Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Midgard

Oldal: 1
Dátum: 2016.09.20. 09:36:53
Sajnálom Büyük törlését. Párszor én is leveleztem vele. Sőt hogy idézek tőle "Te közte vagy annak a néhány ember akinek hajlandó vagyok válaszolni." Ebből rá ismerhettek. Szóval engem is rendesen elkent naponta, de a játékhoz való tudását és elszántságát el kell, hogy mindenki ismerje. Aki nem, az próbálja utána csinálni. _Az biztos, hogy a V3 egyik hanem a legjobb karakterét hozta össze. Azt hogy hogyan, olvasva a fenti kommenteket most már mindegy, "halotakról jót vagy semmit". Elismerést az egyik hősünknek- Jó ellenfél volt, nélküle még egy árnyalatnyit szürkült ez a világ. Amit nem gondoltam volna pont róla, hogy akkor szakad el nála a cérna amikor megjelenik végre számára egy nagy kihívás Offsboy személyében. (Persze erről a hibás világok közötti átmászkálásról is meg van a véleményem lásd megfelelő topic.) A búcsú levelében rengeteg az igazság, de sajnos falra hányja csak vele a borsót.

R.I.P. Büyük
Dátum: 2016.06.18. 10:32:28
Már az első pillanatól teljesen egyértelmű hiba volt engedélyezni az átjárást más világokról a 3-asra. Nem lehetséges jó konverziót kitalálni így inkább nem is lett. Csak told be a pénzt és mehetsz is! Igen is más világokon sokkal nagyobb animálokat lehet fejleszteni ugyan azon a szinten. Igazat kell, hogy adjatok Büyükéknek hosszú éven keresztül fektették bele a sok időt és energiát (és igen sok pénzt is), hogy jó karakterük legyen. És akár milyen jól csinálták nem lehet összehasonlítani egy V1-es vagy v2-es karakterrel. Azok átjöttek és minden eddigi eredményünket elsöprik amiért küzdöttünk. Ez teljesen igazságtalan. Az én karakteremet simán elveri Büyük, de nem érdekel mert tudom, hogy sokkal többet tett (tudott tenni) ezért. Elismerem a beletett munkáját. Nem így más világ karakterét aki teljesen más irány mellett fejlődött. Ki mondom magyarul az kibaszás ha egy ilyen dob hátra a ranglistán, viszi el a bajnokimat és az erőforrásaimat amikért éveken át dolgoztam. Ez teljesen igazságtalan!!! Miklós! Vagy veszitek a fáradságot és komoly konverziót vezetek be az átjárásra vagy lezárjátok a világot. És itt tovább megyek. Ha igazságosak akartok lenni velünk eredeti V3-asokkal akkora már átjött karaktereket is konvertáljátok. Persze tudom ők meg nem azért fizettek és nem erről volt szó és vissza menőleg meg velük igazságtalan. Tehát ez egy feloldhatatlan anomália. Vagy is vissza térünk a mondandóm elejére. Már az elején teljesen hibás döntés volt a V3-ra átengedések főleg ebben a formában. Nem irigyelek Miklós ezt már utólag nem fogod igazságosan megoldani. "Előbb gondolkodjunk aztán..."
Dátum: 2013.01.16. 14:49:00
Szerintetek, ha valakinek nem kell 5 perc sem ahhoz, hogy kvíz medált szerezzen az olimpián?
...
Miért nem zárják ki az ilyen egyértelmű csalókat? A kérdéseket még csak elolvasni is lehetetlen ennyi idő alatt.
Dátum: 2011.12.29. 21:25:29
Biztos államvizsga, szakdoga és álláskeresés.
Lassan véget érnek a diák évek...
Dátum: 2011.04.11. 23:26:14
Hát nem is érdemes D.I. felett ezért pálcát törni. Aki kérte normálisan, mert véletlenül került a kalapba, azt vissza engedte viszonylag gyorsan.
Kb. annyit tehet róla mint Kovács 2 törzsőrmester akit kizavartak fraffipaxolni.
Ha sapka van rajta azért, ha nincs rajta azért.

Itt a baj a következetlenség. 2 év után továbbra is azt mondom szólni kellett volna. Urak van egy ilyen szabály, eddig elnéztük, de jövő héttől unga bunga! Ennyi.
Nincs ezzel semmi baj. A szabály, az szabály csak akkor vonatkozzon mindenkire és mindig.
Dátum: 2011.04.10. 23:06:45
Dozer!

Hogy miért zároltak egy csomó embert pl. a Vérkőben? Többek között engem is?

Azért mert a Beho ennek is bénán állt neki. Először ütöttek aztán meg nem kérdeztek.

A Vérkő pl. alapvetően egy munkahelyi közösségből jött létre és alapítottuk 5-en. Csoda ha van amikor közös IP címen lépünk be? És néhány embert nem a csihi-puhi része érdekli a játéknak, hanem mondjuk épít, hogy segítsen a barátainak. (Ők akik más játékban virágot locsolnak, meg kecskét cserélnek. ) Ezt a nagy kaszálást, utána meg visszakodást elkerülhették volna azzal, hogy írnak a "gyanús" emberkéknek egy levelet. Hogy kedves xy! Ezekkel az emberekkel többször közös címről léptél be, így fen áll a multizás gyanúja. És akkor vagy kapnak kielégítő választ vagy nem.
Sajnos a Beho folyamatosan üzleti bénázásokat követ el és így szép lassan elvágják maguk alatt a fát.
Ezzel az újabb kiváló akciójukkal is sikeresen elfogják veszteni a VU-s bevételeik egy jelentős részét. Mert ugye a játék élmény egyre inkább konvergál a 0-hoz. Sokan abba hagyták már ezért, néhányan megszokásból még nyomják (és néhányan persze komolyan). Na most akik eddig rágódtak rajta, hogy abba hagyják, azok helyett most sikeresen eldöntötték a kérdést. Több ember (prémes) jelezte, hogy a frászt fogja magát vissza rimánkodni (lásd. Crux) abba hagyja. Befizetése nem lesz többet. Vagy vissza jön de már több pénzt nem fog befizetni. Szépen levezet és amikor már gatya a karaktere akkor abba hagyja. Befizetése nem lesz többet. A még lelkesek körül meg szépen elfogynak a barátok, meg a cél pontok és már nem lesznek lelkesek. Ők is abba hagyják. És vége. Persze az ilyen játékok többségének egy idő után ez a sorsa. De az a nem mindegy, hogy mennyi idő alatt. A Beho nem , hogy késleltetné (nekik lenne a legfontosabb ők élnek belőle), hanem egyenesen generálják az összeomlást.
Megveregetheti megint a vállukat. Csak miből fizetik egy idő után a villanyszámlát?
Gondolom már unjátok. De rengeteg gagyi kérdés van és annál sokkal értelmesebb kérdések vannak elutasítva. Vagy is rosszul vannak kiválasztva az értékelők, nagyon sablonos egy gondolkodású emberekből áll a csapat. Be kellene vezetni, hogy ha valaki nem ért egyet egy "értékeléssel" akkor kapja + egy másik értékelő is. Annak idején én nem kaptam figyelmeztetést, de egy éve nem értékelhetek... Javaslom legalább évente mindenki kapja vissza az értékelési jogát és méretesen meg újra. Hiszen most már tudjuk, hogy milyen sablon szerint működik a rendszer. És nem az kb. 10 ember döntene nem kevés LE-ről.
Dátum: 2009.05.11. 15:10:46
Van is igazatok + nem is.
Szóval ez nem Ukrajnára van kihegyezve. Persze jó ha többet fizetnek, de az csak egy kis morzsa a tortából amit megcélzott az Orosz birodalom. Történetesen az EU keleti régiójának gazdasági gyarmatosítása. Így egy idő után elérik azt amit fegyverrel nem tudtak. És ketté is szakítanák így az EU-t. Újra orosz piac lennénk nem pedig a nyugati államoké. Az ukrán vita csak ürügy volt. Szásáék tesztelték a Kelet Európai gázszállító rendszereket és a Miénken kívül össze is omlott mind. Ezen meg is lepődött a cár! A kutya mindenét már megint a magyarok! Mit lehet tenni? Ha valami jól működik és nem nekünk? Azonnal vegyük meg! Nos pár hét múlva kivásárolta fel suttyomban, brutális áron a MOL 20%-át? Na ugye! Na most nem baj ha sokba kerül, mert kettős nyereség. Magyarország úgyis olyan stratégiai helyen fekszik, hogy nehéz lenne megkerülni a Keleti és déli Európai hálózatot összekötő vezeték rendszerrel. Mert ugye kivette meg Líbia 100% és szinte az egész Algír és Tunisz nyersanyag mezőket? Persze hogy Szásenyka! Szóval kész az Európát markában tartó fogó már csak össze kell kötni. Most persze próbálhatunk ellenállni, hogy felvásárolják az országot csak ez egyedül nem megy kell hozzá segítség. De önzetlenül senki nem fog segíteni. Tehát most az a kérdés, hogy merre kormányozzák az országot akik a kormány rúdnál állnak. Milyen nyelven fognak tanulni 10 év múlva gyerekeink? Oroszul, Angolul vagy Héberül? (Az utóbbi 2 majdnem ugyan az.) Az biztos, hogy gazdaságilag teljesen ki leszünk szolgáltatva csak az a kérdés, hogy balra vagy jobbra.
Dátum: 2009.01.27. 11:20:04
Van lehetőség a szövetség nevének megváltoztatására?
Oldal: 1