Azt én sem értem, hogy aki eljön egy ilyen eseményre, az miért nem várja meg azt a részt, ahol a játék készítői is ott vannak (mi a V6 képviseletében ott voltunk), de van aki a Fórumot sem olvassa, majd úgyis valaki megírja neki a fontosabb dolgokat. Ami igaz is, de akkor is, ha már elmegyek oda, és rászánom a fél napomat, van még egy órám pluszban...

Én először voltam ott, és szimpi volt, tetszett, hogy tudok arcokat párosítani a játékosokhoz, akár a saját klánomról, akár a játék régi arcairól beszélünk.
Szerintem az első, amit tisztázni kéne, hogy tervezik-e (belátható időn belül) a világok közötti interakciót. Nem kell összevonni őket (talán nem is lehet), de lehet közös szabályrendszerben portyázni, bajnokikat, toplistákat csinálni összvilági kategóriákban.
E nélkül a fejlesztés nélkül nincs sok kihívás a játékban. (szerintem az nem elég kihívás, ha valamilyen toplistán egyel előrébb végzel, a kihívás, ha jó fejlesztéssel megvered bajnokin az ellenfeled, ha szép portyákat csinálsz, ha nyersz háborúban, stb.)
Aki nem fizet a játékért, az teljesen esélytelen a fizetősökkel szemben, aki meg rendesen támogatja a játékot, annak meg azért nincs kihívás, mert hiába van világonként átlag 300 aktív játékos, ha csak 40-50 fizetős van. Egész egyszerűen nincs kivel összemérni a játéktudást, hisz ritka az a kategória, ahol egynél több fizetős játékos van, így nem vagy rákényszerítve hogy jó játékos legyél, bőven elég, ha fizetsz, ergo semmi kihívás.
Mivel a fizetési morál nem fog változni, lévén akkor is 4-5000/hó-ba fáj a game, ha előrelátóan, optimalizáltan, hónapokra előre megtervezve intézed a pénzügyeket (csak akcióban fizetsz, majdnem mindent akcióban költesz, semmi szir-szart nem veszel, csak a "kötelezőket"), ha ezekre nem figyelsz, akkor meg jóval több is lehet. De már ezt sem tudja/akarja a többség kifizetni, a kihívást (akár fizetős, akár nem fizetős szinten) csak több emberrel lehet megoldani, aminek egyetlen módja a világok közötti mozgás.
A "hasznos, de nem kötelező" nekem eléggé paradoxnak hangzik.


Ez csak elméletileg paradoxon. A gyakorlatban tisztán megkülönböztethetőek a kötelező és a hasznos cuccok.
Dátum: 2016.05.24. 16:03:16
Azonnal kapod az újat, függetlenül attól, hogy megcsináltad-e vagy sem az előzőt.