Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2018.07.23. 08:32:43
Néhány javaslat a következő kihívás tornyára:

- a szörnyek erősödésének optimalizálása(ne az legyen, hogy "x" szintig könnyen eljutunk, majd a rákövetkező néhány szinten belül se varázslat, se közelharc során nem találunk be, ugyanez a kritikus szakértelmekre)
- ellenfél másodlagos támadás és varázslat szakértelmének jelentős mértékű csökkentése
- támadhatóság időkorlát eltörlése, helyette lehessen vásárolni(őskőért vagy kihívás tókenért) bónuszokat hasonlóan a Szörnyidézéshez/kihíváshoz(+ tulajdonságok a karakternek százalékosan, esetleg további + fegyver sebzés növelés szintén százalékosan), varázslatsebzést direkt nem írtam, mert azt ad a most megszerezhető fétis
- segítséget tudjunk célzottan kérni("Segítséget kérek") a "Segítséget nyújtok" funkció helyett(hasonlóan, mint most is, aki úgy gondolja bedobja magát a közösbe és a listában szereplők közül beírjuk az illető karakter nevét, akitől szeretnénk a segítséget kérni
- lehessen normálisan támadni a két elemű szörnyeket is(jelenleg védekezni lehet páncél és pajzs párossal, de amikor mi támadunk akár varázslattal, akár fegyverrel a szörny két elemű védelme ellen a mi egy elemű támadásunk nagyon gyenge) Erre megoldás lehetne különböző visszaváltható, fegyverbe és varázslatba helyezhető fókuszkristályok vásárlása a kufárnál. A fókuszkristályok pedig külön-külön elemekkel(tűz, jég, levegő, föld, fény és sötét) rendelkeznének.
Dátum: 2018.07.21. 11:40:57
Köszönöm, most már teljesen világos minden! Miklós nyugodtan írhatott volna egy részletes összefoglalót, akkor még tovább jutottam volna, mint fogok, ráadásul rengeteg energiát megspóroltak volna nekem, ahogy sokan másoknak is.

Fsanyi82: melyik világon játszol és milyen néven, hogy ilyen sokáig eljutottál?
Dátum: 2018.07.21. 09:54:50
Az is lehetséges, de megpróbálom majd személyesen én is, hogy írok egy olyan karakternek, aki nekem még nem segített, hogy küldjön segítséget.
Dátum: 2018.07.21. 09:44:16
Értem, köszönöm! A lényeg, hogy ezek szerint lehetséges így segíteni, ha úgy lesz próbálgatjuk még.
Dátum: 2018.07.21. 09:29:33
Az igénybevétel az hogy történik? Valami plusz gomb megjelenik? Mert miután adtam segítséget, az illető nem lát semmilyen lehetőséget a segítségnyújtás oldalon az elfogadásra.
Dátum: 2018.07.21. 09:01:13
Igen, az úgy is van. Én olyannak nyújtottam segítséget, helyesebben próbáltam nyújtani, akinek még nem adtam, mégsem történt semmi.
Dátum: 2018.07.21. 07:30:42
A dupla elemű szörnyekra sajnos nem lehet normálisan ráöltözni, max páncélt és pajzsot lehet jól megválasztani, mert varázsláskor és ütéskor mi csak egy elemmel rendelkezünk. Ha nagyon nem megy, kérj segítséget a nagyoktól.
Dátum: 2018.07.21. 07:15:07
A manuális segítnyújtás nem működik! Hiába írja be az illető a segíteni kívánt karakter nevét, mert a szerencsétlen nem kapja meg.
Dátum: 2018.07.21. 07:12:46
Csataleírásnál milyen elemet jelez a szörnynél? Csak azért kérdezem, mert sokszor nem az az elem szerepel, mint amint mutat a szörny fegyverénél/varázslatánál. Mindig a csataközbeni elemek a mérvadóak!
Dátum: 2018.07.20. 12:33:57
Próbált már valaki manuálisan segítséget kérni? Tehát, hogy a segítő külön beírta a segítséget kérő karakter nevét. Működik a dolog?
Dátum: 2018.07.19. 13:54:14
Napi 3-szor lehet segítséget kérni.
Dátum: 2018.07.19. 13:34:53
Mondanám, hogy lehet még esélyed a 110. szintig eljutni, de mivel tudom, hogy v6-n játszol és alapból az élmezőnyben vagy, így sajnos nincs ott annyi erős karakter, hogy a maradék 14 győzelmet összehozd. Sajnos az esemény végéig ugyanaz a karakter csak 1-szer segíthet.
Dátum: 2018.07.19. 11:56:33
És a segítségkérést is javította Baraty.
Dátum: 2018.07.19. 08:20:34
Lehetne, de sajnos nem működik. Többen a nagy karakterek közül bedobták magukat a közösbe, sőt volt aki manuálisan is próbált segítséget nyújtani, de semmi, nem működik úgy sem(ma próbáltam)! Szűrni szintén nem lehet, mert nem ad ki senkit segítőnek, pedig többen is már bent vannak. Írtam ÜSZ-re is.
Dátum: 2018.07.18. 21:23:48
Ahogy többen jeleztük, a hirtelen szörny erősödése(tulajdonságok, kritek) még mindig probléma. Ettől eltekintve nekem tetszik az elemekkel való mahinálás, köszönet a fejlesztés ezen részéért!
Dátum: 2018.07.18. 20:16:44
Jajj de miért lőtted le a poént?

Spoilerezem a hsz-m, aki meg nem akar feleslegesen idegeskedni elolvassa.
Dátum: 2018.07.18. 19:51:10
Megoldás az elemekkel kapcsolatban! Ha magad szeretnéd felfedezni a megoldást, ne olvass tovább!!!
***********************SPOILER*********************
Írok egy példát: az adott szörnyünk rendelkezzen csak 1 elemmel, pl. fény. Ekkor a legjobb öltözet: fegyvernek és páncélnak a fény ellenkezője, vagyis a sötétség, hogy duplát sebezzünk mindkettővel.

Páncél és pajzs eleme pedig legyen azonos az ellenfél elemével, hogy felezzük a sebzését(varázslat és fegyver), ami a példánkban a fény elem. Úgy veszem észre, hogy amikor csak egy elemmel rendelkezik a szörny és arra duplán rávédünk, akkor csak a negyedét sebződjük. Ha a szörny 2 elemmel is rendelkezik, akkor úgy kell öltözni, hogy mindkét elem szerepeljen, ekkor gondolom a fele sebzést szenvedjük majd el. Tesztelem még kicsit tovább.
Dátum: 2018.07.18. 18:13:19
Szerintem az elemeknek sincs túl sok értelme, mivel ha pl. egy jégszörny ellen tűz öltözetbe öltözök és támadom és persze el is találom, akkor duplát sebzek, de amikor a szörny támad, ő is duplát sebez nekem. Bizonyos szintig rettentően könnyű volt eljutni, majd hirtelen a következő szintű szörnyet már el sem találom. Lemegy a varázslat kör, ahol a magas IQ-ja miatt levédi az enyémet és az övé bejön, ráadásul még kritikusat is sebez. Utána folytatódik a harci körökkel, ahol mivel van szívósság övem 7 kör áll a rendelkezésemre, de rendre ennek is az a vége, hogy hirtelen kapott olyan védelmi értéket, aminek következtében 90%-ban el sem találom, de ha igen, akkor is maximum csak egyszer, míg a szörny a 6 körből minimum 5-ször megüt és persze krit ütéssel, turbó ide vagy oda! Nekem eddig hatalmas csalódás ez a torony, az okokat most is és előtte is leírtam. Azért játszom és próbálom ki az új fejlesztéseket, hogy közben jól érezzem magam, de helyette csalódás és idegeskedés az eredmény és nem utolsó sorban őskő pazarlás a sok próbálkozás miatt. 99. szintűként, 12244-es TÖ-vel és magas krit értékekkel reméltem, hogy legalább a fétisig eljutok.
Dátum: 2018.07.18. 16:21:12
Miklós: Kicsit olvass vissza légy szíves! Leírtunk mindent feketén-fehéren. Többet nem tudunk tenni, mert hirtelen nevetségesen erőssé váltak az addig könnyen legyőzhető szörnyek.
Dátum: 2018.07.18. 16:13:25
És összesen napi hány segítséget kérhetünk?

Folyamatosan figyeljük az elemeket, amennyire csak tudunk ráöltözünk a szörnyre, de semmi esély! Eleve nem találunk be(nem nem tudjuk megütni a szörnyet) se varázslattal, se ütéssel, így pedig elemek terén sincs miről beszélnünk. 2000 fölötti krit ütés sem számít semmit, mert a szörny abban is túlszárnyal, ugyanez igaz varázslatra is! 80. szintig teljesen mindegy volt, hogy mibe öltöztünk, elég volt varázsolni és néhányszor ütni, bejöttek a krit ütések és varázslatok is.