Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2017.11.24. 11:26:29
Inkább a középmezőny alatt vagyok, tehát célpont lehetne, de még sincs, mert rengeteg az inaktív játékos. Lopásom 120as, turbóval 240, tehát elvileg ez sem lehetne akadály. Mestertolvaj AF ezek szerint a kufár alatti KH tagokra működik? Relikviával fixen 2 kiégett követ lopnék csatánként?

de olyat NEM szeretnénk, hogy a termelésed más játékos kárára növeld.

Ezt a részét én is támogatom! Amit esetleg még lehetne, hogy az SZB-s csatákra is működjön a mestertolvaj+relikvia kombó, így szerintem mindenki jól járna!
Dátum: 2017.11.24. 10:22:00
Igen, ugyanúgy fog működni, mint a normál kaland, mindegy hogy talált kaland vagy térképből van.

Köszönöm a válaszod!

A játékosoktól való kiégett őskő lopással már eddig sem volt gond, sőt.

Nálam sajnos ez nem így van. A szintkörnyezetemben alig vannak aktív játékosok. Azoktól a karaktertől pedig nem lehet semmit lopni(elég sokszor próbáltam)! Kifejezetten nehéz annyi kiégett követ szerezni, hogy egy-egy befizetés alkalmával maximálisan átváltódjon. Kb. amit tudok tenni, hogy beváltom a hűségszilánkokat kiégett kőre, illetve hűségbónuszból is jön 1-1db.

Persze megoldom, ahogy eddig is, viszont elég szomorú, hogy erre a reakciód csak annyi volt, hogy:
Akinek ez nem aktuális, az egyszerűen nem veszi meg ezt a relikviát.
Ez az ajánlat nagyon korrekt, köszönjük!
Dátum: 2017.11.23. 13:27:06
Kalandkönyv

Típus: relikvia
Ha úgy kapnál kalandot, hogy már maximális számú kalandod van, akkor kapsz egy kalandtérképet (ami felhasználáskor ad 1 kalandot)


100. szint fölött jönnek epikus kalandok is. Kalandtérképből továbbra is 10%(vörös krónika esetén 15%) eséllyel epikus kalandot kapunk?

Négylevelű lóhere

Típus: relikvia
Ha kiégett őskövet lopsz a Kristály Hordától, akkor dupla mennyiséget lopsz


Miért csak KH ellen működik? Így igen csak egy szűk réteg fogja tudni használni.
Dátum: 2017.11.23. 09:43:08
Választható jutalomként személy szerint szívesen látnék relikviaforgácsot is, hogy minél előbb sikerüljön a zafír csatlóskövet megszerezni.
Shadowrun: az új kódos relikviák a szokásos ütemezés szerint, a találkozó napjától (de legkésőbb az utána jövő hétfőtől) kerülnek be a játékba. Szerintem sikerült jópofa, hiánypótló kódos relikviákat kitalálni, de majd ti megmondjátok


Köszi, kíváncsian várjuk!
Új kódos relikviák mikor kerülnek be a játékba?
Dátum: 2017.11.20. 09:16:53
1-es szintűként is tudok szörnyet kihívni, holott a feltétel min. 70. szint és saját kreált szörny.
Dátum: 2017.11.19. 14:38:11
Kufárok csatájába beleszámít a veremből gyűjtött eseménypontok?

Mód.: számolja.
Dátum: 2017.11.19. 12:41:31
Kizárt dolognak tartom, hogy egy V1-es "durván tolt" karakternek bármi aggódásra lenne oka bárki ellen a környezetében! Legyen az V1 vagy V6...


Én is így gondolom! V6-n pl. az elejétől kezdve a top 50 szint lassított környezetben fejlődik, viszont ott nincs VF. Tehát VF-el(V1 ,V2, V3) a LE/TP arányra odafigyelve a megákat gyűjtögetve simán fellehet venni ellenük a kesztyűt! Persze az is, igaz, hogy x. szintre érni kb. 3-szor annyi idő. Én többnyire VF-en játszottam, néha váltogatva EH és VF között, egy éve pedig EH-ra váltva játszok és bátran kimerem jelenteni, hogy bármelyik világ karakterét szívesen fogadnám V2-n.

Amit érdemes figyelembe venni, hogy a játék folyamatosan fejlődik, jönnek be újabb és újabb elemek. Tehát egy minél később kezdő játékos mindig nagyobb előnyben lesz, mint pl. az, aki a kezdetektől fogva játszik(csatlósok, SZB, smaragd szelence, verem, stb. miatt).
Dátum: 2017.11.17. 17:39:29
Idézet: Miklós - Ma, 16:53:04
Ezt nem egészen értem, ilyen opció tudomásom szerint jelenleg nincs, hogy egy erős játékos segít neked legyőzni a szörnyet. A te szörnyedet a szörnyidézésre képes játékosok 95%-a megkarcolni sem fogja tudni

Idézet: Miklós - 2017.09.20. 11:17:42
A csatákhoz segítséget is kérhetsz egy másik játékostól, aki már szintén tud szörnyeket kihívni. Egy játékos csak egy másiknak segíthet egy napon. A segítségkérésedet ezen az oldalon, vagy az eseményekben tudja ő jóváhagyni.

Az a maradék 5% miért probléma? Idővel úgy is egyre többen fogják legyőzni, mivel az épp akkor megidézett szörnyének statjai nem változnak, viszont a karakterek folyamatosan fejlődnek, erősödnek. Illetve írod, hogy a szörny csak akkor pusztul el, ha elég sokan legyőzték, tehát bőven lesz lehetőségük a gyengébb karaktereknek is hozzáerősödniük. Amúgy is mi értelme lenne az egésznek, ha egyből majdnem mindenki lezúzná a top1 szörnyet?
Idézet: Miklós - Ma, 16:53:04
Erre írtam (nem tudom, mennyire próbálgattad a dolgot), hogy a szörnyedet idővel elengeded, és idézel helyette erősebbet. Tehát mire az alacsony szintű kari elérné a kitűzött célt, és elég erős lenne, hogy kihívja a te 200. szintű óriássárkányodat, addigra már egy 250. szintű megadémon fogja helyette várni

Ezt megint nem értem miért probléma? Ahogy idővel elég erős lesz a 200. szörny legyőzéséhez, ugyanúgy idővel szintén megerősödik, hogy legyőzze a 2. 250. szintű szörnyét is stb.! Egy karakternek lehet egyszerre több aktív, legyőzésre váró szörnye is:
Idézet: Miklós - 2017.09.20. 11:17:42
Minden játékos minden egyes szörnyét csak egyszer győzheted le. Ha több szörnye van, először az elsőt, utána a másodikat stb. kell legyőzni.
Dátum: 2017.11.16. 21:57:15
Illetve Offsboy írja, hogy a teremtett szörnynek harcoló állatai sincsenek! Jó lenne, ha másolná azokat is, mert így jelenleg tényleg nagyon gyenge! Nagyon jó fejlesztés lehetne, kár lenne elrontani...
Dátum: 2017.11.16. 21:49:14
Itt kvázi bárki bárkit üthet, nemcsak azzal a 8 emberrel harcolhatsz, akivel ütőtávban / egy kategóriában vagytok. Az alacsonyabb szintű karakterek semmit nem tudnának megölni, ha a szörny maxra gyógyulna. A kihívás itt is megvan, az éles játékban egy nap korlátozott számú próbálkozásod lesz, ha abból és a buffokkal sem sikerül győznöd, akkor a szörny tényleg maxra gyógyul.


A fenti résszel én sem értek egyet! A lényeg azon lenne, hogy az UV viadal mintájára történjenek a csaták, elvonatkoztatva attól, hogy ki mekkora szintű vagy ki kinek az ütőtávjába tartozik! Pont ettől lenne izgalmas az egész, hogy bárki bárkinek a szörnyét támadhatja SZABADON. A saját példámat nézve 99. szintűként nyilván nem fogom megütni a nálam jóval erősebb, magasabb karakterek szörnyeit, ha azt látom, hogy semmi esélyem. Ezenfelül is még bőven lesznek olyan karakterek, akik szintben jóval fölöttem járnak, mégis letudom győzni a szörnyeiket, ha kell akkor egy kis segítséggel. Legalább lesz kihívás, hogy ha pl. azt látom, hogy XY szörnyéhez már csak egy kevés hiányzik, elemezhetem a csatákat és látni fogom, hogy legközelebbre mi az amit még fejlesztenem kell(TÖ/SZÖ vagy akár mindkettő), később annál nagyobb lesz a sikerélmény! Az UV-s harcrendszer izgalma pont abban rejlik, hogy végig mennek a csaták egészen addig, míg az egyik fél ÉP-je teljesen el nem fogy, az egészség tulajdonság itt is jelentős szerepet kapna. Továbbra is szerintem így lenne a legélvezetesebb ez a fejlesztés, illetve ha az újbóli próbálkozásnál max ÉP-ről kezdene a szörny! Bőven lesz így is mindenki számára olyan célpont, ahol sikert érhet el.

Akik pedig végképp nem boldogulnak, azoknak továbbra is adott a lehetőség:
Ha akarod, ütögetheted az 1. szintű "orkokat" hogy legyen belőle heti 1 energiakoncetrátumod...
Dátum: 2017.11.16. 08:19:29
Ebben a formában jelenleg nincs benne jóformán semmi kihívás! Mindenképpen az UV-s viadalhoz hasonló harcrendszerre lenne szükség. Tehát addig üssük a szörnnyel egymást, amíg az egyikőnk ki nem fekszik! Ha egy harcot elbukunk lehessen ugyanúgy újrapróbálkozni, de a szörny gyógyuljon maximális ÉP-re. Ne mindig az legyen, mint pl. a térkapunál, csatlóscsatáknál stb., hogy automatikusan nyerünk, anélkül, hogy kicsit is megerőltetnénk magunkat. Valódi kihívásra lenne szükség, nem automatikus, előre kiszámított győzelemre!
Dátum: 2017.11.16. 06:46:39
Tesztelőkhöz néhány kérdés: szörnykreáláskor a karakter milyen bónuszait veszi fel a szörny? Számítanak a következők: csatlósbónusz, esszencia(kritikus ütés/varázslat, kivégzés), robbantás, támadás/őrjöngés itala? Csata menete hogy néz ki? UV-s viadalhoz hasonlóan addig csatázok, amíg az egyikőnk ÉP-je el nem fogy? Segítségkéréskor a segítő milyen bónuszait kapom meg? További tulajdonságbónuszt vagy +sebzést kapok a szörny ellen? Van erre valami korlát?

Nagyon szívesen tesztelnék én is, de ahogy olvasom még V1 aktuális adatbázisa sem frissült, nem hogy a többi világoké!

Jutalomlistára néhány további ötlet: aranydukát, kryxónium és unobtánium fókusz.

Esetleg jöhetne még egy új fétis is:

Kronofétis(alapszint 150/200): minden 50. szintje után 1 perccel csökken a sajtolás és térkapu újrahasználati ideje, 250. szint felett minden további 50. szint után +1 CSP-t kapsz naponta. Passzívan is működik.
Dátum: 2017.11.15. 10:04:04
Őszintén kicsit sem csodálkozom, hogy egyre többen ráunnak vagy elmegy a kedvük az egésztől. Folyamatosan figyelemmel követem a játékot, az új fejlesztéseket és a játékosok véleményeit, panaszait egyaránt. Ahogy látom és ahogy személy szerint is gondolom az alábbi játékelemek nagyban hozzájárulnak/járultak a fenti okokhoz: csatlósok, SZB, csatlós aréna, illetve a megaesszenciák(35 felett)!

Csatlósok: szintben húzni a végtelenségig, hogy minél több csatlósbónuszt adjanak, utána győzd mytokronitokból kifejleszteni(250+karakterszintig) minden képességüket és persze nem csak 1-nél, hanem a jelenleg elérhető 18-nál.
SZB: megszűnt a játékosok közötti interakció(PVP)!
Csatlós aréna: további csatlósbónusz tápolási lehetőség, azon kívül monoton, élvezhetetlen az egész, semmi gondolkozást nem igénylő nyers táp! Bajnoki rendszer is csak azért lett kitalálva, hogy minél többen kedvet kapjanak, fizessenek a felszerelésekért, illetve vegyék a gradulátumokat.
Megaesszenciák: itt lehet a legjobban elszállni nem fizető, fizető és sokat fizető játékosok között!

Természetesen értem és elfogadom, hogy a fejlesztések pénzbe kerülnek és nekünk játékosoknak kell kifizetni, ezzel nem is lenne probléma. A probléma egyedül a drágulás mértéktelensége, illetve az utóbbi fantáziamentes fejlesztések(kivéve talán a legendás tárgyak) miatt merül fel, ami sajnos nem nyújt annyi szórakozást, mint kellene vagy amit ennyi pénzért és időért cserébe elvárnánk.

Továbbá azok a játékosok, akik a fentiekben az élen járnak, számukra tényleg nem maradt semmi kihívás, bajnoki viadalokon is verhetetlenné váltak. A top karaktereket olvasva elég sivár célok maradtak számukra. Arról nem is beszélve, hogy minden egyes nap ugyanazokat a monoton, rutinszerű kattintásokat végzik: napi 100 PP elköltése(SZB), napi 10 csatlóscsata, vadászatok, kalandok, térkapus csaták... Az olyan karakterek, mint pl. Offsboy is, csoda, hogy eddig kihúzták! Ilyen szintén én biztos nagyon hamar kiégnék!

Offsboy: esetleg még megvárhatnád a remélhetőleg minél előbb elkészülő Szörnyidézést, hátha olyanra sikerülne, ami esetleg elnyerné a tetszésed és további célt nyújtana.

Talán itt lenne az ideje egy világok közötti bajnoki viadalnak is, természetesen az UV-s viadal szabályai szerint! Legalább mindenki jobban felmérhetné karaktere erejét, illetve adhatna a top karaktereknek és persze mindenki másnak is újabb motivációt XY legyőzésére.
Dátum: 2017.11.13. 13:17:31
"Kilépés" után megjelenik a relikviák menüpont(ahol őskőért vagy kódért relikviák vehetőek)? Vadászíjjal, vadászcsizmával és gyorsabb vadászat funkcióval elérem az 1 mp/vadászatot?
Dátum: 2017.11.13. 12:31:52
Tehát ha jól értem kiváltom a gyorsabb vadászat funkciót, majd 111-re tolva az elementáris fúziót fixen 15 mp-esek lesznek a vadászatok? Mik azok a tovább extrák, amivel pl. a játék elején rögtön 15 mp alá tudom vinni és mennyivel?

"250 őskő esetén: +1 db epikus kincsesláda" jár, nem lehetne a szerver végén átadni annak a karakternek, amelyiknek a medált is?
Dátum: 2017.11.13. 10:42:27
Aki már elnyomta a LE-t és élesben játszik legyen szíves írja meg, hogy a vadászatok 1 mpk-e? Köszönöm!
Dátum: 2017.11.09. 10:47:06
2. kategóriában pontosan 20-n neveztek, de csak 2 medál lett kiosztva! (V2) Minden 10. nevező után +1 medál nyerhető, azaz most 3-an kellett volna, hogy kapjanak nem?

Egy új kategória indulásához min. 6 játékos szükséges. Lehet ez az alap 6 karakter már beleszámít az első 10-be? Ha ez így van nem szóltam!