Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2015.12.04. 10:43:14
Zafír szövetség hadat üzent nekünk. Lehet akármilyen erős karakterem, 91. szintűként esélyem nincs az ilyen 160-170. szintű játékosok ellen. Engem nem zavar ha egyéb esetben támadnak, viszont háborúba ne számítson már bele! Hol itt az esélyegyenlőség? Nevetséges ez így jelen esetben, értelmetlen az egész! Egyáltalan nem korrekt!
Dátum: 2015.12.04. 08:54:06
Közben választ kaptam rá, nincs hatása a szkarabeusznak.
Dátum: 2015.12.04. 08:43:18
Javasolnám, hogy a szövetségi háborúba ne számítson bele a szubplazmás csata. Teljesen inkorrekt, illetve értelmét veszíti a háború maga is! Pl. kis szintű játékosokból álló szövetségnek hadat üzen egy jóval magasabb szintű karakterből álló szövetség... Ennek mi értelme?
Dátum: 2015.12.04. 08:31:25
Szubplazmával ha olyan játékost támadok, akit amúgy a szintkorlát miatt nem támadhatnék és van szkarabeusza veszítek LE-t győzelem esetén?
"Bajnoki viadal: A 2. helyezett 4, a 3. helyezett 3, a 4. 2, az 5-6. 1 bajnoki szilánkot kap. 10 bajnoki szilánk beváltható 1 bajnoki medálra."


Lassan teljesen elveszíti a varázsát a játék... Miklós ezt nem gondolhatod komolyan! A medál járjon az adott kategória legerősebbjének és pont.

Világok közötti viadalra mikor lehet számítani? A mostani előtti találkózon a többség mellette szavazott... Azóta eltelt 1 év és még csak említés szintjén sem merült fel a téma!
Köszönöm a válaszokat!
Aukciós fétis egyéb módon megszerezhető lesz?
A találkozón aki úgy gondolja javasolhatná, hogy az aukciós fétist ha egyéb módon nem is, de legalább sima AH-ból beszerezhető legyen. Esetleg még néhány egyéb is, mint pl. az inspirátor...
Eléggé ötletszegénynek tartom! Nem sokat foglalkoztak új relikviák kitalálásával.
Dátum: 2015.11.20. 12:21:07
Beleszámít, én már próbáltam.
Dátum: 2015.11.19. 09:35:07
Köszi, elfogadta.
Dátum: 2015.11.19. 09:22:14
Használd a csonterősítést 2x vagy növeld meg az entitásvadászatot 2x!

Vegyesen is elfogadja a templom? Tehát 1x csonterősítés és 1x entitásvadászat. Szöveg alapján úgy értelmezem, hogy csak az egyiket 2x, de ki tudja...
Dátum: 2015.11.16. 09:12:04
Egy szinttel csökken a karaktered szintje és a TP-d nullára kerül. Érdemes kicsivel szintlépés előtt elvinni. Ilyenkor ugyanis gyakorlatilag 2 szintnyi TP-t spórolsz meg!
Dátum: 2015.11.14. 10:54:48
Köszi!
Dátum: 2015.11.14. 10:46:14
CSP-ből indított xenó csata során lehet állatot elfogni?
Nekem sem lenne egyetlen szavam sem, ha bekerülne normál AH-ba. Talán a leginkább elfogadhatóbb megoldás ez lenne a találkozón résztvevők és azok számára is, akik nem tudnak eljutni a helyszínre. Aki eltud menni nyilván olcsóbban hozzájut a fétishez. Akik pedig nem, azoknak is adott a lehetőség, igaz drágábban. Tehát mindkét fél számára szerintem elfogadható megoldás lenne.
Egyetértek az előttem szólókkal! Az új fétis remélem egyéb módon is megszerezhető lesz. Esetleg az új kódos tételek közé bekerülhetne, hogy mindenki hozzáférhessen. Eltudnám még azt is képzelni, hogy a játékbeli AH-ban is megjelenjen.
Dátum: 2015.11.07. 09:41:46
Bronz/Ezüst/Arany/Platina motivációs jogar: Állataid fél évig gyorsabban fejlődnek, 5, 10, 15, 20%-kal.

A fenti vonatkozik kihívásra és kennelre is?
Dátum: 2015.10.28. 07:24:29
180 pechpont érték vicc. Max. 50 pechpontot érne meg kb. Sima ritka nyereménynek inkább reálisabb lenne.
Vehetnéd a fáradságot arra is, hogy elolvastad a korai előzményeket is! Próbálunk tiszta vizet önteni a pohárba, semmi szükség az értelmetlen támadó hozzászólásaidra! Amúgy NecroManci/Kaszás Barbi is elismert játékos csak nem reklámozza magát! Lehet ez probléma?