Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2016.05.16. 06:55:20
Tegnap egy kupunból kértem a hatalom bronz kürtjét. Ha ma ezüst fokozattá fejlesztem telejesül újra a feladat, vagy egy teljesen új másik relikviára kell kupont költeni?
Dátum: 2016.05.01. 12:13:37
Sziasztok!

Valaki legyen szíves írja le nekem az SZB-s csata LE-a képletét EH esetén... Annyit tudok, hogy a karakterszintem és az EH szakértelmemtől függ. VF-es vagyok, de szeretném tudni az EH-s képletet.

Nekem úgy tűnik nem azonos a kufár csatás képlettel.
Nekem is dettó, a 2. sor nem látszik rendesen. Egyébként nagyon tetszik, köszönjük!
Dátum: 2016.04.26. 08:30:23
Köszi!
Dátum: 2016.04.24. 09:30:36
Univerzum piramisánál elölről számolja a dekrétumokra költött ősköveket?
Dátum: 2016.04.21. 08:37:01
Összesen 6 "relikvia" volt megszerezhető, fázisonként 2.

1. féléves aukciós bérlet + 2 relikviakupon
2. féléves bölcsesség kötet + 10 smaragd szelence
3. 30 relikviaforgács + 1 fétisszilánk
Dátum: 2016.04.21. 08:32:29
"A Zarknod eseményhez hasonlóan az első néhány nap során a láthatatlanság során aktivált manapilonért kapott Tapasztalati pont (mely alapvetően 2 csp-nek megfelelő volt) a kapott lélekenergiával egyetemben feleződött, ezt azonban -mivel a tervezésnek nem felelt meg- a játékvezetés megváltoztatta. Így a továbbiakban láthatatlanul is ugyanannyi tapasztalati pont és lélekenergia járt mint nem láthatatlanul. Ezt a visszafogott fejlődés szakértelem felére csökkenthette."

Tehát VF képességgel, láthatatlanul továbbra is fele LE-t(vadászatnak megfelelően) és fele TP-t kapok? Egyelőre nem tudok láthatatlanságra váltani, viszont nagy segítség lenne, ha valaki pontos információt tudna erről adni. Előre is köszönöm!
Dátum: 2016.04.20. 19:13:26
Nekem is a 2.-ra jött, 1.-re pedig a 30 forgács.
Dátum: 2016.04.20. 12:28:31
Fétisszilánkot talált már valaki?
Dátum: 2016.04.01. 11:36:49
Mi lenne ha egyszer az életben beismernétek, hogy hibáztatok? A sok mellédumálás helyett inkább a probléma megoldására törekedjetek! Az ilyen szövegeket, pedig hogy "sajnálom" stb. mellőzném! Ha igazán sajnálnád segítenél és visszamenőleg kárpótolnád az érintetteket. Egy szót sem szólnék, ha korrekt módon lennék tájékoztatva. Oké, hogy egyszer-kétszer hibázik az ember, na de ennyiszer?

„sajnos nem adhatok információt arról, mikor és milyen akció lesz, figyeld a fórumot és a híreket.” Ez így rendben is lett volna, de nem ezt a választ kaptuk, hanem, hogy NEM lesz!

Ui.: AH-s, árverés megtekintése oldalon az alábbi szöveget ideje lenne módosítani 5 napról 3 napra.

Egy tárgyra a licit 5 napig tart, de ha a licit vége előtt 10 percen belül licitál valaki, akkor a licit meghosszabbodik 10 perccel.
Dátum: 2016.04.01. 11:08:45
Amit nekem írt Dikó, abban nem volt említve április. Egy az egyben az eredeti levelezést másoltam be.
Dátum: 2016.03.31. 17:53:41
Egy kicsit megvédem Dikót. Nem azért mert fedhetetlen. Hanem mert nekem inkább az jut eszembe, hogy bent se volt erről egységes válasz. Vannak X-en. Ebből hárman kommunikálnak kifelé, és én a múltkor is úgy éreztem, hogy azért siklott félre a kommunikációnk, mert egyikőjük úgy gondolta, hogy de aztán a nagyfőnök (Miklós) meg másképp gondolta.
Szóval simán lehet, hogy nem tervezték, aztán ma reggel úgy döntött a főnök, hogy de lesz.


Amennyiben így lenne Dikótól elnézést kérek, viszont Miklóstól egy bocsánatkérést, illetve a megfelelő jutalmam utólagos beírását várnám.
Dátum: 2016.03.31. 17:23:56
"Nem lesz, februárban volt."

Dikó válasza sem a húsvéti befizetési akcióra irányult ennyi erővel. A lényeg, hogy a napnál is világosabb, hogy Dikó megint mellélőtt!
Dátum: 2016.03.31. 17:08:20
Amilyen hülyének próbálják nézni az embert, már rendesen ezt várom válasznak! Kétségkívül Dikó nagyon rosszul végzi a munkáját... Nem először informál félre és nem csak engem, sokakat. Ami a legszomorúbb, hogy ez megy évek óta.

Miklós: miért nem keresel Dikó helyett egy olyan embert, aki ért is a játékhoz és szívesen segít?
Dátum: 2016.03.31. 16:45:29
2016. Mar. 18. 07:34
Shadowrun1990
Tisztelt Vezetőség!

Húsvéti befizetési akció várható? Ha igen, pontosan mikortól, ugyanis tervezek befizetni 350 őskő árát és nem szeretnék lemaradni róla.

Üdv.: Zsolt
2016. Mar. 18. 08:38
István
Szia.

Nem lesz, februárban volt.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Na most erre mit mondjak? A minimum, hogy utólagosan beírják a 350 kőért járó jutalmat! Ami persze nem nagy szám, viszont amit Dikó István művel az kritikán aluli!
Dátum: 2016.02.18. 07:52:59
Én sem poénból nyomtam végig, hogy első legyek! Sok CSP-t elköltöttem, hogy top1 jutalmat kapjak! Rendben van, hogy minden másik játékost, aki maximális vagy ahhoz közeli pontszámot ér el normálisabban kellene díjazni, viszont akkor legyen azonfelül extra jutalom azoknak, akik a CSP-et nem sajnálták és beleölték az eseménybe, mint az tettem én és az egyéb szerverek győztesei.
Dátum: 2016.02.15. 12:09:53
Egész egyszerűen elég lenne egy világok közötti viadal indítása. Sokak számára érthető, hogy nem szeretnének közös világot, világ összevonást, mivel az illetők rosszul járnának, sértené az egyéni érdekeiket. Viszont azt is érdemes szem előtt tartani, hogy a másik fél pedig vágyik a megmérettetésre, újabb kihívásra, amit szerintem egy világok között indított bajnoki viadal megadhatna, legalábbis személy szerint én így vagyok ezzel. Ezzel szerintem nem sérülnének egyéni érdekek sem! Mint régebben említettem a világok közötti bajnokságnak nem az lenne a célja, hogy újabb bónuszt adó medálok kerüljenek kiosztásra, hanem lemérné a teljes aktív játékosállomány, adott kategóriákban induló karakterek erősségét. Természetesen a győzeteseknek járhatna valamilyen medál, de csak szimbólikus jelzéssel bírna, semmilyen egyéb bónuszt nem adna.
Dátum: 2016.01.28. 10:21:31
50.000 LE-t esetleg visszakapjuk?

A másik pedig nem lehetne valamit kezdeni a vadászat idejével? Nem kaphatnánk meg a vadászatért járó LE-t azonnal? Csak hogy ne kelljen ezért órák hosszát a gép előtt tölteni...
Dátum: 2016.01.16. 14:47:49
Köszi! Épp néztem kíváncsiságból, hogy v6 top 1 karakterének majdnem dupla TP áll rendelkezésére szintlépeshez, mint pl. az én v2-es nem top lassított karakteremnek. Még szerencse, hogy v6-n nincs VF.
Dátum: 2016.01.16. 14:44:38
Világok közötti viadal erre a célra szerintem megfelelőbb lenne. Ott azért mégis csak jobban rákészül az ember, bajnoki cucc, megfelelő szakértelem turbózása stb...