Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

új tárgyötletek aukcióhoz és szerencsekerékhez:
- szövetségi küldetés jutalmát növelő
- familiáris transzformáció: egy meglévő tetszőleges állatodat egy még nem birtokolt familiárisra cseréled (szint stb megmarad, név, kép, speciális képesség változik)
- minieventben tárgy találás esélyét növelő
- kék mytokronit mennyiséget növelő
- karemium csapda ill. más, elavult élő aukciós tárgyak
- végzet temploma jutalmat növelő
- hűség záloga továbbfejlesztés
- váltás 0 és 100% fertőzöttség (kérdés: mi lesz a +5 szakértelmekkel?)
- 15-nél több állat befogását engedő relikvia.


Familiáris transzformációt nem lehetne inkább a kufárhoz berakni, mint megvásárolható tételt? Szerintem sokakat érint a dolog, így jóval könnyebb lenne hozzájutni.
Dátum: 2016.12.08. 13:53:40
Kheszon törmeléknek személy szerint nagyon örülnék(mert mint írtam az előzőről sajnos lemaradtam) és azt hiszem minden más játékos is, akik szintén foglalkoznak az arénával.
Dátum: 2016.12.08. 13:08:14
Igaz engem nem érint, de választható jutalomként tényleg rakhatnátok be asztrális követ. Kis karaktereknek, alacsony szinten nagyon jól jön, jóval nehezebben jutnak hozzá.
Dátum: 2016.12.08. 13:01:12
Ha már karácsonynál tartunk, befizetési és költési akció lesz? Ha igen, különleges napi ajánlatok során számíthatunk kheoszon törmelékre? Nem rég kezdtem el a csatlós arénát és mivel a legutóbb nem vettem meg, most nekem is nagyon jól jönne. Előre is köszönöm válaszod!
Ráadásul csak 3 csatlóssal számoltál. Nem rég megjelent a gyémánt csatlós csatakő, ami már engedélyezi a 4. harcoló csatlóst is. És ha még így sem tudsz elég őskövet költeni, akkor hamarosan érkezik a zafír csatlós csatakő is...
Egyéb estben teljesen felejtős a dolog... Sőt egyenesen nevetséges, irreális!
+1
Dátum: 2016.12.01. 07:40:26
Köszönöm!
Dátum: 2016.12.01. 07:02:00
Templom miatt érdekelne...
Dátum: 2016.12.01. 07:01:30
Sebkötözés:

Mágikus regeneráció szakértelmed lehetséges maximuma megnő, szint x 1-el

Max. szint: 30

Költség: 2

Max. szinten(AF), alap max-os mágikus regeneráció+gyógyító pálca(relikvia) során milyen időközönként lehet gyógyulni?
"zafír csatlós csatakő (+1 csatlós harcba)"

Jó ötlet tovább erőltetni ezt a vonalat? Nem rég került be a Gyémánt csatlós csatakő, ami uezt tudja. Így jelenleg is 4 csatlós harcolhat arénában. Magasabb csatlós szinten, megfelelő tárgyakkal felszerelve így is rengeteg +TÖ-t jelentenek és persze irdatlan mennyiségű őskövet... Néhány hónap alatt már 3 harcoló csatlóssal is 40-50+ csatlósbónuszt lehetett elérni és még barna mytokronit sem kellett hozzá. A jelenlegi csatlós vonal és a rá épített csatlós aréna nagyon az őskőköltés irányába tolódott el. A sima csatlósokat még őskőköltés nélkül is meglehetett szerezni, a többségét biztosan, igaz kb. kétszer annyi idő alatt, mint az olyan játékosok esetében, akik őskövet is áldoztak erre. Ez eddig rendben is van! De ez a csatlós aréna már nagyon pofátlan módon a lehúzásról szól! Aki pedig nem csinálja nagyon lemarad, ráadásul meglehetősen rövid időn belül. Én azon játékosok közé tartozom, aki fizet a játékért. 3-4 havonta 350 őskő árát fizetem be(mellette 350 kiégett kővel), de már ez sem elég, pedig nagyon minimálisan csak a lényegre költöm. Lassan ez már csak a gazdagok játéka lesz... A kezdetektől fogva egy nagyon erős karakterem van, évek óta ellenfelem sem akad a viadalokon(az összes szervert beleszámítva). Tehát nem azért panaszkodom, mert nincs/nem volt sikerélményem, kijutott belőle bőven, viszont a néhány évvel ezelőtt elkezdődött és nemrégiben csatlós arénával is megfejelt irányvonal szépen kifejezve is erős túlzás, lehúzás, további KÉNYSZER!
Dátum: 2016.11.25. 15:51:38
Egyelőre csak szintben fejlesztem őket. Amúgy is nagyon drágák és hamar elértéktelenednek a cuccok. Majd egyszer talán magasabb szinten.
Dátum: 2016.11.25. 15:33:11
Gyémánt csatlós csatakő
Típus: relikvia
Eggyel több csatlóst vihetsz harcba.

Ez a csatlós arénára vonatkozik ugye?
Dátum: 2016.11.25. 11:15:34
Köszi szépen! Nekem a biztos TP többet ér.
Dátum: 2016.11.25. 10:41:16
Én úgy vettem észre, hogy a TP-t nem módosítja csak a Dirániumot.


Köszönöm!
Dátum: 2016.11.25. 09:22:38
Csatlós arénában erősebbekre szűrve a harcoló csatlósok több TP-t kapnak?
Új kódos relikviák lesznek? És ha igen, mikor tudjuk meg mik azok?
Dátum: 2016.09.21. 10:33:00
Nálam is ua. a helyzet, mint NecroManci-nál... 3. szinten végeztem és minden szinten kimaradt valami, azaz nem ment végig a zöld sáv, pedig mindenre ráláttam... Továbbá sokszor ugrál össze-vissza a karakter a térképen!
Dátum: 2016.09.20. 09:08:37
3 szüreti kosár jár érte.
Dátum: 2016.05.16. 07:42:36
Köszönöm!