Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2015.08.07. 21:07:32
Ládát én sem tartom jó ötletnek kivenni. Attól függetlenül jöhetnek az új relikviák.
Dátum: 2015.06.30. 08:35:52
Bajnoki viadalra eddig egy héttel korábban lehetett nevezni. Az elmúlt néhány alakalom óta ez nem így van! Örülnék, ha minden a régi szerint zajlana.
Dátum: 2015.06.14. 13:10:08
Iceman rátapintott a lényegre. A kategóriák közötti erőviszonyok felmérése lenne a cél, a külön erre megrendezett viadal keretein belül, jutalmazva a győzteseket egy szimbólikus jelzésű medállal.
Dátum: 2015.06.14. 11:32:01
Abszolút én is így gondolom! Az aréna nem adná azt a helyzetet, hogy kellőképpen lemérd az erődet. Bónusz nélküli medál tökéletesen megfelelne.
Dátum: 2015.06.14. 11:27:48
Világok közötti vialdal szerintem nagyon jó lenne. Személy szerint én örülnék neki. Kíváncsi vagyok, hogy egyéb világok játékosai ellen hogy szerepelnék a kategóriámban. Lennének meglepetések azt hiszem. Sokaknak új célt is jelenthetne. Mindenképp támogatom! Nagyon remélem most, hogy azonos szerveren vannak a világok meg is valósul.
Dátum: 2015.05.22. 09:18:38
A több LE csak akkor igaz, ha EH-s vagy.
Dátum: 2015.05.21. 13:15:04
Úgy tudom az új jutalomrelikviák pont azért kerültek be, mert vannak olyanok, akik már nem tudják mire költeni a kuponjaikat. Emiatt nem értem, miért kellene részt venni a kufár eseményben? Miért nem lehet csak simán költeni a kuponokat?
Dátum: 2015.05.21. 12:49:38
Nem igazán győztél meg a válaszoddal... Kb. félévente lehetne így szerezni az új relikviákból maximum arany fokozatot. Mi értelme, ha kuponból nem is fejlesztheted tovább? Sokaknak már mindenből vagy majdnem mindenből kryx fokozata van. Velük mi lesz? (Nem rólam van szó, nekem még van mit fejleszteni).
Dátum: 2015.05.20. 23:30:22
Mi indokolja, hogy az új jutalomrelikviákat nem lehet kuponból megvenni?
Dátum: 2015.05.16. 10:14:10
A szomorú az egészben, hogy tegnap délelőtt még rá is kérdeztem ÜSZ-on, hogy mi lesz a viadallal, ugyanis a költözés után mindenki "tiszta lappal" nevezhetett. Megoldást ígértek, ezek szerint nem sikerült.
Dátum: 2015.05.04. 11:44:58
Tisztelt Miklós!

A kristály mytoaffinitással kapcsolatban kérnék bővebb leírást.

Állandó hatással működő tárgyról van szó? Azaz minden egyes nap a hűségbónusz átvételekor ad egy mytokronit csomagot?

Mint tudjuk a csomagban mytokronitot lehet találni.

Számszerűsítve ez mit jelenet? Több csomag estén hogy működik?

Előre is köszönöm a tájékoztatást!
Dátum: 2015.05.04. 10:25:23
Éjféltől éjfélig.
Dátum: 2015.05.04. 10:22:49
Éjfélig bárki elintézheti a manakonstrukciót. Fél órán nem múlik semmi.
Bobolysza-nak igaza van! Szürke az alapja mindennek. Kár volt, EH-hoz, illetve VF-hez kötni az új AF képességeket. Érdemes lenne ezeket a korlátozásokat eltörölni...
Dátum: 2015.04.28. 22:25:16
Egyetértek az előttem szólókkal! Ideje lenne tájékoztatást adni a fétisszilánkokkal kapcsolatban. Pontosan mennyi fétisszilánk szükséges az új csodafétishez? Van különbség az egyes események fétisszilánkjai között vagy csak egy bizonyos mennyiség kell belőlük?
Dátum: 2015.04.17. 19:54:00
Én is ettől tartottam. Nem rég szereztem meg a gyűrűt és utána tettem javaslatot a külön kezelésre Baraty felé, aki meg is oldotta! Még egyszer NAGY köszönet neki!
Dátum: 2015.04.16. 22:28:40
Van ilyen eset... Pl. ha az adott kategóriádban sokszor nyersz medálonként -10szeres levonást kapsz minden tulajdonságodra és harci szakértelmeidre. Nagyon sok medál esetén ez hatalmas hátrányt jelent, akár egy átlagos karakter is simán elverhet. Ugyanakkor alap esetben a medálok levonásra kerülnek(ha van), ha pedig már egyszer is nyersz a kategóriádban, akkor medálonként -3szoros levonás jár. Tehát a bajnokokat igenis keményen büntetik, megérdemlik ha mindezen büntetések ellenére is nyernek. Nem kevés pénzt és időt jelent ilyen karaktereket fejleszteni, sőt a fejlesztés taktikai része sem elhanyagolandó...
Vörös:
Mágia: Ha aktív a csatlós, az intelligenciádat növeli, de csak akkor, amikor rád varázsolnak.
Az ellenfél varázslata sikerének esélye nem csökkenhet így 30% alá.
Ha a csatlós passzív, a mágia képessége a varázslatelnyelésedet növeli.

Narancs:
Védelem: Ha aktív a csatlós, az ellenfél állatának találati esélyét csökkenti, de maximum annyival, amennyi annak lépett szintje.
Ha passzív a csatlós, a védelem az elnyelésedet növeli.

Intelligenciádat növeli... Még is mennyivel? Szintenként 1-el?

Ellenfél állatának találalti esélyét csökkenti... Szintenként mennyivel? Százalékosan?
vedd csak alapul a szürkét ami minden más tudás alap feltétele
minden szint annyiba kerül , mint ahanydik szintet fejleszted

tehát 1+2+3... max a saját kari szinted


Ha ilyen módon drágulnak a szintek és a jelenlegi karakterszintem(87) nézem, akkor minden egyes képesség maximális elsajátításához 3288db mytokronitra lenne szükségem minden színből(mytokronitból)? Illetve 7db asztrális kő szükséges, hogy minden egyes képességet a csatlósom megtanulja? Egyetlen csatlósnak kifejleszthetem akár az összes képességet is?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2015.04.07. 13:49:00
Jelenlegi kategóriámban több, mint 3-3szor nyertem már, így kénytelen vagyok egy kategóriával feljebb nevezni, mert egyéb esetben medálok száma*10-s negatív módosítót kapnék a tulajdonságaimra. Szerencsém(592), ami a szintemhez képest 6,8-s szorzót ad.