Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2018.08.15. 17:48:53
Én csak idéztem, hogy szerintem az a hsz alapján gondolták a többiek, hogy nem lesz új csatlós hely, amit valahol meg is értek.
Aki hajlandó ezért egy új csatlóst indítani és felfejleszteni, annak hosszú távon előnye lehet ebből.
---> Ez a rész azért lássuk be kissé félreérthető, nem véletlenül áldozták be többen is az egyik magas harcoló csatlósukat. Pont LanMaffiát kérdeztem a szörnyidézős fétis működéséről csatlós viadal szempontjából és mint kiderült: ha ki is lövik az elején, attól még csökkenti az ellenfél többi harcoló csatlósai varázslat sebzését. Ebből kifolyólag kb. mindegy is, hogy mekkora harci szinten van. Csatlóskristályból jól feltuningolva úgy is annál hatékonyabb, minél magasabb a csatlós szintje, a harci szintje már nem is olyan érdekes. Végső soron talán azok még jobban is jártak, akik nem váltottak, mivel az érkező 6. harcoló csatlóst megengedő relikviának köszönhetően mindenki kijelölheti a szörnyidézős csatlóst és a nem kicserélt csatlós fejlődhetett tovább, aminek leginkább csatlós viadal szempontjából van jelentősége. Csatlós bónuszban vagy csatlós harcierőben senkit nem ért hátrány, mivel akik lerakták az egyik magasabb csatlósukat, hamarosan visszakapják.

Hogy újabb őskő költséget fog ez nekem jelenteni, az sajnos az én problémám, mivel teljesen másképp játszom, mint a szintben top karakterek, pl. nem is vadászok, sőt a Kárhozat Vermét sem nyomom, ezért nincs ahonnan kheszon jöjjön, tehát amit leírtam, hogy mi mennyibe kerül, azok valós számok, emiatt csak nagyon ritkán cserélek öltözetet. Azért annak örülök, hogy még így sem költök el vagyonokat és erre a továbbiakban is figyelni fogok.
Dátum: 2018.08.15. 15:21:01
Elég ritkán szoktunk ilyet leszögezni, főként relative új fejlesztéseknél, hogy soha nincs további fejlődés, lehet, hogy csak valamit félreértettél. Be tudod idézni a topikot, ahol erről írtam?


Az új fétis elsődleges képessége az, hogy +szörnytámadás pontokat ad, és persze növeli a TÖ-t, mint minden más fétis. Azonban van itt egy extra bónusz is, ami teljesen opcionális. Aki hajlandó ezért egy új csatlóst indítani és felfejleszteni, annak hosszú távon előnye lehet ebből. Ez egy döntési szituáció, ki kell számolni, érdemes-e ezzel foglalkozni. Egyébként tervezünk a csatlós kristályhoz hasonlóan olyan erőforrást, amivel az alacsonyabb szintű harcoló csatlósok TP-jét lehet tuningolni, hogy ne 1. szintről kelljen "esik-kel" felfejleszteni őket.

Szörnyidézés topic, 13. oldal, 244. hsz
Dátum: 2018.08.13. 22:12:05
Hidd el tudom miről beszélsz... Jelenlegi 4 csatlósomat ha eddig nem szereltem volna fel, most 5000 őskő körül lenne az áruk. De mivel bizonyos időközönként megtettem, ezért még többről beszélünk, mert minden új csere során 4 csatlóssal számolva további 160 őskövet buktam. Persze volt néhány kedvezményes kheszon-vásárlási lehetőség is, így ténylegesen valamivel kevesebb a végösszeg, de a lényeget szerintem mindenki érti. Nemrég kerékből jött a Zafír csatlós csatakő, ami további költségeket fog jelenteni, ha tartani akarom az iramot. Ezek után örüljek egy hatodiknak is?
Dátum: 2018.08.13. 21:45:17
A +1 harcoló csatlóst még a találkozón ígértük be ide jutalomként, együtt beszéltük meg, hogy itt lesz


Az az "együtt" pontosan hány ember is volt? Gyanítom ha szavazást írnánk ki arról, hogy szeretnénk-e egy hatodik harcoló csatlóst, a nagy többség nemmel szavazna.
Dátum: 2018.08.13. 21:35:57
Sőt, a 10-szeres szorzó nem elég. Különben miért használnánk el 10 pálcát egyszerre, ha összességében ugyanazt a hatást lehetne elérni?


Pl. rengeteg időt megspórolunk vele, sokkal kényelmesebb egyben egy 7x7-es templomot letudni, mint 10-szer 6x6-at. Ha önmagában "csak" simán 10-szeres jutalom járna már bőven elégedett lennék.

Egyetlen dolog, ami nekem sem tetszik, az a 6. harcoló csatlós bevonása. Helyette jöhetett volna új fétis is, bőven sokba kerül a meglévő 5 csatlóst is öltöztetni, az egyéb muszáj dolgokat már meg sem említem.
Dátum: 2018.08.12. 07:43:43
Szia!

Végzet verme toplista jutalmak:
A toplista a szerzett pontok alapján, félóránként frissül.
1-3. gyémánt medál, 120 horda trófea, 500 mytokronit csomag, 500 energiakoncentrátum
4-7. gyémánt medál, 100 horda trófea, 400 mytokronit csomag, 400 energiakoncentrátum
8-12. gyémánt medál, 80 horda trófea, 300 mytokronit csomag, 300 energiakoncentrátum
13-25. gyémánt medál, 60 horda trófea, 200 mytokronit csomag, 200 energiakoncentrátum
26-70. platina medál, 50 horda trófea, 150 mytokronit csomag, 150 energiakoncentrátum
71-120. arany medál, 25 horda trófea, 100 mytokronit csomag, 100 energiakoncentrátum
121-200. (de min. 50 pont) ezüst medál, 20 horda trófea, 50 mytokronit csomag, 50 energiakoncentrátum
201+ (min. 20 pont) bronz medál, 10 horda trófea

Továbbá az esemény során is lehet néhányat szerezni(kincsesláda, csaták után jutalomként?). Hogy pontosan mennyit, azt sajnos nem tudom.
Dátum: 2018.08.02. 18:03:47
Ektoplazma detektor árai hogyan alakulnak? Köszönöm előre az infót!
Dátum: 2018.07.28. 11:13:10
Plusz CSP-t úgy is kaphatsz, ha átmész más világra(v1, v2, v3) és megveszed a kisebb inspirátort.
Dátum: 2018.07.25. 19:00:33
Igen, főleg ilyen alacsony szinten! Jól jönne egy olyan medál, mert jól mutatna a karakterlapon.
Dátum: 2018.07.25. 18:31:27
Elég lett volna előre tudatni, hogy mit is fog majd tudni a medál, így a top karakterek eldönthették volna meddig akarnak jutni, esetlegesen mennyi plusz őskövet hajlandóak azért elkölteni.

Így ebben a formában, hogy nem tud semmit, nyugodtan oszthatnátok többet is, akár az első 20-nak is.

Utólagosan úgy sem lehet olyan megfelelő bónuszt kitalálni, ami pl. kárpótolná Fsanyi82-t és ki tudja még kiket.
Dátum: 2018.07.25. 13:56:45
Mellesleg amilyen tápos karaktered van, talán még őskő nélkül is sikerült a top3-ba bekerülnöd és mint írtad, te is szereted gyűjteni a különböző medálokat, meg is érdemelted, ahogy mindenki más is! Gratulálok!
Dátum: 2018.07.25. 13:50:12
Mint utólag kiderült nagy biznisz volt!
Dátum: 2018.07.25. 13:42:24
Egy olyan hasonlóan tápos medált, mint ez a mostani kihívás medál, illene minden minimális szintet teljesítő karakternek is kiosztani. Ennek így amúgy sincs értelme, hogy kb. mindig ugyanaz a 3 karakter kapja majd. Én személy szerint szeretem gyűjteni a medálokat, még ha van olyan is, ami semmit nem tud. Így viszont a jelenlegi jutalmazási rendszer alapján soha nem lesz ilyenem.
Dátum: 2018.07.24. 18:27:29
A toplista helyezettjei az alábbi jutalmakat vehetik át az esemény végén:

1. 150 kihívás tóken, 1 kihívás medál
2. 120 kihívás tóken, 1 kihívás medál
3. 100 kihívás tóken, 1 kihívás medál
4-10. 50 kihívás tóken
11-100. 20 kihívás tóken
101- 10 kihívás tóken

(toplista jutalmat csak az a karakter kaphat, aki legalább 10 szörnyet legyőzött)

Ha nem költötted el a kihívás tókenjeidet, akkor még neked is meglehet a fétis.

Kihívás medál miért csak az első 3-nak jár? Nem lehetne szélesebb körben kibővíteni, hogy többen is kapjunk?
Dátum: 2018.07.23. 18:52:57
Köszönöm neked is! Sajnálom, hogy segítők hiánya miatt nem lesz meg neked.
Dátum: 2018.07.23. 17:26:03
Köszi! Neked is meglesz az a maradék 4, biztos vagyok benne! V1 tele van erős karakterekkel, kérj célzottan segítséget, biztos vannak sokan, akik még nem segítettek.
Dátum: 2018.07.23. 16:55:37
V2-n habár nincs olyan sok magas szintű, erős karakter, de egytől-egyik mindenkinek köszönöm, aki bedobta magát a közösbe és segített! Végül nekem is lesz fétisem, jelenleg a 118. szinten állok(99-es szintű a karakterem).
Dátum: 2018.07.23. 16:50:36
Nekem tetszik ez az ötlet, támogatom!
Dátum: 2018.07.23. 11:34:24
Tudom, hogy a szöveg számít, de biztos van olyan, aki nem olvassa a külső fórumot és összezavarja a különböző jelölés.
Dátum: 2018.07.23. 11:23:44
Továbbá jó lenne megoldani, hogy a csata szövegében kijelzett szimbólumok megfeleljenek a szörny felszerelésénél(fegyver, varázslat) jelzettekkel. Sok esetben teljesen más szimbólumot mutat a szörny felszerelése, mint a szövegben.

Pl.: csata szövegében varázslat és ütés esetén is tűz sebzése van, míg jobb oldalt a szörny képe alatt a fegyvere jég sebzésű.