Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2017.05.25. 07:18:28
Volt még olyan világ, ahol szintén megvolt a legalább 6 3 medálos karakter és nem indult külön 2. kategória a részükre?
Dátum: 2017.05.25. 07:16:28
Amit most meg tudunk csinálni segítségképp, hogy a csatlós bajnokságért diránium mellett kheszon törmelék is járjon, a következő rendszerben (már a következő bajnokságtól):

Diránium + kheszon jutalom
1. 200 + 2000
2. 150 + 1800
3. 120 + 1500
4-10. 100 + 1200
11-20. 50 + 1000
21+ 20 + 500


A diránium jutalom rendben van, de kheszont nem kaptam sem a tegnapi, sem az azelőtti viadalon, pedig ott 6.ként végeztem. Más nem vett észre hasonlót?
Dátum: 2017.05.24. 11:33:08
V2-n hibásan futott le a csatlós bajnokság. 2 kategória helyett csak 1 indult! Előzetesen már volt 6 3 db csatlós medállal rendelkező játékos, akik szintén az 1. kategóriában indultak. Jeleztem az ÜSZ felé.
Dátum: 2017.05.24. 11:30:23
V2-n hibásan futott le a csatlós bajnokság. 2 kategória helyett csak 1 indult! Előzetesen már volt 6 3 db csatlós medállal rendelkező játékos, akik szintén az 1. kategóriában indultak. Jeleztem az ÜSZ felé.
Dátum: 2017.01.30. 17:11:52
Ariel-t teljes mértékben megértem! Az általad indított "Ez NEM csatlós puccs" topic 23. hsz-ben leírta a lényeget, amit én is abszolút úgy gondolok. Szintén a kezdetektől fogva játszom, viszont az utóbbi évek fejlesztéseinek köszönhetően számomra teljesen elveszítette a varázsát a játék.

Én sem játszom már egy jó ideje olyan lelkesedéssel, mint régen. Napokkal ezelőtt pedig már eldöntöttem, hogy abba hagyom, katakombákba rakom a karakterem(viadalokra még egy ideig benevezek).
Dátum: 2017.01.30. 17:10:13
.
Dátum: 2017.01.26. 15:52:23
Ez minden játékban így van, kell a plusz fejlesztési lehetőség időnként, magas szinten már belassulnak a dolgok, így meg megint van, amit pörgetni lehet... Állatból is nőtt a befogható, a csatlósokhoz is kerültek be új fétisek stb. És ez a relik mindenki számára hozzáférhető lesz, aukción és szerencsekeréken is lesz, előbb-utóbb kipottyan.


Nagyon elbeszélünk egymás mellett. Rájöttem teljesen felesleges logikusan érvelni, mert rendszerint igyekszel kimagyarázni magad a kényes témák alól. Engem abszolút nem győztél meg ezzel a nagyon gyenge semmitmondó válaszoddal.

Az új fétist még megszerzem, utána katakombákba rakom a karakterem és csak a viadlokra fogok nevezni. Köszönöm én ebből nem kérek többet, nem fordítok több időt, sem több pénzt erre a játékra.
Dátum: 2017.01.26. 06:36:29
Nagyon kényszeresnek érzem az egészet, még is használom(egy ideig), mert ha nem nagyon lemaradok. Magasabb szinten felszerelni a csatlósokat kész rémálom, drága mulatság. Személy szerint egyszer fizettem érte komolyabban, többször nem fogok. Játékélmény terén így ebben a formában élvezhetetlen, napi 10 monoton kattintás és kész. Sok opció nincs... Úgy érzem, mintha 4 másik karaktert fejlesztenék azzal a különbséggel, hogy itt nincsenek szakértelmek és AF-ek.

Hamarosan jön a csatlós bajnokság, ami arról szól majd/az nyeri, aki a legmagasabb és legjobban felszerelt csatlósokkal rendelkezik(aki nem sajnál horrorisztikus összegeket kifizetni). Mondhatni egyre "kreatívabbá" válik a játék!

Nem győzöm magam ismételni, hogy a legnagyobb baklövést a csatlósokkal(fétisek) és a csatlós arénával követte el a JV! TÖ nagymértékű fejlesztése szempontjából lassan már csak a pénztárca vastagsága szab határt. Majdnem teljesen elveszítette varázsát a kezdetekben még kreatív, élvezetes és nem utolsó sorban megfizethető VÚ!
Dátum: 2017.01.25. 21:23:55
Én sem támogatom a csatlósok tovább erősítését! 4 harcoló csatlós már így sok...

Miklós: korábban már elleneztem az 5. harcoló csatlóst, de a részedről semmi reakció nem érkezett. Az ilyen húzásokkal nagyon rossz irányba tereled a játékot. 4 csatlóst kb. 2 hónap alatt lehet elvinni 32. szintig, ahol pusztán csak felszerelve +80 csatlósbónuszt ad a karakternek, azaz 80*7=560 TÖ bónuszt kapunk. Ez a bónusz megfelel 4db 200. szintű sima csatlósnak, amit mindössze 2 hónap alatt elérünk. A példám ráadásul csak 32. szintről szól, vannak olyan karakterek is, akik kb. ennek a duplájánál tartanak, dupla annyi bónusszal rendelkeznek. Mi lesz így a későbbiekben?

Minden egyéb fejlesztés tetszik!
Dátum: 2017.01.24. 07:05:28
Kőműveskanál szerencsefejlesztés szempontjából számít? Én úgy gondolom, hogy nem, de azért örülnék ha valaki megerősítene.
Kufár csata előtt és közben tudom, hogy lesz rá lehetőség. A többiről semmi hír.
Miért olyan nagy táp? Bárki hozzáférhet, előnyeit bárki kihasználhatja. A jelentős korlátozásával csak bennünket, mint játékosokat szívatnak. Engem pl. nagyon zavar, hogy nem tudom akkor használni, amikor épp szeretném. Ráadásul az sincs sehová leírva, hogy pontosan milyen események előtt/közben válik elérhetővé. Mindenki csak annyit ír, hogy bizonyos időközönként, bizonyos események előtt. Még az ÜSZ-nak sincs konkrét válasza, ami számomra megdöbbentő.
Nagyobb térkifordító italt lehetne sűrűbben törölni! Nem értem mi ez a korlátozás, hogy csak néhány nagyobb esemény előtt/közben törlik. Semmi nem változna, ha gyakrabban elérhetővé tennék, csupán a várakozási idő rövidülne le az újrahasználatáig, illetve sokkal könnyebben lehetne tervezni karakterfejlesztés szempontjából. Szerintem nem sokan élnek a lehetőséggel amúgy sem az AF-ek törlődése miatt... Érdekelne egy ésszerű válasz, hogy mi a korlátozás oka. ÜSZ-re inkább nem is írok, mert mindig csak Dikó István válaszol, mint tudjuk a legtöbbször nagyon nincs képben.
Dátum: 2017.01.07. 13:22:52
Normális az, ha a bűvös síppal kijelölt állatom lerakom egy pillanatra és azonnal nullára zuhan a morálja? (Nem rég szereztem a sípot.)
Őrjöngés italát hasonlóan a támadás italához platinára belehetne váltani.
Dátum: 2017.01.05. 20:36:44
Kufár esemény jutalmai közül lehet csak választani. (Illetve élő aukción lehet még szerezni).
Dátum: 2017.01.05. 20:33:20
Gratulálok!
Dátum: 2016.12.17. 21:56:36
Köszi Gwindor!
Dátum: 2016.12.17. 20:42:45
Nagyobb térkifordító ital pontosan milyen időközönként vásárolható? Néha váltogatok EH és VF között és feltűnt, hogy bizonyos idő múlva miután eltűnik a relikviák közül a kufárnál újból megjelenik, újra lehet venni.
Dátum: 2016.12.15. 14:41:58
Miklós: tehát raktok be különleges napi ajánlatként 100.000 kheszont 80 őskőért? Többen vevők lennék rá és talán mindenki más is, aki foglalkozik az arénával...